Tesettür Giyimde Öne Çıkan Kıyafetler Nelerdir?

Günümüzde tesettürlü kadınlar modayı yakından takip etmekte ve kendilerine yakışan şık ve güzel kıyafetleri giymeyi tercih etmektedirler. Kendilerine yakışmasının yanı sıra modaya uygunluğuna da dikkat etmektedirler. Peki kadınlar tarafından en çok tercih edilen tesettür kıyafetleri hangileridir? Bu sorunun yanıtını aşağıda bulacaksınız.

https://www.modaselvim.com/

1- Pratik ve Şık Tunik

Tunik, günümüzde tesettürlü kadınların en fazla tercih ettiği kıyafetler arasında yer almaktadır. Tunik, iç kıyafet olarak kullanılmasının yanı sıra tesettür giyim de özellikle daha uzun ve bol tunikler dış kıyafet olarak da tercih edilebilmektedir. Tuniğin çok yönlü bu kullanımının yanı sıra şık ve rahat olması kadınlar tarafından çok tercih edilen bir tesettür kıyafet olmasını sağlamaktadır. Ayrıca tunik, sadece tesettürlü kadınlar tarafından değil başı açık ancak giyim tarzı kapalı olan kadınlar tarafından da tercih edilen bir kıyafettir.

2- Dış Kıyafetin Pratik ve Şık Kıyafeti Ferace

Tesettür giyim de dış kıyafet denildiği zaman ilk akla gelen kıyafetlerin başında ferace gelmektedir. Ferace ilk çıktığı zamanlarda her ne kadar yazlık ve baharlık olarak tercih edilen bir kıyafet olsa da zaman içerisinde kadınların kalbini kazanmayı ve kışlık kumaşlar ile kışlık modelleri de tesettür piyasasında yerini almayı başarmıştır. Tesettürlü kadınların feraceye olan yoğun ilgisi modacıların ve üreticilerin bu yönde kendilerini geliştirmelerini ve farklı desen, renk, modellerde pek çok ferace çeşidi piyasaya sürmelerini sağlamıştır.

3- Pratik Bağlanışı İle Öne Çıkan Şal

Özellikle günümüzde genç kuşak eşarp yerine şal tercih etmektedirler. Bunun sebebi hiç şüphe yok ki şalın son derece pratik olmasıdır. Tak – çık kolaylığı sağlayan şal için bazı tesettürlü kadınlar iğne bile kullanmaya gerek duymamaktadırlar. Kolay bir şekilde bağlayarak dışarı çıkmaktadırlar. Özellikle acil bir işiniz ya da yetişmeniz gereken bir yer var ise eşarp bağlamaktansa daha pratik olan şalı tercih edebilirsiniz.

4- Trençkot

Dış giyimde ferace tercih etmek istemeyen kadınların çoğu bunun yerine oldukça şık, rahat ve kullanışlı olan tençkot tercih etmektedirler. Genellikle genç ve spor giyinmekten hoşlanan tesettürlü kadın kesimin bu kıyafete yöneldiği gözlemlenmektedir.

 

 En şık Tesettür Giyim Seçenekleri

Kişilerin kendi tercihi doğrultusunda tercih ettikleri tesettür giyim modelleri, her yaş grubuna hitap etmektedir. Tarzını ve zevkini yansıtmak isteyen tesettür kullanıcıları, birbirinden farklı modeller sayesinde bu durumu çözmektedir. Her sektörde büyük bir değişime sebep olan teknoloji, tekstil alanında insanlara büyük imkânlar sunmaktadır.

Toplumun bazı kesimlerinde yoğun talep gören tesettür giyim modelleri mükemmel model ve kombinlerle göz doldurmaktadır. Kullanıcılar imkânları dahilinde, birçok tesettür modelleri arasında seçim yapma lüksüne sahip bulunmaktadır. Gayet özenle ve titizlikle tasarlanan tesettür modası, tercih eden herkesin ilgisini çekmektedir. Tesettür giyim her mevsim en trend modellerle farkını ortaya koymaktadır.

https://www.modaselvim.com/

Tesettür Modası

Kullanıcı kesime birbirinden şık seçenekler sunan tesettür modelleri, son dönemlerde oldukça popüler hale gelmiş durumdadır. Farklı tasarımlara sahip tesettür modelleri, çeşitli aksesuarlar sayesinde şık bir görünüm sunmaktadır. Kullanıcı kesimin tercihi doğrultusunda, pantolon, etek kombinleri veya elbise modelleri ile tesettür giyim farkını yansıtmaktadır. Kışlık ve yazlık giyecek modellerinde muhteşem tasarımlarla pekçok seçenek sunan tesettür giyim sürekli gündemde kalmaktadır. Bu seçenekler dahilinde yer alan ferace ve pardesü modelleri kullanıcılara şık görünüm kazandırmaktadır. Tesettür herkesin tarzına hitap eden, farklı ve şık modelleri ile her yaş grubunun ihtiyacına cevap vermektedir. Ayrıca sunmuş olduğu seçenekler arasında başörtüsü çeşitleride tesettür giyimin tamamlayıcısı olarak yoğun ilgi görmektedir.

Tesettür Giyim Fiyatları

Yaşam koşulları içerisinde her alanda görmekte olduğumuz fiyat değişiklikleri tesettür giyim modellerinde de farklılık göstermektedir. Bu durum toplum tarafından gayet normal bir biçimde karşılık görmektedir. Herkesin bildiği üzere her ürün aynı kalite ve özelliklere sahip olmadığından, fiyat değişikliğine sebep olmaktadır. Bu nedenle tesettür giyim alanında da etiket fiyatları günümüz hayat standartlarını yansıtmaktadır.

Piyasaya sunulan tesettür modelleri herkesin bütçesine uyum gösteren özellikler taşımakta olup dikkatleri üzerine çekmektedir. Son dönemlerde oldukça popüler hale gelen tesettür giyim fiyatından çok, modelleri ile göze hitap etmektedir. Ayrıca tesettür giyimde yazlık ve kışlık koleksiyonlarda fiyat etiketlerinde değişikliğe yol açmaktadır. Genel olarak herkese ve her kesime hitap eden fiyatlar içermektedir.

 

Tesettür Modası Denince

Eskilerde tesettür giyiminde çok fazla kıyafet bulmak mümkün değildi. Ama artık yüzlerce model ve renk de tesettür kıyafetleri bulabilirsiniz. Tesettür giyim modası her geçen gelişmektedir. Birçok model arasından dilediğinizi seçebilirsiniz.

Tesettür Giyim

Tesettür giyim için pek çok model bulunur. Bunların içinde tarzınıza uygun modeller bulmak çok kolaydır. Dilerseniz canlı renkleri tercih edebilirsiniz. Dilerseniz de daha soft renkleri tercih edebilirsiniz.

Canlı renkler tercih ettiğiniz zaman bütün gözler üzerinizde olur ve insanlar şık görüntünüzden gözlerini alamazlar. Çok fazla ilgi çekmek istemiyorsanız daha doğal tonlarda kıyafetler tercih edebilirsiniz. Böylece daha sade bir şıklık elde etmiş olursunuz.

https://www.modaselvim.com/

 

Tesettür Giyim Modelleri

Tunik, ferace, uzun gömlek gibi pek çok seçenek bulunmaktadır. Bunun yanında hatlarınızı belli etmeyen kumaş ya da kottan yapılan pantolonlar da bulunur. Çok fazla seçenek olduğu için seçim yapmak da kolay olmaktadır.

Tesettür Giyim Nasıl Olur?

Tesettür giyiminde mevsimine göre giyinmek sıkıntı yaşamanızı engelleyecektir. Kışın daha kalın ve yünlü kumaşlardan üretilen kıyafetler soğuklardan korunmanızı sağlar. Bunun yanında yazın daha ince kumaşlardan yapılmış kıyafetler terlemeyi ve sıkıntı yaşamanızı engelleyecektir.

Giydiğiniz kıyafetlerin kolay bir şekilde giyilmesini istiyorsanız bunun için ferace seçebilirsiniz. Feraceler oldukça kullanışlı tesettür giyim ürünleridir. Bu ürünler günümüzde farklı model ve renklerde üretilirler. Zevkinize uygun olanları tercih edebilirsiniz.

Şehir hayatına uyum sağlamak için şık ve modern kesimli tesettür giyimleri bulunmaktadır. Bunlar ile oldukça şık bir görünüş elde edersiniz. Kurumsal hayatı olan tesettürlü bayanlar için de mükemmel modeller bulunmaktadır.

Tesettür giyiminde eşarp ve şal tamamlayıcı giyim kıyafetleridir. Bu sebeple oldukça önemlidir. Kıyafetlerinize uygun şal ya da eşarp seçerek bir bütünlük oluşturmuş olursunuz. Uyumlu ve şık görünmek için eşarp ve şallarınızı bu şekilde seçebilirsiniz.

Eğer tarzınıza güveniyorsanız kendi modanızı da yaratabilirsiniz. Kendi tarzınız ile farklılık yaratabilirsiniz. Tesettür giyiminde oldukça güzel kıyafetler bulunur. Bunun yanında tesettür giyiminde şık detaylar da bulunmaktadır. Simli ve pullu kumaşlardan da tesettürlü kıyafetler üretilmektedir. Kol detayları da oldukça değişik modeller de bulunmaktadır. Pek çok model arasından dilediğinizi tercih edebilirsiniz.

