Yazın En Trend Tesettür Elbise Modelleri

Ülkemizde tekstil sektörünün gelişmesi ile birlikte elbise modelleri de çeşitleniyor. Bu yaz sezonunda özellikle de çiçekli ve canlı renklerle tasarlanmış elbiseler ön plana çıkıyor. Her yaşa, tarza ve vücut tipine uygun dikilmiş özel elbiseler bulunuyor. Bu sezon pileli ve şifon uçuş uçuş elbiseler kadınların büyük beğenisini topluyor. Aynı zamanda küçük çiçek desenleri ve zenginleştirilmiş dinamik elbiseler yaza enerji katıyor. Aynı zamanda beli kemerli ve balon kollu tesettür elbise modelleri bu sezon çok tercih ediliyor. Tesettürlü kadınların şıklığını ön plana çıkaracak zarif elbise modelleri uygun fiyata satışa sunuluyor.

Sezonun En Trend Elbise Modelleri

Ülkemizde tesettürlü kadınların en çok tercih ettiği şık tesettür elbise modelleri her tarza ve her yaşa uygun seçenekleri ile satışa sunuluyor. Kadınlar elbise seçimi yaparken özellikle vücut tipine uygun modelleri tercih etmeli ve kusurlarını kapatacak özelliklere sahip modelleri kombinlerinde kullanmalıdır. Gece elbiselerinde özellikle de tül detaylarla kalça ve göbek bölgesini kamufle edecek modelleri fazla kilolarından yakınan kişiler tercih edebilir.

Zamansız Kombinler

Yıllar geçse de bazı parçaların modası hiç geçmez. Bunlara genellikle zamansız kombinler denir. Genellikle de hayat kurtaran parçalar içerir. Özellikle de siyah elbiseler bu grupta yer alıyor. Hem sabah hem de gece kullanıma uygun olan bu parçaları farklı parçalarla kombinleyerek pek çok yerde kullanabilirsiniz. Düz renk elbiseler pek çok kadın tarafından çok tercih ediliyor. Son zamanlarda desenli midi ve maksi elbiseler tesettürlü kadınlar tarafından büyük ilgi görüyor. Kolay kombinlenebilen elbiselerle siz de istediğiniz gibi şıklığınızı ön plana çıkarabilirsiniz.

Güzelliğinizi Ön Plana Çıkaracak Parçalar

Güzelliğinizi ön plana çıkarmak için ten renginize, boyunuza, kilonuza ve yaşınıza uygun elbiseler tercih etmeniz gerekir. Her daim şık ve modern görünmek için kusurlarınızı örtecek modelleri tercih etmeniz gerekir. Aynı zamanda kol detaylı, dantel ve tül detaylı elbiselerle şık ve modern bir görünüme ulaşabilirsiniz. Elbiseye yapılacak küçük bir dokunuş ile olduğunuzdan çok daha uzun ve zayıf görünebilirsiniz. Bu nedenle de vücut tipine uygun elbise seçimi her zaman çok önemlidir.

 

Tesettür Modasının Pratik Şıklığı: Tesettür Elbise

Tesettürü benimseyen kadınlar çoğu zaman şık olabilmek için büyük çaba harcarlar. Çünkü tesettürlü kadınların hemen hemen tüm vücutlarını örtmesi gerekmektedir ve bu da birden çok parçayı bir arada bulundurmayı gerektirir. Dolayısıyla parçalar arasında uyum sağlamak ve yaratabilmek oldukça yorucudur. İşte tüm bunlardan pratik bir şekilde sıyrılmak isteyen kadınlar için oldukça pratik kullanım sağlayan tesettür elbise modelleri bulunur.

https://www.modaselvim.com/tesettur-elbiseler

Tesettür Elbise Nedir?

Tesettür elbise; genellikle boydan, ayak bileklerine kadar, uzun kollu ve boyun kısmının tamamen kapalı olduğu elbise modellerinden oluşur. Tesettür giyim tarzını benimseyen her kadının mutlaka dolabında yer verdiği ve çok tercih ettiği tesettür elbise modelleri hemen hemen her ortam için uygunluk sağlayabilecek modelleri barındırır. Özellikle şık, kolay kombinlenebilir ve gün kurtarıcısı olduğundan dolayı tesettür modasının hit parçaları arasında yer alır.

Neden Tesettür Elbise Tercih Edilmelidir?

Tesettür elbise seçimi yapmak oldukça zevklidir. Tüm kadınlar mutlaka elbise giyinir. Abiye ya da düz, şık veya sade de olsa tesettür elbise modelleri kadınların hayatında büyük bir yer kaplar. Tesettür elbise seçiminde dikkat edilmesi gereken nokta giyinilecek olan ortamdır.

Şık bir ortama gidilecekse zarif, koyu renk ve gösterişli elbise tercih edilmeliyken günlük ortamlar için genellikle daha sade, renkli, alacalı ve cıvıl cıvıl desenleri barındıran elbise seçilebilir. Tesettür elbiseler kolay kombinlenebilir, aksesuar seçiminde çok uğraştırmaz ve kadınları doğru kombinle olduklarından daha farklı gösterir. Dolayısıyla tesettür elbiseler çok tercih edilir.

Tesettür Elbise İle Kombin Nasıl Yapılır?

Tesettür elbise kombini oldukça pratiktir. Uzun kollu olanların bir kısmı kollarında detay bulundurduğu için aksesuar gerektirmez yalnızca bir saatle tamamlanabilir. Tek renk şal ya da şık bir eşarp ile kombinlenebilir ve altına elbisenin tarzına göre uyumlu bir ayakkabı tercih edilirse geriye çanta seçimi kalır.

Tesettür elbiselerin kolay kombinlenmesinin en güzel yanı çanta ve ayakkabıyı farklı renklerde kullanabilmektir. Çünkü tek renk olmayan günlük elbiselerde renk seçeneğinin geniş olması geniş kullanımlar ortaya çıkarmaktadır. Kadınların en çok sevdiği parçalar arasında yer alan elbiseler günün ve anın kurtarıcısıdır.

 

Tesettür Giyim İle De Rahat Edebilirsiniz

Gelenek ve göreneklerine göre giyinmeyi tercih eden ve özellikle saçlarını kapatmak arzusunda olan genç kızların ve kadınların kendine özgü bir giyim tarzları vardır.

Tesettür Giyim Nedir?

Tesettür esasında, İslami bir kavramdır ve inanç sistemine uygun, istenilen şartlara sahip kıyafetlerin giyilmesini ifade eder. Tesettür giyimi kendi hayat biçimine uygun bulan kadınların bu yöndeki taleplerini karşılamak üzere ” tesettür giyim ” olarak adlandırılan bir moda ortaya çıkmıştır.

Tesettür Giyimin Özellikleri Nelerdir?

Tesettür giyimi tercih eden genç kızlar ve kadınlar her alanda bu tarza uygun özellikteki giysileri tercih etmektedirler. Abiye kıyafet, nişan, kına, gelinlik gibi özel kıyafetlerde de spor yaparken giyilen giysilerde, tesettür günlük elbise de bunlara dahildir.

Tesettür giyimde başın örtülerek saçın kapatılması zorunluluktur. Tesettür kıyafetlerinde transparan gibi ince ve şeffaf benzeri kumaşlar kullanılmaz. Tesettür kıyafetler tasarlanırken vücut hatlarını belirgin biçimde sarmamasına dikkat edilir. Yine tesettür giysilerde etek boyu bileklere olacak şekilde hazırlanır. Elbise, pardesü ve pantolonlar buna göre dizayn edilir.

Şayet ikili veya kombin takımlar oluşturulacaksa burada da bir bütün halinde giysinin vücudu tamamen örtmesine özen gösterilir. Tesettür giyimde genellikle kıyafeti tamamlayacak baş örtüsü, türban ya da bone gibi aksesuarlar birlikte tasarlanır.

Tesettür giyimde vücudu saran ve hatları ortaya çıkaran kumaşlar da kullanılmaz. Streç, kadife ya da şifon gibi çok ince kumaşlar bu tarz giysi tasarımlarında kullanılmaz.

Tesettür Giyimde Günlük Elbise

Tesettür kıyafetlerinin genel özelliklerini izah ettiğimiz üzere esasında tesettür günlük elbise tasarımlarında da bunlara uyulur.

Ancak günlük elbiselerde rahat ve dayanıklılık daha ön planda tutulur. Çünkü günde beş kez abdest alıp namaz kılan hanımların günlük kıyafetlerinin de bu rutine uygun olması beklenir. Günlük tesettür giyimde mevsimine uygun kumaşlar seçilir. Yazın viskon ve serin kumaşlar kullanılırken kış aylarında kadife ya da triko benzeri kumaşlar tercih edilir. Pantolonlarda bel kısmı lastikli ya da bağcıklı olanlar revaçtadır.

Genellikle hanımların tercihi evde rahat edebilecekleri ikili pantolon ya da ikili etek takımları yönünde olmaktadır.

Elbiseyi tercih eden kadınlar ise boyunun uzun olmasını belinin kemer veya bir kuşakla tamamlanmış olmasını arzu etmektedirler. Bir ayrıntıda uzun kollu elbise ve bluz ya da gömleklerde kol kısmının manşetli ya da lastikli olmasıdır. Böylece abdest alınırken kıyafetin kolları sabit bir duruş sağlamaktadır. Bu da elbette hanımlar için büyük bir kolaylık sağlamaktadır.

 

 

Tesettür Elbiselerle Farklı Hava Yakalamak

Her giyim tarzı kadının farklı duygulara bürünmesine sebep olur. Farklı duygular beraberinde şıklığı, iddiayı veya spor duruşu getirir. Kadınlar etrafındakilerce kıyafetlerinin beğenilmesini ister. Çünkü kadınların doğasında kendini beğendirmek yer alır. Özen göstermek, farklılık yaratmak ve her durumda şık görünmek kadınların istekleri arasındadır. Dolayısıyla bu durumları sağlayabilmek için farklı kıyafetlere gerek duyulur. Ancak tesettür elbiseler bu durumda hayat kurtarıcıdır.

