Tesettür Giyimde Tarz Parçalar

Tesettür modasında yankı uyandıran parçalar, her sezon farklı şekillerde hanımlara sunulmaktadır. Genellikle tarz parça arayışı içerisinde olan hanımlara sunulan tesettür giyim parçalarından biri salaş kesim pantolonlar ve desenli salaş gömleklerdir. Bu iki parçanın beraber kullanılması ile oluşturulan kombinler şıklığı üst seviyeye çıkarırken aynı zamanda tarz bir görünüm de sunmaktadır. Salaş kesim pantolon modelleri arasında yer alan jean pantolonların üzerindeki desenli baskılar ise pantolonu farklı bir tarz içerisine sokmaktadır.

Tesettür Giyimde Tarz Pantolonlar

Salaş kesim jean pantolonlar, tesettür giyim modasının olmazsa olmazları arasında yer almaktadır. Hanımlar tarafından sevilerek tercih edilen bu pantolon modelleri, desenli baskıları ile adeta göz kamaştırmaktadır. Pantolon ucu kısımlarında bulunan çiçek desenli işlemeler ve baskılar son sezon modasını net olarak yansıtmaktadır. Bunun yanı sıra mom jean tarzında bol paça şeklinde tasarlanan bu pantolonların bel kısmına takılan ışıltılı kemerler ise pantolonun tarzına ayrı bir tarz katmaktadır. Pantolon ucu kısımlarında olan püskül detayları son zamanların en beğenilen detayları arasındadır.

Tesettür Giyim Modasında Tarz Gömlek Modelleri

Tesettür giyim modasını takip eden hanımlar için sunulan pek çok model arasında tarz gömlekler bulunmaktadır. Büyük cep detaylı ve dik yakalı gömlek modelleri tüm alt giyim parçaları ile uyum içerisine girmektedir. Tesettür giyim içerisinde en sevilen gömlek modellerinden biri olan kırmızı ve siyah kazayağı desenli salaş kesim ve gömlek ucu püskül detaylı modeller, bu sezonun gözde parçaları arasında yerini almaktadır. Özellikle gömleğin büyük cep detayının bulunması da gömlek tarzına ayrı bir hava katmaktadır. Cep kısmında farklı işleme ve baskı çeşitleri de görülmektedir.

Tarz Giyim Parçaları İle Kombin Oluşturma

Sezonun beğenilen salaş kesim pantolon ve gömlek modelleri beraber kullanılarak modaya kombin yönü vermektedir. Pek çok hanım tesettür giyim kıyafetleri ile kombin oluşturmada sıkıntı çekmektedir. Yeni sezon ürünlerinden olan salaş kesim gömlek ile pantolonlar beraber kullanılarak muhteşem bir görünüm sunmaktadır. Siyah botlar ile desteklenen bu gömlekte çanta olarak sırt çantası tercih edilmektedir. Pek çok yaş kitlesine hitap eden bu kombin önerisi yeni sezonu belirleyen görünümler arasındadır.

 

Tesettür Giyimin Gelişimi Ve Yükselişi

Tesettür giyim, moda endüstrisinde şimdiye kadar göz ardı edilen veya gerçek potansiyeli kullanılmamış bir moda çizgisine sahipti. Tesettür ve mütevazı kıyafetlere sadece Müslüman ve muhafazakar kadınlar için değil, mütevazı giyinmeyi tercih eden farklı din ve kültürlerden kadınlar da ihtiyaç duymaktadır. Tesettür modasına olan talep karşılanmadan önce bu tarz giyim tarzını benimseyen kadınların marka ve model tercihleri ​​maalesef oldukça sınırlıydı.

Kendi zevklerine ve yaşam tarzlarına uygun kıyafet ve aksesuar bulmakta zorlanan kadınlar, genellikle gündelik giyim mağazalarının raflarını karıştırarak veya çok az sayıda bulunan sınırlı model ve çeşitlere razı olmak zorunda kaldıklarında aradıklarını elde edebildiler. başörtüsü mağazaları. Bu ihtiyaç sadece günlük kıyafetlerde değil, gece elbiselerinde, spor kıyafetlerinde, aksesuarlarda ve plaj kıyafetlerinde de kendini göstermiştir. Hazır giyim sektöründeki böylesine büyük bir ihtiyaç bir yatırım potansiyeli olarak kabul edilmekte ve nihayet bu büyük talebi karşılamak için başta Türkiye olmak üzere dünya çapında büyük adımlar atmaya başlamıştır. Böylece büyük tesettür giyim markaları ve alıştığımız online alışveriş platformları ortaya çıktı.

 

Tesettür Giyimin Gelişimine En Önemli Etken

Türkiye’de ve dünyada tesettür ve ne kadar mütevazı giyim İstanbul Mütevazı Moda Haftası, yani Muhafazakar İstanbul Moda Haftası’nda şüphesiz ana sektör bir başka olay oldu. Türkiye’de ilk kez düzenlenen muhafazakar moda etkinliği, 2016 yılında ilk kez İstanbul Mütevazı Moda Haftası Haydarpaşa Garı’nda gerçekleştirildi. Renkli defileler ve tasarımların yer aldığı etkinliğin tamamında yerli ve yabancı yüzlerce marka ve on binlerce katılımcı yer aldı.

Son yıllardaki peçe, hem Türk moda sektörünün vazgeçilmez bir parçası haline gelen hazır giyim moda sektöründe milyonlarca kadının hem de kendilerini ifade etmelerine imkan verecek kadar önemli bir adım, markanın çok önemli olduğunu gösterecek büyük bir başarı ve perde. . Yıllardır hak ettiği değeri nihayet bulmayı başaran mütevazı giyim sektörü ve başörtüsünün başarısı sayesinde kadınlar daha özgür ve moda daha güçlü olmaktadır.

Tesettür Algısı Değişimi

Gençlerde dinin belirleyicisi belirlendi Etkisi ve dini hassasiyeti başörtüsü algısını etkiler. Başörtüsü ile saçları ve dini olarak görülmemesi gereken yerleri örtmek, giyime duyarlılık ve samimi olmayanların dışındaki davranışların önemi gençleri kıyafet seçiminde duyarlı hale getiriyor. Bu hassasiyet indeksi yüksek olmasına rağmen, tanrısallık yine yüksek bir trend gösteriyor. İslami kriterlere dikkat etmek ve giyinmekten kaçınmak gibi özellikler de oldukça kabul görüyordu. Ama öte yandan kıyafet kuralı şık Tesettür modasını yakalama ve takip etmede yüksek trend gösteriyor gibi görünüyor.

Tesettür giyimde trendler İslam çizgisinde kendini göstermiş olsa da pratikte modadır. ve zamana nasıl ayak uyduracağını anlaması gereken gençlerin varlığı. Gençlik, özellikle çağdaş yaşam tercihleri dünyadaki konumunuz, ancak inancın boyutlarını göz ardı etmeden, modernizasyonla yeni düzene uyum sağlamasını sağlıyor. Kısacası tesettür giyim bu denli değişerek gelişim göstermesinde en büyük etkenlerden bir tanesi gençlerin göstermiş olduğu talep çılgınlığıdır.

 

 

Tesettür Giyim Yeni Sezon Trendleri

Son zamanlar da tesettür giyim eski zamanlarda olduğu gibi kısıtlı ürün seçeneğinden sıyrılmış bulunmaktadır. Artık herkesin zevkine uygun bir şekil de bulabileceği tesettür giyim çeşitleri mevcuttur. Siz de yeni sezonun en göz alıcı parçalarına bir göz atmak ve sepetinize eklemek için sitemiz de online alışverişe davetlisiniz.

Uygun fiyatlı ürünlerle de kaliteli bir şekil de giyinmek ve şık görünmek mümkündür. Sitemiz de bulunan bütün tesettür giyim ürünleri sizin için özel kumaşlardan kaliteli bir şekilde tasarlanmıştır.

Güvenilir Alışveriş Fırsatı

Büyük ekim fırsatı ile siz de sitemiz de bulunan birçok çeşit ürüne indirimli fiyatları ile ulaşabilirsiniz. Üstelik yurt içinde verdiğiniz siparişlerde kapıda ödeme seçeneği de mevcuttur. Siz de yeni sezona güzel bir alışveriş yaparak başlamak için hemen kıyafetleri inceleyebilirsiniz.

Her Tarza Uygun Çeşitler Sitemizde Mevcuttur

Spor giyimi sevenler için kapşonlu tesettür takımlarımız şuan da indirimli fiyatları ile oldukça uygun bir şekil de alınabilir seçenekler arasındadır. Siz de yeni sezona damga vuracak birbirinden güzel kıyafetler ile kışa hazırlık yapabilirsiniz.

Güzel olduğu kadar kaliteli olan ürün çeşitlerimiz ile siz de rahatlığı gün boyu üstünüz de taşıyabileceksiniz.

Her zaman şık görünmek isteyen müşterilerimiz için de hem günlük şıklık için uygun modeller hem de abiye çeşitlerimiz mevcuttur.

Günün Fırsatları

Siz değerli müşterilerimiz için her gün sitemizde yeni bir fırsat köşemiz bulunmaktadır. Siz de fırsatlardan haberdar olmak için ve birbirinden tarz ürünleri satın almak için sitemizi takip etmeyi unutmayın. Böylece siz de indirimlerden haberdar olabilir ve daha uygun fiyatlarla alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Hazır Kombinler ile Rahat Alışveriş

Eğer siz de alışveriş yaparken tek parça ürün tercih etmek istemiyorsanız ama yine de kombin yaparken zorlanıyorsanız biz size yardımcı oluruz.

Size özel olarak sitemiz de hazır kombinler bulunmaktadır. Aynı zaman da ikili takım seçeneklerimiz de mevcuttur. Siz de sitemizde ki kategorileri inceleyerek rahatlıkla alışverişinizi yapabilirsiniz.

