Tesettür Günlük Elbise

Moda Selvim internet sitesi üzerinden mevsime uygun tesettür günlük elbise modellerine ulaşabilirsiniz. Her renk ve modelde herkesin zevkine uygun elbise modellerine uygun fiyatlı olarak ulaşmak mümkündür. Özellikle tek parça olması rahatlık açısından günlük kullanım ile de uyumludur. Bunun yanı sıra abiye elbiseler de oldukça dikkatli çekici modellere sahiptir.

Tesettür Elbiseler

Tesettür giyimde günlük, spor, şık, abiye ya da düz elbise modellerine kolay bir şekilde ulaşılabilir. Tek parça olması elbiseler için kurtarıcı olmaları açısından ilgi çekicidir. Yaz aylarında keten elbiseler dikkat çekerek kış aylarında ise kadife elbiseler dikkat çekmektedir. Düz renk elbiselerin yanı sıra canlı desenlerde tesettür elbiseleri de mevcuttur. Elbise kategorisi altında her renk ve her kumaş tipinde elbise bularak kurtarıcı parçaları dolabınıza ekleyebilirsiniz. 

Tesettür Günlük Elbise

Tesettür günlük elbise modelleri genelde düz renkte ve penye kumaşta olur. Günlük giyimde rahatlık ön plana çıkan bir özellik olduğu için penye en fazla tercih edilen kumaş türüdür. Bunun yanı sıra günlük yaşantısında şık bir görüntü elde etmek isteyen kişilerin de viskoz ya da keten kumaşlara bakması gerekir.

Filtreleme seçeneğinden istediğiniz renk ve kumaş türünü seçerek bu elbiselere göz atabilirsiniz. Özellikle tesettür günlük elbise modellerini aksesuarlar ile tamamlamak da mümkündür. Uygun renk bir eşarp ve çanta ile de elbise kombinini tamamlayabilirsiniz. Spor bir görüntü elde edilebildiği gibi günlük elbise modelleri ile şık bir görüntüye de sahip olunabilir.

Tesettür Abiye Elbise Modelleri

Yaz aylarında davetlerin de artması ile tesettür giyim için abiye elbise modelleri de oldukça fazla satış görür. Özellikle açık renk modellerin yanı sıra fırfırlı ve abartılı modeller de dikkat çeker. Düğün ve nişan davetlerinin vazgeçilmez parçaları olan abiye elbiseler her renkte ve her zevke uygun olarak üretilmiş ve satışa sunulmuştur. Beden seçeneklerinin de fazla olması sayesinde her vücut tipi için kolay bir şekilde abiye elbise seçerek satın almak mümkündür. Yaz aylarında en fazla tercih edilen abiye elbise kumaşı ise ipek, payetli, saten ya da şifon olarak karşımıza çıkar.

Rahat Kesim Tesettür Günlük Elbise

Yaz aylarının vazgeçilmez elbise modellerinden biri olan rahat kesim elbiseler, renk ve model seçenekleri ile hanımların en sevdikleri görünümü oluşturmaktadır. Pek çok kişi salaş kesim ve gömlek model olan bu tesettür günlük elbise modelleri ile tarzını bulmaktadır. Yeni sezonun tercih edilen modellerinden biri olan rahat kesim tesettür günlük elbise modelleri gömlek yaka detayı ile dikkat çekmektedir. Belinde bulunan taba rengi kemer ise fiziği ince göstermeye yardımcı olmaktadır. Bu sezon renk seçimlerinde de soft renk kullanımı oldukça fazladır.

Soft Renk Seçenekleri İle Rahat Kesim Tesettür Günlük Elbise

Tesettür elbise modellerinde soft renk kullanımı bu yaz sezonunun en vazgeçilmez detaylarından biridir. Soft renklerin asil duruşu ile tüm lokasyonlara uygun elbise kombini hazırlanmaktadır. Bu sezon kırık beyaz, bej, vizon rengi, pudra rengi rahat kesim tesettür günlük elbise modelleri dikkat çeken parçalar arasındadır. Bu parça seçimlerinde bel detayı için özel kemerler tasarlanmıştır. Taşlı kemer ya da deri kemer ile desteklenen soft renk günlük tesettür elbise modelleri her bakımından şıklık kazandırmaktadır. Hanımlar için vazgeçilmez yaz görünümünü oluşturmaktadır.

Canlı Renk Kullanımı İle Tesettür Günlük Elbise Modelleri

Rahat kesim günlük tesettür elbise modellerinde canlı renk kullanımı da hem gündüz hem de akşam kombinleri için öneri oluşturmaktadır. Kırmızı, yeşil, mavi, turuncu, sarı, lacivert ve siyah renkleri bu sezonun en canlı tonlarıdır. Kullanılan bu renkler ile hazırlanan tasarımlar daha renkli kombinler yapılmasına aracı olmaktadır. Yeni sezon çan etek modeli ile hazırlanan rahat kesim günlük tesettür elbise modellerinde kırmızı ve mavi renklerinin kullanımı oldukça fazladır.

Desenli Kumaş Tesettür Günlük Elbise Modelleri İle Kombin Oluşturma

Vazgeçilmez yaz görünümlerinden biri olan desenli kumaş tesettür günlük elbise modelleri arasında beli tam oturan ve çan etek model, belinde kuşak bulunan çiçek desenli elbiseler yer almaktadır. Bu elbise modelleri ile kombin hazırlamak isteye kişiler açık renk düz taban sandalet ve açık renk hasır çanta seçimi yapmaktadır. Oluşturulan bu kombin üzerinde de elbise renklerinden olan şal veya eşarp seçimi yapılarak kombin tamamlanmaktadır.

Tesettür günlük elbise modellerimizi görmek için https://www.modaselvim.com/tesettur-elbiseler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Keten Kumaş Tesettür Günlük Elbise

Rahatlığına düşkün olan hanımlar için geliştirilmiş yeni tasarım ürünleri arasında keten kumaş elbiseler yer almaktadır. Volanlı eteği ve belinin fiziğe tam oturması ile sevilen yazlık elbise modellerinden biridir. Tesettür günlük elbise alışverişi yapacak olan kişiler bu elbise modeline göz atmaktadır. Sevilen detayları ile birbirinden farklı renk seçenekleri sitemiz içerisinde yer almaktadır. Tesettür günlük elbise kategorisinde yer alan keten kumaş elbiseler volan etek, gömlek yakası modeli ve belinin tam oturması ile en çok tercih edilen parçalardan biridir.

https://www.modaselvim.com/tesettur-giyim

Keten Kumaş Tesettür Elbise Renkleri

Keten kumaş tesettür elbise modellerinde renk seçenekleri en geniş hali ile sitemiz içerisinde sunulmaktadır. Pek çok kişinin yararlandığı bu model, renk seçenekleri ile farklı tarzlara hitap etmektedir. Keten kumaş tesettür elbise renkleri arasında sezonun en beğenilen limon rengi ve lila rengi ilk sıralarda yerini almaktadır. Sadelikten vazgeçemeyen kişiler için soft renkler arasında krem rengi ve kırık beyaz da en çok tercih edilen keten kumaş elbise renklerindendir. Siyah ve lacivert renkleri ile hem gündüz hem gece kombinlerinin kurtarıcı renklerini oluşturmaktadır.

Keten Kumaş Tesettür Elbise Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Keten kumaş tesettür elbise satın alacak olan kişiler ilk olarak beden uyumuna dikkat etmelidir. Bedenin fiziğe tam şekilde uyması yapılan kombinlerin görünümü için oldukça önemlidir. Aynı zamanda keten kumaşın yapısı da elbisenin havasını net olarak ortaya çıkarmaktadır. Keten kumaş ile yapılan kombinlerde renk seçimine de ayrı bir özen gösterilmesi gerekmektedir. Sezonun renkleri ile kombin hazırlamak isteyen kişiler keten kumaş tesettür elbise kategorisi içerisinde kendisine en çok yakışan rengi seçerek kombin oluşturmaktadır.

Keten Kumaş Tesettür Elbise İle Günlük Kombin Hazırlama

Keten kumaş tesettür elbise modelleri ile günlük kombin hazırlamak isteyen hanımlar ilk olarak renk seçimine karar vermelidir. Sezonun öne çıkan renklerinden biri olan lila renk ile kombin hazırlayacak olan kişiler diğer yan parça seçimlerinde daha sade renkler tercih etmelidir. Kısa kot ceket, lila renk keten kumaş tesettür elbisenin üzerine oldukça uyumlu olan parçalardan biridir. Şal seçimi de bu iki renk arasında yapılmalıdır.

 

Tesettür Elbise Modellerinde Son Moda Tasarımlar

Tesettür günlük elbise modelleri aranırken, birçok kadın modernlikten yana elbiseler tercih etmeyi istemektedir. Bununla beraber elbise tercihi yapılırken, dar kalıplarla kısıtlamaya gerek yoktur. Kişi daha şık ve daha genç görünmek adına tesettür günlük elbise tercihi yaparken, öncelikleri içerisinde kot elbise türlerini bulundurmalıdır.

Seneler geçtikçe modası eskimeyen birçok kumaşın içerisinde kot kumaş da yer almaktadır. Kot tesettür elbiselerin modası da günümüzde çok sık kullanılmaktadır. Tesettür elbise modellerinde kot kumaşlı kıyafetlerin tercih edilmesi, kişiyi olduğundan daha genç gösterecektir. Kot kumaşlı elbiseler, yaz sezonunda çok sık tercih edilmektedir.

https://www.modaselvim.com/tesettur-giyim

Kot Kumaşlı Tesettür Elbise Çeşitleri

Kot kumaşlı tesettür elbise türleri içerisinde bir tercih yapılırken kişi kendi tarzına göre kıyafet ve modelleri denemelidir. Örnek olarak; dantel ve kot elbiselerin kullanıldığı modeller kişiyi hem genç hem de şık görünmesine olanak sağlayacaktır. Kot modeller ile dantel uyumu yakalayan tesettür günlük elbise modelleri, hanımlar tarafından çok sık bir şekilde tercih edilmektedir.