Tesettür Elbiselerin Kombini

Tesettür elbiseler için kombin kolaylığı olsa da kombinin doğruluğu önemlidir. Her tesettür elbise şık ya da spor hava oluşturmaktan ziyade doğru kombinlenmediği takdirde kadınlar için yanlış seçim olacaktır. Elbiseler pratiktir ama kombinlendiği zaman kendini gösterir.

Kombin oluşturmak için aksesuar, başörtü, ayakkabı ve çanta gerekir. Elbisenin türü şıksa ve parlak kumaştan yapılmış ise mutlaka topuklu ayakkabı ve şık bir çanta gerektirir. Ayrıca başörtüsü seçimi de ona göre yapılmalıdır. Desen, doku ve renk uyumu tesettür elbiseleri kombinlemek için en önemli noktadır.

Başörtüsü Seçimleri Ve Elbiseyle Uyumu

Tesettür elbisenin tamamlanması için en önemli aksesuar başörtüsüdür. Genellikle başörtüsünün dokusu, rengi ve deseni elbiseyle bütünleşmelidir. Şık elbiseler için tek renk başörtü kullanılmalıyken gündelik elbiseler için de elbisenin rengine benzer bir başörtü kullanılmalıdır. Gündelik yaşamda parçaların renginde zıtlık ve kontrast yakalamak önemliyken şık kombinlerde genelde zıtlıktan kaçılır. Çünkü renk uyumunun doğru olması kombini tamamlarken ortaya çıkacak görüntüyü de etkiler.

Günlük Elbise Seçimi

Genelde günlük kombinler spor olsa da şık da olabilmektedir. Ancak spor şıklığı benimseyen kadın sayısı da azımsanamayacak kadar çoktur. Her ihtiyaca yönelik tesettür elbise bulmak online platformlarda kolaydır. Şifon, geniş kesim, dar kesim, kemer detaylar, uzun ya da midi, kolu volanlı ya da düz, desenli, nakışlı veya puantiyeli birçok tarz elbise bulunur.

Bunlar arasında özellikle günlük seçimlerde puantiyeliler ilgi çeker. Yaz sezonu dolayısıyla da spor tarzda ayakkabı ya da topuklu sandalet, güneş gözlüğü, şal ve ufak aksesuarlar günlük spor şıklığı tamamlar. Her kadının kolaylıkla kombinleyebildiği ve dolabındaki hemen hemen tüm parçalarla uyum sağlayan elbiseler günü kurtarıcısıdır.

 

En Şık Yazlık Tesettür Elbise Modelleri

Kadın giyim sektörü her geçen gün gelişiyor. Birbirinden farklı kişisel zevk ve beğenilere uygun olarak kıyafetler de vitrinlerdeki yerini alıyor. Şık ve zarif görünmek adına kadınlar da kendilerine en yakışan giysileri almak istiyorlar. Bu nedenle doğru seçimleri yapmak oldukça önem taşıyor. Özellikle tesettür giyimde seçenekler oldukça farklılaştı. Her yaştan kadınlar için benzersiz kıyafet modelleri mevcut. Bu kıyafetler ise uygun aksesuarlar ile bütünleşiyor. Kıyafet tercihinde önemli olan doğru kombini yapabilmek. Şık ve zarif görünmek adına doğru parçaların seçilmesi gerek. Bu parçalar uygun şekilde birleştirilmeli.

YAZLIK TESETTÜR ELBİSE MODELLERİ NELERDİR?

Günümüzde birbirinden farklı yazlık tesettür elbise modelleri bulmak mümkündür. Genellikle genç kızların tercih ettiği yazlık tesettür elbise modelleri belden bağlamalı ve düğmeli olabiliyor. Aynı zamanda bazı elbiselerde ise fermuar detayı bulunuyor. Bu elbiseler arasında orta yaşın üzerine hitap eden modeller de var. Farklı renk seçeneği sunan bu kıyafetlerin birbirinden farklı desenleri de mevcut. Özellikle her yaştan kadınlara hitap eden yazlık elbiseler uygun aksesuarlar ile tamamlandığında benzersiz bir şıklık oluşturuyor. Bu nedenle farklı elbise modelleri de seçilebilir.

YAZLIK TESETTÜR ELBİSE MODELLERİ NASIL KOMBİN YAPILMALI?

Tesettürlü hanımlar yazlık kıyafetleri pek çok farklı şekilde kombin yapabilirler. Özellikle gidilecek yere göre elbise seçimi yapılmalıdır. Mesela günlük hayatta daha rahat ve kullanışlı elbiseler seçilir. Bu tür elbiselerin altına ise babet, spor ayakkabı ve ya günlük ayakkabılar da giyilebilir. Aynı zamanda tesettürlü hanımlar yazın özel davetlere giderken de şık ve zarif abiye yazlık elbiseler giyebilirler. Bunun kombini de mutlaka topuklu ayakkabı ile yapılmalıdır. Aynı zamanda özel günlerde küçük ve şık bir el çantası alınabilir. Uygun bir başörtüsü ile de tamamlanır. Günlük hayatta daha rahat ve düz renkli başörtüleri kullanılabilir.

YAZLIK TESETTÜR ELBİSELERİN BAKIM VE TEMİZLİĞİ NASIL YAPILMALIDIR?

Yazlık elbise satın alırken bakım ve temizlik talimatları iyice okunmalıdır. Kıyafetlerin temizliği de bu talimatlara uygun olarak yapılmalıdır. Bazı yazlık elbiseler hassas kumaşlardan oluşuyor. Bu kıyafetlerin mutlaka kuru temizlemeye gönderilmesi gerekir. Diğer elbiseler ise düşük ısıda yıkanmalıdır.

 

Birbirinden Şık Yeni Sezon Tesettür Elbiseler

Tesettür elbiseler her sezon yenilendikçe de gösterişli olmaya devam ediyor. Her ortama uygun modelleri bulunan tesettür elbiseler yeni sezona da hareketli bir başlangıç yaptı. Bu sezonun hit kumaşı ise şifon kumaş ve desenli modeller oldu. Uçuş uçuş ve oldukça havalı görüntüleri olan şifon tesettür elbise hem günlük hem de şık ortamlar için kombinlenebiliyor. Ayrıca yalnızca şifon değil farklı kumaşlardan da tesettür elbiseler üretiliyor. Bu sezonun renkleri ise oldukça canlı dururken bazı düğmeli tesettür elbiseler kot görünümlü oluyor ve altlarında açık renkli boru paça pantolonlarla kombini tamamlıyor.

Şifon Elbiselerin Kullanımı

Şifon kumaşlar genellikle abiyelerde kullanılsa da son yıllarda günlük elbiselerde de oldukça geniş kullanım yeri buluyor. Uçuş uçuş bir tarzı olan şifon tesettür elbise özellikle genç kadınların en çok kullandığı kumaş tarzı oluyor. Bu sezonun en çok tercih edileni ise içerisinde çiçek deseni bulunan kumaşlar olmuştur. Şifon elbiseler o kadar rahattır ki tenle uyum sağlaması çok kolay ve dikkat çekicidir. Şifon kumaşta renkler daha canlı durmakta ve alacalı görünmektedir. Hem parlaklığı hem de duruşu oldukça şık olmaktadır.

Şifon Elbise Kombini

Elbise kombini her ne kadar kolay olsa da şifon elbiseleri kombinlemek biraz daha zordur. Çünkü şifon ayakkabı her tarz ayakkabı ve çantayla kombinlenememektedir. Şifon elbiseler genellikle parlak ve elbisede ağırlıklı olarak bulunan renkte ayakkabı ile kombinlenmektedir. Çantalar da günlük çantaların en küçük boyutuyla kullanıldığında şık durmaktadır. Ağır bir görüntüsü olan şifon elbiselerin içerisinde bulunan renklerden en açık tonda şal kullanımı önerilmektedir.

Tesettür Elbiselerin Farklı Kumaşlardaki Modelleri

Şifon elbiselerde genellikle tüm modeller birbirine yakın olmaktadır. Ancak öteki türde kullanılan kumaşlarda kategori oldukça geniştir. Kemerlerinde, kollarında, yaka kısımlarında ya da elbiselerin uçlarında detaylar değiştikçe elbise farklı hallere bürünmektedir. Kumaşın duruşu da elbisenin ağırlığını etkilemektedir. Ayrıca tesettür elbiselerin kullanımının sık olmasının diğer bir nedeni ise elbisenin her vücut tipine göre kullanım kolaylığı sağlamasıdır. Kilo problemi olan kadınlar en çok bu parçaları beğenerek tercih etmektedir.

 

 

Birbirinden Şık Tesettür Günlük Elbise Modelleri

Günümüzde tesettür giyim sektörü hızla gelişiyor. Her zevke ve beğeniye uygun olan bu kıyafetler doğru aksesuarlar ve başörtüleri ile tamamlanıyor. Doğru bir kombin oluşturmak adına dikkat edilmesi gereken pek çok detay var. Özellikle kıyafetlerin çeşitlerine göre başörtüleri ve aksesuarlar kullanılabilir. Aynı zamanda tesettür giyimde gidilecek yere uygun kıyafetler seçilmelidir. Bu kıyafetler vücuda uygun olarak tercih edilmelidir. Çünkü kıyafetlerin ne bol ne de çok dar olmamasına özen gösterilmeli. Ayrıca elbise seçiminde kişisel zevk ve beğenilere uygun tercihler de son derece önemli.