Aldığınız ürünlerin bedeniyle ilgili bir sorun olursa eğer kolaylıkla iade edebilir veya değişim talep edebilirsiniz.

Siz de tesettür giyimin bir numarası Modaselvim ile ortamların bir numarası olacaksınız.

 

Tesettür Giyimde E-Ticaret Dönemi

Güvenli e-ticaretin yaygınlaşması, alternatif ödeme sistemlerinin çeşitlenmesi ve mobil pazarlamanın gelişmesiyle birlikte e-ticaret büyümeye devam ediyor; tesettür giyim pazarında geleneksel ürünlerin yerini almaya başladı.

Gençlere yönelik giyim üretimi, birçok bölgede gelişen pazar sektörünün büyümesini hızlandırdı. Mağazadan alışveriş yerine online alışverişi tercih ettikleri görülmektedir. Genç nesil, indirim ve promosyonlardan hoşlanan bir grup olduğu için indirimler bu yaş gruplarının alışveriş davranışını etkileyen en önemli faktör haline geldi. Hız onlar için çok önemli çünkü bu özellik online alışveriş sürecine de yansıyor, dolayısıyla ürün teslimat hızına ilişkin beklentiler yüksektir.

Ancak online ticaretin hızlı büyümesine paralel olarak taşımacılık sektörü bu orana ayak uyduramamış ve son zamanlarda müşteri memnuniyetinde bazı sorunlara yol açmıştır. Özellikle indirim dönemlerinde talebi karşılayamayan nakliye firmaları, operasyonel ve kapasite sorunları nedeniyle müşterilerine hızlı hizmet vermek isteyen firmalara ciddi bir engel oluşturmaktadır. Ekonomimizin katma değerini ve rekabet gücünü artırmada dijital dönüşüm sürecinin belirleyici olacağına inanılmaktadır.

https://www.modaselvim.com/tesettur-giyim

Tesettür Giyimde E-Ticaret Gelişimi

Tesettür giyim ileri sınıfıyla mücadele eden bir yapıdır. Tabii ki, mevcut duruma “iç” çekinceler var. Bu iddialar bir yana, bu bir e-ticaret değil, sosyoloji konusu. Toplumdaki bu sosyolojik gelişmeyi fark eden yatırımcılar, pazarda ilk olma avantajını elde ettiler.

E-ticaret siteleri de aynı şeyi yaptı. Sektörde faaliyet gösteren ve e-ticaret ve dropship e-ticaret için kanal açan yüzlerce marka ve binlerce e-ticaret sitesi 5 milyar dolarlık bir pazar. Sektör oyuncuları, e-ticaret kanalının pazar payının toplam pazarın yaklaşık% 25’ini oluşturduğunu ve her iki kanalın da büyümeye açık olduğunu vurguluyor. E-ticaret siteleri yakın zamanda e-ticaret kanalında yeni bir kanal buldu; Yurtdışındaki Türkler. Satış, kargonun sevk edilebileceği herhangi bir ülkeye yapılabilir.

Tesettür Giyimde E-Ticaret Satış

E-ticaret ve bu noktada en önemli konu dijital pazarlamadır. Dijital pazarlamanın ne olduğuna dair birincil cevap, e-ticareti en etkili kılan alandır. Pazarlamada fayda ve maliyetlere dayalı bir sistem yapısı varken, normal insan alışkanlıklarının davranış profillerine dayalı bir pazarlama stratejisi belirlemede her zaman önemli bir yöntem olarak kalacaktır. Dijital pazarlama, zamanla ortaya çıkan ve e-ticaret alanında en önemli konu olan bir konudur.

E-ticarette dijital pazarlama çok kısa olsa da, en özgür ve en basit faaliyetlerden biri olan toplu e-posta, farkındalık yaratmada oldukça etkilidir.

Kendi nakliye rotanızı seçebilir veya e-ticaret sektörünün kardeşi olan bir kargo seçebilirsiniz. Türkiye’de e-ticaret pazarı yıllık% 40’a yakın büyüme ve denizcilik sektörü ve en yaygın e-ticaret uygulamalarıdır. Bu, e-ticaret gelirlerinin% 35’ini sağlayan nakliye şirketlerini daha iyi e-ticaret hizmeti sunmak için yapar.

 

Muhafazakar Moda Nedir Ve Gençlerin Modaya Etkisi

Muhafazakar moda terimi farklı şekillerde yorumlanabilir. Bununla birlikte, tesettür giyim genellikle vücut çizgisini vurgulamaktan ziyade gizleyen bir giyim tarzını tanımlamak için kullanılır. Bu tür giysiler, eşarplar ve burkalar içerebilir ve muhafazakar şekilde tasarlanmış üstler, pantolonlar, ceketler ve elbiseler içerir. Bu şekilde giyinme kararı dini veya kültürel nedenlerle olabileceği gibi daha mütevazı ve estetik bir görünüm için tercih edilebilir.

Muhafazakar Modaya Gençlerin Etkisi

Markaların tüketimdeki önemi ve öğrencilerin makyaj yapımına kapılma trendi, dindarlıklarını giyim tercihlerine göre değil de modernliği seçtiler. Gençler moda, markalaşma, makyaj ve çeşitli giyim tarzları yoluyla toplumda kabul görme, görünür olma ve fark edilme eğilimindedir. Reklam ve faaliyetlerin türbanlı genç giyim üzerinde artan bir etkisi var, bu da dinin giyim üzerindeki belirleyici etkisini ve modaya yönelik olumsuz tutumları azaltıyor.

https://www.modaselvim.com/tesettur-giyim

Başörtülü gençlerin artan eğilimi, dinin giyim üzerindeki belirleyici etkisi, başörtüsü algısı ve modaya karşı olumsuz tutumları ile azaltmaktadır. Makyajlı ve kapalı gençlerin moda ilgisi geleneksel zevk ve giyimden daha az etkilenir. Gençlerin başörtüsü takma şekli giyim tercihlerine yöneliyor. Dini hassasiyet, dini inançların ve kıyafetlerin belirlenmesini etkiler. Başörtülü gençler moda ve giyim tercihlerine daha fazla ilgi duymaya başladıkça daha araştırma odaklı ve yenilikçi bir görüş açısına sahip olduklarından tesettür giyimin farklı bir bakış açısına sahip olmasına neden olmuşlardır.

Kentleşme, eğitim geçmişi, moda merkezlerine yakınlık, sosyal medya Kanallar vb. Yoluyla görünürlüğünü artıran birçok kadın Bu noktada, bu, tüketim kültürünün büyük ölçüde modadan etkilenmesine neden oldu. Genel olarak konuşursak, yeni nesil dindar Gençlerin zihniyet, zevk, giyim anlayışı ve hatta dini inançları geçmişten farklıdır. Kısaca özetleyecek olursak eğer muhafazakar giyimde gençler geleneksel yapıdan sıyrılarak daha modern ve şık olma yolunda önemli adımlar atılmasında ön ayak olmuşlardır.

Muhafazakar Moda Nasıl Böyle Popüler Oldu?

Muhafazakar modanın yükselişi, özellikle dindar genç kadınlar tarafından daha şık tesettür giyim seçeneklerine duyulan ihtiyaçtan kaynaklanıyor. Giderek daha fazla Müslüman tasarımcı ve sosyal medya yıldızı, moda pazarında gördükleri boşluğu insanları etkileyerek ve çevrimiçi mağazalar açarak doldurmayı seçti. Instagram, Maria Alia, Habiba da Silva ve Dian Pelangi gibi muhafazakar moda öncüleriyle dolu.

 

Tesettür Giyim Tarzları Nelerdir?

Modanın sürekli yenilendiği günümüz dünyasında, çeşitli modern tesettür stilleri ile tarzımızı vurgulamak istiyoruz. Bu yüzden tarzımızı göstermek istiyoruz. Aslında bizim için bir yaşam tarzı. Moda, giyinme ve dekorasyon ihtiyacından kaynaklanan geçici bir yeniliktir. En önemli şey stildir. Kıyafet tarzımızı yaratırsak, bir sonraki kıyafet seçimimiz daha kolay olacaktır. Öncelikle kıyafetlerimizin hangi stile benzediğini bilmeli ve ürün seçimimizi buna göre şekillendirmeliyiz.

Detayları terim olarak bilemeyecek olsak da, farklı giyim tarzlarıyla karşılaştığımızda kaçınılmaz olarak yaşam tarzı hakkında bilgiler aktarıyoruz. Kendini ifade tarzı, hayata bakış, tutum; Aslında tüm bunlar yaşam tarzlarının kıyafetlere yansımasıdır. Erkek, kadınsı, sanatsal, sofistike, sportif, avangart, etnik, zarafet, minimalist, retro, vintage, klasik, hip-hop ve askeri gibi birçok giyim tarzı vardır. Bunlardan en çok talep edilenleri inceleyebiliriz.

Feminen Giyim

Feminen, kelimenin tam açılımıyla “kadınsı” anlamına gelir. Kadınsı bir tesettür elbise stili, kadınsı çizgileri vurgulayan bir elbise stilidir. Bu tarzı benimseyen kadınlar, hareketsiz ve zarif bayanlar olarak tanımlanmayı severler. Seksi, sevimli, dar giyinmekten uzaktırlar. Genellikle gündelik bir kıyafet tarzına sahiptirler. Tesettür giyimde ürünlerde küçük ve romantik detayları severler. Aslında, bu stili uygulamak için birçok seçenek var ve yapılması da aynı derecede basit. Kloş etekler, çiçek desenleri, etrafı saran elbiseler, kemerler, mücevherler, aksesuarlar ve stilettolar stili tamamlıyor. Kadın kıyafetlerini günlük yaşam tarzınızla kolayca eşleştirebilirsiniz.