Dantelli kot elbiselerin üzerine işleme yerine etek uçlarında ya da kol ve yaka uçlarında kullanılmaktadır. Elbiselerin modellerine göre gömleğin yerlerinde düğme yerinde dantel örgüsü görmek kesin olacaktır. Elbiselerin modellerine göre gömlek kısmında düğme dışında dantel örgülere rastlamak da mümkündür. Bu tür elbiseler, hem şık bir hem de genç bir görünüm sağlamaktadır.

Kot Elbise Seçimi Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Tesettür modelleri arasında tercih yaparken dikkat edilmesi gereken en önemli şey; kişinin kendi tarzına göre model seçmesidir. Kot elbise modelleri arasında birden fazla model bulunmaktadır.

Kot Kumaşlı Tesettür Elbiselerden Hangi Renkler Tercih Edilmeli

Kot kumaşlı tesettür elbise modelleri, günlük elbiselerde olduğu gibi değişik renkler içermektedir. Mavi veya siyah tonları dışında pastel renk dahil birçok renk kullanılmaktadır. Fakat kot renginin belli olması adına kotun temel rengi olan mavi ve mavi tonlarından seçim yapmak mantıklı olacaktır. Kot elbiselerin rengini belli eden renk, mavidir. Bu yüzden de kot kumaşlı tesettür elbise modelleri arasından mavi renkli kot elbiseler tercih edilebilir. Bunun yanı sıra kişi kendi tarzına en uygun olan günlük kot elbise modelini tercih edebilir.

 

Tesettür Günlük Elbise Modelleri İle Bahar Trendleri

Kadınlar için ister özel gün ister günlük yaşam için olsun ne giyecekleri önemini korumaya devam ediyor. Bu nedenle de her daim giydikleri kıyafetleri ile ilgili gösterdikleri özeni bulundukları ortamda gözlemlemek mümkündür. Günümüzde tesettür günlük elbise modelleri de kadınların girdikleri her ortamda kendilerini rahat hissedecekleri tarzları ile dikkatleri üzerine çekiyor.

https://www.modaselvim.com/tesettur-elbiseler

Her Ortam İçin Kombin Yapılabilen Tesettür Günlük Elbise Modelleri

Elbette özel günler için tasarlanmış olan tesettür elbise modelleri var. Fakat günümüzde pek çok tasarımcı tarafından hemen her ortamda giyilebilecek çizgilere sahip olan tasarım elbiselere yer verildiği de bir gerçek. Bu sebeple de kadınların kıyafet seçimi konusunda seçim yapmaları her geçen gün biraz daha kolaylaşıyor. Modern, sade ve estetik çizgilere sahip olan tesettür elbiseleri, kesinlikle kadınların tercihleri arasında üst sıralardaki yerini almaya devam ediyor. Her renkten elbise modelleri, dolaptaki yerini almak için sizlerle buluşmayı bekliyor.

Gündüz yoğun iş temposu için tek parça bol kesim bir tesettür elbise, iş çıkışında arkadaşlarla buluşma toplantısı için beline bir kemer ve birkaç aksesuarla geceye devam edilmesini sağlayabiliyor. Ya da elbisenin üzerine giyilebilecek uzun ve kenarlarında yırtmacı olan, elbiseden farklı ve uyumlu bir renkteki uzun yelekle çok güzel bir kombin yapılabiliyor. Böylelikle her ortam için kombin yapılabilen bir tesettür günlük elbise modeli ortaya çıkıyor.

Tesettür Elbise Modellerinde Trend Renkler

Kış ayları için daha çok koyu renkler trendler arasında yer alıyor gibi gözükse de; beyaz, krem, hardal rengi, soft pembe ya da pastel pembe tonları da trend kış renkleri arasındaki yerini almıştır. Tabii ki bahar aylarında da renkler biraz daha canlanıyor. Hem soft hem de pastel renk tonları günlük tesettür elbise modelleri için kullanılan renkler oluyor. Yeşilin açık tonları, sarı, pembe, açık mavi tonları ilk olarak göze çarpan renkler oluyor. Klasik renkleri seven bayanlar için tabii ki siyah ve beyaz her zamanki yerini koruyor. Tüm bu renklerle uyumlu olacak eşarplarla da mükemmel bir kombin ortaya çıkıyor. Düz renk elbiseler için özellikle desenli eşarpların son derece iyi bir uyum yakaladığını belirtmeye gerek var mı? Bahar aylarında da tıpkı kış aylarında olduğu gibi kadınlar yine günün her anında elbiseleriyle de varlıklarını hissettirmeye devam edecekler gibi gözüküyor.

 

Tesettür Günlük Elbiseler İle Şıklığınızı Konuşturun

Özellikle son yıllarda trend haline gelen uzun elbise modelleri, tesettürlü kadınlar tarafından da sıklıkla tercih edilmektedir. Mevsim fark etmeksizin her türlü kumaş çeşidinden üretilen tesettür günlük elbise modelleri ile artık şık görünmek daha kolay. Tek parça olmasıyla kombin sıkıntısını ortadan kaldıran bu elbise modelleri, sitemiz modaselvim.com tarafından da müşterilerine özenle sunulmaktadır. Geniş ürün portföyü ile her bedene ve tarza uygun tesettür günlük elbise modellerini Moda Selvim’de bulabilirsiniz. Muhafazakar kadınların tercih ettikleri giyim stillerine uygun olarak tasarlanan elbise modellerimiz, girdiğiniz her ortamda kalitenizi ortaya koyacaktır.

Elbise Modellerimiz

Moda Selvim, görünürde şık ama kullanım açısından konfor sağlayan tesettür günlük elbise modelleri ile gardroplarınızın gözdesi olacak. Fırfır detaylı şifon elbiseler, beli kemerli ve lastikli modeller, desenli tericoton elbiseler, ponpon işlemeli elbiseler, bağcıklı modeller, yırtmaçlı elbiseler, yazı ve dijital baskılı tesettür elbiseler ve çok daha fazla tesettür günlük elbise modelleri ile çeşitte sınır tanımayan Moda Selvim’de siz de aradığınızı kolaylıkla bulabilirsiniz.

Şıklığınızı Konuşturun

Birbirinden farklı desen ve modelleri ile hizmete sunmuş olduğumuz tesettür günlük elbise modellerimiz, rengarenk şallarla kombin yapıp baharın havasını yansıtabileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. Günlük olmasına rağmen şıklığıyla sizi her daim bir adım öne taşıyacak olan elbise modellerimizle kendinizi özel hissedeceksiniz. Güzel görünmek ve hissetmek, her kadının hakkıdır. Moda Selvim, sizler için hazırladığı özel kreasyonu ile modern bir duruş sergilemenize destek olmaktadır. Rengarenk çiçek desenli, baskılı, düğmeli, trikodan şifona kadar birçok çeşide sahip ürün yelpazemizle Moda Selvim ailesi olarak buradayız.

Seçim Sizin

Günlük elbise denince akla hem spor hem de klasik elbiseler gelmektedir. Tarzınız ne olursa olsun rahatlığın keyfine varacağınız spor ve klasik elbise modellerimizle günlük hayatınızı renklendirebilirsiniz. Mevsimine uygun olarak tasarlanan tesettür günlük elbise modellerimizle kendinizi şımartmanın tam sırası. Moda Selvim sitemizi ziyaret ederek dilediğiniz renk ve model tesettür günlük elbiseye sahip olabilirsiniz. Spor şıklığı ve klasiğin iddiasını yansıtan sayısız model seçeneklerimiz ile modaselvim.com sitemizde sizleri bekliyoruz. Size özel tasarlanmış tesettür günlük elbise modellerimize sahip olmak için hemen sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

 

En Rahat Tesettür Günlük Elbise Modelleri

Mutlaka her genç kızın dolabında bulunan ve tek parça olduğundan dolayı en kolay kombinlenebilen tesettür günlük elbise hem yazın hemde kışın tesettürlü hanımlara büyük bir kolaylık sağlıyor. Her mevsim giyebileceğiniz tesettür günlük elbise hem şık bir şekilde hemde biraz daha spor bir şekilde kombinlenebilir. Özellikle yazın tatilde bazı tesettür günlük elbise modelleri hem sıcak yaz gününde ferahlık sağlıyor, terletmiyor hemde rahat olduğundan dolayı size büyük bir konfor sağlıyor. İşte sizler için araştırılan her mevsim tercih edebileceğiniz en rahat tesettür günlük elbise modelleri.

Penye Elbiseler

Özellikle yazın tercih edilen kesinlikle terletmeyen ve büyük bir rahatlık sağlayan elbiseler, özellikle rahatlığı ile ön plana çıkıyor. Daha çok spor bir şekilde kombinleyebileceğiniz bu elbise çeşidini her yerde bulmak mümkün. Güzel bir kombin yaparak istediğiniz her yere gidebilirsiniz. Günümüzde birçok farklı çeşitte ve renkte penye elbiseler piyasaya sürülmüştür.

