Tesettür Abiye Modelleri Nasıl Olmalı?

1996 yılında giyim sektöründe en iyi hizmet sağlanmak amacı ile faaliyetlere başlanmıştır. Hizmetlerin tamamı kaliteli ve doğru şekilde verilmek istenmektedir. Bu sayede üst noktada müşteri memnuniyeti sağlanmış olacaktır. Firma olarak mutlu müşteri konusunda oldukça titiz davranılmaktadır. Bu durum firma işleyişine en iyi şekilde katkı sağlayacaktır. Tasarlanan tüm ürünler kullanıcı ihtiyaçlarına göre ortaya çıkarılmaktadır. Web sitesi üzerinden tüm hizmetler beğeniye sunulmaktadır. Firma olarak geniş bir ürün yelpazesi mevcut olup farklı modeller ile yer almaktadır.

Firmanın sunduğu ürünler çeşitli kategoriler ile sunulmaktadır. Bu kategoriler içerisinde bulunan bir sınıf ise tesettür abiye ürünüdür. Tüm şıklığı ile tasarlanan abiye ürünü beğenilerek tercih edilmektedir. Moda ve zevkler doğrultusunda tasarımı yapılan ürünler her zaman ihtiyaçlara cevap vermektedir. Firma sektör içerisinde uzun yıllar boyu önemli tecrübeler kazanmıştır. Bu tecrübeler firma başarısını sürekli olarak arttırmaktadır. Uzman ekipleri ve çalışma düzeni ile hatasız alışveriş imkanı en iyi şekilde sunulmaktadır. Firma daima gelişimi destekleyen bir yapıdadır.

Teknoloji tüm hizmetlerinde en iyi şekilde harmanlanmıştır. Sunulan hizmet kalitesini arttırmaya yönelik tüm çalışmalar müşteriler adına yapılmaktadır. Piyasa içerisinde global anlamda hizmet sağlayan bir firma olarak yer alır. Yurt içi ve yurt dışı tüm kullanıcılar Modaselvim ürünleri hakkında ortak payda da buluşmaktadır. Firma tüm ürün ve hizmetleri sonrası başka bir konu üzerine ayrı önem vermektedir. Bu konu müşteri yorumları olarak yer alır. Dikkat edilme nedeni ise firma kalitesine katkı yapmasıdır. Ulaşılmak istenen müşteri memnuniyeti adına tüm çalışmalar yapılmaktadır.

Firma Hizmetleri

Firma sunduğu ürün yelpazesi ile rakiplerine göre fark yaratmaktadır. Sunulan hizmetler tesettür abiye, rahat giyim, dış giyim ve baş örtü olarak sınıflandırılmıştır. Tüm kategoriler içerisinde yer alan ürün grupları farklı modeller ile ortaya koyulmaktadır. Bu modeller şık ve eşsiz tasarımları sergilemektedir.

Abiye Modelleri Nelerdir?

Nişan, düğün ve kına gecesi gibi özel günler için yardımcı olacak modeller aşağıda yer almaktadır.

  • İncili Ve Taşlı Abiye
  • Taş Detaylı Abiye Modeli
  • Gold Güpürlü Peplum Abiye
  • Taşlı Simli Abiye

Tesettür Abiye Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nedir?

Tesettür giyim gün geçtikçe daha çok önem kazanmaktadır. Özellikle özel günlerin vazgeçilmezi olan abiyeler ise genç kesim arasında vazgeçilmez giysi olmuştur. Tesettür abiye nedir gibi sorular merak edilmektedir. Tesettür abiye hanımların tercih ettiği bir özel gün giysisidir.

Modern hayatın getirdiği kıyafet stillerinin ıslama uygun işlenmesi sonucu tesettür abiye kültürü ortaya çıkmıştır. Böylece şık tasarımlarla modaya yeni bir kan gelmiştir.

Tesettür Abiye İle Nasıl Kombin Yapılabilir?

Tesettür abiyeleri sadece belli bir kesim değil herkes giymekte özgürdür. Ancak yaşa ve fiziğe uygun tesettür abiye seçilmesi oldukça önemlidir. İlk yapmanız gereken yöntem elbisenize uygum eşarp seçimi olabilir. Örneğin elbisenizin çok albenisi varsa eşarbınızın sade olması hoş bir görüntü oluşturur.

Fakat elbisenin zade ve zarif ise eşarbınızı biraz daha gösterişli yapabilirisiniz. Elbisenize uygun takılar, kolyeler ve rozetler sizi çok hoş gösterecektir. Takı takmayı sevmeyen bayanların yapması gerektiği kesinlikle eşarplarının sade seçmemektir. Çünkü bu gibi durumlarda olduğundan fazla sade davranırlar. Kış mevsimi içerinde abiye giymeye karar verdiyseniz kesinlikle bir pardösü giyebilirsiniz. Eğer yaz ayları içerinde iseniz de bir ferace yardımıyla çok şık kombinler yapabilirsiniz.

Tesettür Abiye Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Tesettür abiye tercih edilirken unutulmaması gereken en önemli şey yaşınız ve fiziğinizdir. Örneğin armut tip bayanlar daha çok bel kısmının daraldığı modeller seçerlerse mantıklı olur. Böyle bir hamle yapılmasının nedeni beli ortaya çıkarmak olabilir.

Bu tarz kadınların daha çok renkli abiyelerden kaçınmaları gerekir. Yani sade ve açık renkler bu tarz bayanlar için daha hoş sonuçlar doğurabilir. Bu tarz bayanların açık tonlu kıyafetler giymeleri sayesinde olduklarından daha ince gözükeceklerdir.

Özellikle kumaş seçimi yaparken vücut hatlarınızı ve kıvrımlarınızı çok aşırı belli etmeyen kumaşlar seçiniz. Çünkü bu durum hem sizi ilerde rahatsız edebilir hem de fazla kilolarınız gözükebilir. Alacağınız tesettür abiye için en çok dikkat edeceğiniz diğer durum ise nasıl yıkanması gerektiğidir. Kesinlikle yıkama işlemi makine aracılığıyla olmamalıdır. Genellikle kuru temizleme yöntemi ile kıyafetleriniz daha az zarar görmektedir. Bu makalede yazan yöntemler uygulanırsa şık kombinler elde edilebilir.