TESETTÜR GÜNLÜK ELBİSE MODELLERİ NELERDİR?

Günümüzde tesettürlü hanımlar genellikle tesettür günlük elbise modelleri tercih ediyor. Bunun da nedeni yaz mevsiminde elbiselerin daha rahat olmasıdır. Yaz mevsiminde terletmeyen kumaşlardan tesettür günlük elbise modelleri giyilebilir. Her yaştan hanımlar için birbirinden şık elbiseler vitrinlerdeki yerini alıyor. Özellikle genç kızlar genellikle belden bağmalı ya da boydan düğme detaylı elbiseleri giymeyi tercih ediyorlar. Gömlek yakalı elbiseleri tercih eden genç kızlar fermuarlı elbise modellerini de giymeyi seviyorlar. Özel davetlerde ise tül detaylı ve payetli elbiseler de giyilebiliyor.

TESETTÜR GÜNLÜK ELBİSE MODELLERİ NASIL SEÇİLMELİDİR?

Tesettürlü hanımlar kıyafet alacakları zaman pek çok detaya dikkat etmeliler. Özellikle kıyafet alınırken kişisel zevk ve beğeniler göz önünde bulundurulmalıdır. Aynı zamanda vücuda uygun olan kıyafetler giyilmelidir. Çünkü alınan tesettür elbiseler ne bol ne de çok dar olmalıdır. Vücuda uygun bedende olan kıyafetler kaliteli olmalıdır. Kaliteli ve dayanıklı kumaştan yapılan elbiselerin fiyatlarının düşük olması da dikkat edilen diğer detaylardan bir tanesidir. Tesettürlü hanımlar için günlük elbise modellerinin rahat ve şık olmasına çok dikkat edilmelidir.

TESETTÜR GÜNLÜK ELBİSELERİN BAKIM VE TEMİZLİĞİ NASIL OLMALIDIR?

Günlük elbiseler seçilirken pek çok detaya dikkat edilmelidir. Özellikle bu kıyafetlerin rengi ve deseni çok dikkat çekici olabilir. Düğmeli, fermuarlı ya da tül detaylı elbiseler de tercih edilebilir. Önemli olan tesettürlü hanımlar için günlük elbise satın alınırken bakım ve temizlik talimatları dikkatli bir biçimde okunmalı ve ardından uygulanmalıdır. Kıyafetin temizliği de mutlaka bu talimatlara uygun olarak yapılabilir.

 

En Şık Tesettür Elbise Modelleri

Günümüzde kadınlar giyime oldukça önem veriyorlar. Birbirinden şık kıyafetler arasından en güzel parçalar seçiliyor. Daha sonra ise bu kıyafetler uygun aksesuarlar ile kombin yapılıyor. Bu şekilde oldukça şık ve benzersiz bir giyim tarzı yaratılıyor. Özellikle tesettür elbise seçilirken pek çok detay göz önünde bulunduruluyor. Kıyafeti alırken vücuda uygun olması çok önemli. Aynı zamanda kolay temizlenebilen elbiseleri satın almak da oldukça önemli.

TESETTÜR ELBİSE MODELLERİ NELERDİR?

Her yaştan kadınlara hitap eden birbirinden şık tesettür elbise modelleri bulmak mümkün. Tesettürlü genç kadınlar için oldukça sportif ve rahat elbiseler vitrinlerdeki yer alıyor. Bu elbiselerin ise genellikle belden bağcıklı ve fermuarlı modelleri bulunuyor. Aynı zamanda özel günlerde giymek için payet ve tül detaylı kıyafetleri de tercih ediyorlar. Özellikle tesettür elbise seçenekleri oldukça fazla. Birbirinden güzel bu kıyafetler de vücut tipine uygun olarak satın alınabilir.

TESETTÜR ELBİSELERİN KOMBİNİ NASIL YAPILMALIDIR?

Tesettür elbise kombini yapılırken çok dikkatli davranmak gerekiyor. Tesettürlü hanımlar gidecekleri yere uygun bir elbise seçmeliler. Bu elbise en uygun ayakkabı ve aksesuarlar ile kombin yapılmalıdır. Mesela günlük yaşamda giyilen elbiseler daha rahat ve kullanışlı olur.

Bu kıyafetler babet, spor ayakkabı ve ya günlük ayakkabılar ile kombin yapılır. Özel günlerde giyilen elbiseler ise daha şık ve zariftir. Bu kıyafetler de topuklu ayakkabı ve şık bir el çantası ile kombin yapılabilir. Herkese uygun bir kıyafet bulunuyor. Önemli olan kişisel zevkler ve beğeniler doğrultusunda seçimler yapmak.

TESETTÜR ELBİSELERİN BAKIM VE TEMİZLİĞİ NASIL YAPILIR?

Günümüzde tesettür giyimde birbirinden farklı model ve renkte kıyafetler bulmak mümkün. Özellikle her zevke hitap eden bu kıyafetler uygun aksesuarlar ile kombin yapılabiliyor. Aynı zamanda kıyafetlerin uzun süre giyilebilmesi için de temizliğinin uygun biçimde yapılması önemli. Bu nedenle tesettür elbiseleri satın alırken yıkama koşullarına da çok dikkat edilmeli.

Kıyafetin üzerinde yazan bakım ve temizlik talimatları detaylı biçimde okunmalı. Buna uygun olarak kıyafet temizlenmeli. Eğer kıyafet hassas kumaştan yapılmış ise mutlaka kuru temizlemeye gönderilmeli. Ayrıca kıyafetler düşük ısıda dikkatlice yıkanmalı.

 

​​​​

 

Düğünlerin En Şık Bayanı Siz Olacaksınız

Uzun yıllardır kadınlar arasında bir moda haline gelen tesettür giyim git gide şıklığını, zarifliğini ve sadeliğini daha da arttırdı. Son zamanlarda bayanlar düğünlerde şık ve zarif gözükmek için uzun elbiseler tercih etmeye başladılar. Sizde uygun aksesuar seçimiyle tesettür giyimde kendi tarzınızı ortaya çıkarabilirsiniz.

Tesettür Elbise Seçerken Dikkat Etmeniz Gereken

Öncelikle beden ölçülerinizi tam olarak bilmelisiniz. İnternetten sipariş verecekseniz çok dikkatli olmalısınız. Aksi taktirde elbiseniz üzerinize bol ve uzun gelebilir.

Tesettür elbise özellikle ayaklarınıza kadar uzun olmalıdır. Ama çok fazla uzun olursa yürürken ayaklarınıza dolanabilir, bu da size çok fazla rahatsızlık verebilir. Eğer elbiseniz gereğinden fazla uzun olursa herhangi bir terzinin yardımıyla size uygun bir hale getirebilirsiniz.

Giyeceğiniz elbise sizin stilinize uymalı ve sizin kişiliğinizi yansıtmalıdır. Sakin bir kişiliğiniz varsa ekru, vizon, pudra gibi üzerinde çok fazla detay olmayan sade ama zarif bir kıyafet seçimi yapabilirsiniz. Biraz hareketli bir kişiliğiniz varsa kırmızı, mor, royal mavi renklerini tercih edebilirsiniz.

Elbisenizi sıcak havalarda giyecekseniz cildinize nefes aldıracak ve sizi terletmeyecek kumaşları tercih etmelisiniz. Çünkü tesettür elbise giyen bayanlar sıcağı daha da fazla hissedeceklerdir. Giyeceğiniz kıyafetin kumaş seçimine ekstra özen göstermelisiniz. Hava almayan, kalın kumaşlar sizi çok fazla rahatsız eder ve kendinizi bunalmış hissedebilirsiniz. Ayrıca güneşli havalarda siyah rengi de çok fazla tercih etmemelisiniz. Siyah renk ekstra güneş ışınlarını çekeceği için çok fazla terleyebilir ve rahatsız olabilirsiniz.

Uygun Aksesuar Seçim

Tesettür elbise giyen bayanların en önemli aksesuarı başörtüsüdür. Başörtüsü seçiminizi yaparken elbisenizin renginden farklı bir ton kullanmak önemlidir. Çünkü hem elbisenizin rengi hem de başörtünüzün rengi aynı olursa sıkıcı bir hava oluşturur.

Takılarınızı seçerken abartılı kolyeler ve küpeler kullanmaktan kaçının. Elbisenizin şıklığını ön plana çıkartacak zarif aksesuarlar seçin.

Tesettür Elbise Seçiminiz Nasıl Olmalı?

Öncelikle elbiseyi nerede giyecekseniz ona karar vermeniz gerekir. Özel bir davete gidiyorsanız koyu renkleri kullanabilirsiniz. Böylece hem şık hem de zarif görünürsünüz. Yakınınızın bir düğününe gidecekseniz daha parlak kumaşlar tercih edebilirsiniz. Altına rahat edebileceğiniz topuklu bir ayakkabı ve uygun aksesuar seçimiyle düğünde göz doldurabilirsiniz. Ancak gündüz giyecekseniz o zaman soft tonlarda yine uygun bir ayakkabı ve aksesuarla tamamlayabilirsiniz.

 

 

Birbirinden Şık Tesettür Elbise Modelleri

Günümüzde kadın giyim sektörü hızla gelişiyor. Her zevk ve beğeniye göre kıyafetler bulunabiliyor. Aynı zamanda uygun kombineler yapılarak eşsiz bir görünüm de kazanılıyor. Her zevke hitap eden bu kıyafetleri seçmek ise oldukça kolay. Özellikle yaz mevsiminde kıyafetler oldukça fazla çeşide sahip oluyor. Özellikle tesettür giyim konusunda detaylı araştırma yapılmalı ve en uygun parçalar seçilmelidir.