Salaş Elbiseler

Eğer şıklıktan çok rahatlığa önem veriyorsanız ya da saklamak istediğiniz fazla kilolarınız varsa hem yazın hemde kışın rahatlıkla salaş ve bir o kadarda rahat olan elbiseleri tercih edebilirsiniz. Hem sizin için gittiğiniz her yerde çok rahat olacak hemde saklamak istediğiniz fazla kilolarınız varsa rahatlıkla saklayabileceksiniz. Ayrıca günümüzde farklı salaş elbiseler olduğu için hem şık bir kombin hem de spor bir kombin rahatlıkla yapabilirsiniz. Bu elbiseleri mevsime uygun ve doğru bir şekilde kombinlemek çok önemli eğer kışlık bir elbiseyle elbiseye uygun atkı, bot ve çanta ile kombinlerken eğer ince ve yazlık elbise ise sandalet, güneş gözlüğü ya da daha farklı yaz aksesuarları ile kombinleyebilirsiniz.

Keten Elbiseler

Tesettürlü bayanların en büyük ortak sorunu sıcak yaz günleridir. Yazın sıcağını en az hissetmek için daha ferah ve ince kumaşlı elbiseler tercih edilmelidir. Yazın günlük olarak tercih edebileceğiniz en rahat ve en pratik elbise keten elbise modelleridir. Keten elbiseler ince olduğundan dolayı yazın tercih edilmesi gereken bir elbise çeşididir. Ayrıca çok farklı renkleri ve modelleri piyasaya sürülmüştür. Dışarı çıktığınızda, tatile gittiğinizde ya da evin içinde rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

 

Rahat Tesettür Elbise Modasını Yansıtan Parçalar

Tesettür modası içerisinde günlük hayatta pek çok kullanılan ürün barındırmaktadır. Her sezon farklı renk ve kumaş özellikleri, model kesimleri ve baskıları ile sunulan parçalar hanımların tarzlarının en iyi şekilde yansıtmalarını sağlamaktadır. Rahat tesettür günlük elbise modellerinde kumaş esnekliği ve yapısı en önemli özelliklerden biridir. Kumaş yapısının esnek ve dokusunun yumuşak olması kişiye rahatlık ve özgüven sağlamaktadır. Aynı zamanda salaş kesim tesettür günlük elbise modelleri de sezonun tercih edilen ürünleri olarak sitemizde yer almaktadır.

Esnek Kumaş Tesettür Günlük Elbiseler

Esnek kumaş ile tasarlanan günlük kullanıma uygun tesettür elbiseler her alanda rahatlık sağlamaktadır. Özellikle gün içerisinde kullanmak için rahat bir kombin oluşturmak isteyen hanımlar en hızlı parça seçimi olarak esnek yapılı günlük elbiselere yönelmektedir. Fitil esnek kumaştan tasarlanan ve balık formu ile birleşen bu elbiseler, sezonun günlük elbise seçenekleri arasında vazgeçilmez ürünlerden biridir. Günlük elbise modasını yakından takip eden ve ürün seçeneklerinden anında yararlanmak isteyen kişiler sitemizi tercih etmektedir.

Fitil Kumaş Yapısına Sahip Günlük Tesettür Elbiseler

Fitil kumaş yapısına sahip olan günlük tesettür elbiseler, moda yansımaları ile tercih edilen parçalardan biridir. Fitil kumaş yapısı her alanda kıyafete rahatlık sağlayan kumaşlardan biridir. Bu kumaş ile tasarım yapılan kıyafetler, kişiye hem rahatlık hem de kombin kolaylığı sağlamaktadır. Yuvarlak yaka ve dik boğazlı yaka şeklinde oluşturulan kombinlerde kullanılan kırmızı ve bordo renkleri fitil kumaş yapısı ile birleşerek muhteşem asil görünüm sunmaktadır. Bu kombin ürününden yararlanmak ve satın almak isteyen kişiler sitemizi ziyaret etmektedir.

Fitil Kumaş Günlük Tesettür Elbise İle Kombin Önerisi

Fitil kumaş yapısını elbiseler üzerinde görmek ve hissetmek isteyen kişiler son dönemlerin en iyi tasarımlarından biri olan çan etek ve üst beden kısmı kollardan salaş olan elbise modellerine yönelmektedir. Bu elbise modeli ile kendi tarzını iyi şekilde yansıtmak isteyen kişiler genellikle kırmızı rengi tercih etmektedir. Bu elbisenin üzerine bordo renk şal seçimi ve üzerine deri ceket tercihi yapılmaktadır. Topuklu bot ya da düztaban bot bu kombin için en rahat ürünlerdir.

 

 Bahar günlerini olmazsa olmazı cıvıl cıvıl elbise çeşitleri

Bahar günlerini olmazsa olmazı cıvıl cıvıl elbiseler ile harika anlar yaşamak mümkündür. Özel günlerin yanı sıra, güzel havalarda da seçilecek en ideal kıyafet elbiseler olmaktadır. Tesettür giyimde de kendini gösteren çeşitli tasarımlardaki elbiseler, gardıropların vazgeçilmezi durumundadır. Moda Selvim’ in tesettür giyimde sahip olduğu çeşitli giyim ürünleri arasında, birbirinden güzel elbiseler de bulunmaktadır. Moda Selvim’ de kullanım yerlerine göre ve de farklı tarzlarına göre ayrılan, zengin çeşitlilikte elbiseler bulunmaktadır.

Şifon Elbiseler

Farklı dokulara ve renklere sahip olan elbiseleri, istenilen yerde rahatlıkla giyebilmek mümkündür. Düğün ve doğum günü gibi özel günlerin şık bir şekilde geçmesini sağlayan şifon elbiseler, vazgeçilmez parçalardandır. Farklı renk seçeneklerine sahip olan bu şifon elbiselere uygun fiyatlarla sahip olmak mümkündür. Beli lastikli olan şifon elbiselerin birçok farklı renk ve desen seçeneği bulunmaktadır.

Her zevkin önemsendiği tasarımlarda, birçok farklı tarza hitap edilmektedir. Renklerin yanı sıra beğenilen desenlere bezenmiş kumaşlardan üretilen elbiseler, özel günlerin daha da özel olmasına katkıda bulunmaktadır. Özel günler ile birlikte, tesettür günlük elbise çeşitleri arasında şifon kumaşları görmek mümkündür.

Kemerli Elbiseler

Kemer detayı dokunduğu her yere zariflik ve şıklık katmaktadır. Moda Selvim’ de kemer detayının çok iyi kullanılarak dokunduğu elbiseler, hem günlük olarak hem de özel günlerde kombinlerin vazgeçilmezidir. Elbiseyle aynı kumaştan yapılan ya da farklı bir malzeme kullanılarak yapılan kemerler, elbiselerin bedene oturmasına yardımcı olmakla birlikte tarz bir aksesuar olmaktadır.

Günlük kullanıma uygun pileli elbiselerin kemerlerle oluşturdukları kombinasyonlar çok beğenilmekte ve kullanılmaktadır. Tesettür günlük elbise ürünlerinde, kombinlerin daha şık görünmesini sağlayan kemerler ile sıradan günleri güzelleştirmek mümkündür.

Günlük Elbiseler

Moda Selvim’ de şık elbiselerin yanında günlük olarak da kullanılan birbirinden rahat elbise çeşitleri bulunmaktadır. Kumaşları ile daha rahat olmakla birlikte, bir elbisenin içinde sportif görünmek mümkündür. Pantolon üstünde de rahat bir şekilde giyilebilen farklı elbise çeşitlerine Moda Selvim’ den kolayca ulaşılabilmektedir. Dışarıda geçirilen herhangi bir günde bu elbiseler ile hem şık olunabilir hem de rahat edilebilir. Kaliteli kumaşlar ile titizlikle üretilen elbiseler içinde gönül rahatlığıyla güzel bir gün geçirilebilmektedir.

 

Kış Sezonu Tesettür Günlük Elbise Modelleri

Kış sezonu, tesettür elbise modasının en şenlikli geçtiği sezonlardan biridir. Sezon içerisinde uygun kombinler yapmak isteyen hanımlar vitrinleri ve modayı takip ederek kendisine uygun olan elbise modellerini seçmektedir. Yeni sezon kışlık tesettür günlük elbise modelleri arasında kadife modası, sezona adeta damga vurmaktadır. Kolları balon kol şeklinde özel olarak tasarlanan bu elbise modellerinin belinde bulunan kuşak da fiziğin düzgün duruşunu öne çıkarmaktadır. Daha uzun ve ince bir görünüm elde etmek isteyen kişiler kadife kumaş beli kuşaklı tesettür elbiselere yönelmektedir.

https://www.modaselvim.com/tesettur-elbiseler

Kadife Kumaş Asilliği İle Kışlık Tesettür Günlük Elbise Modelleri

Kadife kumaş, kış sezonunun olmazsa olmaz kumaş çeşitlerinden biridir. Günlük tesettür elbise alışverişi yapmak isteyen kişiler genellikle tesettür giyim sitelerinin elbise kategorisini incelemektedir. Bu sezon sık sık kadife kumaş tasarımlarının görülmesi, sezonun modasını net bir şekilde yansıtmaktadır. Oval yaka ve kolları balon şeklinde hazırlanan bu elbise modelleri belinde bulunan kuşak ile hareket kazanmaktadır. Aynı şekilde boyun kısmından aşağı kısma doğru inen ince ip işlemeler de bu tesettür günlük elbise modelinin en sevilen detaylarından biri haline gelmektedir.