 

 

 

 

Tesettür Abiye Hakkında

Sektöre en iyi hizmetin sunulması amacı ile giren bir firmadır. Tekstil ve giyim adına birçok farklı faaliyet sağlanmıştır. En iyi hizmetin en iyi ekip ve çalışma şekli ile verileceğini düşünmektedir. Doğru ve kaliteli adımlar her zaman başarı sağlamaktadır. Bu başarı beraberinde müşteri memnuniyetini doğurmaktadır. Alınan hizmetlerden memnun kalan kullanıcılar firma adına olumlu sonuçlar ortaya çıkarmaktadır. 1996 yılında başlanan bu yolculuk tüm hızı ile devam etmektedir. 2013 yılında tesettür giyim alanı içerisine dahil olan bir firma yapısı mevcuttur.

Firma web sitesi üzerinden tüm ürün ve hizmetlerini paylaşmaktadır. Geniş bir ürün yelpazesi bulunan firma farklı ürün grupları üretmektedir. Her kategori kendi içerisinde farklı model ve baskılar ile beğeni toplamaktadır. Firma tesettür abiye alanında yakaladığı başarı ile müşterileri tarafından tercih edilmektedir. Özel günlere en iyi destekçi olan Modaselvim abiye tasarımları ile fark yaratan bir yapı oluşturulmaktadır. Firma olarak sektör içerisinde bulunulan yıllar sayesinde önemli adımlar atılmıştır. Sektöre ve piyasaya yön veren bir firma haline bürünmüştür.

Firma içinde bulunduğu rekabette kendisini en iyi şekilde belli etmektedir. Bunun devamı açısından sürekli gelişim gösteren bir profili vardır. İşin uzmanı tasarımcıları ile ışık saçan ürünler ortaya çıkmaktadır. Tüm giyim ürünleri en modern halleri ile müşteri beğenisine sunulmaktadır. Müşteriler istek, ihtiyaç ve zevkleri doğrultusunda seçim yapmaktadırlar. Müşteri ile yürütülen eşsiz iletişim sayesinde sonuç hep başarı ile tamamlanmaktadır. Hizmet öncesi gösterilen özen, sonrasında da kendisini belli etmektedir. Bu durum başarıyı ve kaliteyi ikiye katlamaktadır.

Firma her geçen gün büyüyen hizmet ağı ile daha fazla talebe cevap vermektedir. Galobal anlamda marka kazanmış bir firmadır.

Hizmetler Nelerdir?

Firma farklı kategoriler için hizmet vermektedir. Bunlar; dış giyim, rahat giyim, başörtü, büyük beden ve tesettür abiye olarak yer almaktadır. Uygun fiyatlar ve avantajlı fırsatlar ile sunulmaktadır.

Abiye Modelleri Nelerdir?

Şifon Kuyruklu Payetli Abiye

Balon Kollu Abiye

İnci Detaylı Abiye

Güpür Taşlı Abiye

Taş Detaylı Abiye

Kolu Pelerinli Abiye Modeli

 

Sonbahar Sezonu Tesettür Abiye Modelleri

Tesettür abiye sezonunda yeni parça tasarımları üretime başlanmıştır. Bu sezon kendisine şık ve asil bir duruş sergileyen abiye alışverişi yapmak isteyen hanımlar, tesettür abiye kategorisi içerisinde bulunan pek çok ürüne göz atmaktadır. Tesettür abiye modellerinde üst beden kısmı tam oturan alt etek kısmının ise volanlı olduğu modeller dikkat çekmektedir. Eteğin bel kısmında bulunan işleme detaylı kuşak ise tesettür abiye modelini olduğundan daha şık göstermektedir. Yeni sezon ürünleri arasında yer alan tesettür abiye modellerinin yaka kısmı ise bisiklet yaka şeklinde tasarlanmıştır.

Yeni Sezon Abiye Kumaş Çeşitleri Nelerdir?

Tesettür abiye alışverişi yapacak olan hanımlar için önerilen abiye modellerinde kumaş detayı oldukça önemlidir. Kişinin kendi tarzını yansıtacağı abiyeyi seçerken kumaşa da dikkat etmesi, modelin kişiye daha çok yakışmasını sağlayacaktır. Yeni sezon abiye kumaş çeşitleri arasında sonbahar kumaşlarından biri olan kadife ve kalın tafta kumaş yer almaktadır. Bu kumaş seçeneklerinin tüm abiyeler üzerinde görülmesi de sezonun modasını daha iyi ve anlaşılır şekilde yansıtmaktadır.

Kadife Kumaş Tesettür Abiye Modelleri

Kadife kumaşın asil duruşu her sezon olmasa da sonbahar aylarında kendisini göstermektedir. Kalın bir kumaş olması sonbahar ve kış ayları için uygun bir kumaş seçeneğini oluşturmaktadır. Böylelikle tasarlanan kıyafetler için kadife kumaş sonbahar havasını yansıtmaktadır. Bu sezon kadife kumaştan tasarlanan tesettür abiyelerde boğazlı üst bedene tam oturan ve alta doğru düz kesim inen abiyeler, hanımların sevdiği modellerden biridir. Beline takılan kadife kuşak ya da deri kemer bu abiyenin tarzını farklı iki yöne çekmektedir.

Kadife Kumaş Tesettür Abiye Modellerinde Renk Seçenekleri Nelerdir?

Sezonun başında kendisine tesettür abiye almak isteyen hanımlar, sezonun modasını yansıtacak parça seçimleri yapmaktadır. Bu ürünler arasında üst beden kısmı kişiye tam oturan abiyeler gelmektedir. Kadife kumaş abiye seçeneklerinde kirli yağ yeşili ve bordo renkleri sezona damga vurmaktadır. Asil duruşundan vazgeçemeyenler için tasarlanan lacivert ve siyah renkleri ise gece davetlerinin gözde parça seçimlerinden biri olmaktadır. Kadife kumaş tesettür abiye alacak olan kişilerde canlı renk seçenekleri arasında kırmızı ve mor yer almaktadır.