 

Tesettürde Yeni Kombin Çeşitleri

Tesettür modelleri her yıl değişen ve küçük dokunuşlar ile çok güzel kombinler yapılabilen elbise türlerindendir. Özellikle kapalı bayanların tesettür kombinlerine olan ilgisini bu yıl daha fazla arttıracağı kesindir. Çünkü bu yıl meydana çıkan tesettür modelleri diğer yıllara nazaran daha rahat ve gösteriş açısından son derece güzel durmaktadır.

Tesettür kombini yapacak kişiler ilk önce hangi renge ilgi duyduklarını belirlemelidirler. Eğer bir renk seçmek gerekirse yaz günleri daha açık tonlar seçilmelidir. Ancak kış zamanında kapalı renk modeller ön plandadır.

Tesettürde kombin yapacaklar desenleri artan modeller ile karşılaşacak, desenlerde özellikle çiçek motifleri son derece şık ve zarif bir görüntü verecek. Abartı olan modeller yeri daha zarif bir elbise seçmek yararınıza olacaktır çünkü bu yüz güzelliğinizi de ön plana çıkartacaktır.

https://www.modaselvim.com/

Tesettür Nasıl Seçilmeli?

Tesettür seçimlerinde çok dikkat edilmesi gereken etkenler mevcut. Bunlardan basit gibi görünen takı ve ayakkabı aslında bir hayli öneme sahip denilebilir. Takılar ve ayakkabılar çok fazla tesettürler de görünmez ancak yeni modellerde ayakkabılar görünebilir hal alacak bu da ayakkabıyı dikkatli seçmek gerektiğini gösteriyor.

Eğer krem tonlarında bir baş örtüsü alıyorsanız krem tonlarında bir de ayakkabı seçmeye özen gösterin bu kombini daha güzel gösterecektir. Takılar tesettürde çok belli olmaz bu yüzden takılarınızı biraz uzun ve büyük almanız tesettürü daha çok ön plana çıkaracaktır.

Tesettürde Rengin Önemi   

Tesettürde renk önemlidir hatta doğru renk seçilmezse eğer kombini bozar diyebiliriz. Alınan kıyafetler ya çok zıt siyahla beyaz gibi ya da çok yakın olmalıdır. Birbirlerine yakın renkler ve zıt renkler uyumludur ancak birbirlerine zıt veya yakın olmayan yeşil ve kırmızı gibi renkler bir renk bozulması yaratacaktır. Göz zevkini rahatsız eder derecelere bile çıkan renk uyumsuzlukları da mevcuttur.

Eğer bir tesettür almak isterseniz baş örtüsü ve ayakkabıyı uyumlu renk yapın ve elbiseyi de ona yakın bir renk seçin. Bunların yanında alınan tesettür takılarına dikkat edin, belli oranla takılar sizi ortam içerisinde göze çarpan kişi yapacaktır yani zarif bir takı seçmeye çalışın.

 

 

Tesettür Elbise Modellerinde Kış Havası

Yeni sezonun modasını yakından takip eden tesettürlü kadınlar, 2021 yılı yeni sezon elbiselerini de çok yakından mercek altına almaktadır. Giysi dolabında her daim trend ürünlere yer vermek isteyen muhafazakar kadınlar için tasarlanan bel kısmı kuşak detaylı tesettür elbise modelleri çok şık bir görünüm sağlamaktadır. Kol kısmı balon kol şeklinde tasarlanan bu tesettür elbise modellerinin etek kısımı ise uçuş uçuştur. En çok da bu detay muhafazakar kadınların çok beğenisini kazanmaktadır.

Tesettür Elbise Modellerinde İlgi Odağı Olan Volan Kol Detayı

Tesettür elbisenin etek kısmı volan detayına sahip olan 2021 yılı yeni sezon elbise modelleri muhafazakar kadınlar tarafından oldukça beğenilmektedir. Volan etek tesettür elbise modellerinde hem yeşil hem de turuncu renk yaprak desenleri yer almaktadır. Elbisenin üst yaka bölümünden aşağı doğru inen küçük düğme detayları ise elbise modelinin sonbahar havasını yansıtmaktadır. Balon kol ve kol kısım uçlarında bağcık detayı bulunan elbise modelinde ise yumuşak kumaşlar tercih edilerek elbise daha cazip bir hale getirilmiştir.

Desenli Tesettür Elbise Modellerinde Hangi Renk Alternatifleri Yer Almaktadır?

2021 yılı yeni sezon tesettür elbiselerinden biri de elbisenin üzerinde yer aldığı sonbahar yapraklarının bulunduğu modellerdir. Bu model tesettür elbiseler de renk alternatifleri arasında yeşil ve turuncu tonlar bulunmaktadır. Bu renkler hem çok asil durmaktadır hem de sonbahar havasını yansıtmaktadır. 2021 yılı yeni sezon modelleri içerisinde elbise arayışı içine giren kadınlar bu renk alternatiflerinin dışında mor, kırmızı ve bordo rengini de tercih ederek kendi tarzını rahatlıkla ortaya çıkarabilir.

Sonbahar Desenli Tesettür Elbise Modellerinde Kombin Nasıl Oluşturulur?

Sonbahar havasını yansıtmanıza yardımcı olacak bu tesettür elbise modeli üzerinde yer alan çiçek detayı ve etek uçlarında kullanılan pile detayı ile oldukça dikkat çekmektedir. Bu model tesettür elbiseyi daha çok topuklu ayakkabı ve elbisenin içerisinde yer alan renkte bir şal modeli ile kombinlemek gerekir. Bu elbise modeli günlük ve akşam organizasyonları için kullanmak isteyen muhafazakar kadınlar elbisenin üzerine kot ceket ve ya deri ceket tercih ederek iki ortamda da uygun hale getirmiş olur.

 

Tesettür Giyim Dünyasının Sevilen Tasarımları

Devamlı olarak yenilenen modelleri ile her zaman dikkatleri üzerine çekmeyi başaran tesettür giyim modası bu yılda da herkesin talebini karşılayacak çözümler üretmektedir. Şık ve rahat kombinler oluşturmanız adına en özel seçenekleri bir arada sunan tesettür giyim modası ile bu yıl stilinizi yansıtma imkanı elde edebilirsiniz.

https://www.modaselvim.com/

Tesettür Giyim Modasında Bu Yılın En Trend Parçaları

Herkesi memnun edecek sayısız seçenek ile vitrinlere renk katan tesettür giyim modası her ortamda ilgiyi üzerine çekmeyi başarmaktadır. Çok eski zamanlardan bu yana tesettür giyim dünyasında var olan ferace modelleri şık tasarımları ile yine en trend parçalar arasında yerini almaktadır. Sunduğu rahatlık ile daha çok günlük hayatta tercih edilmekte olan tesettür ferace modelleri özel akşamlar için de sizlere alternatifler sunmaktadır.

Tesettür giyim dünyasının en ayrıcalıklı parçalarından bir diğeri ise kuşkusuz ki tunik modelleridir. Herkesin kendi zevkine göre parçalar bulabileceği tesettür tunik modası ile her ortamda şıklığınızı ortaya çıkarabilirsiniz.

Tesettür Giyim Modasında Gençlere Hitap Eden Parçalar

Genç kesimin büyük bir beğeni ile karşıladığı tesettür trençkot modelleri her dönem modada ilk sıralarda kendine yer edinmektedir. Zarif duruşu ile tüm bakışların odak noktası olan tesettür trençkot modelleri günden güne daha iddialı bir görünüme kavuşmaktadır. Kullanımı rahat olan ve her tarza uygun çizgiler ile satışa sunulan tesettür trençkot modelleri sizlere her zaman göz dolduracak bir şıklık katıyor.

Genç en çok sevdiği tesettür giyim parçalarından bir başkası da kap modelleridir. Her mevsim için uygun kumaşlarla üretilen tesettür kap modelleri rahat kullanımı ve estetik duruşu ile popülerliğini her zaman korumaktadır.

Tesettür Ferace Modasında Yaşanan Yenilikler

Dış giyim dünyasında her zaman özel bir yeri olan tesettür ferace modelleri zarifliğin ve şıklığın en önemli temsilcileri arasında yer almaktadır. Yaz aylarında canlı renklerin ve desenlerin tercih edildiği tesettür ferace modellerinde kış aylarında ise daha koyu ve soft renkler tercih edilmektedir.

Salaş bir yapısı bulunan ve gün içerisinde kendinizi rahat hissedebileceğiniz tesettür ferace modellerini özel akşamlarınızda da tercih ederek şıklığınızla büyüleyebilirsiniz. Geniş ürün yelpazesi ile birlikte vitrinlerde yerini alan tesettür ferace modellerine avantajlı fiyatlarla sahip olma imkanını kaçırmayın.

 

2021 Yılının Göz Kamaştıran Tesettür Giyim Modelleri

Tesettürlü kadınların ilgisini çekecek modelleri ile fark yaratan tesettür giyim modası her geçen gün yenilenerek karşımıza çıkıyor. Her yaş grubu kadının ilgisine uygun modelleri bir arada barındıran tesettür giyim modasında kaliteyi en uygun fiyatlara satın alabilmektesiniz.