Kadife Kumaş Kışlık Elbise Modellerinde Renk Seçenekleri

Tesettür günlük elbise modelleri, herkesin tarzına uyacak şekilde farklı modeller sunarak hazırlanmaktadır. Kış sezonu elbise tasarımları için oldukça önemli bir sezondur. Bu nedenle tesettür günlük elbise satın almak isteyen kişiler doğru parça seçimleri ve doğru renklerde ürünler seçmelidir. Kadife kumaşın asil duruşu bu sezonun gösterişli parçaları arasında girmektedir. Kadife kumaş günlük tesettür elbise modellerinden ürün satın almak isteyen kişiler sezonun en moda rengi olan lacivert ya da bordo renklerine yönelmektedir. Altın sarısı ve gümüş renk işlemeleri ile göz kamaştırmaktadır.

Kadife Kumaş Elbise Modellerinde Detaylar

Kadife kumaş tesettür elbise almak isteyen kişiler detaylara özen göstermelidir. Özellikle işleme detayları kadife kumaş ile tasarlanan elbiselerde oldukça önemlidir. Yaka ve kol ucu kısımlarında bulunan gümüş ve altın sarısında işlemeler, bu elbisenin öne çıkan detayları arasında girmektedir. Aynı zamanda oval yaka ve balon kol detaylarının yanı sıra belinde bulunan kuşak da bu elbiseyi fraklı bir forma sokmaktadır.

 

Kadife Dokusuyla Büyüleyen Tesettür Günlük Elbiseler

Tesettür günlük elbise alışverişleri arasında kış sezonuna damga vuran parçalardan biri kadife kumaş elbiselerdir. Kışın en sık tercih edilen kumaş çeşitlerinden biri olan kadife kumaş, sezonun yıldızlı parçaları arasında yerini almaktadır. Tesettür günlük elbise alışverişi yapacak olan hanımlara önerilen kadife dokulu elbiseler, bel ve yak detayları ile göz kamaştırmaktadır. Salaş kesim olarak tasarlanan bu elbise modeli, günlük kullanım için aranan modellerden biridir. Özellikle beline kemer takılarak kullanılması da bu elbisenin şık havasını ortaya çıkarmaktadır.

Kadife Tesettür Günlük Elbise Modeli

Kadife kumaştan tasarlanan tesettür elbiselerin günlük kullanıma hazır hale gelmesi için model düzenlemeleri yapılmaktadır. Elbise modelinin kış sezonunun yanı sıra günlük kullanım için özel olarak tasarlanması, bu kategoride elbise arayan kişiler için oldukça önemlidir. Kadife kumaş elbiselerin üst beden kısmının tam oturması ve belden aşağı pileli etek olması bu elbisenin şık duruşunu öne çıkarmaktadır. Aynı zamanda belinde kuşak ya da kemer bulunan bu elbise modelleri günlük rahat ama şık bir görünüm elde etmek isteyen kişilerin ilk tercihleri arasındadır.

Kadife Tesettür Günlük Elbise Modellerinde Renk Seçenekleri Nelerdir?

Tesettür günlük elbise modelleri arasında kendi tarzını en çok yansıtacak parçayı arayan kişiler, sitemizin bu kategorisini incelemektedir. Site içerisinde yer alan birbirinden farklı ve şık parçalar arasında kadife kumaş dokusu ile özel olarak hazırlanan tesettür günlük elbise modelleri gelmektedir. Bu elbise modelinin boğazlı ya da yuvarlak yak şeklinde tasarlanması da sezona uygun bir görünüm sunmaktadır. Kadife kumaş tesettür günlük elbise modellerinde renk seçenekleri olarak bordo, siyah ve parlak mavi rengi en çok beğenilen renkler arasındadır.

Kadife Tesettür Günlük Elbise İle Rahat Kombin Oluşturma

Kadife kumaş günlük tesettür elbise modelleri ile rahat kombin oluşturmak isteyen kişiler rahat kesim ya da beline tam oturan ve eteği pileli olan modellere yönelmektedir. Üzerine yapay kürk ya da deri ceket alarak modern tarzını yansıtmak isteyen hanımlar çanta ve ayakkabı seçimlerinde de özenli davranmaktadır. Düztaban siyah süet kumaş bot ve bu botlar ile uyumlu çanta kombini tamamlayacaktır.

 

Şık Tesettür Günlük Elbise Modelleri

Tesettür giyimin en yıldızlı parçalarının yer aldığı tesettür elbise kategorisi günden güne büyük oranda ilgi görmektedir. Sezonun beğenilen tüm parçaları sitemizin tesettür elbise bölümünde yer almaktadır. Yeni ürün arayışı içerisinde olan kişiler, güncel ürünler ile kendi tarzına uygun parça seçimlerinde bulunmaktadır. Yeni sezon şık tesettür günlük elbise modelleri arasında beli kemerli, boydan boya düğme detaylı, salaş kumaş ve gömlek yakası elbiseler yer almaktadır. Pek çok farklı renk seçeneği ile hanımların beğenisine sunulan bu elbise modelleri sezonun canlı parçalarındandır.

https://www.modaselvim.com/tesettur-elbiseler

Şık Tesettür Günlük Elbise Modellerinde Renk Seçenekleri

Şık tesettür günlük elbiseler, kullanım alanının geniş tutulması ile birlikte pek çok kişiye rahatlık sağlamaktadır. Yeni sezon ürünlerinden olan günlük tesettür elbiseler, sitenin gözde parçalarını bir araya getirmektedir. Farklı renk seçenekleri ile her tarza uyum sağlayan bu elbiseler, gün içerisinde rahat kombin oluşturmaya da yardımcı olur. Kırmızı, tarçın rengi, siyah, lacivert, haki yeşili, hardal sarısı renk seçenekleri, kombin önerileri için uygun ürünler sunmaktadır. Yeni sezon ile birlikte tasarlanan kıyafetlerde renk renk desen desen modeller sunulmaktadır.

Şık Tesettür Günlük Elbise Modellerinde Küçük Detaylar

Sitemiz üzerinden alışveriş yapacak pek çok kişi geniş ürün yelpazesine ulaşmaktadır. Sezonun en beğenilen renk ve desenlerinde tasarlanan tesettür günlük elbiseler, küçük detaylar barındırmaktadır. Günlük tesettür elbise modellerinde yaka kısmının gömlek yaka olması, elbisenin zarif ve şık görünümünü tamamlamaktadır. Bunun yanı sıra bel kısmına takılan deri kemer ve altın sarısı kemer tokası da, elbiseyi olduğundan daha havalı bir görünüme kavuşturmaktadır. Elbisenin kol kısımlarının düğmeli olması, tamamlanmış bir elbise görünümü sunmaktadır.

Günlük Tesettür Elbiseler İle Kombin Önerisi

Günlük tesettür elbise kombinleri hem rahatlık hem de şıklık kazandırmaktadır. Hanımların severek tercih ettiği boydan boya düğmeli, renkli tesettür elbiseler, bu sezon farklı kombinler ile sitemizde yerini almaktadır. Üzerine yapay kürk yelek giyilen bu elbise, topuklu bot ile kombinlenerek fiziği olduğundan daha uzun ve ince göstermektedir. Takı seçimlerine önem veren hanımlar uzun kolye tercih ederek kombine hareket kazandırmaktadır. Aynı şekilde bilezik seçimleri elbiseyi canlandırmaktadır.

 

Tesettür Günlük Elbise Nasıl Kombinlenir

Tesettür giyimin olmazsa olmaz ürünü olan tesettür elbise, her zevke ve kullanıcıya hitap eden rengi bununla birlikte her zevke ve her kullanıcıya hitap eden tasarımları ile birbirinden çeşit kombinler hazırlama alternatifi taşıyor. Bu alternatiflere baktığımızda tesettür günlük elbise modellerinin birçok kombinde bulunduğunu görüyoruz. Günlük yaşam için yapılan rahat ve spor kombinlerde gördüğümüz tesettür elbiseler aynı zaman da sosyal ve iş yaşamı için yapılan kombinlerde de karşımıza çıkmaktadır.

https://www.modaselvim.com/tesettur-elbiseler

Tesettür Giyimde Elbise Seçimi

Tesettür giyim kombinlerinde kadınlar öncelikle ana kıyafete karar vermelidirler. Bu seçim işleminde havanın sıcaklığı veya soğukluğu, kişisel beğeni ve tercihler, kıyafetinin giyileceği ortam ve hangi amaçla giyileceği gibi ana konular oldukça önem kazanıyor.

Kombinin temel unsuru olarak tesettür günlük elbise seçildiğinde bu modelin hangi tasarımda ve hangi renkte olduğu önemlidir. Örnek olarak kadınların belden büzgülü kolları ipli veya püsküllü modelli elbise modelleri arasından tercih ettiğini düşünürsek sportif bir seçenek oluştuğunu anlayabiliriz. Bu günlük elbise tarzını tamamlayan etkenlere baktığımızda açık mavi ya da ekru kumaş pantolon yanında siyah spor ayakkabı bu sportif tarzı oluştururken eşarp veya şal seçeneği olarak da uzun beyaz şal ya da ipek beyaz şal tercih ederek bu kombinin büyük oranda oluşturabilirsiniz.

Tesettür Elbise Modelleri ve Aksesuar Seçimi

Tesettür giyimde çeşitli kombinler yapmak isteyen kadınlar için alternatif olarak gülük elbise modelleri öne çıkıyor. Günlük hayatta tercih edilen ve ya iş hayatında da sıkça kullanılan bu elbise modelleri boydan tasarımlı ve tek parça olması sebebi ile tesettür giyimin vazgeçilmez parçasını oluştururken soğuk iklim şartlarında ise kullanışlı bir tarza dönüşüyor.