Sofistike Giyim

Fransız kökenli “rafine” kelimesi birçok anlama sahiptir. Asil, zarif, şık, modern bir tasarıma sahip olanların tercih ettiği sofistike bir tesettür giyim tarzında şıklığı, zarafeti ve asaleti yansıtan kıyafetleri görebilirsiniz Bu trendi tercih eden tesettürlü hanımlar modayı tamamen kendi tarzlarına göre yönetiyorlar. Sofistike giysiler, özellikle bir ofis stili yaratmak için mükemmel bir seçim olacaktır. Yapay, samimiyetsiz (tutum, davranış, duygular) ve yanıltıcı gibi olumsuz anlamların yanı sıra ileri, karmaşık, kültürel, bilgili, ayırt edici, çok yönlü, içerik bakımından zengin gibi olumlu anlamlar da ifade etmektedir.

Vintage Giyim

Belirli bir döneme ve belirli bir tasarımcıya ait, üretildikleri dönemin net izlerini taşıyan özgün giysiler ve tasarımlar denir. Aynı zamanda “vintage” terimi, eski, farklı ve değerli tasarımları ifade eder. Bununla birlikte, tüm ikinci el kıyafetlerin eski olmadığını belirtmek gerekir. Bir tesettür üzerine aktarılan tasarımın antika olması için belli bir süre içinde üretilmiş olması ve üretildiği dönemin açık izlerini taşıması gerekir.

Farklı dönemlere ait stil ve gardırop ürünlerini yansıtan bu moda gelenksel tesettür anlayışı ile harmanlanarak bu trendi oluşturuyor. Bir ürünün vintage olması için geçmişe ait olması, o dönemin ruhunu yansıtması gerekir. Günümüzde geçmiş moda trendlerinden ilham alan daha fazla ürünlerle tesettür kombinenizi ayrıca taçlandırabilir ve asil ve zarifliğinizi pekiştirebilirsiniz. Bu yaygın ve popüler trendde büyük yakalı gömlekler, çiçekli bluzlar, puantiyeli elbiseler, kloş pantolonlar ve antik kıyafetleri anımsatan ve günümüze uyarlanmış geniş, yalıtımlı ceketler görüyoruz.

 

Tesettür Giyim Ürünleri

1996 yılında tekstil sektörüne en iyi hizmet amacı ile giren bir firma yapısına sahiptir. Hizmet kalitesinin daima en üst seviyede verilmesini desteklemekte ve uygulamaktadır. Bu durum sonucu istenen müşteri memnuniyeti ve devamlılığı sağlanmış olacaktır. Firma üretimini sağladığı tüm ürünlerde ince detaylara dikkat etmektedir. Tasarımlar müşteri zevk ve tercihlerine göre ortaya çıkarılmaktadır. Uygulanan birçok çeşit tesettür giyim ürünü kendi içerisinde ayrı başarıyı yakalamıştır. Firma web sitesi üzerinden bu detaylı ürünler en iyi şekilde aktarılmaktadır.

https://www.modaselvim.com/tesettur-giyim

Firma kazandığı sektör ve piyasa tecrübesini tasarımlarına en iyi şekilde uyarlamaktadır. Sektör içerisinde önemli bir yere sahip olan firma bu işin öncülüğünü yapmaktadır. Rakiplerine karşı sürekli ileride bulunan firma çeşitli çalışmaları ile fark yaratmaktadır. Firma en iyi üretimlerin devamı açısından sürekli gelişim sağlamaktadır. Yeniliklere açık ve moda esintileri ile tüm tasarımları beğeniye sunmaktadır. 2013 yılında tesettür giyim hizmet için beklenmektedir.

Firma uzman ve deneyimli ekibi ile kusursuz ve keyifli bir alışveriş imkanı sunmaktadır. Gerek yurt içi gerekse de yurt dışı yapılan tüm hizmetler en iyi şekilde sonuçlanmaktadır. Gelen yoğun talepler doğrultusunda genişleyen hizmet ağı ile daha fazla üretim gerçekleştirilmektedir. Firma olarak hizmet sonrası alınan kullanıcı yorumları firmayı bir kere daha mutlu etmektedir. Bu yorumlar sonucunda firma olarak daha emin adımlar ile hizmet devam etmektedir. Web sitesi üzerinden yapılan özel kampanyalar ile uygun fiyatlı alışveriş müşterileri beklemektedir.

Firma Hizmetleri Nelerdir?

Firma olarak birçok ürün çeşidi ile hizmet sağlanmaktadır. Bunlar alt başlıklar ile yer almaktadır.

Giyim: Elbise, tunik, kombin, yelek, gömlek. pantolon ve etek ürünleri yer alır.

Abiye: Özel günlerde tercih edilebilecek birçok model abiye ürünü yer almaktadır.

Dış Giyim: Kaban, ternçkot, pardesü, ferace ve kışlık ferace ürünleri yer alır.

Büyük Beden: Tüm ürün grubu için büyük bedenler bulunmaktadır.

Baş Örtüsü: Şal, duvak ve eşarp olarak yer alır.

Firma Avantajları

Firma olarak sunulan tüm ürünler şıklık ve kalite üzerine uygulanmıştır. Çeşitli kumaşlar ve desenler ile fark yaratan kişi olabilirsiniz. Uygun fiyatlar ile tüm bütçelere hizmet verilmektedir.

 

Tesettür Giyim Modası

Muhafazakar giyim tarzını tercih eden tesettürlü kadınlar için her geçen gün kıyafet seçenekleri artmaktadır. Kadınların tercihlerine uygun giyinirken aynı zamanda şık rahat ve tarz sahibi kıyafetleri de üzerlerinde taşımak isteyebilirler. Tesettür İslam kültürüne ait bir terim olup örtünme manasına gelmektedir. Modern tasarımlarla stillerini gösteren kıyafetler seçmek isteyen tesettürlü kadınlar için pek çok kombin seçeneği vardır.

Tesettür Kıyafet Tasarımlarının Yükselişi

Tesettür giyimi benimseyen kadınlar genellikle vücut hatlarını belli etmeyen giysiler seçmektedirler. İç dünyalarında bu giyim tercihini yapan kadınlar diğer insanlara kendilerini göstermek gibi bir çaba içine girmezler. Rekabetin ve çeşitlerin git gide arttığı tesettür giyim dünyasında her geçen gün yeni tasarımlar ve ürünler ortaya çıkmaktadır. Gardıroplarında her zaman yeni bir soluk isteyen tesettürlü hanımlar bu ürünleri ve tasarımları takip etmeyi tercih edebilirler.

Giyimde Doğru Seçimlerin Önemi

Kadınlar yaratılış olarak nasıl göründüklerine daha fazla önem verirler. Kıyafet seçimleri ve yaptıkları kombinler ise bu görüntülerini oluşturacak en önemli detaylardandır. Bu yüzden genellikle giysi seçimlerine ve yaptıkları kombinlere büyük önem veren kadınlar kendileri ve vücut tipleri için en doğru seçimi yapmak istemektedirler. Hem yaz aylarında hem de kış aylarında vücutlarını örten kıyafetler seçen tesettürlü kadınlar kıyafetlerinin üretiminde kullanılan malzemeleri mutlaka bilmelidirler.

Seçtikleri kıyafetin naylon olmaması terletmeyen kumaşlar olması sağlık açısından en doğru seçim olacaktır. Kullanım açısından daha kolay olan tek parça kıyafetler tesettürlü kadınların sık sık tercih ettiği giysilerdir. Bu tesettür elbiseleri seçerken nasıl bir ayakkabı ve nasıl bir başörtüsü ile kombin yapacaklarına dikkat eden kadınlar tarzlarını oluştururken aksesuarlarını da dikkate almadırlar.

Tesettür Giyimde Güncel Trendler

Son yıllarda tesettür giyime uygun kesimli kıyafetler daha fazla üretilmeye başlamıştır. Bu kıyafetler arasında her zaman vazgeçilmez olan elbiseler, tulumlar, alt üst takım kıyafetler ve spor kesim uzun elbiseler son dönemin güncel trendleri arasındadır. Günlük hayata uygun spor takımlar ve kot kumaşından yapılma elbiseler iş hayatına uygun şifon ve tril kumaş kıyafetler gibi pek çok seçenek popüler tesettür giyim parçaları arasında göze çarpmaktadır.

 

Tesettür Giyim Sektörü İddialı Geliyor

Stilimizi oluştururken aslında yaptığımız birtakım hatalar mevcut. Kendimizi tanımadan vermiş olduğumuz kararlar, bizlerin giyim konusunda hata yapmasına sebep oluyor. Vücut ölçümüzü, yaşımızı, boyumuzu hatta mesleğimizi bile giyim tercihlerinde değerlendirmeye almalıyız. Kimliğimizi dikkate almadan kıyafet seçiminde gelişigüzel hareket etmemeliyiz. Çünkü seçilen kıyafetler bizi yansıtmayabilir, ruhumuzla örtüşmeyebilir, bizi bir başkası gibi gösterebilir. Sadece moda diye, trend diye ya da bir başkası tercih etti diye bizler de aynı tercihlerde bulunmamalıyız.

Birçok Kadın Tesettür Giyim Tercih Ediyor

Tesettür giyim tercihinde bulunan kadın sayısı ülkemizde çok fazla. Hatta yenileşen, modernleşen tesettür giyim ile genç kızlar artık büyük zevk ve hevesle giyim tercihlerinde değişiklik yapıyor. Tesettür giyime genç kesimin ilgisi oldukça fazla. Çünkü her geçen gün bu sektör, kendini yeniliyor, geliştiriyor. Yani son yıllara baktığımızda bir tesettür giyim furyası göze çarpmıyor değil. Bu oldukça mutlu edici bir durum aslında. Kadınlar, artık kendilerini ifade edebilme yolunu, tesettür giyim ile bulmuş gibiler. Tesettür giyim sektörü onları mutlu ediyor ve mutlu etmeye devam edecek gibi de görünüyor.