Tesettür Giyim Modasında En Sevilen Kışlık Parçalar

Kışlık tesettür giyim modasında rahatına düşkün kadınlar için ferace modelleri yine en çok tercih edilenler arasında yerini alıyor. Vücudun tüm hatlarını kapatan tesettür ferace modelleri ile gün boyunca rahat olmanın keyfine tam olarak varabilirsiniz. Sizi üşütmeyecek kumaşlar ile tasarlanmış olan tesettür ferace modellerinde kış aylarına uygun renkler ve desenler tercih edilmektedir.

Kış modası denilince akla ilk gelen parçalardan bir başkası da kaşe kabanlardır. Kendi tarzınızı ortaya çıkartacağınız modellerde satışa sunulan tesettür kaşe kaban modellerini dilediğiniz her yerde kullanabilir ve çok özel kombinler hazırlayabilirsiniz.

Tesettür Giyim Modasında Mevsimlik Parçalar

Bahar ayları için kurtarıcı parçalardan biri olan tesettür trençkot modelleri her sezon popülerliğini korumaya devam etmektedir. Günlük kombinlerde işinizi kolaylaştıran tesettür trençkot modelleri şık ve zarif görüntüsü ile her yerde dikkatleri üzerine çekmektedir.

Yeni sezon tesettür trençkot modasında bu yıl sade modellerin yanı sıra rengarenk ve desenli tasarımlar da çok fazla ilgi görmektedir. Her tarzda kombin içerisinde kullanabileceğiniz tesettür trençkot modelleri ile şıklığınızı gittiğiniz her yere taşıyabilirsiniz.

Moda dünyasında eski bir yere sahip olan ve günümüz modasına uygun olarak yenilenen tesettür trençkot modelleri ile tüm gözler yine üzerinizde olacak.

https://www.modaselvim.com/

Şıklığınızı Yansıtabileciğiniz İkili Tesettür Takım Modelleri

Rahat ve pratik kullanımı ile her zaman kadınların ilgi odağı olan ikili tesettür takım modelleri bu yıl yine moda dünyasına başarılı bir giriş yapıyor. Herkesin beğenisine hitap edecek seçenekleri bulunan ikili tesettür takım modelleri ile zahmetsizce dilediğiniz kombinleri hazırlayabilirsiniz. İkili tesettür takım modellerini etek ve ya pantolon alternatifi ile tercih edebilirsiniz. İkili tesettür takım modelleri günlük hayattan iş yaşantınıza kadar birçok yerde sizlere eşlik etmektedir.

Her yerde ve her zaman şık olmak isteyenler için yeni sezonun ikili tesettür takım modelleri en uygun fiyatlarla satışa sunuluyor.

 

 

Tesettür Peluş Hırka Ve Mont Modelleri

Tesettür giyimin öncülerinden biri olan dış giyim ürünleri son zamanların modasını yansıtacak parçalar ile geri döndü. Yeni sezon modasını yakından takip eden hanımlar sezonun peluş hırka ve montlarını da beğenerek izlemektedir. Dış giyim ürünleri arasında her tarza uygun parçaların sunulduğu kategori içerisinde peluş hırka ve montlar, en şık ve tarz görünümünü hanımlara sunmaktadır. Kalın kumaştan tasarlanan peluş hırkaların boyunun dize kadar uzanması da tesettür giyim kategorisinde en çok tercih edilenler arasına girmesini sağlamaktadır.

Peluş Hırka Renk Seçenekleri

Yeni sezon peluş hırka modelleri en sevilen eğlenceli parçalardan biridir. Kalın kumaştan tasarlanan bu hırkaların renk seçenekleri de geniş bir ürün yelpazesi içerisinde sunulmaktadır. Kırık beyaz ve krem renkleri sezonun görsel açıdan en iyi renklerindendir. Peluş hırkaların muhteşem duruşu ile bu renklerin birleşimi kombin oluşturmak isteyen hanımların ilk tercihlerindendir. Yeni sezon peluş hırkaların siyah ve kırmızı renkleri de sonbahar kombinleri için kullanılan hırka model renkleri arasındadır.

Peluş Mont Modelleri

Moda trendleri arasında dış giyimin en beğenilen parçalarından biri peluş mont modelleridir. Peluş montlar hem kış hem de sonbahar aylarına uygun parçalar arasında yer almaktadır. Sıcak tutmasının yanı sıra eşsiz modeli ile kombinlerin yıldızı haline gelmektedir. Tek düğme, boydan boya düğme ve fermuar detayları bu sezon peluş montlarda yapılan detaylardandır. Peluş montlerin düz kesim ve salaş kesim olması tesettür kombinlerin daha rahat oluşturulmasını sağlamaktadır. Hakim yaka detayı ile montun daha sıcak tutmasına da yardımcı olmaktadır.

Peluş Mont İle Yeni Sezon Kombin Önerisi

Yeni sezon kombin önerilerinden biri olan sonbahar tesettür kombinleri, peluş montlar ile daha hareketli görünüm kazanmaktadır. Peluş mont modellerinin kullanıldığı tesettür kombinlerinde bu sezon siyah renk İspanyol paça kadife kumaş pantolonların üzerine boğazlı salaş kesim krem rengi kazak tercih edilmektedir.

Görünümü daha kış mevsimine uyarlamak isteyen kişiler sezonun moda renklerinden biri olan kırık beyaz peluş kumaş mont tercih ederek görünümü daha eğlenceli bir havaya sokmaktadır. Ayakkabı olarak bej renk ve taba renk topuklu deri botlar görünümü tamamlamaktadır.

 

Tesettür Kıyafetleri Nasıl Olmalı

Her şeyden önce tesettür dini bir kavramdır. İslami açıdan bakıldığında bazı mahrem yerlerin örtülmesi anlamına gelir. Ama tesettür bayan giyimimiz ile ilgili bir kavramdır. Vücudumuzun yüz harici her yerinin örtülü olması manasına gelir. Aynı zaman da İslam dininin gereklerinden biridir. Bu kavramı genel olarak kadınlar için kullanırlar. Oysa erkeklerin de giyiminde İslam dinine göre dikkat etmesi gereken hususlar vardır. Ama tabi ki bu hususlar kadınlar da daha detaylı ve incedir. Ama kadınlarımız günümüzde tesettür anlamında giyinme hususunda zorlanmazlar. Eskiye oranlar tesettür anlamında giyebileceğimiz kıyafet türleri ve modelleri çok fazla çeşitlilik gösterir. Her iki mağazadan biri artık bu dönemde tesettür ile ilgilidir.

Tesettür Giyimi Türleri

Tesettür giyimi dediğimizde günümüzde aklımıza çok fazla çeşitte kıyafet türü gelmektedir. Uzun elbise, tunik, farklı şal ve eşarp modelleri, farklı pantolon modelleri, etek çeşitleri, uzun gömlekler ve benzeri olarak tesettüre girmiş kadınların giyebileceği çok fazla çeşit vardır. Kombin olarak ister pantolon ve tunik ile birlikte bir şal veya eşarp, başka örnek olarak elbise ve şal, başka bir örnek olarak da baktığımızda etek ve gömlek kombini rahatlıkla yapılabilir. Ve bu saydığımız modeller şuan neredeyse bin çeşitten farklı çeşitleri ve kombinasyonları vardır. Tesettürlü kadınlar bu dönemde bu yönden çok fazla şanslıdır. İstediği mağaza da kendi tarzına uygun istediği kombini oluşturup bunu gönül rahatlığı ile satın alabilir.

Tesettür Mağazaları

Günümüzde tesettür modellerinin bu kadar eşitlilik göstermesinin başlıca nedeni tesettür mağazalarında ki var olan çeşitliktir. Dışarı alışverişe çıktığımızda her iki mağazadan birinin tesettür üzerine olduğunu görürüz. Bunun yanı sıra internet mağazaları içerisine de baktığımızda gördüğümüz manzara dışardan farklı değildir. İnternet üzerinde de tesettür mağazası olarak hizmet veren birçok mağaza mevcuttur. Bunlardan biri de “Moda Selvim” mağazasıdır. Bu mağaza bir tesettür mağazasıdır. Ve öncesinde de bahsettiğimiz gibi tesettür üzerine bir mağazadır. Ve çeşitlilik diğer mağazalara oranla çok daha yoğundur. Aynı zamanda uygun fiyatların olması bu mağazayı daha da tercih edilir kılmaktadır.

 

Tesettür Giyim Modasında İlgi Gören Parçalar

2021 yılında göz alıcı bir kreasyon ile karşımıza çıkan tesettür giyim modası moda severlerin tüm beklentilerini karışlamayı başarmaktadır. Her zevke yanıt verecek renklerde ve desenlerde hazırlanan tesettür giyim modası ile beklediğiniz şıklığı yakalamak çok kolay.

https://www.modaselvim.com/

Bu Yılın En Popüler Tesettür Dış Giyim Parçaları

Her yıl modaya uygun çizgiler ile yeniden tasarlanmakta olan tesettür dış giyim modasında herkesin beğenisini kazanacak çok özel parçalar yer alıyor. Mevsim geçişlerinde en beğenilen dış giyim parçalarından biri olan tesettür yelek modelleri özellikle hafta sonu kombinlerinde dikkat çekmektedir. Sizi serin havalardan koruyacak olan tesettür yelek modelleri çeşit çeşit renk seçenekleri ile beraber satışa sunulmaktadır.

Günümüzde modernleşmiş görüntüsü ile büyük ilgi gören tesettür ferace modelleri de olmazsa olmaz dış giyim parçaları içerisinde yer almaya devam etmektedir. Zengin model seçeneğine sahip olan tesettür ferace modellerini ister günlük hayatta isterseniz de özel günlerinizde tercih edebilirsiniz.