Günlük elbise modelleri kombinleme yapılırken ayakkabı, şal, aksesuar ve eşarp tercihleri yaparken oldukça dikkatli olmak gerekir. Her elbise için ayrı şekilde aksesuar seçimi yapılırken modellerin tasarımı ve rengi bu tercihleri belirleyen önemli özelliklerdir. Örneğin piliseli haki elbise modeli tercih edilmişse bu durumda kırmızı veya bordo eşarp ve krem rengi veya beyaz ayakkabı tercih edilmelidir. Bu tercihe koyu renkli yada siyah kol saati ve koyu renkli, özellikle kahverengi çanta tercih ederek farklı bir kombin ortaya çıkartılmış olur.

 

 

Tesettür Günlük Elbise Modasında Işıltılı Seçimler

Tesettür modasında yeni parça seçimleri hanımların beğenisine ve tarzına yönelik geliştirilmiştir. Pek çok kişi tesettür günlük elbise alışverişi yaparken sezonu takip ederek kendi tarzına en uyacak modelleri tercih etmektedir. Yeni sezon kıyafetlerinden biri olan günlük elbiselerde ışıltılı parça seçimleri modaya uygun kombinler yapmak için özel olarak tasarlanmıştır. Boydan boya desenli ve küçük ışıltı detayları bulunan bu elbiseler, gün içerisinde hem rahat hem de şık bir parça arayışı içerisine olan hanımların tercih ettiği elbise modellerinden biridir.

Yeni Sezon Işıltılı Elbise Modelleri Nelerdir?

Yeni sezon elbise modellerine göz atan pek çok hanım, ışıltılı elbise modasına uygun parça seçimleri yapmaktadır. Gün içerisinde kendisini rahat ama şık hissetmek isteyen hanımlar, yaka kısmından aşağı doğru inen boncuk ve payet detaylı elbiselere yönelmektedir. Kollarının uç kısımlarında da taş boncuk bulunan bu elbiseler, görünümü tamamlayacak şekilde özel olarak üretilmiştir. Pek çok kişi tarafından büyük beğeni toplayan bu elbiselerin etek kısmının düz kedim ve pileli olması da sonbahar ve kış ayları için uygun bir model önerisi sunmaktadır.

Işıltılı Tesettür Günlük Elbise Modellerinde Renk Seçenekleri Nelerdir?

Işıltılı tesettür günlük elbiseler, farklı renk ve desen seçenekleri ile site içerisinde yer almaktadır. Tesettür günlük elbise kategorisinde yer alan pek çok renk seçenekli bu elbise modelleri, sezonun modasını yansıtacak şekilde özel olarak üretilmiştir. Işıltılı renklerden biri olan gümüş ve parlak altın sarısı renkleri, son sezonun en beğenilen ışıltılı parçalarındandır. Aynı zamanda bordo kumaş ve haki yeşili parlak kumaş ile üretilen bu özel tasarım elbiseler, akşam davetleri için de uygun kombin oluşturmada yardımcı olmaktadır.

Işıltılı Tesettür Günlük Elbise Modelleri İle Kombin Oluşturma

Işıltılı tesettür günlük elbiselerden biri olan parlak gümüş renk boncuk ve payet işlemeli elbiseler, gece davetlerine uygun şekilde kombin hazırlığı içerisine girmektedir. Altına platform gümüş ya sa siyah renk topuklu ayakkabı tercih edilmektedir. Son sezonun en beğenilen dış giyim ürünlerinden biri olan yapay kürk, kırık beyaz renk seçimi yapılarak bu kombinin üzerinde kullanılmaktadır. Aynı renk el çantası seçimi de kombini tamamlayacaktır.

 

Tesettür Ve Günlük Kullanım Alanları

Firma 1996 yılında tekstil sektörü üzerine faaliyetlerine başlamıştır. Tasarlanan tüm ürünler kalite ve doğru bir şekilde hizmete konu olmaktadır. Bu kalite beraberinde müşteri memnuniyetini getirmektedir. Sağlanan bu memnuniyet ile firma olumlu sonuçlar almaktadır. Firmanın geleceğe emin adımlar ile yürümesinde önemli bir faktör olarak yer almaktadır. Modaselvim olarak müşteri ile etkili iletişim önemli bir yere sahiptir. Sağlanan iletişim ile talep ve ihtiyaçlara en iyi cevap verilmeye çalışılmaktadır. Web sitesi üzerinden tüm tesettür ürünleri hakkında detaylı bilgiler verilmektedir.

Firma uzun yıllar sahip olduğu sektör tecrübesi ile önemli deneyimler kazanmıştır. Bu deneyimler doğrudan hizmet kalitesini arttıran unsurlar olmuştur. Uzman ekibi ile kusursuz alışveriş deneyimi sunan bir firmadır. Firma geniş ürün yelpazesi ile müşterilerine birçok seçenek sunmaktadır. Bunlar abiye, dış giyim, büyük beden ve tesettür günlük elbise ürünleri olarak yer alır. Farklı modem ve çeşitler ile tüm müşterilerin zevklerine hitap edilmektedir. Tercihler bu kategoriler içerisinden incelenerek yapılabilir. Web sitesi üzerinden oldukça kolay bir alışveriş hizmeti sunulmaktadır.

Firma yurt içinde yer aldığı etkili konumu global anlamda da sürdürmektedir. Yurt dışından gelen ürün talepleri de en iyi şekilde yerine getirilmektedir. Firma sektör içerisinde lider pozisyonda bulunmaktadır. Bulunduğu bu nokta gereği sürekli olarak gelişim süreçleri devam etmektedir. Yenilikçi ve modayı takip eden bir yapı hakimdir. Rakiplerine karşı daima birkaç adım önde olarak piyasayı yönlendirmektedir. Tesettür giyim alanında sunduğu yenilikler ile tüm beğenileri kazanmış durumdadır.

Günlük Elbise Hakkında

Firma bu alanda sunduğu çeşit ve modeller ile tüm müşterilere hizmet sağlamaktadır. Sunulan bu ürünler gün içerisinde rahat bir şekilde kullanım sağlar. Hayatın karmaşık ve sıkışık kısmında tesettür günlük elbise modelleri ile önemli çözümler sunulmaktadır. Fark yaratan popüler ürünler ile şıklık kullanıcılar ile olacaktır.

Günlük Elbise Modelleri

Firma bünyesinde yer alan bazı modeller aşağıda yer almaktadır.

  • Yazı Baskılı Tesettür Takım
  • Yazı Detaylı Tesettür Takım
  • Önden Fermuarlı Tesettür Takım
  • İki Renkli Tesettür Takım
  • Fermuar Detaylı İki Renkli Tesettür Takım

 

Tesettür Günlük Elbise Çeşitleri

Son zamanlarda birçok tesettürlü Hanımın gerek dışarıda gerekse evde tercihi olan ve severek kullanılan tesettür günlük elbise Hem rahatlığıyla hem de şıklığıyla birçok tesettürlü Hanımın dikkatini çekiyor. İsterseniz bileğe kadar uzanan isterseniz de ara boy kesim çeşitleri bulmak mümkündür. Tesettür günlük elbise tek bir model ile sınırlandırılmalıdır. Çünkü tesettür elbiseler de özellikle günlük olanlar da birçok çeşit bulmak mümkün.

https://www.modaselvim.com/tesettur-elbiseler

İsterseniz robalı isterseniz belden büzgülü isterseniz Kemerli isterseniz kol detaylı isterseniz yarasa kollu Kısacası her kesim her model ve her renk tesettür elbise bulabilirsiniz. Güzel ve uyumlu ayakkabı, çanta ve şal ile kombinleyerek isterseniz dışarıda da rahatlıkla giyebilirsiniz. Buradaki en önemli nokta doğru ve güzel bir şekilde kombinlemek olacaktır. Renkler uyumlu seçilmeli, alakasız renkler tercih edilmemelidir. Böylece dışarıda güzel bir kombin yapmış olacaksınız.

Robalı Tesettür Elbise

Tesettür günlük elbise çeşitlerinden en çok ön plana çıkan modellerden biri de robalı tesettür elbisedir. Çünkü robalı elbiseler göğüsün hemen altından büzgülü olduğu için insanı daha zayıf ve daha kibar gösterir. Eğer zayıfsanız kesinlikle robalı tesettür elbise size göre isterseniz güzel bir kombin yaparak dışarıda isterseniz de evin içerisinde rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Hem Böylece daha zayıf görüneceksiniz.

Bol kesim Tesettür Elbise

Tesettür günlük elbiseler de tercih edebileceğiniz bir başka modelde bol kesim tesettür elbisedir. Çünkü bol kesim tesettür elbise kilolu iseniz daha zayıf, zayıf iseniz sizi daha salaş gösterecektir. Hem dışarıda hem de evin içinde rahatlıkla Tercih edebilirsiniz. Ayrıca hatlarınızı belli etmeyecektir. Böylece tesettüre de daha uygun olacaktır. Ayrıca bol kesim sayesinde rahatlıkla hareket edebilecek ve rahat olacaksınız. Eğer dışarı çıkarken giyecekseniz, kombininiz kesinlikle uyumlu ve güzel olmalıdır. Ayrıca birbirini tamamlamalı alakasız renkler tercih edilmemelidir.

Tesettür Penye Elbise

Eğer hem çok rahat hem de evde giymelik bir tesettür elbise arıyorsanız penye elbise tam size göre. Evde dilediğiniz gibi giyebilirsiniz. Birçok çeşidi ve modeli de mevcuttur. Eğer dışarıda giymek istiyorsanız şık bir spor ayakkabı ve uyumlu bir Şal ile de dışarıda kombin yaparak giyebilirsiniz.