EN ŞIK TESETTÜR ELBİSE MODELLERİ

Günümüzde pek çok farklı tesettür elbise modeli var. Her zevke hitap eden bu kıyafetler benzersiz bir görünüm kazandırıyor. Gidilecek yere göre seçilen tesettür elbise modelleri arasından en iyileri seçilmelidir. Tesettür giyimde pek çok model ve birbirinden farklı renk seçenekleri bulunuyor. Özellikle günlük giyimde rahat ve kullanışlı elbiseler seçiliyor. Özel bir yere gidilirken ise daha gösterişli ve zarif elbiseler giyiliyor. Tüm vücudu kaplayan tesettür elbiselerin bazıları belden bağcık ile bağlanabiliyor. Aynı zamanda bazı tesettür elbiseler ise fermuar detaylı da olabiliyor.

TESETTÜR ELBİSE MODELLERİ NASIL SEÇİLMELİDİR?

Kadınlar tesettür elbise modellerini seçerken pek çok detaya dikkat etmeliler. Öncelikle kıyafetler vücut yapılarına uygun olmalıdır. Aynı zamanda bu kıyafetler gidilecek olan yere göre seçilmelidir. Günlük yaşamda daha spor ve rahat giysiler kullanılıyor. Özel bir davete gidilecek ise daha gösterişli ve zarif kıyafetler tercih ediliyor. Tüm bu kıyafetlerin de vücuda uyumlu olması çok önemli. Aynı zamanda giysilerin rengi de kişinin ten rengi ile uyumlu olmalıdır.

TESETTÜR ELBİSE MODELLERİ NASIL KOMBİN YAPILMALI?

Tesettür elbiselerin kombini dikkatli bir şekilde yapılmalıdır. Gidilecek yere uygun bir elbise giyilmelidir. Daha sonra ise Tesettürlü hanımlar bu kıyafete uygun bir ayakkabı seçebilirler. Günlük yaşamda daha spor tarzda elbiseler giyilir. O elbiselerin altına ise babet, spor ayakkabı ya da günlük ayakkabı giyilebilir. Ayrıca özel davetlere giderken giyilen giysinin altına mutlaka topuklu ayakkabı giyilir.

TESETTÜR ELBİSELERİN BAKIM VE TEMİZLİĞİ NASIL YAPILIR?

Tesettürlü hanımlar elbise satın alırken üzerinde yazan bakım ve temizlik talimatlarına mutlaka uymalılar. Kıyafetin üzerinde yazan talimatlara uygun olarak temizliği yapılmalı. Tesettür elbise narin kumaştan ise mutlaka kuru temizlemeye gönderilmeli.

 

Tesettürde Evde Rahatlık

Tesettürlü hanımların dış giyimde bir numaralı tercihi modaselvim günlük giyimde de şıklığı ve rahatlığı ön planda tutuyor. Hanımların düğün kıyafetlerinde, nişan, abiye, kına gecesi gibi özel günlerde tercih ettikleri marka günlük giyimde de modern ve zarif tasarımları ile kadınların vazgeçilmez markası haline geldi.

Tesettür giyimde günlük kıyafetlerin özel tasarımlarında şıklığı ve rahatlığı bir arada sunmaktadır. Modern ve renkli günlük elbise koleksiyonunda beden seçenekleri geniştir. Keyifli alışveriş için mağazaya gitmeden kapıdan teslim imkanı ile seçilen ürünleri kargo ile de edinebilirsiniz. 2020 ilkbahar – yaz koleksiyonunda dış giyimde tesettür giyime uygun günlük elbiseleri uyumlu başörtüleri ile tamamlamak da mümkün. Kombin yapmak çok kolay ve zevkli.

Tesettür günlük elbise 2020 ilkbahar – yaz koleksiyonu hazırlanırken hanımların tüm tercihleri dikkate alınmıştır. Şıklık ve zarafetlerinden ödün vermek istemeyen müşterilerin aynı zamanda konfor ve rahatı düşünülmüştür. Geniş renk skalası ile tesettür günlük giyimde zengin bir model ve renk seçeneği sunulmaktadır. Müşterilerin tercih olanakları arttırılarak keyifli ve rahat bir alışveriş sunulmaktadır.

https://www.modaselvim.com/tesettur-elbiseler

Zarafet ve güzelliğinizi ön plana çıkaracak olan 2020 ilkbahar – yaz koleksiyonunda günlük elbise modelleri vazgeçilmeziniz olacaktır. Büyük beğeni alan tasarımcıların birbirinden seçkin modelleri göz kamaştıracaktır.

Tesettür günlük elbise modellerinde onlarca seçenek arasında tercih yapmakta zorlanacaksınız. Birbirinden güzel modeller sizi cezbedecek. Günlük giyimde rahatlık ön planda tutulurken şıklıktan ödün verilmemiştir. Günlük giyim koleksiyonunda yılın trendlerine uygun modeller hazırlanmıştır. Tesettür günlük elbise modelleri klasik, bohem, otantik, şık, spor tüm giyim tarzlarına uygun olduğundan herkese hitap etmektedir. Günlük elbise modellerinde kumaşlar dört mevsim kullanılabilir özelliktedir. Günlük elbise modellerinden mutlaka sizin zevkinize göre olan vardır. Renk renk seçenekleri ile cıvıl cıvıl bir 2020 ilkbahar – yaz koleksiyonu sizlerin beğenisine sunulmuştur.

Tesettür günlük elbise seçenekleri hanımlardan yoğun ilgi ve talep görmüştür. Tesettür giyimde beğeni kazanmış tasarımcıların hazırladıkları koleksiyon müşterilerin ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Kolay alışveriş için yüzlerce model arasında seçim yaparken site üzerinden gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz. Hızlı teslimat ve satış sonrası müşteri memnuniyeti ile keyifli ve güvenilir alışverişin adresi modaselvim’dir.

 

Tesettür Günlük Elbiseler Cıvıl Cıvıl

Tesettür giyimde, 2020 ilkbahar – yaz koleksiyonunun günlük giyim modelleri cıvıl cıvıl, zarif ve rahat. Tesettürlü hanımların beğenisini kazanan modeller 38, 40,42,44,46,48,50,52 beden olarak hazırlanmıştır. Rengarenk elbiseler seçim yapmayı zorlaştırmaktadır. Birbirinden güzel modeller çok sayıda renk seçeneği ile sunulmaktadır. Koleksiyon hazırlanırken müşterilerin tüm tercihleri dikkate alınmıştır. Zarafetlerinden ve şıklıklarından ödün vermek istemeyen hanımların aynı zamanda rahat ve konforu da düşünülmüştür.

Tesettür günlük elbise modelleri her zevke uygun hazırlanmıştır. Mutlaka size uygun bir model vardır. Klasik, bohem, şık ya da spor seçenekler arasında tarzınıza uygun bir ürün mutlaka bulacaksınız. Güzelliğinizi, seçtiğiniz uygun başörtüsü ile tamamlayarak da kombinleyebilirsiniz. Tesettür günlük elbise modelleri arasında dikkat çeken ve çok tercih edilen modeller arasında çiçek desenli elbiseler bulunmaktadır. Baharın ruhunu yansıtan cıvıl cıvıl renkli bu tasarımlar çok beğenilmektedir.

Büyük beden de çalışılmış olan çiçekli elbiseler kullanışlı kumaşlardan üretilmiştir. Viskon ya da likra kumaştan imal edilmiş olmaları kullanım kolaylığı ve konforu sağlamaktadır. Genelde kol manşetleri lastikten olup kemerli modelleri ile de şıklığınız tamamlanmıştır. İstenirse kemersiz de kullanılır.

Fermuarların çoğunlukla sırtta kullanılmış olması kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Keyifle kullanacağınız günlük elbiselerinizin temizliği de düşünülmüş olup, 30 derecede makinede sıktırmadan yıkanabilir. Kalıplar çok rahat ve kullanışlı olup, bisiklet yaka modeller özellikle pratik ve şık bir tarz oluşturmaktadır. Çiçek desenli günlük elbiselerinizi yine uygun eşarplarla tamamlayabilirsiniz. Balon kol tesettür elbise modelleri çok talep gören bir başka çiçek desenli elbise modellerinden olup dijital baskı şifon kumaştan imal edilmiştir. Astarsız tasarlanmış bu elbiseleri koleksiyondaki uygun eşarplarla tamamlamak da mümkündür. Renk ve beden seçeneğinin çeşitliliği ile tesettürlü hanımların beğenisine sunulmuştur.

Tesettür günlük elbise modellerinde yüzlerce seçenek arasından tercih yapmakta zorlanacaksınız. Birbirinden güzel modeller başınızı döndürecek. Günlük giyimde rahatlık ön planda tutulurken, şıklıktan da ödün verilmemiştir. 2020 ilkbahar-yaz koleksiyonunda yılın trendlerine uygun modeller hazırlanmıştır. Kendinize en çok yakışan rengi alternatif tonları ile, zıt renkleri ya da bambaşka renklerde bulabileceksiniz. Bu nedenle zengin bir model ve renk seçeneği arasında tercih yapmanın keyfini doyasıya yaşayacaksınız.

Modayı İnancınızla Takip Edin

Söz konusu güzellik olunca tüm insanlar etkilenir şüphesiz. Tüm satış politikaları, ikili ilişkilerdeki tercihler, davranışlarımız, sanat anlayışımız, sahip olduklarımız ve beğenilerimiz belli bir güzellik algısına göre seçilir. Güzellik algısı içerisinde tereddüt içinde olmak da yadırgayıcı bir tutum değildir. Şüphesiz ruha hoş gelen her şey insanın mutluluk hormonu salgılamasını sağlar. Bununla beraber güzellik algısı kişiden kişiye değişiklik gösterebilir.