Yeni Sezonda Tesettür Trençkot Modası

Serinleyen havalarda içinizi sıcacık tutarken estetik görüntüsü ile de fark yaratan tesettür trençkot modelleri moda dünyasında her zaman önemli bir yere sahip olmuştur. Gün geçtikte daha iddialı bir görünüme kavuşan tesettür trençkot modelleri çarpıcı çizgileri ile her ortamda dikkatleri üzerine çekmektedir.

Kemer ya da kuşak gibi detayların kullanıldığı tesettür trençkot modelleri her ne kadar günlük kombinlerde karşımıza çıksa da özel günlerde de şık bir çözüm sunmaktadır.

Tesettür Tunik Modasında Dikkat Çeken Tasarımlar

Tesettür giyim tarzına uygun çizgiler ile tasarlanmakta olan tunik modelleri hem rahatlığı hem estetik duruşu ile vazgeçilmezler arasında yer almaktadır. Her kadının zevkine yanıt verecek alternatifleri bulunan tesettür tunik modelleri kombinlerin en önemli tamamlayıcıları içerisinde yer almaktadır.

Bu sezon çiçek ve benzeri rengarenk motifleri ile ilgi uyandıran tesettür tunik modelleri tüm zerafeti ile her ortamda kendini göstermektedir. En şık ve göz alıcı detayların kullanıldığı tesettür tunik modellerini özel kombinleriniz içerisinde de kullanarak tüm bakışları üzerinize çekebilirsiniz. Soğuk havalar için sizi üşütmeyecek kalın kumaşlar ile tasarlanan tesettür tunik modelleri sezonu en şık duruşunuz ile tamamlamanızı sağlıyor.

 

Tesettür Giyimde Kış Modası

Son zamanlar da kadınlar tarafından tesettür giyim çeşitleri oldukça fazla olarak tercih edilmektedir. Tabi ki bu kadar fazla tercih edilmekte olan bir sektör de kendisini sürekli olarak geliştirmeye devam etmektedir. Tesettür giyim sektöründe oldukça fazla tercih edilen ve sattığı kaliteli ürünler ile müşteri memnuniyetini her zaman üst seviye de tutan firmamız sizin de ilk tercihiniz olacaktır.

Siz de birbirinden kaliteli tesettür giyim kıyafetlerine sitemiz üzerinden en uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz. Sitemizde bulunan yeni sezon kıyafetler son dönem kış modasına oldukça uygun seçeneklerdir.

https://www.modaselvim.com/

Soğuk Havalar İçin Sıcak Çözümler

Sitemiz de bulunan dış giyim ürünleri ile siz de kış aylarını sıcak bir şekilde geçirebilirsiniz. Son dönemlerde en fazla tercih edilen sonbahar ve kış koleksiyonu ile sizde kıyafetleriniz de mükemmel uyumu yakalayabilirsiniz. Kap ve kaban çeşitlerinin yanında kışlık ferace de oldukça fazla tercih edilmekte olan seçenekler arasında yer almaktadır. Daha farklı bir görünüm elde etmek için de panço ve pelerin çeşitleri de oldukça ilgi görmektedir.

Siz de kış için en uygun kumaş çeşitleri ile üretilmiş ve güven içerisinde kullanabileceğiniz kumaşlar ile soğuk havalara şimdiden hazırlık yapabilirsiniz.

Kış Koleksiyonun da Sıcaklık ve Rahatlık Bir Arada

Kış mevsimi için en fazla tercih edilen kıyafetler arasında yer alan triko kazaklar sizin de dolabınızın vazgeçilmezleri arasında yer alacaktır. Sizi sıcacık tutacak olan kumaşları ile hem şıklığı hem de rahatlığı aynı anda veren triko kumaşlar kış mevsimi ve sonbahar için oldukça ideal ürünlerdir. Siz de sitemiz üzerinden güvenilir bir şekilde alışveriş yaparak kış için ihtiyacınız olan kıyafetlere uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Kış mevsiminde en fazla tercih edilen bir diğer kumaş türü de kadife kumaşlardır. Siz de içinizi ısıtacak birbirinden güzel kadife takımlar ile ya da kadife elbise seçenekleri ile kış şıklığına ulaşabilirsiniz. Sitemiz de birbirinden güzel ürünler ile oluşturulmuş binlerce çeşit tesettür giyim kıyafetleri arasından tarzınızı yansıtacak en uygun seçimi yapabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Üstelik 150tl ve üzeri alışverişleriniz de kargo için ek bir ücret ödemeniz gerekmez. İyi alışverişler.

 

Tesettür Giyim Nedir?

Tesettür kelimesinin ana anlamı ele alınacaktır. Dini kurallarımıza göre bu, vücudunun her yerini örtmesi gereken kadınlar anlamına gelir. Muhafazakar bir yaşam tarzını benimseyen kadınlar mevsime göre atkı, şal, etek, pardösü ve pardesü giymeyi, kendi yaşam tarzına göre giyinmeyi tercih ediyor. Hicap ayrıca erkekleri de içerir. İnsanlar dinimizin belirlediği kurallar dahilinde de giyinebilirler. Ama erkeklerin kadınlardan daha az yeri var. Bu nedenle firma daha çok kadın tesettür giyim konseptine odaklanacak. Tesettür giyim modası son yıllarda büyük ilerleme kaydetmiştir.

Çoğu firma çalışmalarına çok fazla tesettür giyim koyar, ayrıca sadece tesettür giyim tasarlayan birçok marka vardır. Bu markaların ürettiği tesettür giyim modelleri, muhafazakar bir yaşam tarzını benimseyen kadınların da oldukça şık olabileceğini kanıtlıyor. Başörtülü kadınlar günlük hayatlarında, iş hayatlarında ve özel gecelerinde oldukça şık ve modern hale geldi. Tesettür giysilerde kullanılan moda aksesuarları daha güzeldir. Başörtülü bayanlar markalı moda ve modern başörtüsü kıyafetlerini tercih edebilirler.

https://www.modaselvim.com/

 

Tesettür Modelleri

Günümüzün hızla değişen modasına ayak uydurmak çok zorlaştı. Yeni ayakkabı veya etek üretilmiyor. Sık sık değişen ve her geçen gün adeta yeni bir modelin pazara sunulduğu tekstil sektöründe bu tesettür modellerini de etkilemiştir. Yıllar önce başörtüsü takanlar, kendi giyim tarzları için çok fazla seçenek bulmakta zorlanıyorlardı. Klasik çizgiler ve kesimler ile neredeyse tek renkli giysiler oldu.

Günümüzde moda sektöründe her üründe olduğu gibi çeşitli tesettür ürünleri görmekteyiz. Artık tesettürlü kadınlar, tercih ettikleri renk ve modelde binlerce farklı markanın farklı modellerinden seçim yapma şansına sahip oluyor. Günümüz dünya görüşüne göre tasarlanan şık ve modern tesettür modelleri ile kadın ve genç kızlar tesettür kıyafetlerinde birçok farklı alanda bulunabilmekte ve şıklığı ile tüm gözlerin üzerine çekilmektedir.

Tesettür Giyim Özellikleri

Tesettür kullananlar için tesettür giyim son derece şık ve modern olacak tasarımlarla hazırlanır ve tesettür kullanıcılarına zevkle sunulacak. Her sezon yeni ve farklı desenlerle hazırlanan tesettür modası, yüzlerce farklı ürün ile vitrinleri süslüyor. Özellikle tesettür kullananlar zarafet ve zarafetten ödün vermez, inançlarına göre örter.

​​​​​​​Farklı tasarımlarda hazırlanan markalar, her duruma uygun olsa da, düzenledikleri defilelerde tesettürlü kadınlara kreasyonlarını sunuyor. Birbirinden tamamen farklı ve şık kıyafetler ile tasarlanan tesettür tarzında çok şık detaylar öne çıkıyor. Tesettür giyim, kıyafeti tamamlayan ve önemli olan çanta, kemer, ayakkabı ve takı gibi çeşitli aksesuarlarla hayat bulurken tesettür moda kombinasyonu renklerin uyumuyla tamamlanıyor.

 

Tesettür Giyim De Kaçırılmayacak Fırsatlar

Tesettür giyim son zamanlar da oldukça fazla tercih edilen bir giyim türü haline gelmiştir. Biz de siz değerli müşterilerimiz için her zaman uygun fiyatlarla kaliteli ürünler sunmayı amaçlamaktayız. Kıyafet çeşitliliğimizin oldukça fazla olması sebebiyle tüm zevklere hitap eden kıyafetler sitemizde mevcuttur.

Siz de tesettür giyim alışverişi yapmak için güvenilir ve uygun fiyatlı ürünler arıyor iseniz en doğru sitede bulunuyorsunuz. Sitemiz de şuan da mevcut olan birçok indirimden faydalanmak için hemen alışverişe başlayın.

Tüm Dünyaya Kargo İmkanı

Sitemiz de modaya uygun olarak tasarlanmış tesettür giyimin her çeşit ve her renk olarak yansımasını bulabilirsiniz. Kış yaklaşırken siz de yeni sezon ürünlerimizi incelemek ve soğuk havalara hazırlık yapmak için birbirinden sıcak ürünleri sipariş vermek isteyebilirsiniz. Sitemiz size dünyanın her neresinde olursanız olun beğendiğiniz ürünleri ulaştırır.