 

Tesettür Günlük Elbise Nasıl Kombinlenir

Son zamanlarda hem tesettürlü genç kızların hemde tesettürlü hanımların sıkça tercih ettiği günlük elbise,hem rahatlığıyla hem şıklığıyla hemde kolay kombinlenir olmasıyla tesettürlü genç kızların ve hanımların dikkatini çekiyor isterseniz dışarıda isterseniz de evin içerisinde rahatlıkla giyebilirsiniz. Buradaki önemli nokta dışarıda giyeceksiniz kombini uyumlu bir şekilde yapmanız olacaktır. Hem renk açısından hemde parçalar açısından birbirini tamamlamalıdır ve uyumalıdır. Böylece hem çok rahat hemde güzel bir kombin elde etmiş olursunuz.

Günlük elbiseyi hemen hemen dışarıda her yere giderken kullanabilirsiniz. İsterseniz arkadaşlarınızla kafeye giderken isterseniz Hava almaya çıkarken isterseniz de sahile oturmaya giderken kısacası nereye giderseniz gidin bu rahat ve pratik tesettür günlük elbise ile kombin yapıp tercih edebilirsiniz. Tercih edeceğiniz elbisenin rahatlığı ve güzelliği kadar kombinleyeceğiniz diğer parçalar da çok önemlidir.

Eğer ten renginiz açık ise seçeceğiz günlük elbise de daha çok koyu renkler olmalıdır ama eğer ten renginiz koyu ise seçeceğiniz günlük elbise daha çok açık renkler olmalıdır. Böylece teniniz ile uyumlu bir günlük elbise tercih edebilirsiniz. Seçtiğiniz ayakkabı, çanta ve şalda günlük elbisenize uyumalıdır. Aksi taktirde uyumsuz bir kombin ortaya çıkar.

Ayakkabı Seçimi

Günlük elbisenin altına tercih edebileceğiniz ayakkabılar sınırlıdır. Çünkü tesettür günlük elbise günlük bir parça olduğu için altına giyeceğiniz ayakkabı da daha çok günlük olmalıdır. Böylece birbirini tamamlayacaktır.

Seçeceğiniz ayakkabı ya terlik ya sandalet ya da güzel bir spor ayakkabı olabilir. Eğer kış mevsiminde iseniz ve günlük elbise giyecekseniz altına renkleri uyumlu ve günlük bir postal da tercih edebilirsiniz. Eğer sizin için rahatlık şıklıkdan önce geliyorsa ve giydiğiniz kombinlerde de rahat olmak istiyorsanız günlük elbisenin altına terlik rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Şal Tercihi

Kombininize de tercih edebileceğiniz bir diğer önemli parçada şaldır. Seçeceğiniz bu şal hem renk olarak hem kumaş olarak hemde uyum olarak birbirini tamamlamalı ve yakışmalıdır. Böylece güzel ve tamamlayıcı bir kombin ortaya çıkar. Son zamanlarda bir çok tesettürlü genç kızın ve tesettürlü hanımın tercih ettiği penye şallardan sizde günlük elbisenin üstüne tercih edebilirsiniz.

 

 

 

Tesettür Günlük Elbise Modelleri

Günümüzde doğru kıyafetleri seçmek ve uygun kombinleri yapmak oldukça önemlidir. Kadınlar da kıyafet satın alırken kendilerine en yakışan kıyafetleri seçiyorlar. Bunun yanı sıra kıyafetler de en uygun şekilde kombin yapılabiliyor. Özellikle de tesettürlü hanımlar için birbirinden şık ve zarif kıyafet seçenekleri bulunuyor. Özellikle 2020 sezonunda öne çıkan renkler ve desenler kıyafetlere de yansıyor. Bu sezon için cıvıl cıvıl renkler ve geometrik desenler ön plana çıkıyor. Tesettürlü hanımlar bu sayede istedikleri kıyafetleri diledikleri parçalar ile kombin yapabiliyorlar.

https://www.modaselvim.com/tesettur-elbiseler

Tesettür Günlük Elbise Modelleri Nelerdir?

Tesettürlü hanımlar kıyafet seçimlerine oldukça dikkat ediyorlar. Yaz döneminde ise genellikle elbise modelleri çok fazla kullanılıyor. Kadınlar tesettür günlük elbise alırken bunları da doğru bir şekilde kombin yapabilirler. Tesettürlü hanımlar için genellikle belden bağlamalı elbise modelleri tercih ediliyor. Aynı zamanda balon kol ve düğme detaylı elbise modelleri de kadınlar tarafından oldukça ilgi görüyor. Kıyafet tercihlerinde her zaman kişisel zevkler ve beğenilere uygun kıyafetler almak önemli. Özel davetlere gidilirken ise tül ve dantel detaylı şık kıyafetler de ilgi çekici olabiliyor.

Tesettür Günlük Elbise Modelleri Nasıl Kombin Yapılır?

Tesettürlü hanımlar elbise modellerini uygun parçalar ile kombin yapabilirler. Bunun yanı sıra günlük hayatta kullanılan elbiseler farklı özelliklere sahiptir. Ayrıca tesettür günlük elbise modellerinin altına spor ayakkabı ve ya babetler giyilebilir. Aynı zamanda rahat ve salaş bir şıklık yaratılmak istendiğinde dökümlü, balon kol elbiseler tercih edilir. Bunun yanı sıra küçük çiçek desenli kıyafetler de giyilebilir. Tüm bu kıyafetlerin altına ise mutlaka günlük ayakkabılar ve ya spor ayakkabılar giyilebilir. Bu şekilde yapılan bir kombin spor tarzda bir çanta ile de tamamlanabilir. Bu da şık görünüm sağlar.

Tesettür Günlük Elbiselerin Temizliği Nasıl Yapılmalı?

Kadınlar kıyafet tercihlerinde pek çok detaya dikkat ederler. Özellikle kıyafet alınırken kolay temizlenebilir olmasına dikkat edilmelidir. Aynı zamanda kıyafetler alınırken temizlik ve bakım talimatlarına da çok dikkat edilmeli. Özellikle hassas kumaşlardan oluşan giysiler mutlaka kuru temizlemeye gönderilebilir. Bu sayede kıyafetler uzun süre rahatlıkla giyilebilir. Ayrıca diğer kıyafetler ise çamaşır makinesinde yıkanabilir.

 

Rahat Kumaş Tesettür Günlük Elbise

Tesettürlü hanımlar, yaz sezonu içerisinde pek çok elbise modeline ihtiyaç duymaktadır. Model ve kumaş gibi ayrıntılara özen gösteren hanımlar için günlük kullanıma uygun elbise modelleri geliştirilmiştir. Tasarlanan tesettür günlük elbise modellerinde elastik kumaş kullanılarak gün içerisinde rahatlık sürdürülmeye devam edilmiştir. Elastik kumaş ve bol kesim tesettür günlük elbise bu yaz sezonuna damga vuran parçalar arasında askılarda yerini almaktadır.

Elastik Kumaş Günlük Tesettür Elbise Modeli

Elastik kumaş ile tasarlanan kıyafetler, hanımlara rahatlık sağlayan en önemli kumaş yapılarından biridir. Bu kumaş sayesinde tasarımlara daha çok ilgi duyulmaktadır. Yaz sezonu içerisinde tasarlanan tesettür elbise modellerinde elastik kumaş, belinde kuşak bulunan, kolları yarasa kol kesim, bisiklet yaka elbiseler günlük kullanıma en uygun modellerden biridir. Farklı renk ve desen seçenekleri ile hanımların gözde parçalarından biri olan bu elbiseler farklı şekillerde kombinlenerek, rahatlığını sürdürülebilir hale getirmektedir.

Günlük Tesettür Elbise Modellerinde Renk ve Desen Seçenekleri

Günlük tesettür elbise alışverişi yapacak olan hanımlar, modaya uygun desen ve renk seçimleri de yapmaktadır. Bu sezon elastik kumaş günlük tesettür elbise modellerinde bohem havası yansıtılmıştır. Özellikle haki yeşili ve kahverenginin kullanıldığı bu elbiseler, gün içerisinde rahatlığı da sağlamaktadır. Bohem tarzı olan hanımların sıklıkla tercih ettiği elbise modellerinden biri olan elastik kumaş günlük elbiseler, kırmızı ve canlı sarı tonu ile de hareket kazanmaktadır. Canlılığını koruyan bu elbise modelleri sezonun yıldızlı parçaları arasındadır.

Elastik Kumaş Günlük Tesettür Elbise Kombini

Elastik kumaş günlük tesettür elbise kombini yapacak olan hanımlar, ilk olarak elbisenin rengine ve desenine karar vermektedir. Sezonun en moda renklerinden biri olan bohem desenler, hanımların bu yaz en beğenerek kullandığı elbise desenlerinden biridir. Bu elbisenin üzerine beyaz renk jean kot ceket ve ayakkabı olarak elbise renklerinde sandalet ya da spor ayakkabı tercih edilmelidir.

Kombinin en önemli parçalarından biri olan eşarp seçimi ise elbisenin aksine sade bırakılmalıdır. Böylelikle kombin arasında geçişler daha belirgin hale gelmektedir. Çanta seçimi olarak sezonun en moda kumaş çantalarından biri olan uzun omuz çantası kombini tamamlamaktadır.

 

Kadınlar İçin Modern Tesettür Günlük Elbise Modelleri

Kadınlar için güzel giyinmek oldukça önemlidir. Her kadın gidecekleri yere göre birbirinden güzel kombinler yaparak güzel giyinmek isterler. Aynı zamanda bu kıyafetler ile uygun aksesuarlar da kullanılmalıdır. Her yaştan kadınlar için birbirinden güzel kıyafet modelleri mevcut. Tüm bu kıyafet uygun aksesuarlar ile birleştirilerek oldukça şık ve güzel bir görünüm oluşturabilir. Son yıllarda tesettür giyim sektörü de hızla gelişiyor. Her zevke ve beğeniye hitap eden bu kıyafetler ile oldukça şık ve güzel bir görünüme de kavuşmak mümkün. Bu nedenle öncelikle iyi bir kıyafet seçilmelidir.