Tesettür Giyim Alanında Hizmet Veren Kurumlar

Bu alanda hizmet veren bir çok site, birçok şirket mevcut. Bunlardan bir tanesi de modaselvim. Ürüne, ürün kalitesine, işçiliğe bakıldığında her şey dört dörtlük gibi görülüyor. Kadınların tercih ettiği, güvendiği sitelerin de başında geliyor. Her sene farklı tarzda, günün modasına uyacak şekilde ürünler piyasaya sürüyorlar. Bu durum da modaselvim sitesinin sürdürülebilir olduğunu gözler önüne seriyor.

Yeni Sezon Göz Dolduracak Gibi Görünüyor

Yeni sezona iddialı başlayan sitelerden biri modaselvim. Kaplar, kabanlar şık ve modern yapıda tasarlanmış. Yaklaşan kış sezonu nedeniyle triko kazaklar, ekose etekler sitede yerini almış. Triko elbiseler, tesettür takımlar da bu sene moda olacak gibi görünüyor. Hepsi de birbirinden uygun fiyatlarla müşteri hizmetine açılmış. Modaselvimin bir çok kadın tarafından tercih edilme sebeplerinden biri de uygun fiyatlı olması. Uygun fiyat ve yüksek kaliteyi gören kadınlar, sipariş vermekten geri duramıyor haklı olarak. Bu sene de modaselvim ile şık olmak, göz doldurmak mümkün.

 

 

Tesettürlü Giyimin Önemi

Tesettürlü giyim eski zamanlardan beri gelenek ve göreneklerine bağlı genç ve orta yaşlı kızların, daha fazla muhafazakar bir yaşam belirlenmesi, yaşam tarzlarına uygun şekilde bu kıyafeti tasarladıktan sonra şık bir biçimde üreten markalar tesettür giyim modasını çıkmasına zemin hazırlamıştır.

Tesettürlü Giyimin Modelleri

Her geçen gün değişen modaya ayak uydurmak zor bir hal aldı. Gün geçmiyor ki yeni bir etek pardesü ayakkabı üretilmesin. Tekstil sektörünün gelişmesi ile beraber sıklıkla değişen ve her gün neredeyse yeni bir model üretilip piyasaya sürülenler arasında tesettür giyim de nasibini almıştır. Eski zamanlarda tesettürlü bayanlar kendi giyim tarzları konusunda bir hayli zorluk çekmektedirler. Satılan ürünlerin klasik hat ve kesimlere sahip hemen hemen tek tip denilebilecek renklere sahiptir. Ama günümüzde gelişen moda sektörünün her üründe olduğu gibi de tesettür ürününde fazla çeşitlilik üretmeye başlamıştır.

Tesettürlü bayanların gelişen tekstil ile beraber istedikleri model ve renkte binlerce farklı markanın modellerini tercih edebilme imkânına sahiptirler. Günümüz kapanmış kadın ve genç kızlar birçok değişik alanda tesettür giyim ile birlikte kendilerini şık göstererek daha fazla dikkat çekme eğilimindedirler.

Tesettür Giyimin Yükselişi

Günümüzde yeni yetişen neslin tesettür giyim modellerini daha fazla tercih ettikleri söylenebilir. Bunun en büyük etkisi tesettür giyim tarzını kabul etmiş bayanların, istedikleri model ve şıklıkta giyebilecekleri kıyafetlerin bulmalarında sorun yaşamıyor olmasıdır. Kapalı bayanların tesettür kıyafetleri ile her ortama ve gerekse çalıştıkları devlet kurumlarında bile rahatlıkla çalışabilme imkanı bulmaları ile birlikte, tercihleri de o yönde artmıştır.

Tesettür giyime olan ilginin artması ile beraber büyük moda firmaların da bu konuda daha fazla ilgi alaka göstermeye başlamıştır. Her iki tarafın da kazançlı konuma geldiği ve bu durumda tesettür giyim modasının gün geçtikçe daha da gelişme göstermesi ve ivme kazanması, ileriye dönük daha fazla firmanın açılması ve rekabetin baş göstermesi demektir. Buda tesettürlü giyimi tercih eden bayanlar için çok önem taşımaktadır. Çünkü rekabet her alanda olduğu gibi tesettür giyimde de olmazsa, pahalılık olur ve maddi durumu kötü olan bayanların tesettürlü giyim almaları söz konusu olamaz.

 

Tesettür Türleri

Kadınların en çok tercih ettiği elbiseler arasında bulunan kapalı elbiseler daha çok muhafazakar insanlar tarafından tercih edilir. Kişiler bu tesettür elbise durumlarında kendine ait model ve renklere bakarak giyim durumunu ortaya çıkarır. Bu sayede kişiler gideceği yere göre giyinerek gittiği yerde kendine yakışan elbise ile daha hoş ve zarif görünmek ister. Kişilerin en çok dikkat ettiği elbise ile beraber uyumlu olan başörtü durumdur.

Çünkü bu elbisenin en önemli durumu olan başörtü her zaman çok dikkat edilmesi gereken bölümdür. Kişiler bu şekilde kendine uygun olan başörtü durumunu gideceği yere göre veya havanın durumuna göre değişkenlik göstererek kullanılır. Böylelikle kişiler kendisine uygun olan giyim şekliyle kendisini her zaman dikkat etmesini ister.

Tesettür Abiye

Kadınların en çok tercih ettiği tesettür giyimde abiye durumudur. Abiye kişilerin kolayca giyinip ve çıkarma sırasında kolay bir durum olduğundan kişiler devamlı olarak bu şekilde bir tercih yapar. Bu da kişilerin bu elbiselerin tercih etmesinde yaz sıcaklığında kullanılması renk açıklığından dolayı güneşi yansıtarak daha serin bir durum ortaya koyar. Böylelikle kişiler daha rahat bir şekilde giyinme şekli yaşar. Böylelikle kişiler renk olarak kışın kapalı yazın ise açık renk kullanır.

Tesettür Kombin

Kişiler tesettür elbise kullanım sırasında kendisinin daha uyumlu olması için elbiselerin kombin olmasına dikkat eder. Bu durumda kişiler kombin şeklini sevdiği renkler ve elbiseler aracılığıyla bu durumu gerçekleştirir. Bu da kişilerin daha daha uygun şekilde giyinmesini sağlar. Kişiler gideceğe yere göre renk seçimi yaparak gittiği yerde uyumlu şekilde göze hitap ederek daha güzel ve hoş görünmesini sağlar. Böylelikle kişiler kendine uygun şekilde giyim durumunu yaparak kişilere karşı daha zarif olmasını sağlar.

Tesettür Modelleri

Kişiler kendine uygun tesettür modellerini belirlerken o dönemin ya da yılın en çok rağbet görülen modeli şeklinde giyinerek kendisini daha rahat bir şekilde giyinmesini sağlar. Kişi en sevdiği model ile en sevdiği rengi birleştirerek daha uyumlu ve göze daha güzel gelecek bir biçimde giyinme durumunu gerçekleştirir. Böylelikle kişiler en uygun şekilde daha zarif görünmek için model seçimi yapar.

 

Tesettür Üst Giyim Modası

Her sezon farkı modellerde karşımıza çıkan tesettür üst giyim ürünleri, hanımlar için özel parçalar halinde tasarlanmaktadır. Sezonun en güzel dokusuna sahip ürünlerinden oluşan üst giyim modası, yaz aylarında en çok tercih edilen ürünleri kapsamaktadır. Yeni sezon ürünlerinden olan tesettür tunik ve bluzlar bu sene kombin önerilerinden en çok kullanılan parçalardandır. Tasarımları ile göz kamaştıran bu modeller, aynı zamanda yaz ayları için de uygun ve rahat parça önerilerinden biridir.

https://www.modaselvim.com/

Üst Giyim Modasında Yeni Sezon Tesettür Tunikler

Üst giyim modası için en çok tasarımı piyasaya sunan ürünlerden biri tesettür tuniklerdir. Oldukça rahat olan bu ürünler, kadınların kendi tarzlarını öne çıkarmak için kullandıkları üst giyim parçalarından biridir. Son sezon moda akımı içerisinde hardal sarısı, önünde çizgiler bulunan tesettür tunikler, pek çok alt giyim ürünü ile birleşerek muhteşem kombinler oluşturmaktadır. Özellikle sırt detayında bulunan bağcık, bu modelin daha hanım hanımcık forma girmesini sağlayarak güzelliğini de ortaya koymaktadır.

Üst Giyim Moda Akımı İçerisinde Bulunan Tesettür Bluzlar

Modayı sıklıkla takip eden hanımlar için yeni sezon üst giyim modası adeta mükemmel kombinler yaratmaktadır. Tesettür bluzlara bu sene oldukça fazla talep bulunmaktadır. Böylelikle tasarımlar da daha ilgi çekici şekilde hazırlanmaktadır. Yeni sezon tesettür bluzlarından biri beyaz renk, kenarları kesik, bisiklet yaka bluzlardır. Bedene tam oturan kesimde tasarlanan bu bluz modeli, kot pantolon ve etekler ile muhteşem görünüme kavuşmaktadır. Özellikle kot ceketler ya da renkli kumaş ceketler ile birlikte kullanılarak yaz sezonuna uygun bir görünüm elde etmektedir.