Alışkanlıklar, aile yapısı, kültür, kişisel düşünceler ve elbette inanç güzellik algısı konusunda farklılık gösteren etmenlerdir. Tesettür elbise inancının gereklerini yerine getirirken güzellik kaygısı içine düşen insanlar için önemli bir role sahiptir. Bunun farkına varan ve inanç konusunda müşterilerinin fikirlerini önemseyen birçok işletme bu konudaki eksikliği fark ederek son moda tesettür ürünleri üretmektedir. Modaselvim markası da sizin bu ihtiyacınıza çeşit çeşit ürünlerle hizmet vermektedir.

Hem Modayı Takip Edin Hem de İnancınızdan Ödün Vermeyin

Her geçen gün kadının meta olarak gösterildiği reklamlara bir yenisi daha eklenirken siz inancınızdan ödün vermeden modayı takip edebilirsiniz. Tesettür elbise konusunda modaya yön veren Modaselvim ile modern, uygar ve aynı zamanda estetik bir anlayışla inancınızı özgürce yaşarken güzellik konusundaki kaygılarınız da son bulacak. İnanç ortaklarınız için örnek olacak, endüstriyel anlamda düşüncelerinizin yer aldığını hissedeceksiniz.

Aradığınız Her Şey Burada Mevcut

Elbise, yelek, tulum, etek, triko gibi giyim ürünleri ya da pardesü, kaban gibi dış giyim ürünleri ya da eşarp, şal gibi başörtüsü ya da abiye veya büyük beden ürünler… Aradığınız her şey Modaselvim’de mevcut. Moda ikonlarının sizin düşüncelerinizle örtüşmeyen düşüncelerle modaya yön vermesi son buluyor. Moda konusunda gerek renk uyumları gerek kesim biçimleri gerekse kullanılan malzeme ile kalitesi tartışılmayacak derecede önder olan Modaselvim ürünleri inancınız ile güzellik algınızın ortak noktası oluyor.

Son Derece Ekonomik

Modaselvim kalite ve estetik açısından lider olduğu gibi fiyatlar konusunda da son derece ekonomik. Belli bir kesime hitap eden bu ürünler özgün tasarımlar ile piyasa çıkarılmasına kimsenin bütçesini yormayacak kadar düşük fiyatlarla satılıyor. İndirimli zamanları yakaladığınız takdirde 39,90 TL’den başlayan fiyatlarla tesettür elbise satın alabilirsiniz.

Tesettür Günlük Elbise Modelleri

Pek çok hanımın günlük olarak giydiği aynı zamanda rahat ettiği elbise modelleri her sezon farklı şekilde piyasaya çıkmaktadır. Moda akımını takip eden hanımlar sezonun en trend parçalarından tesettür günlük elbise modellerini bularak kendi tarzlarına göre kombin oluşturmakatdır. Tesettür giyimde büyük bir yer kaplayan tesettür elbiseler, kişinin tarzını en iyi yansıtacak şekilde özel olarak tasarlanmaktadır. Bu durum hanımların günlük olarak daha çok elbise giyinmelerini sağlamaktadır.

Tesettür günlük elbise modelleri arasında bu sezon kalem etek ve fitil kumaşın birleşimi elbiseler yer almaktadır. Bu elbiseler fiziği oldukça güzel göstermesinin yanı sıra aynı zamanda rahatlığı ile günlük kullanım için ideal seçimlerden biridir. Krem ve bej renginin hakim olduğu fitil kumaş rahat kesim kalem eteklerde yumuşak kumaş dokusu, kişinin kendini iyi hissetmesini sağlamakatdır. Aynı zamanda oluşturulan kombinler günlük kombinin yanı sıra daha modern görünüme neden olmaktadır.

Tesettür Günlük Elbise Kombini

Tesettür giyimin en çok tercih edilen parçalarından biri olan tesettür elbiselerde bu sezon rahat ve günlük elbise modelleri oldukça istek almaktadır. Fitil kumaş ve yumuşak doku kalem etek tesettür elbiseler günlük kombin için ideal görünümü oluşturmaktadır. Özellikle sezonun en moda renklerinden olan kahve tonları ile bej renginde seçilen elbiselerin bel kısımlarına takılan kemerler de kombinin hareket kazanmasına yardımcı olmaktadır.

Bu elbiselerin üzerine gidilecek mekana göre kürk manto, kaban ya da deri ceket seçimi yapılabilir. Boyun daha uzun ve fiziğin bu elbiseyle birlikte daha güzel gözükmesi için topuklu ayakkabı ya da bot seçeneklerinde yararlanmakta fayda vardır. Bu tarz elbiselerin üzerine rahat görünümün devam etmesi için elbise renginde şal seçimi yapılabilir.

Tesettür Günlük Elbise Seçimi Nasıl Olmalıdır?

Tesettür günlük elbise seçimlerinde hanımlar genel olarak elbisenin rahatlığına dikkat etmektedir. Fakat rahatlığın yanı sıra elbisenin sezonun modasına uyacak şekilde olmasına da özen gösterilmeli ve bu görünümü sağlamak amacıyla kombin oluşturulmalıdır. Beden seçimi de günlük elbiselerde dikkat edilmesi gerekilen en önemli konulardan biridir. Bu tarz elbiselerin kol uzunluğu ve kumaşının dokusu da günlük kullanım için uygun olmalıdır.

Yazlık Tesettür Elbiselerde Harika Modeller

Yaz söz konusu olduğunda her zaman görsellik bir adım öne çıkar. Güneşin altında ve aydınlık bir havada keyifle dolaşabilmek, yazlık tesettür elbise modelleri ile daima çok daha özeldir. Bu özelliği en iyi şekilde yaşayabilmek için ise yeni sezon tasarımlar birbirinden harika modeller sunuyor. Özellikle bu sene aksesuar ve desen açısından görsellik olarak çok daha ilgi çekici tasarımlar bulunmaktadır. Bunlar geniş renk yelpazesi ile desteklendiğinde her beğeniye uygun seçim fırsatı elde edilebilmektedir.

Harika Aksesuar ve Desenler ile Yazlık Tesettür Elbise

Görsel açıdan şıklığı en iyi şekilde yansıtan yeni sezon yazlık tesettür elbise modelleri, özellikle bu sene etkili desen ve aksesuarları ile öne çıkıyor. Örneğin düğmeli kalem tesettürler bedene uygun olarak oldukça hoş bir görüntü sunmaktadır. Hem günlük olarak hem de davet ve organizasyonlar için rahatlıkla kullanılabilir. Dijital baskılı tesettür elbiseler ise rengarenk yapıları altında güzel bir görünüm sunuyor. Gün içerisinde dışarı çıkarken zarif bir görünüm arzu ediliyorsa balıksırtı modelleri değerlendirilebilir.

Farklı Zevklere Uygun Yazlık Tesettür Elbiseler

Her kadının tarzına uygun olarak yeni sezon tesettür elbiseler büyük beğeni toplamaya devam ediyor. Özellikle rengarenk ve etkileyici modelleri üzerinden uyum sağlayan tasarımlar, harika desen ve aksesuarlar ile bütünleşmiş durumda. Ekose desenli modeller, çiçekli tasarımlar, yakası fiyonklu modeller ve daha pek çok değişik seçenek geniş bir 14yelpaze altında değerlendirilebilir.

https://www.modaselvim.com/tesettur-elbiseler

Rahatlığı Yanında Getiren Yazlık Tesettür Elbiseler

Yaz ayları için kullanılacak olan elbiseler görsel olarak sunduğu şıklığın yanı sıra, aynı zamanda mutlaka rahatlık sağlamalıdır. O yüzden cildi rahatsız etmeyecek ve hafifliği ile keyifli bir dolaşma imkânı sağlayacak kaliteli kumaş yapısı olmalıdır. Terletmeyecek ve sıkma yaratmayacak tasarımlar bu sene çok daha özel model yapıları altında sunulmuş durumda. Böylece sıcak havanın etkisinde çok fazla kalmadan gün içerisinde farklı yerlere konsepte uygun giysiler ile gidilebilir.

Harika Kombin Yaratacak Yazlık Tesettür Elbiseler

Özellikle tesettür elbise modelleri farklı giyim parçalı ile kombin yaratma konusunda çok sevilir. Zira yıl içerisindeki farklı mevsimlerde her yerde kullanılabilen elbiseler, aynı zamanda değişik giysilerle güzel bir kombin oluşturmaktadır. Ceketler, değişik dış giyimler, yelek ve daha pek çok değişik tasarım üzerinden bütün hale getirilebilir.

Tesettür Elbisede Kombin

Kombin yaparken birbiri ile uyumlu parçaları seçmek son derece önemli. Tek parçada rahat bir kullanım sunan tesettür elbise modelleri, kombinler için ana kıyafet görevini üstleniyor. Kombinler doğal görünüm ile şıklığı birleştirdiği oranda kadınlar tarafından daha fazla beğeni alıyor. Tesettür elbiseleri kombin yapacağınız tamamlayıcı aksesuar ve kıyafetlerin seçimi önemli. Günlük yaşamda giymek istediğiniz elbiseleri sportif parçalar ile tamamlamak tarzınızı ortaya çıkaracaktır. Şık bir elbiseyi sportif parçalarla kombin etmek yerine yine şık aksesuar ve parçaları seçmek gerekir.

Tesettür giyimi tercih eden genç bayanlar, gündelik hayatlarında içinde kendilerini rahat ve huzurlu hissettikleri spor tarzda kombinlere yönelmektedir. Yaşlarını, enerjilerini en iyi şekilde yansıtan sportif elbiseler onlar için doğru bir tercih olacaktır. Bu sportif elbiseleri, çok sevdikleri spor ayakkabıları ile kullanabilirler. Eğer ilkbahar ve yaz aylarında iseler spor ayakkabılar yerine seçecekleri spor sandaletler ve babetler hoş ve gayet estetik bir görünüm sunacaktır. Yine elbiselerinin rengi, kumaşı, deseni ve stili ile ahenk oluşturan eşarp ve şal seçimleri kombini en güzel şekilde bütünleyecektir.