 

Tesettür Abiye Nasıl Kombinlenir

Yakın çevrenizden birinin, ailenizden bir kişinin ya da arkadaş ortamından Birinin düğünü, nişanı, kınası ya da özel bir günü varsa ve davetliyseniz şık ve güzel bir abiye giyebilirsiniz. Ancak tesettür abiyenin güzelliği, şıklığı ve rahatlığı kadar nasıl kombinlendiğide çok önemlidir. Doğru ve uyumlu bir şekilde kombinlerseniz çok şık olabilirsiniz. Kombindeki parçaların uyumu kadar reklerin uyumu da çok önemlidir. Renkler ve parçalar birbirine uyumalı, alakası şeyler tercih edilmemelidir. Peki doğru bir şekilde tesettür abiye nasıl kombinlenir? İşte, sorunun cevabı

Şal Tercihi

Kombinin en önemli parçalardan biri de şal tercihidir. Şal ne kadar uyumlu ve güzel olursa kombininizde o kadar uyumlu ve güzel olacaktır. Genellikle abiye kombinlerin üstüne şifon şal tercih edilir. buradaki önemli nokta seçeceğiniz şal ve abiyenin hem kumaşının hem de renginin uyumlu olmasıdır. Böylece uyumlu ve birbirini tamamlayıcı bir kombin elde etmiş olacaksınız. Seçtiğiniz tesettür abiye ile uygun şal seçmelisiniz. Böylece hem birbiriyle uyumlu hem de birbirini tamamlamış bir kombin olacaktır.

https://www.modaselvim.com/tesettur-abiye-elbise

Çanta Tercihi

Çanta almak zorunda değilsiniz. Ama eğer kombinim daha tamamlanmış görünsün diyorsanız ve çantanı içerisine telefonunuzu paranızı ya da özel eşyalarınızı koyacaksınız yanınızda şık bir çanta alabilirsiniz. Buradaki önemli nokta seçeceğiniz çantanın hem ayakkabı ile hem de abiye ile birbirine uyması ve tamamlamasıdır. Böylece güzel bir kombin elde edebilirsiniz. Eğer abiye ve ayakkabınız süslü ise Seçtiğiniz çanta sade olmalı, eğer Seçtiğiniz abiye ve ayakkabı sade ise Seçtiğiniz çanta süslü ve ön plana çıkan bir çanta olabilir.

​​​​​Ayakkabı Tercihi

Kombininizdeki bir diğer önemli parçada ayakkabıdır. Çünkü hem kombininizi tamamlayacak hem de sizi şık gösterecektir. İster açık olun isterseniz de tesettürlü olun genellikle abiye ile yapılan kombinlerin altına topuklu ayakkabı ya da abiye stiletto tercih edilir. Ama eğer siz şıklıktan önce rahatlığı tercih ediyorsanız ve rahat olmak istiyorsanız spor ayakkabı tercih edebilirsiniz. Ama eğer şık olmak istiyorsanız güzel bir stiletto ya da kombinize ve seçtiğiniz parçalara uyacak güzel ve şık bir topuklu ayakkabı giyebilirsiniz. Böylece güzel bir kombin elde etmiş olursunuz.

 

Tesettür Abiyenin Altına Ne Giyilir

Tesettürlü bir hanımsanız, yakın arkadaş çevrenizden ya da ailenizden yakın birinin özel bir gününde kınasında, düğününde ya da nişanında şık bir takım, güzel bir elbise ya da tesettür abiye giyebilirsiniz. Eğer abiye giyeceksiniz giyeceğiniz abiyenin teniniz ile uyumlu olması çok önemlidir. Eğer Koyu tenli bir insansınız daha çok açık renk abiyeler giymelisiniz ya da eğer daha çok açık tenli bir insansınız daha çok koyu renkli abiyeler giymelisiniz.

Böylece giydiğiniz abiye ten renginizi daha çok uyuşacaktır. Kaç yaşında olursanız olun yaşınıza göre abiye çeşitleri bulmak mümkündür. İsterseniz şifon abiye isterseniz işlemeli abiye isterseniz beli Kemerli abiye isterseniz biraz daha ara boy abiye isterseniz de bileğe kadar uzanan bir abiye seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

Son zamanlarda birçok tesettürlü genç kızın ve birçok Hanımın tercih ettiği şifon abiye hem daha güzel ve uçuş uçuş gösteriyor. Sizde bu özel günlerin birinde ten renginiz ile uyumlu şifon abiye rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Abiyenin güzelliği ve ten renginiz ile uyumlu olduğu kadar altına ne giydiğiniz ve nasıl kombinlediğiniz de çok önemlidir. Aksi takdirde ne kadar güzel bir tesettür abiye olursa olsun üstünüzde güzel durmayacaktır.

https://www.modaselvim.com/tesettur-abiye-elbise

Spor Ayakkabı

Genel olarak toplumda şık ve özel günlerde kıyafetin altına Stiletto ya da güzel yüksek topuklu ayakkabılar giyilirse de son zamanlarda özel günlerde kıyafetin altına daha çok hanımlar tarafından spor ayakkabı tercih ediliyor. Hem rahat olma açısından hem de ayrı bir hava katmak acısından spor ayakkabı büyük bir rol oynuyor. Eğer sizin için de rahatlık şıklıktan biraz daha önce geliyor ve siz de modaya uymak istiyorsanız o halde abiyeniz ile renk açısından uyumlu bir spor ayakkabı tercih edebilirsiniz. Tesettür abiye giyerken spor ayakkabı kesinlikle tercihiniz olabilir.

Topuklu Ayakkabı

Abiye giyeceksiniz bir diğer tercihinizde topuklu ayakkabı olabilir. Sizin için daha çok şıklık rahatlıktan önce geliyorsa topuklu ayakkabı tercihiniz olacaktır. Buradaki önemli nokta giyeceğiniz topuklu ayakkabının abiyeniz ile uyumlu olmasıdır. Böylece güzel bir kombin elde etmiş olursunuz. Abiyeniz ile aynı renk ya da uyumlu bir renk topuklu ayakkabı tercih edebilirsin

 

Abiye Modelleri Hakkında

Firma 1996 yılında tekstil sektörüne giriş sağlamıştır. Her zaman en iyi ve doğru bir hizmet sağlamaya çalışmıştır. Bu da uzman ekipler ve tasarımcılar ile mümkün olmaktadır. Daima kalite ilk kıstas olarak alınmıştır. Kalitenin esas olduğu bir hizmet içerisinde sağlanan müşteri memnuniyeti de kaçınılmaz olmuştur. Mutlu müşteri kazanımı sağlayan Modaselvim firması aldığı olumlu dönüşler ile daha başarılı süreçlere girmiştir. Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan firma web sitesi üzerinden bu ürünlerini müşteri beğenisine sunmaktadır.

