Tesettür Elbise Tasarımları

Koyu yeşil tonda bir renk tercih edilmiş. Klasik ve ağır bir konsept sunulmuş. Sadeliğin üzerine taş işlemelerle kelebek oluşturulmuş. Bu da modern ve klasik tasarımların bir arada kullanıldığını gösteriyor. Sadeliğin üzerine şıklığı işlemişler. Her hangi bir şekilde gözün kötü görebileceği bir tasarım sunulmamış. Bu modeller tesettür elbise kategorisinde çok karşımıza çıkmıyor.

İş hayatında giymek istiyorsanız şık bir görünümü var. Eğer günlük hayatta tercih edecekseniz spor ve modern duruşuyla da giyebilirsiniz. Kapalı pembe başörtüsü ile birlikte uyumlu bir kombin oluşturmuş. Çeşitli aksesuarlarla birlikte kullanılabilecek bir model. 38 bedenden 52 bedene kadar giyim tercihleri mevcut.

Pilise ve Düğme Detaylı Tesettür Elbise ASM2302 Mürdüm

Mor rengin ana ton olarak kullanılması modele bir zenginlik katmış. Eskiden mor renk çok insanın giyebildiği bir ton değilmiş. Sadece zenginlerin erişebileceği bir renkmiş. O yüzden mor renkli birini görüyorsanız o kişinin zengin olduğunu anlarmışsınız. O yüzden mor tonlar hala o zengin ve güçlü görünümü yansıtıyor. Özellikle tesettür elbise modellerinde yeni kullanılmaya başlandı.

Giyen kişide güçlü ve saygın bir görünüm katılmasını sağlıyor. Modelde katmanlar mevcut. Ayak bileği kısmında kat kat kesimler görüyoruz. Bu da modele daha farklı bir hava katmış. Üst kısımda ise ceket yakası görüyoruz. Kemer kullanılmış. Gümüş düğmelerle de imzalar atılmış. Şık ve özgün bir tasarımı ön plana çıkaran bir model.

Düğme Detaylı Triko Elbise 8228KL398 Vizon

Modelin en dikkat çeken kısmı vizon rengi. Gri ve kahverengi renklerin uyumunu göstermiş bir ton. Modelde şık bir rengin ana tema olarak tercih edilmesi saygın bir hava katıyor. Tasarımda ön kısım ve kollarda düğmeler kullanılmış. Ana tonlarla aynı renk kullanılan bir kemer tercih edilmiş. Daire biçiminde kemerin ortasında aksesuar kullanılmış.

İş hayatında kullanmak istiyorsanız rahatlıkla kullanabilirsiniz. Spor ve modern bir görünüm sunmasıyla da günlük hayatta tercih edilebilir. 38 bedenden 48 bedene kadar giyim tercihleri bulunuyor. Giyen kişide ciddi ve saygı uyandıran bir görüntü sunuyor. Herkesin dikkatini çekebilecek modeller arasında yer alıyor.

 

Bir cevap yazın