Siz de güven içerisinde kış alışverişinizi sitemizden yapabilirsiniz. Üstelik 150 tl ve üzeri alışverişler de kargo bedava fırsatı da sizin için sitemizde ki mevcut kampanyalardan birisidir.

İade ve Değişim Garantisi

Sitemizden beğenerek sipariş verdiğiniz ürünlerde beden uyuşmazlığı yaşanması durumunda size hiç zorluk çıkarmadan değişim veya iade imkanı sunuyoruz. Siz de sitemiz de bulunan son trend ürünleri gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz.

Sonbahar ve Kış Koleksiyonu

Birbirinden şık ve çeşit çeşit tesettür kıyafetlerin içerisinde kendi tarzınızı yansıtacak olan seçeneği bularak anında sepetinize ekleyebilirsiniz.

Üstelik bu kategorinin öne çıkanları size sitenin üst kısmında indirimli fiyatları ile gösterilecektir.

İster spor ister şık hangi tarzı ön plana çıkarmak istiyorsanız ona uygun olarak ferace ve tesettür kap çeşitlerini sonbahar için tercih edebilirsiniz.

Kış koleksiyonumuz içerisinde şişme yelekler son zamanlar da oldukça fazla tercih edilmektedir ve son derece modern bir görünüm sağlamaktadır.

Başörtüsü İle Kombini Tamamla

Sitemiz de oluşturduğunuz tesettür kombini tamamlayacak olan başörtüsü seçenekleri de mevcuttur. Siz de seçtiğiniz kıyafetler için en uygun başörtüsünü seçerek alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Böylelikle kombininiz yarım kalmamış olur. Siz de sitemizden hemen kendinize kış mevsimi için sizi sıcacık tutacak bir kombin hazırlayarak işe başlayabilirsiniz.

 

Tesettür Ve Modaselvim

Firma olarak 1996 yılında tekstil sektörüne giriş sağlanmıştır. Sektöre giriş amacı tamamen kaliteli ve doğru hizmet sunmak olmuştur. Bu hizmet sonucu istenen müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır. Mutlu müşteriler firma geleceği açısında olumlu bir sonuç ortaya çıkarmaktadır. Tasarımı itina ile gerçekleşen tüm giyim ürünleri müşteri ihtiyaç ve zevklerine göre sunulmaktadır. Web sitesi üzerinden tüm ürün detayları en iyi şekilde beğeniye açılmıştır. Trençkot, kaban, günlük elbiseler ve başörtü olarak ürün örnekleri yer almaktadır.

Firma olarak uzun yıllar sektör tecrübesi kazanılmıştır. Giyim alanında uzman tasarımcıları ile özel ürünler ortaya koyulmaktadır. Daima moda ve beğenilen tarzlar üzerinde üretimler gerçekleşmektedir. Bu durum farklı talep çeşitlerine en iyi şekilde cevap vermektedir. Firma olarak gelişim sürekli bir olgudur. Sektörde kazanılan lider konum etkili çalışmalar ile sürdürülmektedir. Teknoloji en iyi şekilde tüm hizmetlere uyarlanmış durumdadır. Titiz ve temiz çalışma ilkesi tüm aşamalarıyla sağlanmaktadır. Şık ürünler ile fark yaratan ve özenilen bir firma yapısı yer almaktadır.

Firma olarak 2013 yılı itibariyle tesettür ürünlerine yoğunluk verilmiştir. Bu üretimler en şık ve en uygun ürün grupları olarak sunulmaktadır. Firma hem yurt içi hem de yurt dışı bilinen ve tercih edilen yapıya sahiptir. Sunulan özel web sitesi kampanyaları ile uygun fiyatlı alışveriş imkanı sunulur. Site üyeliği kolay bir şekilde sağlanmaktadır. Ayrıcalıklı üretim ve hizmetleri devam eden firma tüm müşterilerine hizmet sağlamaktan mutluluk duymaktadır.

https://www.modaselvim.com/

Hizmet Kapsamı Ve Tüketici Yorumu

Firma olarak giderek genişleyen bir tesettür ürünleri tasarım yer almaktadır. Bu durum üretimlerin daha fazla bölgeye ulaştırılması anlamına gelmektedir. Firma açısından önemli diğer konu ise ürünlere karşı yapılan kullanıcı yorumlarıdır. Bu alan firmaya ait üretimleri olumlu anlamda etkilemektedir. Yorumlar neticesinde firma tasarımları yeni yollara ilerlemektedir. Bu da daha kuvvetli bir başarı parolası oluşturmaktadır.

Ürün ve Avantajları

Firma geniş bir ürün yelpazesine sahip olmakla beraber çeşitli modeller oraya koymaktadır. Ürünler web sitesi üzerinde dış giyim, günlük giyim ve başörtü olacak şekilde sınıflandırılmıştır. Her kategori çeşitler giyim ürünleri ile farkını ortaya koymaktadır. Modaselvim ürünleri sağladığı şıklık ve kalite ile daha iyi hissedilmesini sağlar.

 

 

 

 

 

Tesettür Tulum Modelleri

Son yıllarda tesettür giyim modasına hem yenilik hem de şıklık katan tesettür kombin oluşumları doğrultusunda muhafazakar kadınların tesettür tulum modellerine ilgisi fazlası ile artmaktadır. Bu nedenle tesettür modasının içinde ve tesettür kombinlerin arasında her daim görünümleri ile modern bir görünüm sağlayan rengarenk renklere sahip tesettür tulumlar, giyilen her ortamda şık bir görünüm sergilemektedir.

Bunun yanı sıra özel organizasyonlar da ve ya özel günlerin giyim modellerinden olan tulum tesettür kombinleri kapalı ve açık detaylara sahip ayakkabı modelleri ile çok şık bir tarz ortaya çıkarmaktadır. Aynı zamanda değişik renklerin birleşimi ile tulum kombinlerinde çoğunluk ile tercih edilen çanta ve kemer gibi aksesuarlar muhafazakar kadınların şık ve modern bir görünüm oluşturmasına imkan tanımaktadır. Tulum modellerinde yer alan koyu renk kumaşlarının üzerinde bulunan açık renk desen detayları ile tulum modeline oldukça fazla hareketlilik kazandırılmıştır.

Tesettür Tulumlarda Her Tarz Model Tasarlanmaktadır

Tulum modellerinde görülen tekstil birleşimleri sade ve sıra dışı tesettür kombin farklarını öne sürmektedir. Tesettür giyim alışveriş piyasasında her zaman ilgiyi üzerine çekmeyi başaran ve her muhafazakar kadının ilgisini çeken modeller bulunmaktadır.

Klasik ya da spor tarzında tasarımları da olan tulum modellerinin ufak detaylar ile hareketlilik kazandırılarak genç muhafazakar kesimin olduğu kadar her yaştan tesettürlü kadının giyim parçalarında ihtimam göstermesine neden olmaktadır. Birbirinden farklı desenlerin uyum sağladığı gökkuşağı mavisi ya da mora dönük tesettür tulum tasarımları kadınlar tarafından çok beğenilmektedir.

Tesettür Tulum Modelleri İle Fark Yaratın

Tulum modellerini daha çok ön planda tutan tekstil firmaların geniş içerikli tasarımları muhafazakar kadınların akım tercihlerini yansıtabilen aranjmanlar içerisindedir. Bu sebep ile üstün renk bütünlükleri ile tek parça şeklinde ve şık kombinlerin oluşturulmasında öncelik sunabilen tesettür giyim modellerini de yansıtabilmektedir. Özel günlerde ve günlük hayatta kullanılabilecek çok şık tulum modelleri tasarlanmaktadır.

Tulum modellerini spor ve ya topuklu ayakkabı ile kombinlenebilir Muhafazakar kadınlar kişisel tercihlerine göre istenilen model de tulum tercih ederek hem şık hem de modern bir görüntüyü kolay bir şekilde elde edebilirler. Tulum modeli seçerken vücut yapısı dikkate alınmalıdır

 

Kışlık Tesettür Ceket Tercihleri

Tesettürlü hanımların özellikle tercih edebileceği parça cekettir. Bu ceketler tercihe göre kısa veya uzun olabilir. Kışın askılı veya kısa kollu tişörtlerin üstüne alınabilir ceketler oldukça pratik ve rahattır. Aynı zamanda bu tesettür ceketler her modelden, her renkten ve her fiyattan bulması oldukça kolaydır.

Kışlık Ceket Kumaşları

Tesettürlü bayanlar tarafından tercih edileceği ceketin iç gösterip göstermemesi dikkate alınabilir. Bu ceketler kışın giyileceği için kimono tarzında olabilirler. Kumaşların nefes alan ısıyı içeride tutan kumaşlar olmasına özen gösterilmelidir.

Tercih edilen keten, pamuk, veya yün ürünler nefes alan doğal ürünlerdir. Kış olduğu için yün ve pamuk bu ceketlerin ideal kumaşları olacaktır. Sağlıklı ve ciltte tahrişe yol açmayan doğal kumaşlardır. Aynı zamanda kişiyi bunaltmaz ve kötü kokuların oluşmasını engeller.

Kışlık Ceket Modelleri

Bahsedilen iki kumaştan oluşabilecek bu ceket modelleri istenilen boyda ve renkte bulunabilmektedir. Bol bir pantolon veya etek üzerine bu ceketler kısa olduğunca, dar bir pantolon veya etekte ise bu ceketler uzun olunca şık durmaktadır. Aynı zamanda bu ceketlerin önleri fermuarlı, düğme detaylı veya kuşaklı olarak tercih edilebilirler.