Tasarımlar; dış giyim, tesettür abiye, başörtü ve rahat giyim olarak yer alır. 2013 yılı firma açısından tesettür ürünlerine yoğunlaştığı dönemdir. Bu alanda yakalanacak önemli başarıları ortaya koymuştur. Yılların getirdiği sektör deneyimi tüm süreçlere en iyi şekilde uyarlanmıştır. Başarıya önemli katkılar sağlamıştır. Firma rakiplerinin de yer aldığı sektöre büyük yönler vermiştir. Fark yaratan çalışmaları ile rakiplerinin daima önünde bulunmaktadır. Sürekli gelişen ve kendisini güncelleyen bir yapısı bulunmaktadır. Moda esintileri tüm ürünlerine en ince ayrıntısına kadar işlenmiştir.

Aldığı yoğun talepler neticesinde genişleyen bir hizmet ağı bulunmaktadır. Daha özel üretimler kullanıcılar için sergilenmektedir. İsmi tüm dünya için bilinen bir marka haline ulaşmıştır. Tasarımı yapılan tüm ürünler müşteri ihtiyaçlarına göre ortaya koyulmaktadır. Farklı model ve baskılar zevklere göre tercih edilebilir. Firma daima müşterisi ile etkili iletişimi sürdürmektedir. Hizmet sonrası süreçler de firma tarafından önemle yürütülmektedir. Başarı devamlılığı için tüm üretimler firma garantisindedir.

Abiye Hakkında

Şıklığın ve kalitenin bir arada bulunduğu tesettür abiye modelleri özel günler için tasarlanmıştır. Nişan, düğün ve kına gecesi gibi kıymetli anlarda şıklık sunulmaktadır. Kalitenin egemen olduğu birçok model içesinde zevklere göre tercih mümkündür. Uygun ödeme seçenekleri ve sorunsuz işleyen kargo hizmeti ile her anı keyifle tamamlanmaktadır. Kullanılan kumaşlar ve uygulanan işçilik ile fark yaratan ürünler bulunmaktadır.

Abiye Modelleri

  • Çiçek Aksesuarlı Abiye Modeli
  • Güpürü İncili Abiye Modeli
  • Şifon Kuyruklu Payetli Abiye Modeli
  • Fırfırlı Şifon Abiye Modeli
  • Akseuar Detaylı Abiye Modeli
  • Pul Payetli Abiye Modeli

Tesettürlü Abiyenin Giyimi

Tesettür giyim günden güne daha fazla çeşidiyle kendini yenilemeyi sürdürmektedir. Tesettür giyimin dışında kalan zamanlarda bayanların tercih ettiği tesettür abiye özel gün ve gecelerde giydikleri elbiselerdir. Daha önce kadınların rahatsız oldukları abiye konusu, gelişen giyim sektörüyle beraber her zevke ve yaşa göre tüm kadınlara hitap etmeye başlamıştır. Bununla birlikte tesettür modasına yeni bir görünüm ve soluk gelmiştir.

Tesettür Abiyenin Alımında Neye Dikkat Edilmelidir?

Tesettür abiye giyen bir bayanın yaşı ve fiziğine uygun şekilde geldiği zaman güzel ve şık görünüm ortaya çıkar. Örneğin hafif kilolu olan hanımların, üste yapışan balık model, desen, payetler ile süslenmiş bir tesettür abiye seçmemesi gerekiyor. Böyle tesettürlü abiyeler kendilerini olduklarından daha fazla kilolu gösterir. Çünkü bir bayan için en ızdırap verici şey kilolu görünmesidir. Bayanlar bu tür parlak renk ve kumaşlardan uzak durmalıdır. Çünkü ışık yansıması ile kendilerini aynı şekilde yine kilolu gösterir. Çok canlı ve parlak renkler yerine, daha koyu olan abiyeleri tercih etmelidir. Onları olduğundan daha ince gösterecektir. Saten gibi kalın kumaşlar tercih edilmemeli ve akan kumaşlar yani ince şifon, krep gibi kumaşlar seçilmelidir.

https://www.modaselvim.com/tesettur-abiye-elbise

Tesettür Abiyenin Tercihleri Nasıl Olmalıdır?

Abiye alternatiflerin de güncel modanın ikonları oldukça farklı ve fazla gereçler kullanılmaktadır. Bu gereçleri ise çeşitli kumaş dokularında oluşturulan elbiseleri ortaya çıkarmaktadır. Alt ve üst bedene dönük oluşturulan dantel ve nakış işi kaplamalar ile yapılan çiçek motifleri yaz trendlerinin arasında bulunur. Kapalı alanlar için yapılan kaftan benzeri ise top kumaştan oluşturulan uzun elbise modelleri kırmızı tonları ve pastel renkler ile önde gelenler arasında bulunur. Nişan ve düğün alternatifleri için de kullanılan pastel renklerle güzelliği ve şıklığı yakalamak mümkündür.

Bu tür abiyeleri her kadının giyebileceği şekilde olur. Ancak fiziği ve yaşına uygun bir şekilde doğru seçimler yapılarak giyilmelidir. Bununla beraber elbiseye uygun şekilde bir eşarp seçimi de yapılmalıdır. şayet elbise çok desenli ve göze fazla çarpıyorsa, eşarbın sade olması daha isabetli olacaktır. Bunun tam tersi ise elbise sakin bir modelse onu tamamlayacak ve göz alıcı bir eşarbın seçilmesi gerekir. Bunlarla beraber elbiseye uygun bir ayakkabı olması ve takının takılması ile giyilecek kıyafet daha şık bir hale gelecektir. Şayet takı takmayı sevmeyen kadın olursa, eşarpların atacakları küçük bir aksesuarların hem takının takmış olduğu görümü vermiş olacaklar hem de daha göz alıcı bir görünüm elde edeceklerdir.

 

 

Tesettür Abiye Modası

Her birey muhakkak ki giyimine kuşamına özen gösterir, dışarıdan bakıldığında güzel görünmek ister. Her bireyin kendine özgü bir tarzı ve moda anlayışı vardır. Kıyafet alışverişlerini de bu tarza ve moda anlayışına göre yaparlar. Hal böyle olunca moda sektörü de, tesettür giyim konusunda kendisini gün geçtikçe geliştiriyor. Bu da her alanda çok fazla seçeneğin karşımıza çıkması anlamına geliyor.