Tesettür Günlük Elbise Modelleri

Yaz aylarında yaşanan sıcaklıkların artışı nedeniyle hanımlar daha çok elbise modellerini tercih ediyorlar. Birbirinden güzel elbiseler doğru parçalar ile tamamlanarak oldukça şık ve güzel bir görünüm de elde edilebilir. Özellikle tesettür günlük elbise modelleri doğru şekilde seçildiğinde çok güzel bir görünüm oluşturulabilir. Bu kıyafetler de uygun aksesuarlar ile tamamlanabilir. Günlük yaşamda daha çok belden bağlamalı elbiseler tercih ediliyor. Bu sezon ise balon kollu elbiselerin yanı sıra gömlek elbiseler de çok fazla kullanılıyor. Aynı zamanda şile bezi elbiseler de oldukça rahattır.

Tesettür Günlük Elbise Kombini Nasıl Yapılmalı?

Güzel bir giyime kavuşabilmek için kadınlar kendilerine en çok yakışan giysileri seçmeliler. Bu giysiler ise uygun parçalar ile tamamlanmalıdır. Özellikle tesettür günlük elbise modelleri de doğru bir şekilde seçilmelidir. Kişinin zevkine ve beğenisine uygun olan bu tesettür günlük elbiseler uygun ayakkabı ve çantalar ile kombin yapılabilir. Tesettürlü hanımlar günlük olarak giydikleri bu elbiselere uygun bir başörtüsü kullanmalılar. Ayrıca rahat ve salaş bir günlük elbise giyilecek ise buna uygun bir spor ayakkabı ya da babet giyilebilir. Aynı şekilde güzel bir sırt çantası da bunlar ile kullanılabilir.

Tesettür Günlük Elbise Bakım Ve Temizliği

Tesettürlü hanımlar elbise aldıklarında mutlaka kolay yıkanabilir olmasına dikkat etmeliler. Aynı zamanda bu günlük elbiselerin üzerinde yazan bakım ve temizlik talimatları da dikkatli bir şekilde okunmalı. Bu talimatlar doğrultusunda kıyafetlerin temizliği yapılmalı. Özellikle hassas kumaşlardan üretilen kıyafetler kuru temizlemeye gönderilmelidir. Diğer elbiseler ise çamaşır makinesinde yıkanabilir.

 

Günlük Tesettür Giyim Modelleri

Tesettür giyiminde doğru elbise seçimi ile zarafet ve incelik yakalamak artık çok kolay hale gelmiştir. Tesettür giyimin gerektirdiği usullere uyacak bir şekilde, kendine özgü tarzı yakalamak isteyen kadınlar kolaylıkla seçimlerini yapabilmektedir. Özellikle tesettür günlük elbise modelleri sayesinde gerek şık görünüm gerekse rahatlık ve konfor sağlanmaktadır.

https://www.modaselvim.com/tesettur-elbiseler

Tesettür Elbise Seçiminde Dikkat Edilmesi Gereken Ayrıntılar Nelerdir?

Tesettür giyim modelleri seçilirken, giyim tarzına uygun tercihlerin yapılması gerekmektedir. Mesela aksesuar seçimi bu kapsamda yer almaktadır. Aksesuar tesettür giyimde büyük öneme sahip olan eşarpları tanımlamaktadır. Kıyafete uyumlu tarzda bir eşarp seçimi ile kadın, tarzını dilediği ölçüde yansıtmış olmaktadır.

Şık ve ince görünmek isteyen kadınların tesettürde doğru kombini oluşturması önem arz eden bir konudur. Düğün ve nişan gibi özel günlerde şık bir tesettür giyim tarzını yakalamak için abiye modelleri bulunmaktadır. Üstelik farklı renk, desen ve modellerde sunulan abiyeler arasından kombin yapmak mümkün hale gelmiştir.

İnternet üzerindeki tesettür giyim mağazaları, çeşitli zevklere ve beklentilere göre yüzlerce abiye kıyafet modellerini müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. Evden dışarı çıkılmadan, istenilen tesettür modeline sahip olmak çok kolay hale gelmiştir.

Tesettür modasında özellikle tesettür günlük elbise modelleri için tercih edilecek modeller arasında ferace giyim ürünleri yer almaktadır. İhtiyaca uygun olmakla birlikte vücudu örten aynı zamanda rahatlık ve konfor sağlayan giyim tarzı sunan feraceler büyük yer tutmaktadır.

Tunik ve benzer özelliklere sahip giyim ürünleri yüzlerce model, renk ve desenlerle kadınlar açısından zengin bir ürün konsepti oluşturmaktadır.

Etkili bir tesettür kombini oluşturmak için tesettüre uygun olmayan giyim parçalarından uzak durulması gereklidir. Vücudu saran dar kıyafetlerden ziyade bol ve dökümlü elbise modelleri tercih edilebilir.

Şal veya eşarp seçimi ise, giyilen kıyafete olduğu kadar, ten rengine de uyumlu şekilde seçilmelidir. Örneğin açık tenli kadınlar için ideal şal veya eşarp renkleri arasında mavi, mor, leylak gibi tonlar, esmer tene sahip olan kadınlar için ise pembe renk tonları seçilmelidir.

Giyimde tercih edilecek renkler iki tontan oluşuyorsa, üçüncü bir renk türü aksesuar olarak seçilebilir.

Tunik modelleri farklı kıyafet seçenekleri ile kombin yapılırsa oldukça şık ve spor bir tesettür giyim tarzı elde edilmektedir. Siz de renk kullanımı ve doğru kombinler ile zerafetinizi ve inceliğinizi konuşturmaya başlayın!

Siz de doğru kombinler ile zerafetinizi ve inceliğinizi yansıtmak istiyorsanız sitemizi ziyaret ederek tesettürde doğru kombin ile kendi tarzınızı oluşturabilirsiniz.

 

 

 

En Şık Tesettür Günlük Elbise

Kadınlar kıyafet seçimlerinde çok dikkatli davranmalılar. Özellikle de kendilerine yakışan kıyafetleri satın alınırken dikkat edilmesi gereken pek çok nokta var. Kadın giyim sektöründe günden güne hızlı bir gelişim var. Herkes son moda trend kıyafetler giymek istiyorlar. Bu talebe uygun olarak da arz hızlı bir şekilde artıyor. Bu nedenle her yaştan kadınlara hitap eden birbirinden güzel kıyafetler vitrinlerdeki yerini alıyor. Hem kaliteli hem de uygun fiyatlı kıyafetler ile birlikte doğru seçimler yapılabilir. Tesettürlü hanımlar kendi vücutlarına uygun kıyafetleri tercih ederek son derece şık olabilirler.

https://www.modaselvim.com/tesettur-elbiseler

Birbirinden Şık Tesettür Günlük Elbise Modelleri

Günümüzde tesettürlü hanımlar için birbirinden güzel kıyafetler vitrinlerdeki yerini alıyor. Gidilecek yere göre seçilen kıyafetler de uygun aksesuarlar ile kombin yapılmalı. Bunun yanı sıra kadınlar için tesettür günlük elbise modelleri de farklılık gösteriyor. Özellikle günlük hayatta giyilecek olan birbirinden şık günlük elbise modelleri var. Her yaştan kadınlara uygun günlük elbiseler uygun aksesuarlar ile vitrinlerde yer alıyor. Aynı zamanda bu yaz sezonunda belden bağlamalı, kuşaklı elbiseler çok tercih ediliyor. Bu yaz fermuarlı ve tül detaylı elbiseler de özellikle tercih ediliyor.

Tesettür Günlük Elbise Kombini Nasıl Yapılmalı

Günümüzde tesettür giyim sektörü her geçen gün yenilikleri takip ediyor. Birbirinden güzel kıyafetler de uygun fiyatlar ile satışa sunuluyor. Bunun yanı sıra tesettür günlük elbise modelleri uygun aksesuarlar ile kombin yapılmalıdır. Tesettürlü hanımlar da giydikleri her kıyafeti doğru bir şekilde taşımalılar. Özellikle de gidilecek yere göre seçilen tüm kıyafetleri tamamlayan parçaların da birbiri ile uyumlu görünmesi gerekiyor. Birbiri ile uyumlu kıyafetleri daha şık bir hale getirmek için de doğru aksesuarlar seçilmelidir. Bu aksesuarlar da uygun olanlardan seçilmeli.

Tesettür Günlük Elbise Bakım Ve Temizliği Nasıl Yapılır?

Tesettürlü hanımlar kıyafet satın alırken kıyafetlerin bakım ve temizlik talimatlarına da dikkat etmeliler. Çünkü doğru metotlar ile temizlenen kıyafetler uzun süre rahatlıkla giyilebilir. Bakımı doğru yapılan kıyafetler rengini ve özelliğini kaybetmeden uzun yıllar kullanılabilir. Aynı zamanda hassas kumaşlardan oluşan elbiseler mutlaka kuru temizlemeye gönderilmelidir. Ayrıca normal kumaşlar elde de yıkanabilir.