Ceketlerin Modellerine Göre Kombinlenmesi

Bu rahat ve salaş ceketler takım şeklinde de alınabilirler veya diktirilebilirler. Aynı renkte pantolon ve ceket şeklinde giyildiklerinde de oldukça şık bir görünüm elde edilebilir. Bunun dışında her renkte giyilebilen bu tesettür ceketler pantolon olarak temel siyah pantolon veya kot pantolon şeklinde kombinlenebilir. Gidilen yere göre bu görüntünüzü resmi ve günlük olarak belirleyecektir.

Her tür modelde ve her yerde bulunabilen bu ceketler için önemli olan kumaşların kalitesi ve çeşididir. Doğru kumaşla ki hem çok rahat edecek hem de şık görünecektir. Her boyu bulunan bu ceketlerin doğru ayakkabı ve doğru pantolon, elbise veya etekle kombinlenmesi önem taşımaktadır.

Kış aylarında tesettürlü bayanlar için vazgeçilmez birer parça olabilecek bu ceketler kombinlenmesi ve taşınması oldukça kolayadır. Basit bir kombini hem şık hem de rahat kılabilmektedir. Bu tarz ceketlerle isteyen doğru tasarlanmış parçalarla istediği yere gidebilmektedir. Böylelikle bu ceketler sayesinde kış daha ferah ve şık geçecektir.

 

Şal Çeşitleri

Eskiden her ne kadar eşarp ya da tülbent çeşitleri tercih edilse de günümüzde gerekse genç kızlar gerekse Hanımlar tarafından artık şal tercih ediliyor ve şal tercih edildikçe de firmalar yeni şal modeller ve çeşitleri çıkarmaya devam ediyor. Son zamanlarda trend olan birçok şal çeşitleri vardır. Ayrıca son dönemlerde çıkan ve moda olan birçok şal bağlama modelleri de çıktı. Eğer evde takmak için şal istiyorsanız penye şal tam size göre.

İsterseniz dışarıda takmak için isterseniz de evin içinde takmak için şal çeşitleri bulunuyor. Her fiyat aralığına göre, her bütçeye göre şal bulmak mümkündür. Dilerseniz yorulmayarak internetten sipariş ederek şal satın alabilirsiniz isterseniz de görerek, deneyerek tesettür mağazasından satın alabilirsiniz. Buradaki önemli nokta yapacağınız kombinde takacağınız şal kombinin ile uyumlu olmalıdır. Hem kumaş açısından hem de renk açısından birbirini tamamlamalıdır. Böylece ortaya güzel bir kombin çıkacaktır.

https://www.modaselvim.com/

Medine İpeği Şal

Son dönemlerde hem tesettürlü kızların hem de tesettürlü hanımların en çok tercih ettiği ve severek kullandığı çeşit medine ipeği şal çeşididir. Hem kumaş olarak terletmiyor hem ütü gerektirmiyor hem kırışma yapmıyor ve hem de çok rahat, çok tok duruyor. Kumaş olarak birçok kumaşa da uyuyor. tesettür kombinlerinizde Medine ipeği şal çeşidini rahatlıkla Tercih edebilirsiniz. Ayrıca medine ipeği kumaşlı Medine ipeği Eşarp da bulunuyor. isterseniz eşarp olanını isterseniz de şal olanını tercih edebilirsiniz. Medine İpeği kumaşını dört mevsim tercih edebilirsiniz. hem kışın üşütmez Hem de yazın terletmez bir kumaştır.

Penye Şal

Tercih edebileceğiniz bir başka şal çeşidi de penye şaldır. Penye şal hem rahatlığıyla hem de kolay bağlanabilirliği ile dikkat çeker. Son zamanlarda birçok tesettürlü genç kız ve tesettürlü hanım tarafından tercih edilir. Genellikle evin içerisinde tercih edilse de dışarıda da kombilerinizin üstüne rahatlıkla bağlayabilirsiniz. Birçok renk çeşidi mevcuttur. İsterseniz yazın isterseniz de kışın Tercih edebilirsiniz. çünkü yazın terletmez, kışında üşütmez bir kumaştır. Eğer dışarıda kombininizin üzerine bağlayacaksanız rengi uyumlu olmalı ve alakasız renkler tercih edilmemelidir. Böylece kombininiz birbirini tamamlayacak ve uyumlu görünecektir.

 

 

​​​​​​

 

Tesettür Üst Giyim Modası

Her sezon farkı modellerde karşımıza çıkan tesettür üst giyim ürünleri, hanımlar için özel parçalar halinde tasarlanmaktadır. Sezonun en güzel dokusuna sahip ürünlerinden oluşan üst giyim modası, yaz aylarında en çok tercih edilen ürünleri kapsamaktadır. Yeni sezon ürünlerinden olan tesettür tunik ve bluzlar bu sene kombin önerilerinden en çok kullanılan parçalardandır. Tasarımları ile göz kamaştıran bu modeller, aynı zamanda yaz ayları için de uygun ve rahat parça önerilerinden biridir.

https://www.modaselvim.com/

Üst Giyim Modasında Yeni Sezon Tesettür Tunikler

Üst giyim modası için en çok tasarımı piyasaya sunan ürünlerden biri tesettür tuniklerdir. Oldukça rahat olan bu ürünler, kadınların kendi tarzlarını öne çıkarmak için kullandıkları üst giyim parçalarından biridir. Son sezon moda akımı içerisinde hardal sarısı, önünde çizgiler bulunan tesettür tunikler, pek çok alt giyim ürünü ile birleşerek muhteşem kombinler oluşturmaktadır. Özellikle sırt detayında bulunan bağcık, bu modelin daha hanım hanımcık forma girmesini sağlayarak güzelliğini de ortaya koymaktadır.

Üst Giyim Moda Akımı İçerisinde Bulunan Tesettür Bluzlar

Modayı sıklıkla takip eden hanımlar için yeni sezon üst giyim modası adeta mükemmel kombinler yaratmaktadır. Tesettür bluzlara bu sene oldukça fazla talep bulunmaktadır. Böylelikle tasarımlar da daha ilgi çekici şekilde hazırlanmaktadır. Yeni sezon tesettür bluzlarından biri beyaz renk, kenarları kesik, bisiklet yaka bluzlardır. Bedene tam oturan kesimde tasarlanan bu bluz modeli, kot pantolon ve etekler ile muhteşem görünüme kavuşmaktadır. Özellikle kot ceketler ya da renkli kumaş ceketler ile birlikte kullanılarak yaz sezonuna uygun bir görünüm elde etmektedir.

Yeni Sezon Bluzlar İle Tesettür Kombin Önerisi

Yeni sezon bluz modellerinden biri olan beyaz renk, bisiklet yaka ve kenarları hafif kesik bluzlar, yan ürünler ile birlikte harika kombinler sunmaktadır. Özellikle beyaz renginden dolayı kot pantolonlar ile göz kamaştırıcı hale bürünmektedir. Bol paça, buz mavisi, yüksek bel kot pantolonlar ile beyaz bluzlar bir arada kombinlenmektedir. Üzerine sarı renk kısa ceket ve ayakkabı tercihi olarak da beyaz spor ayakkabı uygun rahat görünümü oluşturarak son moda kombini oluşturmaya yardımcı olmaktadır.

 

Tesettür Kombinleri

Yaz ve kış mevsiminde insanlar havanın durumuna ve günün modeline göre değişkenlik gösteren elbiseleri tercih eder. Kişiler bu elbiselerde daha çok modelli ve renkli olmasına dikkat eder. Böylece model durumuna dikkat edilen sektör tesettür sektörü olduğundan bu şekilde giyinen kişiler daha çok muhafazakar kesim olmakla beraber giyimine özen gösterir. Bundan dolayı kadınlar bu elbiseleri tercih ederken günlük ve özel bir yere giderek giyinme durumlarına değişkenlik gösterir.

Kişiler özellikle giyinen bu elbiselerde daha çok düğün ve özel davetiyeli bir yere gittiğinde oradaki misafirlere güzel ve hoş görünmesi için kendine uygun olan elbise ile başörtünün de elbiseye uygunluğunu ister. Bu durumda kişi kendine en yakışan ve en zarif durumlarda muhafazakar şekilde giyinerek istediği yerleri gidebilir.

Tesettür Abiye

Kadınların elbiselerde tercih ettiği durum olan tesettür şekli ilk önce kişilerin uygun giyinmesini ve bu durumda renklerini de havanın durumuna göre seçim yaparak daha canlı görünmesini sağlar. Kişiler en kolay giyim şekli olan abiyeyi giyerek kendisinin daha rahat etmesini sağlar. Böylelikle kişiler yaz ve kış mevsiminde havanın durumuna göre renk seçimi yaparak kendine uygun olan renkleri tercih eder.

Kadınlar yaz mevsiminde güneş ışıklarından az etkilenmek için yazın tesettür abiye durumlarında açık renkli elbiseler ile kendilerini daha rahat hisseder. Kışın ise kadınlar havanın soğuk olmasından dolayı kapalı bir elbise tercih ederek soğuktan korunmak ister.