Tesettür Abiye Şıklık Konusunda Rekabet Yaratıyor

Tesettürlü hanımlar düğün, nişan, özel günler ya da davetler için abiye gereksinimi duyuyor. Bu konuda da eskisine göre çok daha fazla alternatifleri var. Tesettür abiye deyince pek çok farklı modelde ve renkte abiyeler karşımıza çıkıyor. Sektörün büyümesi sonucu diğer tüm tesettür giyim ürünleri gibi tesettür abiye seçenekleri de arttı. Bu her ne kadar tesettür giyim tercih eden bireyler için gayet güzel bir şey olsa da, artık seçim yapmak eskisine göre zorlaştı.

https://www.modaselvim.com/tesettur-abiye-elbise

Haliyle de bugün tesettür giyim tercih edenler arasında bir şıklık yarışı yaşanıyor. Tabii ki tatlı bir rekabet bu. Sade ya da işlemeli, istediğiniz her renkte abiye bulmanız mümkün. Artık dışarıya nasıl bir tarz yansıtmak istiyorsanız, nasıl görünmek istiyorsanız bunu rahatça sağlamanız mümkün. Tesettür abiye satın almak için hemen alışverişe başlamak isterseniz, modaselvim.com sizleri bekliyor.

Tesettür Giyimde Abiye Büyüyerek Devam Ediyor

Bir düğün ya da kına gecesi öncesi kendinize bir abiye almak istiyorsanız nelere dikkat etmeniz gerekir.

Hem şık hem de ekonomik olmalıdır.

İstenilen tarzı tamamen yaratmalıdır.

Eğer tarzınızı yansıtmıyorsa ya da düşündüğünüz gibi değilse, satın aldığınız mağaza size değişim imkanları sunmalıdır. (Bunun için de modeselvim.com’u tercih etmenizi tavsiye ediyoruz.)

Bir abiye satın almadan önce size farklı renk ve model alternatifleri sunulmalıdır.

Sizin memnuniyetini her şeyin önünde tutan bir müşteri temsilcisi bulunmalıdır.

Eğer tüm bunlar sorunsuz bir şekilde gerçekleştiyse, bu, sizin için sorunsuz bir alışveriş deneyimi olmuş demektir. Bazı firmalar size ürün satmak isterler ama yardımcı olmak istemezler. Siz, sadece sizi düşünen bir firmadan, yani modaselvim.com’dan alışveriş yapmak için geç kalmayın.

 

Özel Günlerin Tercihi Abiye

Yaz sezonunun açılması ile artan kına, düğün, nişan gibi davetlerde şık görünmenin en iyi seçimi tabi ki abiye elbiseler. Günler öncesi başlayan kıyafet arayışı, kombinleme gibi sorunlara gelin beraber cevap bulalım.

Vücut Tipine Göre Abiye Elbise Seçimi Nasıl Olmalı?

Beli ince hanımların önerisi ile başlayacak olursak kesinlikle bel şeritli, kemerli modeller biçilmiş kaftan olacaktır. Çünkü bel detayı, ince ve zarifliği daha çok ortaya çıkaracaktır. Basenli kadınlar ise kesinlikle üzerlerine oturan balık tesettür abiye modellerinden kaçınmalılar. Balık etek formu olduklarından daha kilolu gösterecektir ne yazık ki. Şifon kumaşta A kesim modeller daha zarif gösterecektir.

Göğüs kupu büyük olan hanımlar ise üst kısımda detaylardan kaçınmalı. İşleme, pul, fırfır ve payet detaylarını etek kısmında tercih etmeliler. Boyu kısa kadınlar için ideal bir tercih olacak önü kısa arkası biraz daha uzun modeller yeni sezonda yerini alırken daha uzun hanımlar abiye tercihini tam boy eteklerden yana kullanabilirler.

Abiyelerde Hangi Renk Moda?

Hemen akla ilk gelen siyah renk olsa da bu sezonda aksine canlı renkler göze çarpıyor. Morlar, yeşiller, maviler ve bordolar en çok tercih edilen renkler olurken, siyah ve lacivert eskisi kadar ilgi görmüyor. Daha sade renk tercih etmek isteyenler için gri iyi bir seçenek olacaktır.

Göze Çarpan Detaylar

Abiye denince ışıltılar, danteller, fırfırlar olmazsa olmaz. Elbiseyi abiyeleştiren kullanılan kumaş ve süslemek için kullanılan detaylardır. Tesettür abiye modellerinde sezonun trendi bel ve yaka kısmında kullanılan parlak işlemeli detaylar. Hem dikkat çekici hemde sade görünen bu işlemelere eşlik eten şifon uçuş uçuş etek kısmı, baş örtüsü ile uygun kombin edildiği zaman sizleri davetin yıldızı yapabilir.

Bir başka tercih edilen detay modeli de fırfırlar.

Kol ve etek uçlarına hareket katmak için kullanılıyor. Parlak detay sevmeyenler, yine de dikkat çekici bir abiye giymek isteyenler fırfırlı modeller tercih edebilir. Sezonun esas trendine gelecek olursak kesinlikle şifon kuyruk modeli. Abiyeniz ister pullu, payetli olsun ister dümdüz olsun kullanabilirsiniz. Dikkat edeceğiniz tek nokta şifon kuyruklu model kesinlikle balık elbise olmalıdır.

 

Özel Davetler İçin Tesettür Abiye Modelleri

Yaz sezonunda artan düğün, nişan ve özel gecelerde giyilecek kıyafetler oldukça önemlidir. Hanımlar da bu gibi özel günlerde giymek adına doğru kıyafetleri tercih etmek istiyorlar. Bu nedenle gidilecek yere göre bir kıyafet tercihi önem taşıyor. Özellikle de hanımlar abiye kıyafet seçenekleri arasından doğru tercihi yapmak adına ince eleyip ince dokurlar. Bu kıyafetler ile doğru kombinler yapmak da oldukça önemlidir. Kadınlara en yakışan kıyafet tercihlerini yapabilmek adına doğru araştırma yapılmalıdır. Bu sayede oldukça şık ve zarif bir görünüm de kazanılabilir.

Öne Çıkan Tesettür Abiye Modelleri

Son dönemde 2020 yaz sezonunda birbirinden şık tesettür abiye modelleri vitrinlerdeki yerini alıyor. Her yaştan kadınlara hitap eden bu abiye kıyafetler arasından en iyi olanları tercih edilebilir. Özellikle bu yaz döneminde tesettürlü hanımlar için son derece kullanışlı abiye kıyafet modelleri mevcut. Balon kol abiye kıyafetler tül ve dantel detaylardan oluşuyor. Bunun yanı sıra pul ve payet işlemeli abiye kıyafetler de çok ilgi görüyor. Her yaştan kadınlar için elbiseler farklılık gösterebiliyor. Gençler daha hafif ve şık abiyeleri tercih ediyorlar. Aynı zamanda belden bağlamalı abiyeler de beğeniliyor.