 

Tesettür Günlük Elbise

Giyim, dış görünüşünüzden ziyade hayat felsefeniz ve dünya görüşünüz hakkında bilgi vermektedir. Tesettür giyim ile kadının metalaşmasına karşı duruşunuzu ve inancın modaya uyum sağlayamayacak kadar köhne olmadığını ispat edin. Birbirinden renkli, çeşit çeşit desenleriyle, alanında uzman tasarımcılar tarafından tasarlanmış son moda ürünler ile şıklığınız, güzelliğiniz düşüncelerinizle bütünleşsin ve ideal insan portföyünü oluşturmanıza yardım etsin. Estetik açıdan harika bir görünüm elde ederken aynı zamanda örnek olmanın keyfini yaşayacaksınız.

Tesettür Günlük Elbiseler

Tesettür giyim içerisinde triko,etek, bluz, tulum, yelek, abiye gibi birçok çeşit bulunmakla beraber günlük hayatınızda kullanacağınız tesettür günlük elbise de bulunmaktadır. Tesettür günlük elbise günlük hayat konforunuzu aratmayacak şekilde ve sizin güzelliğinizi inançlarınıza aykırı düşmeyecek şekilde parlatan rahat ve şık elbiselerdir. Yakın yer ziyaretlerinizde, dışarı çıktığınızda günlük aktivitelerinizi yerine getirdiğinizde, evinizde ya da iş yerinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz tesettür günlük elbise çeşitleri dilediğiniz modelde mevcuttur. Günlük tesettür elbiseleri ile kendinize değer verdiğinizi, giyiminize özen gösterdiğinizi, modayı yakından takip ettiğinizi gösterme şansı bulursunuz. Kombin yapmakta zorlanıyorsanız ve tarzınız tesettür giyim ise günlük elbiseler tam size göre.

Hem Ekonomik Hem de Son Moda

Tesettür günlük elbiseler uzman tasarımcılar tarafından tasarlanan son moda ürünler olmasına rağmen tahmin ettiğinizden çok daha ekonomiktir. Tüketicilerinin dünya görüşü ve inancı hakkında kolaylıkla tahminde bulunan üreticiler ürünlerinin fiyatını belirlerken de inancın gereklerini fiyatlara yansıtır ve bütçenizi ekonomik yönden zarara uğratmayacağı şekilde belirlenir. Birlik duygusundan hareketle fahiş fiyat politikalarına karşı durarak ürünlerini tüketiciyle en ekonomik fiyatlarla buluşturan üreticiler tüketicilerin inancı ile ortaklık sağlamaktadır.

Modaselvim Farkıyla Ürünleriniz Kapınızda

Günümüzde internet üzerinden yapılan alışverişlerin artması giyim sektöründe de yaygınlaşmış, tesettür giyim özelinde de bu durum kendisini göstermiştir. Profesyonel ekip ve ekipman ile çekilmiş ürün fotoğrafları ile beğendiğiniz ürünü anında sipariş edebilir ve çok kısa süre içerisinde kargo ile tarafınıza ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Modaselvim.com ayrıcalığı ile güvenli bir alışveriş yapmanın rahatlığı içinde kaliteli ve son moda ürünleriniz ile etrafınıza ışık saçabilirsiniz. Sizin düşüncelerinize değer veren bir üretici olarak tesettür giyim tarzını benimsemiş her müşteri bizim için özeldir.

 

 

Tesettür Giyim İle De Rahat Edebilirsiniz

Gelenek ve göreneklerine göre giyinmeyi tercih eden ve özellikle saçlarını kapatmak arzusunda olan genç kızların ve kadınların kendine özgü bir giyim tarzları vardır.

Tesettür Giyim Nedir?

Tesettür esasında, İslami bir kavramdır ve inanç sistemine uygun, istenilen şartlara sahip kıyafetlerin giyilmesini ifade eder. Tesettür giyimi kendi hayat biçimine uygun bulan kadınların bu yöndeki taleplerini karşılamak üzere ” tesettür giyim ” olarak adlandırılan bir moda ortaya çıkmıştır.

Tesettür Giyimin Özellikleri Nelerdir?

Tesettür giyimi tercih eden genç kızlar ve kadınlar her alanda bu tarza uygun özellikteki giysileri tercih etmektedirler. Abiye kıyafet, nişan, kına, gelinlik gibi özel kıyafetlerde de spor yaparken giyilen giysilerde, tesettür günlük elbise de bunlara dahildir.

Tesettür giyimde başın örtülerek saçın kapatılması zorunluluktur. Tesettür kıyafetlerinde transparan gibi ince ve şeffaf benzeri kumaşlar kullanılmaz. Tesettür kıyafetler tasarlanırken vücut hatlarını belirgin biçimde sarmamasına dikkat edilir. Yine tesettür giysilerde etek boyu bileklere olacak şekilde hazırlanır. Elbise, pardesü ve pantolonlar buna göre dizayn edilir.

Şayet ikili veya kombin takımlar oluşturulacaksa burada da bir bütün halinde giysinin vücudu tamamen örtmesine özen gösterilir. Tesettür giyimde genellikle kıyafeti tamamlayacak baş örtüsü, türban ya da bone gibi aksesuarlar birlikte tasarlanır.

Tesettür giyimde vücudu saran ve hatları ortaya çıkaran kumaşlar da kullanılmaz. Streç, kadife ya da şifon gibi çok ince kumaşlar bu tarz giysi tasarımlarında kullanılmaz.

Tesettür Giyimde Günlük Elbise

Tesettür kıyafetlerinin genel özelliklerini izah ettiğimiz üzere esasında tesettür günlük elbise tasarımlarında da bunlara uyulur.

Ancak günlük elbiselerde rahat ve dayanıklılık daha ön planda tutulur. Çünkü günde beş kez abdest alıp namaz kılan hanımların günlük kıyafetlerinin de bu rutine uygun olması beklenir. Günlük tesettür giyimde mevsimine uygun kumaşlar seçilir. Yazın viskon ve serin kumaşlar kullanılırken kış aylarında kadife ya da triko benzeri kumaşlar tercih edilir. Pantolonlarda bel kısmı lastikli ya da bağcıklı olanlar revaçtadır.

Genellikle hanımların tercihi evde rahat edebilecekleri ikili pantolon ya da ikili etek takımları yönünde olmaktadır.

Elbiseyi tercih eden kadınlar ise boyunun uzun olmasını belinin kemer veya bir kuşakla tamamlanmış olmasını arzu etmektedirler. Bir ayrıntıda uzun kollu elbise ve bluz ya da gömleklerde kol kısmının manşetli ya da lastikli olmasıdır. Böylece abdest alınırken kıyafetin kolları sabit bir duruş sağlamaktadır. Bu da elbette hanımlar için büyük bir kolaylık sağlamaktadır.

 

 

Tesettürde Evde Rahatlık

Tesettürlü hanımların dış giyimde bir numaralı tercihi modaselvim günlük giyimde de şıklığı ve rahatlığı ön planda tutuyor. Hanımların düğün kıyafetlerinde, nişan, abiye, kına gecesi gibi özel günlerde tercih ettikleri marka günlük giyimde de modern ve zarif tasarımları ile kadınların vazgeçilmez markası haline geldi.

Tesettür giyimde günlük kıyafetlerin özel tasarımlarında şıklığı ve rahatlığı bir arada sunmaktadır. Modern ve renkli günlük elbise koleksiyonunda beden seçenekleri geniştir. Keyifli alışveriş için mağazaya gitmeden kapıdan teslim imkanı ile seçilen ürünleri kargo ile de edinebilirsiniz. 2020 ilkbahar – yaz koleksiyonunda dış giyimde tesettür giyime uygun günlük elbiseleri uyumlu başörtüleri ile tamamlamak da mümkün. Kombin yapmak çok kolay ve zevkli.

Tesettür günlük elbise 2020 ilkbahar – yaz koleksiyonu hazırlanırken hanımların tüm tercihleri dikkate alınmıştır. Şıklık ve zarafetlerinden ödün vermek istemeyen müşterilerin aynı zamanda konfor ve rahatı düşünülmüştür. Geniş renk skalası ile tesettür günlük giyimde zengin bir model ve renk seçeneği sunulmaktadır. Müşterilerin tercih olanakları arttırılarak keyifli ve rahat bir alışveriş sunulmaktadır.

https://www.modaselvim.com/tesettur-elbiseler

Zarafet ve güzelliğinizi ön plana çıkaracak olan 2020 ilkbahar – yaz koleksiyonunda günlük elbise modelleri vazgeçilmeziniz olacaktır. Büyük beğeni alan tasarımcıların birbirinden seçkin modelleri göz kamaştıracaktır.

Tesettür günlük elbise modellerinde onlarca seçenek arasında tercih yapmakta zorlanacaksınız. Birbirinden güzel modeller sizi cezbedecek. Günlük giyimde rahatlık ön planda tutulurken şıklıktan ödün verilmemiştir. Günlük giyim koleksiyonunda yılın trendlerine uygun modeller hazırlanmıştır. Tesettür günlük elbise modelleri klasik, bohem, otantik, şık, spor tüm giyim tarzlarına uygun olduğundan herkese hitap etmektedir. Günlük elbise modellerinde kumaşlar dört mevsim kullanılabilir özelliktedir. Günlük elbise modellerinden mutlaka sizin zevkinize göre olan vardır. Renk renk seçenekleri ile cıvıl cıvıl bir 2020 ilkbahar – yaz koleksiyonu sizlerin beğenisine sunulmuştur.

Tesettür günlük elbise seçenekleri hanımlardan yoğun ilgi ve talep görmüştür. Tesettür giyimde beğeni kazanmış tasarımcıların hazırladıkları koleksiyon müşterilerin ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Kolay alışveriş için yüzlerce model arasında seçim yaparken site üzerinden gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz. Hızlı teslimat ve satış sonrası müşteri memnuniyeti ile keyifli ve güvenilir alışverişin adresi modaselvim’dir.

 

1 2 3