2020 Tesettür Elbise Modelleri

Yaşamımız boyunca dört mevsim rahatlıkla kullanabileceğiniz bir tesettür giyim ürünü olarak tesettür elbise modelleri 2020 kreasyonlarında da favoriler arasında. Şık ve zarif bir görünüm katan bu modeller, vitrinleri ve online alışveriş sitelerini süslüyor. 2020 ilkbahar- yaz kataloglarında çiçekli şifon elbiseler hakim yaka, sırttan fermuarlı ve kemerli tasarımları ile uçuşuyor. Bu şifon elbiselerin fırfırlı modelleri de göze çarpanlar arasında. Cepli ve düğmeli tesettür elbiseler, her sezon olduğu gibi bu sezonda tercih ediliyor. Taba, bordro, siyah ve antrasit renkler bu elbiselerde ayrı bir güzel.

2020 kış sezonunda ise balıkçı yaka tesettür elbiseler, düğme kalem tesettür elbiseler, kapşonlu triko elbiseler oldukça beğeniliyor. Balık sırtı tesettür elbiseler de dikkat çeken elbise çeşitlerinden. Lacivert, indigo, haki, zümrüt, vizon, taba, siyah, mor düğmeli tesettür elbiseler hem kullanışlı olmaları hem de büyüleyici renkleri ile 2020 sezonunda yerlerini almış durumda. Dantel detaylı tesettür elbiseler ise hakim yakaları, önden kullanılabilir yarım düğmeleri, yandan fermuarları ve kemerleri ile hanım hanımcık bir duruş sergiliyor ve hanımlara ayrı bir asalet katıyor.

En Modern Tesettür Elbise Modelleri

Günümüzde kadın giyimi her geçen gün gelişiyor. Birbirinden güzel kıyafetler uygun aksesuarlar ile tamamlanıyor. Özellikle tesettür giyimde birbiri ile uyumlu parçalar bir araya getirilmeli. Ayrıca tesettürlü hanımlar kıyafet tercihlerinde kişisel zevk ve beğenilerini ön planda tutmalılar.

Bu şekilde son derece şık ve güzel bir görünüme kavuşacaklardır. Gidilecek yere göre seçilen kıyafetlerin kombinini yapmak son derece önemlidir. Hanımlar da kişisel zevklerine göre elbise alırken her detaya ayrı ayrı özen göstermeliler. Bu sayede kıyafetleri uzun süre rahatlıkla giyebilirler.

Birbirinden Şık Ve Zarif Tesettür Elbise Modelleri

Son yıllarda kıyafet seçimleri hızla gelişti. Birbirinden çok renk ve modelde elbiseler vitrinlerdeki yerini alıyor. Her yaştan kadına uygun kıyafetler bulunuyor. Özel davetlerde giyilen elbiseler daha klasik kesim ve düz modellerde oluyor. Günlük yaşamda ise şıklıktan ziyade rahat elbise modelleri tercih ediliyor.

Bu elbiseler triko ve ya gömlek çeşitlerinden oluyor. Tesettür elbiseler uygun başörtüleri ile kombin yapılabiliyor. Elbiselere uygun başörtüsü ile de şık ve zarif bir görünüm elde ediliyor. Önemli olan tesettürlü hanımların tercihleri. Hanımlar tesettür elbise seçimlerinde özenli şekilde davranmalılar.

Tesettür Elbiselerin Bakım Ve Temizliği

Hanımlar tesettür elbise seçimlerinde kolay yıkanabilen kıyafetler olmasına dikkat etmeliler. Özel davetlerde giyilen tunik modelleri şık pantolonlar ile tamamlanabilir. Ayrıca bu elbiselere uygun topuklu ayakkabılar tercih edilmelidir.

Bunun yanı sıra elbise kombini şık ve küçük bir çanta ile de tamamlanır. Bu şekilde son derece şık ve zarif bir görünüm elde edilir. Günlük yaşamda ise elbiseler daha sade ve spor kullanılıyor. Şıklıktan öte elbiselerin rahat olması son derece önemli. Bu elbiseler spor ayakkabılar ve spor çanta ile tamamlanır. Bu sayede güzel bir görünüm elde edilir.

Tesettür Elbiselerin Kombini Nasıl Yapılmalı?

Hanımlar tesettür elbiseleri uygun aksesuarlar ile tamamlamalı. Tesettürlü hanımlar gidecekleri yere uygun olarak elbise tercih etmeliler. Özel ir davete gidilecek ise daha şık ve zarif elbise modelleri tercih edilmeli. Bu elbiseler topuklu ayakkabı ile kombin yapılmalı. Ayrıca günlük yaşamda giyilen elbiseler de spor ayakkabılar ile şık kombin yapılabilir.

Dört Mevsime Göz Kırpan Tesettür Elbiseler

Her yaşa, bedene ve keseye uygun modern ve şık modeller tesettür giyimin içinde mevcut. Bunlar içinde 2020 tesettür elbise kreasyonları, dört mevsim giyilebilen modelleri ile favori seçimlerden. Çoğunlukla polyester ve pamuk dokumalardan üretilen, uzun kollu ve sıfır yaka modeller dört mevsim elbiseler, ünlü giyim firmaların kataloglarını kaplıyor. Her mevsim giyilebilen, tek parça ile şıklığı yaşatan bu tesettür elbiseler, acaba bugün ne giysem? Kar yağıyor, hava çok soğuk nasıl giyinmeliyim? Soruları karşısında bıkkın ve yorgun düşmenize engel olan kurtarıcı vazifesi de gören parçalar.

Dört mevsime hitap eden, yıl boyunca kalıcı bir şık görünüm sunan ve kadınlara, gençlere oldukça yakışan, giyim stilinize kimi zaman hareket kimi zaman asalet katan elbiseler, birbirinden özgün ve canlı tasarımlarla sizlere sunuluyor. Bu her mevsimi yaşatan elbiseler arasında, dantel detaylı elbiseler, kapüşonlu spor elbiseler, şile bezi kolyeli elbiseler, zincir desenli kuşaklı elbiseler, boydan düğmeli çizgili elbiseler, çiçek desenli kuşaklı elbiseler, aerobin kumaş a pileli elbiseler, pul cepli elbiseler bakışları ve talepleri üzerinde toplayan elbise çeşitleri.

Kışa Özel Trendi: Kadife Elbiseler

2020 kışında da tesettürlü kadınlar, çekici ve sıcak havaları ile kış mevsimini renklendirecekler. Bu kış mevsime özgü kadife kumaşlar, elegan görünümü ile ortalığa ışık saçacak. Kemerli kadife elbiseler son derece revaçta. İşleme ve dantel detayları da kadife elbiselere oldukça yakışıyor. Kadife elbise çeşitlerinde mor, ekru, yeşil, lacivert, siyah, kiremit renkler dikkat çekiyor. Bu renkler, yaydığı pozitif ve etkileyici enerji ile kadifeye farklı bir ışıltı katıyor. Üstünüzde bu kadife elbiseleri görenler, gözlerini hemen mağazalara ve online alışveriş sitelerine çevirecekler, hiç kuşkunuz olmasın.

2020 kışında Jilelerle Fark Yaratın

Kadife elbiselerin zarafetinden, kışlık elbiseler arasında giderek daha çok sevilen bir tesettür elbise modeli olan jile elbiselere de göz atmanızı tavsiye ederiz. Kışa özel kumaşlardan; pamuklu dokumalardan ve polyesterden üretilen jile elbiseler katalogları süslüyor. Kullanım konforu açısından jile elbiselerde cep detayı bu sezonda atlanmıyor. Siyah, gri, haki renkli jileler etrafınıza baktığınızda göze çarpan jile elbise renkleri. Kolsuz ve kışa hazır birbirinden güzel jile elbiseler özel indirimlerle sizleri bekliyor. Unutmadan triko elbise modelleri de 2020 kış sezonu için vazgeçilmezlerden.

Tesettür Elbise Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Tesettür modası, son zamanlarda büyük gelişmeler göstermiştir. Özellikle tesettürlü bayanların talepleri doğrultusunda kendini geliştirmiş ve sezonun trendlerini yakından takip eder hale gelmiştir.

Tesettür modası denildiğinde ise akla ilk gelen parçalardan biri elbiselerdir. Tesettür elbise modelleri, çok eski yıllardan beri tesettürlü bayanlar tarafından en sık tercih edilen parçalar arasında yerini almıştır.

Günümüz modasında her yıl yeni bir parça trend haline gelebilir. Tesettür modası da, kendi sınırları dahilinde olan yeniliklere açıktır. Her ne kadar yenilikler çekici gelse de elbise gibi klasik parçalardan vazgeçmek de mümkün değildir.

Tesettür Elbise Seçiminde Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Farklı zevklere hitap eden tesettür elbise modellerinden birini seçerken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Öncelikle elbisenin bedeni çok önemlidir. Dar gelen bir elbise ile hatlarınızı belli ettiği için rahat edemeyebilirsiniz. Bol gelen bir elbise de potluk yapar ve bu durum şıklığınıza gölge düşürür. O nedenle bedeninizi iyi bilmeli ve ona göre elbise satın almalısınız.

Elbiselerde farklı kumaşlar kullanılır. Satın alacağınız elbisenin kumaşının giymeyi düşündüğünüz mevsime uyumlu olması çok önemlidir. Aksi takdirde elbise kullanışsız olur, paranız da boşa gider.