Tesettür Abiyelerin Kombini Yapılırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Tesettürlü hanımlar özel davetlere giderken seçecekleri kıyafetleri uygun bir kombin haline dönüştürmeliler. Bu abiye kıyafetler ile kullanılan tüm parçalar ve aksesuarlar birbiri ile uyumlu olmalıdır. Eğer sade ve şık bir tesettür abiye giyiliyorsa şık ve taşlı bir topuklu ayakkabı seçilmeli. Aynı zamanda bu ayakkabıya uyumlu çanta da seçilmeli. Hanımlar daha taşlı ve tül detaylı kıyafet tercih ettiklerinde sade ve mat topuklu ayakkabılar kullanmalılar. Bu kombin uygun aksesuarlar ve mat renkli bir çanta ile de tamamlanabilir. Bu sayede şık bir görünüm de oluşur.

Abiye Kıyafetlerin Temizliği Nasıl Yapılmalı?

Abiye kıyafet satın alınırken kolay yıkanabilir olmasına dikkat edilmelidir. Bunun yanı sıra kıyafetin temizlik talimatlarına uygun bir bakım türü uygulanmalıdır. Abiye kıyafetlerin kumaşları hassas olduğu için mutlaka kuru temizlemeye gönderilmelidir. Kuru temizlemeye gönderilen kıyafetler de daha uzun ömürlü olacaktır. Kıyafetler de ilk günkü gibi kalacaktır.

 

Hanımlar İçin En Güzel Tesettür Abiye Modelleri

Kadınlar için doğru kıyafet tercihi çok önemlidir. Doğru kıyafet tercih edildiğinde hem şık hem de zarif bir görünüme kavuşmak mümkün olur. Kadınlar için doğru kıyafet seçilerek benzersiz kombinler yapılarak güzel görünüm sağlanabilir. Aynı zamanda gidilecek yere göre kıyafet tercihi yapılmalıdır.

Özellikle de davetlere gidilirken doğru kıyafetler kullanılmalıdır. Bu kıyafetler de uygun aksesuarlar ile tamamlanmalıdır. Kadınlar her zaman vücutlarını tanımalı ve buna göre giyinmelidir. O sayede kadınlar da şık ve benzersiz bir görünüme sahip olabilirler. Önemli olan doğru seçimler yapmaktır.

En İyi Tesettür Abiye Modelleri Nelerdir?

Günümüzde birbirinden güzel tesettür abiye modelleri bulunuyor. Doğru tercihler yapılarak şık ve kullanışlı abiye kıyafetler giyilebilir. Özellikle 2020 yılı tesettür giyim modasında cıvıl cıvıl renkler ön plana çıkıyor. Aynı zamanda geometrik desenli kıyafetler de çok fazla tercih ediliyor. Bu sayede hanımlar kıyafet tercihlerinde yaratıcılıklarını konuşturuyorlar. Özellikle balon kol ve tül detaylı abiye kıyafetler herkesin beğenisini topluyor. Aynı zamanda tesettür abiye modelleri arasında birbirinden şık ve zarif modelleri göze çarpıyor. Bu sezon belden bağlamalı kıyafetler de çok tercih ediliyor.

Tesettürlü Hanımlar Abiyeleri Nasıl Kombin Yapmalılar?

Tesettürlü hanımlar için doğru kombinler yapmak oldukça önemlidir. Birbiri ile uyumlu parçalar bir araya getirilerek güzel ve şık kombinler ortaya çıkarılabilir. Bunun için göze çarpan bir star parça seçilmelidir. Sonrasında ise bu star parçayı tamamlayan aksesuarlar satın alınmalıdır. Genellikle abiye kıyafetler kişilerin zevk ve beğenileri doğrultusunda seçilir. Abiye kıyafetin rengine uygun bir topuklu ayakkabı giyilmelidir. Abiye kıyafet parlak ve taş işlemeli ise topuklu ayakkabılar daha mat olmalıdır. Sade ve düz renkli bir abiye elbisenin altına ise daha parlak ve gösterişli ayakkabılar da giyilebilir.

Abiye Kıyafetlerin Temizliğinde Nelere Dikkat Edilmeli?

Kadınlar abiye kıyafet satın alırken kolay temizlenebilir olmasına dikkat etmeliler. Bunun yanı sıra abiye kıyafetlerin üzerinde yazan bakım ve temizlik talimatları da dikkatli bir şekilde okunmalıdır. Bu talimatlar doğrultusunda kıyafetlerin temizliği yapılmalıdır. Abiye kıyafetler hassas kumaşlardan oluştuğu için mutlaka kuru temizlemeye gönderilmelidir. Kuru temizlemeye gönderilen kıyafetler daha uzun süre giyilebilir.

 

Tesettür Abiye

Muhafazakar kesimin en çok tercih ettiği giyim şekli olan tesettür giyim her zaman kullanılan elbiselerin başında gelir. İnsanlar daha çok kendisine uygun olan tesettür modelleri ve kendisine uygun elbise durumlarını tercih ederek karşı tarafa daha zarif olmasını sağlar. Böylece kişiler her zaman özel günlerde ya da günlük giyeceği tesettürler de yerine göre giyinerek daha zarif görünmek ister. Kişiler en çok tesettür abiye durumlarını ön plana alarak sade ve tek bir elbise olmasından her zaman rağbet gören bir türdür.

Tesettür abiye kullanan kişiler ilk önce kendisine uygun renkleri belirleyerek ve dış görünümün güzel olmasını sağlayarak abiye modellerini tercih eder. Böylelikle kişiler her zaman baş örtüye uygun abiye model ve renklerinin aynı olmasına dikkat eder. Eğer başörtü ile abiye uygun olmazsa dışarıdan daha absürt bir şekilde göze hitap eder. Bu da kişilerin devamlı olarak kendine uygun ve yakışacak abiye modellerini tercih eder.

