Tesettür Abiye’nin Şıklığı 

Önemli günleriniz için tesettür abiye imdadınıza yetişiyor. Özel tasarımlar ile zevkinize hizmet eden, sizi özünüze kavuşturan yep yeni abiye modelleri Modaselvim.com online alışveriş sitesinde sizleri bekliyor. Herkesin bedenine ve zevkine uygun birçok seçeneği ile sitemizi ziyarete eden her müşterimize hizmet sağlamaktayız.

 

 Özel Günlerinizde Abiye Seçimi

 

Özel günlerde, mezuniyet, kına gecesi, düğünler için 2018 yılına özel tasarlanmış abiye modellerimiz ile size, kendi farkınızı ortaya koyma imkanı veriyoruz. Çoğu kızın hayal ettiği evlilik adımlarında nişan, kına gecesi günlerinde abiye giymek en büyük arzularıdır. Şık duruşu ile size başka hava katan abiye modellerimiz ile tesettürlü hanımlarımızın bir abiyeden beklediği her zarafeti sağlayabilmektedir. Bu güzel gününüzde hem kendiniz için hem de bu kına gecesinde herkesin aklında kalıcı bir iz bırakmak için abiyenizi dikkatli ve özenle seçersiniz, abiyenin sizin yüzünüzün renk tonu ile başörtünüz ve abiyenizin renk uyumu mutlaka uyumlu olmalıdır. Güzel kombin yapılmış bir abiyenin size katacağı şıklık devasa olabileceği gibi kötü kombin yapılmış bir abiyenin sizi bir o kadar rüküş göstereceğini unutmayın.

 

 Trend Abiye Modelleri

 

Son zamanların trendi olan, tesettürlü bayanların en çok tercih ettiği abiye modellerinin başında güpürlü abiye modeli gelmektedir. Çoğu abiye modeli uzun etek boyu gibi tasarlanır. Bundan dolayı abiyeyi giyen bayan oldukça rahat hareket edebilmektedir. Birçok renk ile şıklık katan bu tesettür abiye modeli güzelliğinize güzellik katacaktır. Bunun dışında sadeliği benimsemiş olan bir bayan için son derece iyi bir fikirdir.

 

Her yerde giyebileceğiniz bu abiyeler, kumaşları itibari ili sağlık açısından sizleri rahatsız etmeyecek pamuksu özelliğe sahiptir. Kapalı olmasına rağmen devasa bir zarafet katan abiye modellerimiz 38 beden ile 48 beden arasında satışa sunulmuştur.

 

Bu sezon en çok seçilen renklerde size en uygun tesettür abiye modelini Modaselvim.com adresinde bulabilirsiniz. Bu kadar detaya ve inceliğe sahip bu abiye modelleri akıllara ilk olarak şu soruyu getirmektedir. Bu abiyelerin fiyatları ne kadar. Sitemizde her isteğe ve zevke uygun abiyelerimiz olmakla beraber her gelir düzeyine uygun abiyelerimiz de mevcuttur.

 

Bir cevap yazın