Yeni Sezon Bluzlar İle Tesettür Kombin Önerisi

Yeni sezon bluz modellerinden biri olan beyaz renk, bisiklet yaka ve kenarları hafif kesik bluzlar, yan ürünler ile birlikte harika kombinler sunmaktadır. Özellikle beyaz renginden dolayı kot pantolonlar ile göz kamaştırıcı hale bürünmektedir. Bol paça, buz mavisi, yüksek bel kot pantolonlar ile beyaz bluzlar bir arada kombinlenmektedir. Üzerine sarı renk kısa ceket ve ayakkabı tercihi olarak da beyaz spor ayakkabı uygun rahat görünümü oluşturarak son moda kombini oluşturmaya yardımcı olmaktadır.

 

Tesettür Kombinleri

Yaz ve kış mevsiminde insanlar havanın durumuna ve günün modeline göre değişkenlik gösteren elbiseleri tercih eder. Kişiler bu elbiselerde daha çok modelli ve renkli olmasına dikkat eder. Böylece model durumuna dikkat edilen sektör tesettür sektörü olduğundan bu şekilde giyinen kişiler daha çok muhafazakar kesim olmakla beraber giyimine özen gösterir. Bundan dolayı kadınlar bu elbiseleri tercih ederken günlük ve özel bir yere giderek giyinme durumlarına değişkenlik gösterir.

Kişiler özellikle giyinen bu elbiselerde daha çok düğün ve özel davetiyeli bir yere gittiğinde oradaki misafirlere güzel ve hoş görünmesi için kendine uygun olan elbise ile başörtünün de elbiseye uygunluğunu ister. Bu durumda kişi kendine en yakışan ve en zarif durumlarda muhafazakar şekilde giyinerek istediği yerleri gidebilir.

Tesettür Abiye

Kadınların elbiselerde tercih ettiği durum olan tesettür şekli ilk önce kişilerin uygun giyinmesini ve bu durumda renklerini de havanın durumuna göre seçim yaparak daha canlı görünmesini sağlar. Kişiler en kolay giyim şekli olan abiyeyi giyerek kendisinin daha rahat etmesini sağlar. Böylelikle kişiler yaz ve kış mevsiminde havanın durumuna göre renk seçimi yaparak kendine uygun olan renkleri tercih eder.

Kadınlar yaz mevsiminde güneş ışıklarından az etkilenmek için yazın tesettür abiye durumlarında açık renkli elbiseler ile kendilerini daha rahat hisseder. Kışın ise kadınlar havanın soğuk olmasından dolayı kapalı bir elbise tercih ederek soğuktan korunmak ister.

Tesettür Kombin

Kadınların tesettür sektöründe tercih ettiği en önemli durum olan tesettür kombin şekli kişilerin istediği model ve renk uyumunu sağlanması ile daha güzel ve hoş karşılanmasını ister. Bu durumda kişiler en iyi şekilde iyim tarzı şekilde giyinerek kendisine bakan misafirlere karşı her zaman ön planda olarak daha zarif görünmek ister.

Tesettür Model

Kişilerin tesettür elbiselerinde dikkat ettiği bir durum ise o yılın modelinin hangisi olduğunu bilmek ister. Bu sayede kişi o yıla göre giyim şekli tarz durumu yansıtarak modele ayak uydurur. Kişi gideceği yere daha uygun model ile ve daha renkli şekilde gitme durumu gerçekleştirerek kendine uygun modeli giymek ister.

 

Tesettür Giyimde Sezonun Trendleri

Her sezon yeni modeller ile alıcısının karşısına çıkan giyim sektörü, bu sezonda oldukça hareketli renkler ile şıklık katmaya devam ediyor. Özellikle çiçekli desenlerin yer aldığı yeni sezon iç açıyor. Feraceler, elbiseler, tunikler ve baş örtülerinde koyu renkler yerine açık ve cıvıl cıvıl tonlar daha çok tercih ediliyor.

Tuniklerde Hareketli Detay Trendi

Mevsim fark etmeksizin tesettür giyim denince akla ilk gelen üst giyim ürünü tuniklerdir. Bu sezonda tunikler daha bir hareketli. Detaylara bol bol yer verilen tuniklerde danteller, fırfırlar, düğmeler dikkat çekiyor. Özellikle tek renk tercihlerinde şıklık katmak için hareketli modeller tercih edebilirsiniz. Sezonun en trend tunik rengi yeşil ve pembenin tonları olarak göze çarparken en trend deseni olarak çiçek ve puantiyeyi sık sık modellerde görebilirsiniz.

Elbiselerde Şıklık Trendi

Özel günlerin vazgeçilmezi derken günlük hayata da yerleşen elbiseler, rahatlık ve şıklık olarak en çok tercih tesettür giyim ürünlerinden olmayı başardı. Rahatlık mı şıklık mı sorusuna her ikisi de diyorsanız kesinlikle sizinde dolabınıza kurtarıcı elbiseleriniz bulunmalı. Bu sezonda elbiselerde en çok rastlanan model kesinlikle gömlek elbiseler. Güne başlarken spor, akşam daveti için ise şıklığa dönüşecek bir modeldir. Kombinlemek size kalmış.

Vazgeçilmez Etekler

Hem tunik, hem gömlek, hem bluzlar ile rahatça kombinlenen etekler, her sezon olduğu gibi bu sezonda vazgeçilmez. Yaz aylarında hafif kumaş yapısıyla rahatlık sağlayan etekler, balık model, payetli kumaşlar ile abiye hale de gelmektedir. Pileli modeller ise daha çok günlük olarak tercih edilirken yine desenli kumaşları ile dikkat çekiyor.

Ayrıca kemerli modeller de sezonun trenleri arasında. Gömlekler ile tam bir şıklığa ulaşan kemerli etek modelleri oldukça ilgi görüyor.

Dikkat Çeken Feraceler

Dış giyimin ana parçalarından biri olan feraceler, hat belli etmeyen yapıları ile tesettürlü hanımların olmazsa olmazı. Yaz aylarında ince kumaşları ile büyük rahatlık sağlamaktadır. Ayrıca her sezon trend olabilme özelliğini korurken modası geçmeyen nadir giyim ürülerindendir. Fermuarlı, düğmeli ve belden kuşaklı olarak üç farklı ana modeli vardır. Spor giyimde de şık giyimde de vazgeçilmez ürünlerdir.

 

Tesettür Giyimde Gözden Kaçırmamanız Gerekenler

Tesettür giyim tercih eden bayanların şıklık arayışı sürüyor. Bu şıklığa ulaşabilmek artık çok çok kolay. Gerek internet üzerinden gerekse de mağazalardan alabileceğiniz yeni ve benzersiz pek çok ürün bulunuyor. Bunların arasında, elbiselerden tutun da kışlık feracelere, tuniklerden pardesülere kadar pek çok ürün mevcut. Tesettür giyimde geçtiğimiz yıllara nazaran yelpaze artık çok daha geniş.

Günlük hayatınızda kullanabileceğiniz tesettür giyim ürünleri bulunduğu gibi, düğün ya da davet günü özel günleriniz için üretilmiş tesettür giyim ürünleri de bulunuyor. Özellikle başörtüleri, eşarplar ya da şallar günümüz tesettür giyim modasını belirleyen ürünler olarak karşımıza çıkıyor.

Tesettür giyim tercih edenler için pek çok alternatif mevcut

Eğer kendinize bir tesettür giyim markası arıyorsanız, artık bunlardan pek çoğunu bulabilmeniz mümkün. Çünkü artık bu sektör çok genişledi. Çünkü tesettür giyim modası birçok insanı kendisine çekti ve dolayısıyla talep arttı. Artan talebi karşılamak için de ortaya pek çok tesettür giyim firması çıktı. Bu elbette tesettür giyimi tercih edenler için de ortaya pek çok seçenek ve alternatif çıkmasını sağladı. Artık tesettür giyim tercih eden herkes sonsuz sayıda seçenekten kendisi için en uygun olanı seçebilir.

Yazın ve kışın tesettür giyim

Tesettür giyimde hem yaz için hem de kış için, mevsime ve hava şartlarına göre seçenebileceğiniz pek çok ürün bulunmaktadır. Yazlık ürünler vücudunuzun hava almasını sağlar, terlemenizi önler ve herhangi bir sağlık sorunuyla karşılaşmanızın önüne geçerler. Aynı zamanda kışlık ürünler de vücudunuzu tüm kış şartlarına karşı koruyarak sizi hastalıklara karşı korunaklı hale getirir.

Tesettür giyime nereden ve nasıl ulaşılır?

Artık tesettür gitim tercih edenler eskiden olduğu gibi tek tip moda ürünlerine tamah etmek zorunda değiller. Ayrıca yazın sıcak havalardan, kışın da soğuk havalardan etkilenmeden, herhangi bir mağazaya gitmeden, oturduğunuz yerden kendiniz için en uygun kıyafetleri seçebilir ve sipariş edebilirsiniz. İnternet üzerinde bunu yapabileceğiniz pek çok site bulunuyor, fakat bizim size tercihimiz sipariş vermeden önce modaselvim.com’a mutlaka bakmanız. Eğer buraya bakmazsanız, çok şey kaçıracağınız ortada. Hemen modaselvim.com’a girin ve alışverinizin tadını çıkarmaya başlayın.

 

 

 

 

Tesettür Giyim

Ülkemizde gün geçtikçe artan tesettür giyim trendi, arz talep eğrisi doğrultusunda her geçen gün yeni modellerle zenginleşmektedir. Bu zenginleşme sayesinde yeni modeller ve yeni stiller de ortaya çıkmaktadır. Eskiden genellikte tercih edilen tunik ve pantolon kombinlerinin yanı sıra, ceketli takımlar, kot elbiseler, şile bezi kumaşlar, keten takımlar gibi birçok model tesettürlü kadınların giyim tarzlarını güzelleştirmelerine olanak sağlamıştır.

https://www.modaselvim.com/tesettur-giyim

En klasiklerden olan elbise ve feracelerin yanında abayalar da tesettür giyim modelleri arasında gün geçtikçe popülerleşen bir diğer üründür. Bol pantolon etekler de hem resmi hayatta hem de günlük hayatta kullanılabilecek olan bir diğer trend üründür. Spor yapmayı seven kadınlar için de tesettür spor takımları en sık tercih edilenler arasındadır. Bütün bu ürünlere uygun olarak üretilmiş olan şal ve eşarplar bulmak da mümkündür.