Tesettür Abiye Kombin

Kadınlar tesettür abiye modellerini tercih ederken kendi sevdiği renklerine göre uygun kombin yaparak kendisinin daha güzel görünmesini ister. Bu sayede kişiler her zaman kendine uygun modeller ile daha anlamlı şekilde giyinerek gideceği yere göre renk seçimi yapar. Böylece kişiler uygun olan yönler ile daha uyumlu şekilde giyimini dikkat eder. Bir diğer konu ise kişiler abiye tercih ederken kendisinin üzerinde güzel durup durmayacağına dikkat etmesi gerekir.

Tesettür Abiye Mevsimsel

Muhafazakar kadınlar tesettür elbiseyi tercih ederken elbisenin hangi mevsimde giyileceğine göre renk ve model seçimi yapar. Bu durumda kişiler her zaman kendisine uygun şekilde abiye modelleri ile seçim yapar. Özellikle kişilerin yazın sıcak ortamda başörtü ile abiye giymek oldukça zahmetli bir iştir. Bu durumda kişiler kendisine uygun olan renkleri tercih ederek bu renkler açık tonlu olduğu müddetçe güneşi yansıtarak sıcaklık durumunu hafifletir.

Tesettür Abiye Modelleri

Kişilerin abiye modelleri yıldan yıla değişim gösterdiğinden modellere uyum sağlayarak daha rahat ve daha düzenli bir şekilde giyimine dikkat eder. Bu da kişilerin her zaman yaptığı bir durum olarak kendisine uygun şekilde giyinme tercihine bırakılır. Böylelikle kişiler her zaman daha uygun şekilde tesettür modellerini ve çeşitlerini tercih eder.

 

Birbirinden Şık Tesettür Abiye Modelleri

Kadın giyim sektöründe bulunan yepyeni kıyafetler ile benzersiz kombinler yapılıyor. Kadınların oldukça güzel ve şık bir görünüme sahip olmaları için doğru parçaları almaları gerekiyor. Her zevke ve beğeniye uygun kıyafetler vitrinlerdeki yerini alıyor. Hanımlar da kendi zevklerine uygun modelleri tercih edebilirler. Bu kıyafetler doğru aksesuarlar ile tamamlandığında çok şık ve zarif bir görünüm elde ediliyor. Doğru kombinler yapmak adına bazı detaylara çok dikkat etmek lazım. Öncelikle birbiri ile uyumlu giysiler alınmalı. Özel günler için ise doğru bir şekilde hazırlanılmalı.

https://www.modaselvim.com/tesettur-abiye-elbise

En Çok Tercih Edilen Tesettür Abiye Modelleri

Son yıllarda abiye kıyafet modelleri oldukça artış gösterdi. Her zevke ve beğeniye hitap eden bu abiyeler doğru kombinler ile göz alıcı bir şıklık yaratıyor. Her zevke ve beğeniye uygun olan bu kıyafetleri seçmek ise büyük bir özen istiyor. Tesettürlü hanımlar özel davetlere giderken kendilerine en çok uyan kıyafetleri tercih etmeliler. Bu şekilde şık ve zarif bir görünüm de elde ederler. Aynı zamanda son dönemde abiye kıyafetler belden bağlamalı modeller ile öne çıkıyor. Aynı zamanda fermuarlı ve düğmeli abiye kıyafetler de çok fazla kullanılıyor. Bunlar da güzel görünüyor.

Tesettür Abiye Kıyafet Kombinlerinde Nelere Dikkat Edilmeli?

Hanımlar tesettür abiye kıyafet alırken mutlaka ona uygun bir ayakkabı tercih etmeliler. Zarif ve dantel detayları olan abiye kıyafetlerin altına mat bir topuklu ayakkabı giyilebilir. Aynı şekilde kombine aynı şekilde mat bir el çantası da kullanılabilir. Bu kıyafete uygun bir baş örtüsü ve yakada zarif bir broş da kullanılabilir. Aynı zamanda tesettür abiye kıyafetin rengi de ten rengi ile uyumlu olmalıdır. Beyaz tenli hanımlar kırmızı, pudra ve siyah renk abiye kıyafetleri çok güzel taşırlar. Esmer hanımlar ise sarı, yeşil ve mavi rengi oldukça güzel taşırlar. Bu detaylar da dikkat çeker.

Tesettür Abiye Kıyafetlerin Temizliği Nasıl Yapılmalı?

Tesettürlü hanımlar kıyafetlerinin temizliğine çok dikkat etmeliler. Doğru bir bakım yapıldığında abiyeler uzun yıllar rahatlıkla giyilebilir. Aynı zamanda abiyeler mutlaka kuru temizlemeye gönderilmelidir. Kuru temizlemede özenli bir şekilde temizlenen abiyeler uzun süre kullanılabilir.

 

 

 

Kadınlar İçin Harika Tesettür Abiye Modelleri

Tesettürlü hanımlar kıyafet tercihlerinde pek çok detaya dikkat ederler. Günümüzde ise dünyanın öncü moda akımları takip edilerek en iyi elbiseler üretiliyor. Birbirinden farklı desen ve modellerde elbise bulmak mümkün.

Vitrinlerde yer alan birbirinden farklı modelde elbiseler kadınların beğenisine sunuluyor. Bunun yanı sıra her yaştan hanımlara hitap eden oldukça güzel elbiseler de uygun aksesuarlar ile kombin yapılabiliyor. Bu kombinler de yapılarak oldukça şık ve zarif bir görünüm kazandırılıyor. Aynı zamanda bu elbiseler doğru biçimde temizlenirse uzun yıllar kullanılabilir.

https://www.modaselvim.com/tesettur-abiye-elbise

En Şık Tesettür Abiye Modelleri

Günümüzde her yaştan kadınlara hitap eden birbirinden güzel kıyafetler bulmak mümkün. Özellikle tesettür giyimde sınırsız elbise seçeneği bulunuyor. O elbiseler ise doğru parçalar ile tamamlanıyor. Aynı zamanda tesettür abiye modelleri de farklılık gösteriyor. Özellikle yaz sezonunda belden bağlamalı ve salaş abiye sık sık kullanılıyor. Ayrıca özellikle genç kızlar düğmeli ve fermuarlı elbise modellerini tercih ediyorlar. Özel davetlerde ise daha şık tesettür abiye modelleri seçiliyor. Tesettürlü hanımlar bu elbiseleri de genellikle farklı parçalar ile tamamlayarak giyiyorlar.

Tesettür Elbise Modelleri Nasıl Kombin Yapılır?