Elbise seçiminde önemli noktalardan birisi de elbisenin nerede kullanılacağıdır. Her ortama uyacak bir elbise modeli bulmak mümkündür fakat bunun ayrımının iyi yapılması gerekir. Şık bir davette giyeceğiniz elbisenin kumaşı ve kesimi o ortama uygun olmalıdır. Günlük bir elbise ile davet şıklığını yakalamak çoğu zaman mümkün olmaz.

Günlük hayatta giyeceğiniz elbiselerde ise şıklık kadar rahatlık da önemlidir. Elbisenin sizi sıkmaması ve hareketlerinizi kısıtlamaması gerekir. Ayrıca tesettürlü bayanların kapatmak istedikleri vücut bölümlerini kapatabilecek bir kesimde olmalıdır.

Elbise alırken hemen hemen herkesin dikkat ettiği bir nokta, elbisenin fiyatıdır. Uygun fiyatlı elbiseler tercih ederseniz, ekonominizi sarsmadan birden fazla sayıda elbise satın alarak dolabınızı zenginleştirebilirsiniz. Sırf fiyatının uygun olması adına kaliteden de vazgeçmemek gerekir. Aldığınız elbiseleri daha uzun sürelerde kullanabilmek için kaliteli kumaşlardan yapılmış olmasına dikkat etmeli ve aldıktan sonra da etiketine uygun şekilde temizliğini yapmalısınız.

Tesettür Elbise Çeşitleri

Tesettür elbise; saçını eşarp, şal gibi ürünlerle kapatmayı ve muhafazakar görünmeyi tercih eden bayanlar için üretilen elbiselerdir. Günlük hayatta ya da kutlama, düğün gibi özel organizasyonlarda giyilebilecek bir çok çeşiti bulunur. Günlük tesettür elbiselerin üretim kumaşı penye, kadife ya da pamuklu kumaşlardır. Özel günler için üretilen ve daha dikkat çekici özelliklere sahip olan tesettür elbiselerin kumaşları saten, ipek ya da polyester kumaşlardır. Günlük kullanılan türlerinde süsleme malzemeleri düğmeler, kuşaklar ya da incilerdir. Diğerlerinde tül ve dantel ağır basar.

Günlük Tesettür Elbiseler

Günlük tesettür elbise tarzlarında genellikle sadelik ön plandadır. Genellikle tek renk kumaştan üretilir. Bel kısmında kuşak, kemer gibi detaylar yer alır. Uzun kollu olarak tasarlanır. Çeşitlilik kumaşın kesiminden kaynaklanır. Kollarda düz kesim ya da volan kol tercih edilir. Elbise topuklara kadar uzanır. Etek kısmında pileli ya da çan kesim kullanılır. Ancak düz olarak da kesilen çeşitleri çoktur. Süslemek için kurdele, boncuk, sade tül, nakış, düğme kullanılır.

Abiye Tesettür Elbiseler

Abiye tesettür elbiselerin tasarımında parlak görünümlü ve dokusu yumuşak kumaşlar tercih edilir. İpek, saten, polyester gibi. Günlük elbiselere göre daha çok dikkat çekmesi için etek kesiminde prenses ya da balık modeller tercih edilir. Ayrıca kumaş üzerinde çok fazla süsleme bulunur. Süslemeler parlak boncuklar, pullar, çeşitli tüller ve nakışlar yardımı ile yapılır. Bel kısmında kullanılan kemerler ve kuşaklar günlük elbiselere göre daha kalın ve gösterişli motiflerden oluşur. Etek kısmı topuklardan da uzun kesilerek yerde sürünen modellerde üretilir.

Kışlık Tesettür Elbiseler

Kışlık elbiselerde örgü modeller tercih edilir. Topuklara kadar uzanan ve vücudu saran uzun örgü modeller üretilir. Bu modellerde süsleme genellikle bulunmaz. Örgünün şekli yeterlidir. Abiye elbiselerin kollarında kullanılan yerlere kadar uzanan tül parçalar gibi detaylar yoktur. Sadece elbisenin etek bölümünde on, on beş santimetrelik yan yırtmaç payı verilebilir.

Yazlık Tesettür Elbiseler

Yazlık elbiselerde genellikle basma kumaş kullanılır. Bu kumaşın çok renkli ve değişik deseni bulunur. Ayrıca hafif ve hava geçiren yapısı ile yaza uygundur.

Tesettür Elbise Modasında Bu Yıl Hangi Yenilikler Var?

Bol bol çeşidi ile birlikte modaya başarılı bir giriş yapan tesettür elbise modelleri, herkesin zevkine ve tarzına yanıt verecek çözümlerle karşımıza çıkıyor. En özel tasarımlar ile dikkatleri üzerine çeken tesettür elbise modelleri, her mevsim birbirinden iddialı tasarımları ile modada öncelikli bir yere sahip olmaya devam ediyor.

Günlük Tesettür Elbise Modasında En Sevilen Modeller Hangileri?

Günlük hayatta kadınların bir çoğunun tercihi kendini rahat hissettirecek parçalardır. Bu anlamda akla ilk gelen parçalardan biri olan tesettür elbise modelleri, zengin model seçenekleri ile kendine hayran bırakmaktadır.

Kuşak ve kemer gibi ayrıntıların kullanıldığı günlük tesettür elbise modası, her yaşa ve her tarza tek tek yanıt vermektedir.

Bu Sezonun En Şık Tesettür Elbise Modelleri Hangileri?

Son dönemlerde farklı seçenekleri ile daha çok göz önünde olan tesettür elbise modelleri, her dönem yenilenerek daha da çarpıcı tasarımlarıyla dikkat çekmektedir. Günlük kullanımdan özel davetlere kadar sayısız alternatifler sunan tesettür elbiseler, her zaman dinamik tarzınız ile fark yaratmanıza imkan tanıyor.

Kaliteli kumaşı ve dikimi ile de hayranlık uyandıran tesettür elbise modelleri, her zaman en göz alıcı renkler ile karışınıza çıkıyor. Gülkurusu, haki ve mürdüm gibi renklerin sıklıkla tercih edildiği tesettür elbise modelleri, ilgi çekici ayrıntıları ile de herkesin zevkine yanıt vermektedir. Her keseye uygun tesettür elbise fiyatları ile siz de şıklığınızla kendinize hayran bırakabilirsiniz.

Davetler İçin En Sevilen Tesettür Elbise Modelleri Hangileri?

Özel davetlerinizde şıklığınızla kendinize hayran bırakacağınız tesettür elbise modelleri sayısız seçeneği ile satışa sunuluyor. Payet, işleme ve pul gibi ışıl ışıl detayların kullanıldığı tesettür elbise modası, en moda ve en tarz tasarımları ile karşınıza çıkıyor. Vücut ölçünüze uygun olarak tercih ettiğiniz klasik tesettür elbise modellerini tarzınıza uygun olarak kombine ederek fark yaratma şansı elde yakalayabilirsiniz.

Her konsepte yanıt veren modelleri ile daima ilgiyi üzerinize çekeceğiniz tesettür elbise modelleri, rahatlığı ile de daima ilk tercihler arasında yer almaktadır. Hepsi birbirinden özel olan tesettür elbise modelleri ile gece davetlerinizde baş döndürecek bir şıklık yakalama fırsatını elde edebilirsiniz.

Kullanışlı Tesettür Elbiseler

Özellikle organizasyonlarda, özel günlerde tercih edilen elbise, kadınların dolabında bulunması gereken kıyafetlerden en önemlisidir. Çünkü, hem kombin yapılırken zorlanılmaz, hem de bu tür organizasyonlarda daha şık bir görüntü sunar.

Günlük Hayatta Elbise Tercih Edilmeli mi?

Daha çok organizasyonlarda tercih edilen, fakat günlük hayatta da tercih edilmesi gereken bir kıyafettir elbise. Doğru tercihler yapıldığı taktirde, büyük rahatlıklar sunabilir. Özellikle yaz aylarında bunalmamak adına elbise giyilebilir. Bilhassa, tesettür kıyafet tercih eden kadınlar için büyük önem taşır. Bu noktada, tesettür elbise yaz aylarının daha ferah geçmesini sağlar.

Tesettürlü kadınlar için oldukça zor olan yaz ayları, kadının yaşantısını kolaylaştırabilir. Oldukça rahat, gösterişli spor elbiseler tercihler arasında olabilir. Tesettür elbiseyi bir spor ayakkabı ya da sandaletlerle kombin yapmak, harika sonuçlar doğurabilir. Çünkü yaz aylarında, daha rahat kıyafetler tercih edilmelidir. Hava yeterince bunaltıcıdır zaten. Bir de kıyafetlerle işi yokuşa sürmemek gerekir.

Hangi Elbise Modelleri Tercih Edilmeli?

Bu noktada tesettür elbise modelleri değerlendirmesine gidelim. Yukarıda da bahsedildiği gibi, günlük hayatta kullanılacak elbise modeli, spor bir elbise olmalıdır. Daha kullanışlı ve oldukça rahattır. Düğünlerde, nişanda, davetlerde veya özel günlerde daha şık elbiseler tercih edilmelidir. Bu aşamada rahatlık biraz göz ardı edilmeli.

Şıklık ön planda olmalıdır. Çünkü özel günleri bu kıyafetlerle taçlandırmaya değer. Şık, fazla gösterişli olmayan elbiselerle, güzel görüntüler yakalanabilir. Fazla abartıya kaçmamak gerekir bu noktada. Şıklık abartıdan uzaktır çünkü, sade olmak asil bir görüntü sunabilir doğru kombin ile. Özel günlerde abiyeler tercih edilebilir. Şık abiye elbiseleri, topuklu ayakkabıyla kombin ederseniz göz doldurmanız muhtemeldir.