Tesettür Kombin

Kadınların tesettür sektöründe tercih ettiği en önemli durum olan tesettür kombin şekli kişilerin istediği model ve renk uyumunu sağlanması ile daha güzel ve hoş karşılanmasını ister. Bu durumda kişiler en iyi şekilde iyim tarzı şekilde giyinerek kendisine bakan misafirlere karşı her zaman ön planda olarak daha zarif görünmek ister.

Tesettür Model

Kişilerin tesettür elbiselerinde dikkat ettiği bir durum ise o yılın modelinin hangisi olduğunu bilmek ister. Bu sayede kişi o yıla göre giyim şekli tarz durumu yansıtarak modele ayak uydurur. Kişi gideceği yere daha uygun model ile ve daha renkli şekilde gitme durumu gerçekleştirerek kendine uygun modeli giymek ister.

 

Tesettür Hakkında Bilgi

Elbise ile örtün. Kapanmak, sözlükte kapalı, örtülü, giyimli ve donanımlı” anlamına gelen Arapça setr kelimesinden türetilmiştir. Hicap, özel kısım olarak kabul edilen vücut kısımlarını göstermeyen kadın ve erkekleri ifade eder.

Başörtüsü, vücut kısımlarını göstermeyen kadın ve erkekleri ifade eder ve bu kısımlar özel kabul edilir.

 Kadınlar Ve Erkekler

İster erkek ister kadın olsun, insanları kıyafetlerini giymeye veya örtmesi için birçok neden vardır. Ait olduğu ülkenin doğal koşulları, iklimi, mevsimleri, kültürel değerleri, inandığı dinler ve teslimiyetler hakkında emir ve yasaklar ve hatta gümrük, adet ve ahlak, ahlak, ekonomik koşullar, kıyafetler ve aşınma ve tesettür modellerini etkileyecektir.

Yeryüzünde yaşayan insanların, bulundukları ülke ve dinin coğrafi ortamını anlamak kolaydır. Uluslararası kültürel değişimler, insanların moda adına giyinme, örtme ve yayılma şeklini etkilese de, ulusların ve yerlerin eğlencesi her zaman önemli bir rol oynar.

Buna ek olarak, din tarafından belirlenen önlemler yüzlerce yıldır değişmeden kalan perdenin ana içeriğidir. Bununla birlikte, insanlar ayrıca kendi ulusal kültürlerinde ve medeniyetlerinde yaşamaktan zevk alırlar. Tesettür peçe formunun koşulları, her ülkenin ulusal kültürüne ve dini inançlarına göre her dönemde değişmiştir.

 Yaşamın Bir Parçasıdır

Bu, örtmek için kıyafet giymek ve yemek yemek gibi insan hayatını sürdürmek için temel bir gerekliliktir. Perdenin şekli, rengi ve tadı ne olursa olsun, onu giymek yaşamın devamını tatmin edebilir, insanların utanç duygusunu kapsar, utanç ve utancın kaybolmamasını sağlar ve bireylerin toplumda utanmamalarını sağlar ve kaba. Çıplaklığın neden olduğu çirkin yaşam, fuhuşu önler.

Erkeklere ve kadınlara arkadaşları arasında muhteşem bir statü verir. Sizi hayvanlar gibi yaşam tarzlarından kurtarır. Irk ve onurlarını korumaya ve aile düzenini korumaya yardımcı olur.

 Kapalı Elbisede Aranan Özellikler

Tüm vücudu kaplayan bir elbise olmalı.

İnce ve şeffaf olmamalıdır.

Dar olmamalı ve vücut çizgilerini açığa çıkarmamalıdır.

Erkek elbisesi gibi görünmemelidir.

Elbise dekore edilmemelidir.

Müslüman olmayanların kıyafetlerine benzememelidir.

 Tesettürün Hikmeti

Fitnelere meydan vermemek.

Hanımları kötü niyetli insanlara karşı korumak.

Çocukların terbiyesi ve dünya huzuru için ortam oluşturmak gibi nedenler sayılabilir.

 

 

2020 Yılının Tesettür Giyim Trendleri

Yeni sezona yine iddialı bir giriş yapan tesettür giyim modası, sıra dışı bir çok tasarımı ile fark yaratmaya devam ediyor. Estetiği şıklık ile bir arada yaşama fırsatı sunan tesettür giyim modası, her zaman şık ve zarif görünmenin keyfini sürmenizi sağlıyor.

Tesettür Giyim Modasında Kış Trendleri

Bir çok farklı seçeneği ile bir arada sizlerin zevkine sunulan tesettür kış modası, en özel tasarımları ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Kış modasında her zaman ön plana çıkan tesettür kap modelleri, modern kesimleri ve konforlu kullanımı ile zamansız şıklık elde etmenizi sağlıyor.

Tesettür kış modasının olmazsa olmazları arasında kaban modelleri de öncelikli yere sahiptir. Farklı kumaş seçenekleri ile tasarımı yapılan tesettür kaban modelleri, moda tutkunu bayanların beğenisini kazanıyor.

Kış Sezonun Sevilen Parçası Panço Modelleri

Özellikle genç kesimin çok fazla ilgi gösterdiği tesettür panço modelleri zengin model seçeneği ile fark yaratmaya bu yıl da devam ediyor. Kış şıklığının en önemli tamamlayıcılarından olan tesettür panço modelleri, en çok kaşe kumaş alternatifi ile karşımıza çıkıyor.

Aşağıya doğru inen genişleyen tasarımı ile son derece konforlu bir kullanım sunan tesettür panço modelleri her zevke hitap edecek renk seçeneklerini bir arada barındırmaktadır. Tesettür panço modelleri süet kumaş ve kürk detayı ile özel bir davete giderken de sizlere eşlik edebilmektedir.

Tesettür Giyim Modasının En Şık Tunik Tasarımları

Yeni sezona yine bir çok çeşidi ile giriş yapan tesettür tunik modelleri, kış aylarında da göz dolduran bir şıklık elde etmenize fırsat tanıyor. Kış aylarının ruhuna uygun geniş bir renk alternatifi ile size sunulan tesettür tunik modelleri, şık duruşunuzu her yerde devam ettirmenizi sağlıyor. Her giyim tarzına aynı anda yanıt verecek zengin model seçenekleri bulunan tesettür tunikler, spor ya da klasik parçalarla kombine edilebilmektedir.

Zarifliği ve şıklığı ile bakışları üzerine çeken tesettür tunik modelleri, kemer ve benzeri detaylar ile de beğenileri üzerine almaktadır. Tesettür modasında daima öncelikli sırada yer alan tesettür tunik modelleri ile iddialı kombinler oluşturarak her zaman fark yaratabilirsiniz.

Yeni Sezonun En Şık Ve Rahat Parçaları Hangileri?

Yediden yetmişe her zevke ve her tarza yanıt veren çok başarılı tasarımları ile karşımıza çıkan tesettür giyim modası yeni sezonda da ilgiyi üzerine çekiyor. Her mevsim ve her ortam için uygun modellerin yer aldığı tesettür giyim modası, çok özel tasarımları ile tüm bakışları üzerine çekiyor.

Hayatı Kolaylaştıran En Konforlu Tesettür Modelleri Hangileri?

Tesettür giyim modasının en rahat parçaları arasında olan ferace modelleri, moda dünyasında oldukça eski bir yere sahiptir. Her sezon daha yeni ve iddialı parçaları ile satışa sunulan tesettür ferace modelleri, özellikle günlük kullanımda hayatınızı kolaylaştırmakta ve şıklığınızı yansıtmanızı sağlıyor.

Tesettür giyim modasında rahatlığı ile bilinen modellerden bir diğeri ise yine tunik modelleri oluyor. Her zaman vazgeçilmez seçenekler arasında yer alan tesettür tunik modelleri, tüm tarzlara yanıt verecek zengin modellere sahiptir. Tesettür alışveriş siteleri ile siz de bu sezon en özel modellerle ayrıcalıklı kombinler yapma şansı elde edebilirsiniz.

Tesettür İkili Takım Modelleri Nerelerde Kullanılır?

Yeni sezonda her alanda karşımıza çıkan tesettür ikili takımlar, en zarif görüntüleri ile her zaman dikkat çekiyor. Özellikle iş hayatında işinizi kolaylaştıracak olan tesettür ikili takımlar, hiç zorlanmadan kombin oluşturmanızı sağlıyor.

Tesettür ikili takımlar sokak modasında da çok sık tercih edilmektedir. Her vücut tipine uygun çözümler sunan ikili tesettür takımlar, rahatınızdan ödün vermeden şıklığı yakalamanızı sağlayacak. Bu sezon tesettür sitesi ile en özel ve iddialı modellere kolaylıkla sahip olma fırsatı elde edebilirsiniz.

Yeni Sezon Pardesü Modası Nasıl Olacak?

Tesettür giyim tarzını benimseyen kadınların en çok tercih ettiği parçalardan olan pardesü modelleri, her mevsim dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Renk renk modellerin yer aldığı tesettür pardesü modellerini farklı tarz kombinler içerisinde görebilmek mümkün. Tesettür pardesü modellerinde desenli tasarımlar da birçok bayanın dikkatini çekmeyi başarmıştır.

Çalışma hayatı ya da günlük kullanımda tercih edeceğiniz modeller ile vitrinleri süsleyen pardesüler, zahmetsiz şıklığın en kolay yolunu sunuyor. Sezona damga vuracak en zarif ve özel pardesü modelleri ile beklediğiniz şıklığa kavuşmak artık çok daha kolay.