Tesettür Giyim Markaları

Birçok farklı marka tesettür giyime uygun kıyafetler üretmeye başlamıştır. Eskiden yalnızca birkaç markanın tekelinde olan tesettür giyim günümüzde hemen hemen her markada bulunabilmektedir. Hemen hemen her alışveriş merkezinde bulunan hazır giyim markaları tesettür koleksiyonlarıyla öne çıkmaktadır. Ayrıca sadece tesettür giyim konusunda üretimi bulunan tesettür markaları da bulunmaktadır.

Bireysel tasarımcılar ve butik tesettür giyim markaları da tesettürlü kadınların tercih edebileceği ürünler tasarlamaktadır. Genellikle özel gün ve davetlerde kullanılmakta olan butik markalarda kişiye özel dikim de yapılması, kişilerin tarzını yansıtmasına yardımcı olmaktadır. Fiyatlar konusunda hazır giyime göre bir miktar fazla olan tasarımcılar ve butik markalar, istediği gibi giyinmek isteyen her kadının başvurabileceği yerlerdir.

Tesettür Giyim Mağazaları

Hemen hemen her mağazadan tesettüre uygun kıyafet alışverişi yapabilmek mümkündür. Bu mağazalardan şal, bone gibi aksesuarlar da satın alınabilir. Fiziki mağazaların yanı sıra internet üzerinden de tesettür giyim mağazalarına ulaşabilmek mümkündür. Hem çeşit fazlalığı hem de uygun fiyat sebebiyle online mağazalar çoğunlukla tercih edilmektedir.

Beden değişimi ve iade konusundaki site politikaları incelendikten sonra sipariş vermek müşteriler için de doğru olandır. Beğenmeme, beden uymaması gibi durumlarda yapılabilecek olan değişim işlemleri sayesinde müşteriler özgürce alışveriş yapabilmektedir. Hemen hemen her şeyin dijitale döküldüğü günümüzde, alışverişin de dijital platformlar üzerinden yapılması yaygınlaşmaktadır.

 

Tesettür Giyim Modasının En İyileri

Günümüz modasına uygun olarak devamlı yenilenen tesettür giyim modası geniş ürün seçenekleri ile beraber daima dikkat çekmeyi başarmaktadır. Her kadının giyim zevkine yanıt veren tesettür giyim modası şık ve modern tasarımları ile beraber tarzınızı yansıtacağınız bir sezon geçirmenizi sağlıyor.

https://www.modaselvim.com/tesettur-giyim

Tesettür Giyim Modasının En Rahat Parçaları

Rahatlığı öncelikli sırada gören kadınlar için tesettür giyim modasında elbise tasarımları öncelikli sıralarda yer almaya devam etmektedir. Her yaş grubu için alternatifleri bulunan tesettür elbise modelleri hem yaz hem kış sezonunda tercih edilebilmektedir.

Mevsime uygun özelliğe sahip kumaşlar ile tasarlanmış olan tesettür elbise modellerini özel günlerinizde de kullanarak şıklığı ve rahatlığı bir arada yaşama fırsatı yakalayabilirsiniz.

Tesettür Giyim Dünyasında Ferace Ayrıcalığı

Moda dünyasında eski bir geçmişe sahip olan tesettür ferace modelleri yenilenmiş tarzı ve çizgisi ile artık çok daha fazla rağbet görmektedir. Çok fazla renk ve model seçeneği bulunan tesettür ferace modelleri sunduğu rahatlık ile bir çok kadının favori parçaları arasında yer almaktadır.

Günümüzde çok daha modern bir görünüme kavuşturulmuş olan tesettür ferace modelleri zarif ve iddialı çizgileri ile özel günler için de başarılı bir seçenek sunuyor. Kol ve yaka bölümünde kullanılan detaylar ile gözleri üzerine çeken tesettür ferace modelleri günü en şık halinizle tamamlanıza fırsat tanıyor. Bu yılın en iddialı tesettür ferace modelleri ile her zaman şık görünmenin keyfini sürebilirsiniz.

Kombinlerin Vazgeçilmezi Tesettür Etek Modelleri

Her kadının dolabında olmazsa olmazlar arasında olan tesettür etek modelleri hem spor hem klasik tasarımları ile sizlere sayısız kombin olanağı sunmaktadır. Günlük hayatta daha çok pileli modelleri ile tercih edilen tesettür etek modellerini spor parçalar ile kombine ederek çok rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.

Klasik çizgiler ile tasarlanmış olan tesettür etek modellerini ceketler ile kombine ederek özel davetlerinizde şıklığınızla göz doldurabilirsiniz. Klasik tesettür etek modelleri iş kombinelerinde de çok fazla tercih edilen en özel parçalar arasında yer almaktadır. Tesettür giyim modasında fark yaratmayı başaran etek tasarımları ile siz de her zaman iddialı görünmenin keyfini sürebilirsiniz.

 

Tesettür Giyim Modası

Tesettür giyim modası son yıllarda inanılmaz bir patlama yaşadı. Buna bağlı olarak da sektör bir hayli büyüdü. Artık tesettür giyimi tercih eden bireylerin kendileri için seçebilecekleri pek çok alternatif bulunuyor. Bunun yansımaları tabii ki moda sektöründe de görülmeye başladı. Örneğin eskiden tesettür giyim ürünleri üretmeyen markalar bile tesettür giyime yöneldiler. Artık mağazalarında bir tesettür giyim bölümü yaratmaya, internet sitelerinde tesettür giyim kategorileri oluşturmaya başladılar. Bu alanda yapılan moda çalışmaları da hız kazandı.

İnternetin yaygınlaşması ile birlikte artık mağazalara gitmemiz gerekmiyor. Özellikle pandemi sürecinin araya girmesiyle birlikte herkes internet mağazalarının değerini anlamış durumda. Çünkü evinden alışveriş yapan insanlar, mağazaya giderek alacakları riski internetten alışveriş yaparak yaşamıyorlar. Bu sebeple de artık alışveriş sağlığımız açısından hem güvenli, hem de daha az yorucu bir hal almış durumda.

İnternet alışverişi aynı zamanda bize pek çok kampanya ve avantaj sunuyor. Örneğin normalde 100 TL değerinde olan bir feraceyi, internet üzerinden 80 TL’ye alabiliyorsunuz. Aynı zamanda bütün online alışveriş sitelerinde belli miktarın üzerinde yaptığınız alışverişlerde kargo bedavaya geliyor. Yine internet alışverişlerinde sıklıkla “4 al 3 öde” gibi kampanyalarla da karşılaşıyoruz. Yani nereden bakarsanız bakın, internet alışverişi şu an daha avantajlı durumda.

Yazlık ve Kışlık Tesettür Modası

Hem yaz için, hem de kış için pek çok alternatif tesettür giyim ürünü bulmanız mümkün. Üstelik artık yeni nesil tesettür giyim ürünlerinde yazın terlemez, kışın da üşümezsiniz. Bu da herhangi bir sağlık sorunu yaşamayacağınız anlama gelir. Sonuç olarak modaya uymalı ve şık görünmelisiniz, fakat sağlığınıza da dikkat etmeniz gerekli.

İnternet Üzerinde Alışveriş Yapabileceğiniz Siteler

Başta söylediğimiz gibi, tesettür giyim sektörü inanılmaz şekilde büyüdü. Eskiden sadece birkaç tane olan internet mağazalarının sayısı bugün yüzleri geçti. Dolayısıyla kendiniz için en uygun fiyatları ve imkanları sunan site üzerinden alışveriş yapmanız gerekiyor. Biz sizin için pek çok site araştırdık ve bunlardan bir tanesini sizin için seçtik. Hem geniş ürün yelpazesi, hem kampanyaları hem de uygun fiyatları ile modaselvim.com sizin için uygun site.

 

 

 

Tesettür Giyim Modası Büyüyor

Son dönemlerde tesettür giyim sektörünün nasıl bir patlama yaşadığı herkesçe biliniyor. Bu süreç kendi moda anlayışını, tarzını ve hatta ikonlarını yarattı. Bunun en güzel tarafı da, geçtiğimiz yıllara nazaran tesettür giyim tercih eden insanların artık daha fazla seçenek arasından tercih yapabiliyor olması.

https://www.modaselvim.com/tesettur-giyim

Tesettür Giyimdeki Tarzınızı Belirleyin!

Tarzınız ne olursa olsun, artık kendiniz için tesettür giyim ürünleri bulmak zor değil. Çünkü artık eşofman takımlarından tutun da, günlük giyilecek tulumlara kadar her türlü tesettür giyim ürünü üretiliyor. Sektör öylesine büyüdü ve yeni tasarımlar piyasayı öylesine kapladı ki, artık benzersiz ürünler bulmak çok kolay. Eskiden olduğu gibi birkaç parçanın kopyası olan ürünler giymiyor kimse. Toplamda 3-5 tane olan tesettür giyim ürünlerinin sayısı şu an milyonları aştı. Dolayısıyla da benzersiz ve kimsede olmayan bir ürünü bulmanız kolaylaştı.

Her Mevsime Göre Modeller!