El Yakmayan Fiyatlar

Elbise alırken fiyatları da göz önünde bulundurmak gerekir. Bu noktada indirimler takip edilirse istenen elbiseyi uygun fiyata almak mümkün olacaktır. Yani tesettür elbise fiyatları çok yüksek seviyelerde olmaktan çıkar. Çünkü çoğunlukla indirimlerle karşılaşılır. Bu indirimleri takip ederek, ufak meblağ ödeme yaparak elbiselere ulaşım sağlanabilir.

Kış aylarında elbise fiyatlarının düştüğünü gözlemleriz. Çünkü birtakım indirimler sebebiyle bu düşüş olmuştur. Bu nedenle indirimleri takip etmeliyiz. Avantajlı fiyatlarla elbise sahibi olabiliriz.

En Yeni Ve Trend Tesettür Elbise Modelleri

En yeni tesettür elbise modellerini incelemek ve satın almak isteyenler eylultesettur.com sitesine giriş yapabilir. Herhangi bir üyeliğin gerekmediği sitede en trend tesettür elbise modelleri en uygun fiyat garantisiyle satın alınabilir. Sepete eklenen ürünlerin siparişi tamamlandığı takdirde aynı gün içerisinde kargoya veriliyor. Türkiye’nin her şehrine hızlı teslimat parolasıyla gönderilen elbiselerin tahmini teslimat süresi ise 3 iş günüdür.

İlk Seçenekler: Pul Payetli Elbiseler

Sitede ürün görselleri ile birlikte alıcıların beğenisine sunulan ilk seçenekler pul payetli elbiselerdir. Düğün ve nişan gibi organizasyonların vazgeçilmezi olan bu elbiseler klasik ve minimal bir tasarım gücüne sahiptir. Farklı renk alternatifleri ürün fotoğraflarına bakılarak incelenebilir ve kararlar buna göre verilebilir. Pul payetli elbiselerde turuncu, krem, bordo ve mavi gibi renk seçenekleri yer almaktadır. 38 bedenden başlayan ölçüleri 44 bedene kadar uzanıyor.

Üretiminde kullanılan iki iplik penye kumaşı birinci sınıf olup uzun yıllar boyunca ilk günkü kalitesiyle giyilebilir. ”Sepete ekle” seçeneği dışında ”Hemen al” butonuna tıklayan alıcılar dakikalar içerisinde siparişlerini tamamlayabilir. Belli bir fiyatın üstünde alışverişlerini tamamlayan alıcılara kargo da ücretsiz olarak gönderiliyor.

Taşlı Elbiseler ve Renk Seçenekleri

Sitenin mevcut kategorilerinde çok farklı tasarımlara ev sahipliği yapan elbiseler de bulunuyor. Bu elbiselerden bir diğeri ise taşlarla süslenmiş olan sportif elbiseler olarak yeni alıcılarını bekliyor. Kol ve gövde kısmında bulunan taşlar ışıltılı bir görünüme sahiptir. Bisiklet yakalı olan bu ürünler astarsızdır. Tam kalıp olduğu için beden ölçülerine dikkat edilerek sipariş verilmesi gerekiyor. Ürünün birçok açıdan çekilmiş fotoğrafı mevcuttur. Yıkama talimatlarına dikkat edildiği takdirde uzun yıllar boyunca giyilebilir.

Sitede Yer Alan Diğer Tesettür Elbiseler

Hem taşlı hem de pelerinli abiyeler sitede en çok tıklanan popüler seçeneklerden bir diğerini oluşturuyor. Orange, haki ve yeşil gibi canlı renkleri mevcuttur. 38 bedenden başlayan ölçüleri 52 bedene kadar çıkıyor. Bu sayede büyük beden elbise almak isteyenler için de farklı seçenekler sunuluyor. Her bütçeye uygun olan tesettür elbise fiyatları taksitli ödeme avantajlarından faydalanılarak ödenebiliyor. Diğer seçenekler arasında kuşaklı ve kolları fırfırlı elbiseler bulunuyor.

Yeni Sezonda En İddialı Tesettür Elbise Modelleri Hangileri?

Yenilikçi modelleri ve ilgi uyandıran tasarımları ile her zaman ilgi gören tesettür elbise modelleri, popülerliğini yeni sezonda da devam ettiriyor. Birçok şık ve modern seçenek ile birlikte karşımıza çıkan tesettür elbise modelleri, uygun fiyatları ile de bütçeleri zorlamamaktadır.

Tesettür Elbise Modelleri İle Hangi Şık Kombinler Hazırlanır?

Her dönem yenilenen tesettür elbise modelleri ile birbirinden şık ve iddialı kombinler oluşturmak mümkün. Birçok farklı göz alıcı detayı ile bakışları üzerine çeken tesettür elbise modelleri, her zaman dolapların vazgeçilmezlerinden biri olmayı başarmaktadır.

Zengin renk ve model alternatiflerine sahip olan tesettür elbise modelleri, hem spor hem klasik kombinlerin içerisinde tercih edilebilmektedir.

Spor Tesettür Elbise Modelleri Nasıl Kullanılır?

Spor çizgiler kullanılarak tasarımı yapılan tesettür elbise modelleri, günlük hayatı kolaylaştırırken konforu ile de dikkat çekmektedir. Her mevsime uygun renkler ile hazırlanan spor tesettür elbise modelleri, kendinizi her daim daha enerjik hissetmenizi sağlıyor.

Günlük tesettür elbise modellerinde kullanılan kemer detayı sizlere çok daha şık ve zarif bir görünüm kazandırmaktadır. Spor tesettür elbise modellerinde kareli tasarımlar bu sezon bayanlar tarafından çokça ilgi görmektedir. Her tarza yanıt veren kareli tesettür elbise modelleri, gün boyu şık duruşunuz ile dikkatleri üzerinize çekmenizi sağlıyor. Küçük dokunuşlar ile çok daha cazip bir hale kavuşturulan tesettür elbise modelleri ile konforunuzu bozmadan şık olmanın keyfini sürebilirsiniz.

Özel Günleriniz İçin Hangi Tesettür Elbise Modellerini Tercih Edebilirsiniz?

Yılın en iddialı detayları kullanılarak büyük bir özenle hazırlanan tesettür elbise modelleri, özel günleri sizler için daha anlamlı kılıyor. Işıl ışıl kumaşları ile bütün bakışları üzerine çeken tesettür elbise modelleri, herkesin tarzına yanıt verecek çözümleri aynı anda sunuyor.

Her mevsime uygun kumaşlar ile tasarımı yapılmakta olan tesettür elbise modellerini kendi vücut tipinize uygun olarak tercih edebilirsiniz. Zarif duruşu ile daha feminen bir görüntü kazanmanızı sağlayan tesettür elbise modelleri, günün en şık isimleri arasında yer almanıza olanak tanımaktadır.

En uygun tesettür elbise fiyatları ile göz kamaştırıcı bir güzelliğe sahip olma fırsatını siz de kaçırmayın.

Tesettür Giyimde 2020 Modası Nasıldır?

Tesettürlü bayanlar, kıyafet alışverişlerini çoğunlukla tesettür giyim üzerine çalışan markalardan yaparlar. Böylece örtünme kurallarına uygun kıyafet seçeneklerini bulmakta zorlanmazlar.

Tüm moda sektöründe olduğu gibi tesetttür giyim modası da son yıllarda oldukça gelişmiştir. Artık hanımlar, tesettür giyimde de güncel modayı yakalayabilirler. Deri detaylar, verev kesimler gibi parçalarla stilinizi hareketlendirebilir ve özgünleştirebilirsiniz.

Tesettür Giyimde Kış Modası

Tesettür alışveriş siteleri için modayı takip etmek, artık bir gereklilik haline gelmiştir. Hanımlar modanın gerisinde kalmış markaların hiçbir ürününü satın almak istemezler. O nedenle tesettürlü hanımlar için bu kış modasına hakim olmak ve modaya uygun parçaları onların beğenisine sunmak önemlidir.

Tesettür sitesi olarak kış sezonunun son trendlerini takip etmek gerekir. Örneğin kürk detayları bu kışa damgasını vurmuştur ve estirdiği rüzgarı önümüzdeki kış sezonunda da devam ettirecek gibi gözükmektedir. Pelüş ceketler, deri detaylı montlar, dizlerin aşağısına kadar uzanan, belden kuşaklı kaşe kabanlar bu kışa hızlı bir giriş yapmış ürünlerdir.

Tayt-tunik ya da pantolon-tunik ikilileri tesettür modasında her kış olduğu gibi bu kış da sıkça yer almaktadır. Ayrıca farklı elbise modelleri de bu kış tesettür giyimde tercih edilen giyim ürünleri arasındadır. Kadife kumaş ise, hem günlük giyimde hem de abiye giyimde kullanılmış ve farklı tarzlara uyum sağlayabilen bir kumaş olduğunu göstermiştir.

2020 Tesettür Giyim Bahar ve Yaz Modası

Tesettürlü hanımların bahar ve yaz aylarında sıcak havalara karşı bir önlem olarak pamuklu ve hafif giysiler tercih etmesi gerekir. Sıcak yaz günlerinde pamuklu kumaşın nefes alma özelliği sayesinde terleme en aza indirilmiş olur.

Ayrıca baharın ve yazın gelmesiyle birlikte renk tercihlerinin de yavaş yavaş açık renklere kayması daha doğrudur. Özellikle bahar ayları çiçekleri, saflığı ve ferahlığı çağrıştırır. Beyaz, krem rengi, açık yeşil, açık mavi ve pembe tonları ile baharı giysilerinize taşıyabilirsiniz.

Bu yaz tesettür giyimde elbiseleri göreceğimiz bilinmektedir. Ayrıca elbiselerin altına giyilen spor ayakkabılarla kombininizi spor bir havaya dönüştürebilirsiniz. Elbiselerin şık durması yanında diğer bir avantajı da rahatlığı ve ferah tutmasıdır.

1 2 3 12