Tesettür Giyim Artık Çok Kolay

Hiçbir zaman bitmeyecek, tükenmeyecek olan sektör şüphesiz giyim sektörüdür. Her insan giyinmeyi sever. Eskiyen kıyafetlerin yerini yenileriyle doldurmayı düşünür. Bu nedenle giyim sektörünün sonu gelmez, gelmesi dahi düşünülemez.

Giyim Konusunda Gelişme Kaydedildi mi?

Gelişen ve dönüşen dünya ekseninde düşünürsek eğer, bu sorunun cevabını evet olarak yanıtlayabiliriz. Cevabı bu şekilde vermek doğru olacaktır. Teknolojik gelişmeler, giyim sektörünü oldukça etkiledi. Bu durum da insanların, özellikle kadınların işlerini kolaylaştırdı. Artık aranılan kıyafetler kolayca bulunabilmekte, zaman kaybı en aza indirilmektedir.

Özellikle tesetttür alanında da büyük gelişmeler yaşandı. Eskiden seçenek skalası çok dardı. Kadınlar arzu ettikleri kıyafeti bulmakta güçlük çekiyorlar, büyük çaba harcıyorlardı. Ama zamanın ilerlemesi, teknolojinin gelişmesi, bu alanı büyük ölçüde etkiledi. Bu durum, olumlu etki olarak değerlendirilebilir.

Asil Görüntü Nasıl Elde Edilir?

Kadınlar için vazgeçilmez kurallardan, ilkelerden biri şık görünmektir. Yeterli şıklığa erişildiğinde hiç olmadıkları kadar kendilerini iyi hissederler. Şık ve asil bir görüntü elde etmek, seçilen kıyafetle doğru orantılıdır. Bu görüntüyü, tesettür alışveriş ile kolayca elde edebilirsiniz. Nişan, düğün her türlü organizasyonlarda asil görüntü insanları cezbeder. Bu nedenle, gayet şık, yeteri kadar gösterişli, sade ama bir o kadar da göz doldurucu kıyafetler tercih edin. Vücut yapınıza uygun, teninize ve yüzünüze gidebilecek ürünler tercih edin. Bu kıyafeti şık bir ayakkabı ve naif bir şal ile tamamlayın. Bu sayede elde edilmek istenen görüntüyü yakalayabilirsiniz.

Tesettür Kıyafet Nerelerden Alınmalı?

Eskiye oranla, örtünme alanında çeşitliliğin arttığını belirttik. Bu alana yönelen çok fazla modacı da mevcut hale geldi. Amaçları da örtünmeyi tercih eden kadınlara yönelmek. Bu nedenle her türlü kıyafeti bulabileceğiniz alanlar açıldı. Bunlardan en önemlisi ise, tesettür sitesi oldu. Bu siteler sayesinde, istenilen kıyafete kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Her türlü imkanı sunan bu siteler, zamanı verimli kullanmanıza olanak tanır.

Hiç yorulmadan, hizmeti ayağınıza getiren bu sitelere göz gezdirip, alışveriş yapabilirsiniz. Dışarıda bulunan mağazalara oranla, içerisinde çok fazla çeşitlilik barındırır. Çeşitliliğin bulunduğu bir yerde, istenilen kıyafet kolayca bulunabilecektir. Zaman zaman indirimlerin de olduğu, fırsatlar yaratan internet siteleri sayesinde alışverişlerinizi keyifle tamamlayabilirsiniz.

2020 Senesinin En Moda Tesettür Giyim Parçaları Hangileri?

Hayatınızın her anında şık duruşunuzla fark yaratmanıza olanak tanıyan tesettür giyim modası, en tarz seçenekleri ile karşınıza çıkmaya devam ediyor. Herkesin kendi zevkine uygun parçaların bulunduğu tesettür giyim modası, kaliteyi en uygun fiyatlarıyla sizlere sunuyor.

Tesettür Elbise Modasında En Tarz Parçalar Hangileri?

Her kadının dolabında yer alan vazgeçilmez parçalardan biri olan tesettür elbise modelleri, tüm güzelliği ile fark yaratmaya devam ediyor. İster günlük hayatta isterseniz de özel davetlerinizde kullanabileceğiniz tesettür elbise modelleri, zengin renk ve model seçeneği ile vitrinleri süslemektedir.

Günlük hayatta spor çizgilere sahip modellerin tercih edildiği tesettür elbise modelleri, zarif görüntüsünün yanında sunduğu rahatlıkla da işinizi kolaylaştırmaktadır. Tesettür sitesi ile bu yılın en moda elbise modellerine kolaylıkla ulaşabilme şansı elde edebilirsiniz.

Spor Tesettür Kombinlerinde En Çok Tercih Edilecek Parçalar Neler Olacak?

Günlük hayatı sizler için kolaylaştıracak spor görünümde birçok farklı kombin hazırlamanız mümkün. Günlük hayatında her zaman konforu ilk sırada görenler, şıklıklarından vazgeçmeden kendilerini rahat hissedecekleri parçalar bulabilirler.

Spor tesettür kombinlerde tunik modelleri her zaman ilk tercihlerden biri oluyor. Spor çizgilere sahip olan tesettür tunik modellerini birçok seçenek ile birlikte rahatlıkla kullanabilmek mümkün.

Spor tesettür kombinlerde dikkat çeken bir başka parça da bol paça pantolonlar oluyor. Günlük hayatta büyük bir konfor sunan bol paça pantolonlar, hoş görüntüsü ile sizlere oldukça şık ve iddialı bir görüntü katıyor.

2020 Yılında Tesettür Kış Modası Nasıl Olacak?

Havalar soğumaya başladıkça tesettür modası da değişmekte ve daha farklı tasarımlar ile karşımıza çıkmaktadır. Her zaman rahatlığı ile bilinen tesettür ferace modelleri, kış modasında da kendine önemli bir yer ediniyor. İçinizi ısıtacak tasarımlar ile göz dolduran tesettür ferace modelleri, her tarza uygun alternatiflere sahiptir.

Kış aylarında olmazsa olmaz parçalardan olan kaşe tesettür kaban modelleri, rengarenk modelleri ile yine göz dolduruyor. Her ortama uygun sade ve ya gösterişli modelleri ile sizlerin beğenisine sunulan tesettür kaşe kabanlar, yılın modasını en güzel şekilde yansıtmaktadır.

Tesettür alışveriş sitesinde bu kışın en moda tasarımlarını bir arada bulabilir ve sezonu en şık halinizle kapatabilirsiniz.

2020 Yılının En Tarz Parçaları

Son zamanların en beğenilen çizgileri ile yeniden hazırlanan tesettür giyim modası, kış aylarına bomba gibi bir giriş yapıyor. Zengin ürün çeşidini bir arada sizlere sunmakta olan tesettür giyim modası hem şıklığı hem konforu aynı anda yaşamanıza olanak tanıyor.

Kış Aylarının Vazgeçilmezi Tesettür Giyim Parçaları

Soğuk günlerde içinizi ısıtacak modelleri ile sizleri karşılayan tesettür kış modasında kaşe kabanlar yine en üst sıralarda yerini alıyor. En moda renkler ile tasarlanan ve kışın ruhuna tam olarak ayak uyduran tesettür kaban modelleri, rahatlığı ile de ön plana çıkıyor.

Kış aylarında kombinelerinizi tamamlayacak olan tesettür giyim parçaları içerisinde bir diğeri de salaş hırkalar oluyor. Her zevke yanıt verecek renk ve desenler ile tasarlanan tesettür hırka modelleri sadece günlük hayatta değil iş hayatında da sizlere eşlik etmeyi sürdürüyor.

Tesettür Giyim Modasında En Özel Kabanlar

Kışa uygun kumaşlar ile tasarımı gerçekleştirilen tesettür kaban modelleri ile bu sezon bambaşka bir mevsim geçirme şansına sahipsiniz. Kalitesi ile dikkat çeken tesettür kaban modellerinde kaşe kumaşlar yine dikkat çekmeyi başarıyor.

Günlük kullanımda daha çok geniş modellerin tercih edildiği tesettür kaban modelleri, sokak modasında sizlere ayrıcalık kazandırıyor. Spor parçalar ile rahatlıkla kullanılabilen salaş kaban modelleri, stilinizi ön plana çıkararak şıklığınızla dikkat çekmenizi sağlıyor.

Tesettür kaşe kaban modellerinde kullanılan kürk detayı, özel kombineleriniz için de sizlere seçenek sunmaktadır. Son derece iddialı bir duruşa sahip olan kürk detaylı kaşe kabanlar, her ortamda fark yaratır olmanıza olanak tanıyor.

2020 Yılının En İddialı Tesettür Elbise Modelleri

Her zaman şıklığı ile ön plana çıkmak isteyen kadınlar için tesettür elbise modası bu yıl başarılı tasarımlarıyla ilgi görüyor. Bu yıl tesettür elbise modellerinde volanlı kollar çok fazla tercih edilmektedir. Kuşak ve kemer gibi detaylar ile tasarlanmış olan volanlı tesettür elbise modelleri rahat kullanımı ile de günlük hayatın vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır.

Günlük tesettür elbise modellerinde bir çok renk alternatifini bir arada bulabilirsiniz. Bu sezona damga vuracak olan tesettür elbise modelleri ile konforu ve zarifliği bir arada yaşama şansı bulabilirsiniz.

1 2 3 10