Hangi mevsim olduğuna bakılmaksızın, yazlık, kışlık ya da bahar ayları için tercih edebileceğiniz sınırsız sayıda tesettür giyim ürünü bulunuyor. Hem gerçek mağazalar hem de internet mağazaları ürünler konsundaki yelpazelerini gün geçtikçe genişletiyor. Eskiden tesettür giyim reyonları olmayan mağazalar, raflarına ve reyonlarına tesettür giyim ürünleri yerleştirmeye başladılar. Çünkü tesettür giyim tercih eden bireyler arasında muhteşem bir şıklık yarışı başladı.

Yalnızca dışarıda giymek için, evde, günlük kullanım için de pek çok ürün üretiliyor. Yaşamın her alanı için gününüzü kolaylaştıracak, size kendinizi rahat hissettirecek ürünler bulmak mümkün. Bu durumdan hem tesettür giyim markaları memnunken, hem de tesettür giyim tercih eden bireyler memnun oluyor. Kısacası tesettür giyim şıklığının yayılması, herkes için karşılıklı bir memnuniyet durumu yarattı.

Tesettür Giyimde İnternet Mağazaları

Artık hem mağazalara gitmek, hem de internet üzerinden alışveriş yapmak eğlenceli hale geldi. Fakat pandemi sürecinde evlere kapanmak durumunda kalan herkes, şimdi alışverişlerini daha güvenli gördükleri internet mağazalarından yapmaya başladı. Ayrıca internet mağazalarının sürekli güncellenen indirimli fiyatları ve kampanyaları da bulunmakta. Bu sebepe çok fazla tercih edilir hale geldiler.

Türkiye’de de internet üzerinden alışveriş yapabileceğiniz sitelerin başını modaselvim.com çekiyor. Feracelerden pardesülere kadar çok geniş bir ürün yelpazesine sahip olan modaselvim.com, sizin için en uygun internet mağazası olabilir.

 

Tesettür Giyim Kombini

Tesettür, tesettür giyen kadınların hayatında büyük bir öneme sahiptir. Kadınlar tesettür parçalarını alırken, epey bir zaman harcarlar. Çünkü alacakları tesettür giyim parçalarının modaya ve kaliteye uygun olup olmadıkları hakkında baya bir tesettür bilgi alışverişi yapmaktadırlar. Tesettür giyen kadınlar, vücut hatlarının görünmemesi için tesettür giyimleri tercih etse de bu parçalarının kaliteli ve modaya uygun olmaları çok önemlidir. Tesettür giyim parçaları ile güzel ve şık bir kombin oluşturmak onların en büyük hayalidir.

Tesettür Giyim Kombini Nasıl Oluşturulur?

Tesettür giyim parçaları ile şık bir kombin oluşturmak için, iş önce seçeceğiniz parçanın rengi, ten renginiz ile uyum içinde olmalıdır. Örneğin esmer bir tene sahip iseniz, yüzünüzü açarak uyum sağacak açık tonlarda ki bir renk seçilmelidir. Eğer açık tenli iseniz, bu sefer tam tersi daha kapalı tonlarda bir renk seçmelisiniz. Daha sonra tesettür komünizminizi daha şık gösterecek ayakkabı ve çanta bulmalısınız. Eğer açık tonlarda olan renkler renginize uyum sağlıyorsa seçeceğiniz çanta ve ayakkabılar tesettür daha koyu renkte olmalıdır. Ayrıca tesettür kombini oluştururken seçeceğiniz parçalar sizin yalına uygun olmalıdır. Örneğin genç ve dinamik bir yapınız var ise parlak renkler ve modeller seçebilirken, daha olgun bir kişiliğiniz var ise daha sade renkler tercih etmelisiniz.

Tesettür Giyim Parçaları Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler?

Tesettür giyim parçaları alırken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunmaktadır. Dikkat Edilmesi gereken noktalar şunlardır;

Tesettür parçasının kalitesi

Tesettür giyim parçasının modeli ve modaya uygunluğu

Tesettür giyimin yazlık ya da kışlık olma durumu

Tesettür Giyim Parçalarında Renk Seçimi Nasıl Yapılmalı?

Tesettür giyim parçaları alırken, seçeceğiniz parçanın rengi oldukça önemlidir. Bazı renkler özel geceler için iken azı renkler ise normal günlük yaşantınızın tercih edilmelidir. Tesettür giyimde renk tercihinizi ilk önce teninize uygun olup olmadığına bakarak yapmalısınız. Çünkü en güzel renkler teniniz ile uyum sağlayan renklendir. Daha sonra yaşınıza ve gideceğiniz yere uygun renkler seçmelisiniz. Öreğin; günlük yaşantınızda daha sade renkler tercih edilirken, özel gecelerde ve davetlerde daha şık ve parlak renkleri seçmeniz gerekir.

 

 

 

 

 

Bu Yıl Tesettür Modasında Neler Var?

Kişinin kendisini rahat hissettiği şekilde giyinmesi önemlidir. Bu rahatlık hem fiziki bir rahatlık hem de ruhsal bir rahatlık olabilir. İşte tesettür de kişinin dini seçimi ile alakalı olup ruhsal rahatlık sağlayan bir giyim tarzıdır. Buna ek olarak bu yıl, bu giyim tarzında fiziki olarak da rahatlık ön plana çıkıyor.

https://www.modaselvim.com/tesettur-giyim

Bu Yıl Moda Olan Etek Ve Elbise Modelleri Nelerdir?

Giyim tarzında önemli olan bu yıl için rahatlık kavramıdır. Hangi ürünleri tercih edersek edelim kumaşından kesimine kadar rahat bir yapısı bulunmalıdır. Bu yüzden bu yıl dar etek ve elbise kalıpları yerine kloş modeller daha fazla tercih ediliyor. Bunun esas nedeni hareket özgürlüğünü kısıtlamaması olarak kabul edilebilir.

Etek ve elbise kumaşlarında ise daha çok pamuklu kumaşlar tercih edilmektedir. Bunun sebebi daha çok yaz mevsiminde kullanılan elbise ve eteklerin serin tutmasını sağlamaktır.

Bu Yıl Moda Olan Tunik Modelleri Nelerdir?

Giyim tarzını tesettür olarak seçen kadınlar için tartışmasız en kullanışlı parçalardan birisi tuniklerdir. Tunik, uzun kollu ve boyu normal bluzdan biraz daha uzun olan bir üründür. Daha çok pantolon üzerine tercih edilen tunikler bu yıl genellikle açık renk tonlarından üretiliyor. Kadınlar, bu tonlardaki tuniklerle daha genç ve havalı bir görünüm elde etmeyi düşünüyor.

Tunikler ara boylarda olan ürünlerdir ve boyları kalça altından başlayıp ayak bileğine kadar uzanabilir. Bu yıl diğer yıllardan farklı olarak ilk kez tunikler mümkün olduğunca uzun tercih ediliyor. Kadınlar bu tuniklerin normalden daha zayıf gösterdiğine inanıyor.

Bu Yıl Moda Olan Pantolon Modelleri Nelerdir?

Daha çok boru paça pantolonların kullanıldığı bir dönemdeyiz. Zaten boru paça pantolonlar zamansız ürünlerdir ve her yıl fazlası ile bulunurlar. Bunun yanında bu yıl oldukça sık tercih edilen bir diğer pantolon modeli ise havuç pantolonlar. Havuç model pantolonda ürün basen bölgesinden daha geniş gelip paça bölgesine doğru gittikçe daralır. Bu pantolonların beline de genelde tokalı ve kalın bir kemer kullanılır. Kemerin pantolonla aynı kumaştan ve aynı renkten olması tercih edilirken toka genellikle yuvarlak şekilli ve metal olur.

 

2020 Yılında Öne Çıkan Tesettür Kıyafetleri

Modayı yakından takip eden tesettürlü kadınlar 2020 yılında öne çıkan tesettür kıyafetlerini merak etmektedirler. İşte bu yılın öne çıkan kıyafetleri:

Her Dolapta Mutlaka Olması Gereken Tunik

Özellikle son zamanların en gözde tesettür kıyafetleri arasında yer alanlardan birisi hiç kuşku yok ki tuniktir. Tunik, Rahatlığı ve şıklığı ile tesettürlü kadınların beğenisini kazanmayı başarmıştır. Kombin yapmakta tesettürlü kadınlara sağladığı kolaylıkta göz ardı edilemeyecektir. Tüm bu meziyetleri sayesinde son senelerin vazgeçilmezi tunik bu sene de dolaplardaki varlığını sürdürecektir.

Tesettür de Geçmişten Günümüze Varlığını Sürdüren Elbise

Tesettür dünyasında hep varlığını koruyan ve korumaya da devam eden kıyafetlerden biri ise hiç kuşku yok ki elbisedir. Gerek günlük hayatta rahat modelleri gerek özel günlerde abiyemsi modelleri ile tesettürlü kadınların vazgeçilmez kıyafetleri arasında yer almaktadır. Her sene olduğu gibi bu sene de elbiseden bir kaç tane mutlaka dolabınızda yerini almalı…

Dış Giyimin Gözdesi Ferace

Tesettürlü kadınlar dış giyim tercih ettikleri zaman ilk olarak özellikle son zamanların gözde dış kıyafeti ferace akla gelmektedir. Kap, kaban, pardesü önceliği feraceye devretmişlerdir. Bu sene de en az bir iki adet feraceyi dolabınızdan eksik etmeyin.

Tuniklerin Tamamlayıcısı Pantolon

Tesettürlü kadınlar özellikle tuniklerin altına daha şık durduğu için pantolon giymeyi tercih etmektedir. Bu sebep ile tuniğin tesettür dünyasına girmesi ile birlikte pantolon da tesettür dünyasında yerini almıştır. Gerek boru paça gerek bol paça ve gerek ise etek pantolon modelleri tesettürlü kadınlar tarafından oldukça ilgi görmektedir. Siz de dolabınızda en az bir kaç parça pantolon bulundurmayı ihmal etmeyin.

Yukarıda sayılan öne çıkan tesettür kıyafetlerini ve daha fazlasını uygun fiyata almak isterseniz tesettür giyim indirim sitelerini takip edebilirsiniz. Özellikle sezon sonlarında bu kıyafetler % 30 – % 40 hatta % 50 indirim ile oldukça uygun fiyatlara düşmektedir. Özellikle sezon sonlarında alışveriş yaparak normalde 1 adet almak yerine aynı üründen 2 adet alabilirsiniz. Bu sayede hem eksiklerinizi fazlası ile tamamlamış hem de tesettür giyim indirim fırsatlarından da yararlanmış olursunuz.

 

Sezonun En Fazla İlgi Gören Tesettür Giyim Parçaları

Tesettür giyim modasında yaşanan yenilikler ile herkes kendi tarzını yansıtacak parçalara kolaylıkla erişebilme imkanı elde etmiştir. Zengin renk ve model alternatifi sunan tesettür giyim modası ile yeni sezona çok daha şık bir giriş yapabilirsiniz.

https://www.modaselvim.com/tesettur-giyim

Yazlık Tesettür Elbise Modelleri

Her ortama uygun çizgilerde ve alternatiflerde hazırlanan tesettür elbise modelleri daima günün kurtarıcısı rolü üstlenmektedir. Konforu en üst seviyelerde sizlere yaşatan tesettür elbise modelleri yılın trend çizgileri ile birlikte tüm bakışları üzerine çekmeyi başarıyor.

Yeni sezon tesettür elbise modellerini özel günlerde, iş hayatınızda ya da gündelik yaşantınızda rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Dilediğiniz tarzda ve modelde tesettür elbise modeline bu yılın en uygun fiyat seçenekleri ile birlikte siz de sahip olabilirsiniz.

Tesettür Modasının En Konforlu Modelleri

Tesettür giyim modasında rahatlığı ile ön plana çıkan parçalar içerisinde ferace modelleri öncelikli bir sıraya sahiptir. Günümüz modasına uygun olarak yenilenen tesettür ferace modelleri artık her yaş kesimi tarafından tercih edilmektedir. Tüm vücut hatlarını kapatan ve oldukça konforlu olan tesettür ferace modellerini hayatınızın her alanında tercih edebilirsiniz.

Tesettür giyim modasında rahatlığı ile ilgi gören bir diğer tasarım ise yine tunikler oluyor. Tüm zevklere yanıt verecek en özel modelleri ile satışa sunulan tesettür tunik modellerini dilediğiniz tarzda kombine ederek kullanabilirsiniz. Siz de bu yılın en başarılı tesettür tunik modellerine dolabınızda yer açma fırsatını kaçırmayın.

En Tarz Tesettür Dış Giyim Parçaları

Tesettür dış giyim modasında daima öncelikli bir yere sahip olan trençkot modelleri, yeni sezonda da tüm dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Sıklıkla bej rengi ile tercih edilmekte olan tesettür trençkot modellerinde günümüz modasına uygun olarak farklı renk ve desenler de bu yıl ön plana çıkmaktadır.

Üzerinize alıp rahatlıkla dışarıya çıkabileceğiniz bir rahatlık sunan tesettür pardesü modelleri en sevilen dış giyim parçaları içerisinde yer almaya devam etmektedir. Her tarz için uygun çözümler sunan tesettür pardesü modelleri ile şıklığınızı tam olarak yansıtma fırsatı elde edebilirsiniz. Tesettür pardesü modelleri tüm konforu ile birlikte hayatınızın her anına eşlik ediyor.

 

 

Tesettür Giyim Modelleri

Tesettür giyimin içinde doğup gelişen, tesettür giyimin özelliklerine uyumlu fakat günümüzün renk ve tasarımlarıyla her yıl gelişen, özellikle genç hanımların takip ettiği tesettür giyim akımına tesettür modası denilmektedir.

Bilindiği gibi moda, televizyonda karşımıza çıkan moda kavramından farklı olmasına karşın, içerisinde bulunulan yılın modası olan renk, çizgi, tasarım ve genel konseptinden etkilenmektedir. Bu etkileşim tesettür giyimin ifade ettiği çizgilerle birleşerek tesettür modasını ortaya çıkarmakta ve ona yön vermektedir.

Tesettür Modası Nasıl Gelişmektedir?

Son yıllarda genç kızlar tesettür giyime daha farklı yorumlar getirmektedir. Çok daha farklı kombinler ile giyinip tesettür modasına yön vermektedir. Pek fazla tercih edilmeyen pardesüler, artık yaka ve kol biçiminden, bolluğuna ya da darlığına kadar tesettür modasının etkisine girmektedir. Bu durum tesettür giyimde genç akımı ya da genç tesettür modası gibi bir anlayışın gelişmesine neden olmuştur. Bu tarz genç tesettür modası ile gençler hem kurala göre örtünmek istemekte, hem de daha özgür kıyafetler giyinmek istemektedirler.

Tesettür giyimde değişimin ana etkenlerinden biri de rahatlık ve konfor özellikleridir. Sokakta rahat edebilmek için kıyafetlere yeni alternatifler getirilmiştir. Hava şartlarına ve günlük koşuşturmaya en uygun çözüm yolu pantolon ve tunik ya da kısa pardesü pantolon kombinleri şeklinde kendini göstermeye başlamıştır. Genç kızların istediği kıyafeti bazı değişikliklerle daha iyi ve tesettüre daha uygun hale getirmesiyle şimdilerde çok daha modellerin ortaya çıktığını, çok daha fazla markanın tesettür giyime yöneldiğini ve tesettür tercih etmeyen kadınların dahi bu tarz modelleri tercih etmeye başladığını görmekteyiz.

Firmamız 1996 yılında ALİM TEKSTİL olarak faaliyetlerine başlamış, sektörün bir çok alanında üretimler geliştirmiştir. Hem yurt içi hem de yurt dışında hazır giyim ve bir çok ürün guruplarında üretim yapmıştır. Şimdilerde ALİM TEKSTİL olarak yurt dışı satışına odaklanmış, yurt içinde de 2013 yılından itibaren MODASELVİM markası olarak özellikle tesettür giyim alanında faaliyetlerine başlamıştır.

Müşterilerimize hızlı ve güvenli bir şekilde en kaliteli ve şık ürünleri en uygun fiyat avantajlarıyla ulaştırmak hedef ve misyonumuz arasında bulunmaktadır. Kaliteli ve rahat kumaşlardan üretilen tüm ürünlerimiz modaya uygun çeşitli tasarımlarla siz değerli müşterilerini beklemektedir.

 

Modaya Yön Veren Tesettür Modelleri

Muhafazakar yaşam tarzı sergileyen kadınların tercih ettiği giyim tarzlarına tesettür denmektedir. Eşarplar, Şallar, etekler, tunikler, pardesüler, kaplar ve mevsime uygun birçok tercih ile yaşam tarzına uygun tesettür modelleri mevcuttur.

Geçtiğimiz 80 ve 90 yıllarında gerektiği kadar ilgi görmeyen tesettür giyim modelleri, özellikle son 20 yıl içerisinde inanılmaz derecede popülerlik kazanarak mağazaların vitrinlerinde boy göstermeye başlamıştır. Bunun yanında, farklı tarzda giyim modelleri tasarlayan birçok ünlü markanın tesettür giyim modelleri tasarlayıp müşterilerine arz etmeye başladıkları görülmektedir.

Tesettür Giyim Modelleri

Örtünmeyi tercih eden kadınların seçtiği tesettür giyim modelleri, şık tasarımları ile kadınların daha naif ve daha modern gözükmesini sağlamaktadır. Farklı kıyafet çeşitlerini bir arada sunan tesettür giyim mağazaları, günün her anına uygun kıyafet modelleriyle rahat olmak isteyen ve kendi tarzını yansıtan kadınların tercihi olmaktadır. Tesettür giyim modelleri arasında birbirinden farklı yüzlerce ürün çeşidi bulunmaktadır. Kendi tarzını yansıtacak kıyafet arayan tesettürlü kadınlar, son moda ürünler arasından tercihlerini yapmakta ve her ortama uyum sağlayabilecek duruma gelmektedir. Genellikle sade tasarımlar içeren tesettür giyim tarzları bulunduğu gibi farklı desen ve modellerde genç kızların tercih edeceği modeller de mağaza vitrinlerinde yerini almaktadır.

Farklı ortamlara uygun farklı tarzlar yansıtmaya yardımcı olan tesettür elbise modelleri sayesinde tesettürlü kadınlar daha modern bir görünüme kavuşmaktadır. Bu modern görünümler sayesinde tesettür modası ayrı bir gelişim göstermektedir. Bu sayede tesettür giyimi tercih etmeyen kadınların dahi bu tarz giyim modellerini tercih ettiğini görmekteyiz.

Farklı renk ve modellerde dizayn edilen tesettür giyim modelleri, her kadının tarzı düşünülerek üretilmektedir. Tesettür giyim modelleri arasında dikkatleri üzerinde toplayan modeller arasında abiyeler yer almaktadır. Tesettür giyime uygun biçimde tasarlanan birbirinden modern abiye modelleri sayesinde tesettürlü kadınlar kendi tarzlarına uygun seçimleri yapabilmektedir. Özel gün ve gecelerde, davetlerde, düğün ve nişan gibi organizasyonlarda tercih edilen abiye modelleri, farklı renk, desen ve tarzlarda kadınların şık ve zarif görünmesini sağlamaktadır.

Moda Selvim mağazamızda değişik renklerde ve çeşitli modellerde tesettür giyim ürünlerine ulaşabilir ve tarzınızı yansıtacak kombini oluşturabilirsiniz.

 

1 2 3 12