Tesettürlü hanımlar elbiseleri kombin yaparken bazı detaylara dikkat ederler. Özellikle tüm bu kıyafetler gidilecek yere göre seçilmeli. Günlük yaşamda giyilen sade bir elbise modelinin altına spor ayakkabı ve ya günlük ayakkabı giyilebilir. Bu kombin spor tarzda bir çanta ve sade bir başörtüsü ile de tamamlanır. Aynı zamanda özel bir davete gidilecek ise şık ve zarif bir tesettür elbise giyilebilir. Bu elbisenin altına ise güzel bir topuklu ayakkabı giyilebilir. Bunun yanı sıra elbiseye uygun zarif bir çanta ile kombin tamamlanabilir. Ayrıca bu kombinin üzerine şık bir başörtüsü de seçilir.

Tesettür Abiye Bakım Ve Temizliği

Tesettürlü hanımlar abiye elbise alırken bakım ve temizlik talimatlarını da detaylı bir şekilde okumalılar. Çünkü her elbisenin yıkama metodu farklı olabilir. O nedenle de kıyafetler kumaş kalitelerine uygun olarak yıkanmalıdır. Günlük yaşamda giyilen elbiseler çamaşır makinesinde elde yıkanabilir. Özel davetlerde giyilen abiyeler ise mutlaka önce kuru temizlemeye gönderilmelidir.

 

Tesettüre Uygun Modern Abiyeler

Bilindiği gibi; önemli günlerde, davetlerde, düğün ve nişan törenlerinde tercih edilecek kıyafetler de bu ortamlara uygun bir biçimde seçilmektedir. Özellikle tesettür giyimi tercih eden kadınların, eski zamanlarda seçebilecekleri alternatif kıyafet modelleri bulunmamaktaydı. Abiye modelleri şimdiki gibi tesettüre uygun değildi ve dekolteli üretilmekteydi.

Günümüzde çok çeşitli renk, desen ve modellerde tesettür kıyafetleri bulunduğu gibi, özel günler ve davetler için tasarlanmış tesettür abiye modelleri de çeşitlilik göstermektedir. Böylelikle artık günümüzde tesettür giyimi tercih eden kadınların seçebileceği ve kendi tarzlarını oluşturabilecekleri binlerce tesettür giyim modelleri bulunmaktadır. Özellikle özel davetlerde ne giyeceği konusunda tatlı telaş yaşayan tesettür giyimi tercih eden müşterilerimize yüzlerce tesettür abiye modellerimiz ile hizmet sunmaktayız.

Davet ve Organizasyonlara Uygun Abiye Seçimi

Çeşitli davetlere ve organizasyonlara uygun olarak kıyafet seçimi yapmak sadece tesettürlü kadınlar için değil herkes için önem arz eden bir konudur. Bu nedenle seçimi yapılacak kıyafet noktasında organizasyon ve davetlere uyumluluk göstermek gerekmektedir. Bu konuda kuşkusuz en büyük kararsızlığı yaşayan kadınlardır. Onların bu durumuna yönelik sunduğumuz modern kıyafet çeşitliliği sayesinde artık çok daha kolay kıyafet seçimlerini gerçekleştirmekteler.

Online mağazamız olan modaselvim.com sitesinde istenilen desende, renkte ve tarzda abiye modellerine ulaşabilir, dilerseniz her mevsim için ayrı ayrı dizayn edilmiş binlerce model arasından kendinize kombin yapabilirsiniz. Kadınların giyim tarzına hitap edebilmek için onları çok iyi tanımak gereklidir. Kadınlar seçtikleri bir kıyafeti başkasının üzerinde görünce bu durumdan olumsuz olarak etkilenmektedir. Çoğu erkek ise böyle bir durumda umursamaz davranmaktadır. Firmamız kadınların bu hassasiyetini bildiği için tek tip kıyafetlerden ziyade kadınların kendi kombinlerini oluşturabilmesine olanak sağlamaktadır.

Mağazamızda Bulunan Abiye Modelleri

Payetli Abiye Elbise Modeli

İpek Dantel Abiyeleri

Fırfırlı Abiye Elbise Modeli

Payetli Abiye Elbise Modeli

Elbise üzerine yerleştirilmiş payet tasarımlar göze çarpan şık modellerimizdendir. Tesettür abiyelerin üst bölümüne ve kollarına yerleştirilmiş bu payetler modern bir görünüm kazanmanızı sağlayacaktır.

İpek Dantel Abiyeleri

Robadan bir biçimde kat kat dantelli tasarlanan bu modelde etek uçlarında bulunan fırfır detaylar renkli bir görünüm sergilemektedir.

Fırfırlı Abiye Elbise Modeli

Etek uç kısımlarına yerleştirilmiş fırfırları sayesinde son dönemin gözde abiye modellerinden olan bu ürünün farklı renk ve desenleri sunulmaktadır.

 

Tesettür Abiye Modelleri

Söz, nişan, düğün davetleri ve diğer özel davetlerde sıklıkla kullanılan tesettür abiye modelleri, günümüzde çok çeşitlenerek her tarza uygun hale gelmiştir. Eskinin demode, tek tip abiyeleri düşününce, özel tasarımcıların ve butiklerin de artmasıyla seçenekler oldukça çoğalmıştır. Tarlatanlı ya da tarlatansız, kasnaklı, işlemeli, nakışlı, inci ya da boncuklarla süslenmiş birçok tesettür abiye modeli bulunmaktadır. Tesettür abiyeler kişiye özel dikime ihtiyaç duyulmayan, genellikle her bedene uyabilen korse özelliğiyle üretildiğinden, internet üzerinden alınması da güzel sonuçlar doğuracaktır.

Tesettür Abiye Seçimi

Çok çeşitli bir ürün yelpazesi bulunan tesettür abiye modellerini seçmek için öncelikle o kıyafetin giyileceği gün belirlenmelidir. Eğer nişan, söz gibi özel bir günde gelin olacak kişi için seçiliyorsa, zevki de göz önünde bulundurularak kasnaklı ya da tarlatanlı abiye modelleri önerilmektedir. Bu sayede hem elbisenin daha zengin durması sağlanır, hem de gelin herkesten daha gösterişli görünür. Ancak, evde yapılan söz ya da nişanlarda veya gelinin daha sade zevklerinin olduğu durumlara uygun tesettür abiyeler de bulunmaktadır.

Daha sade gelinler çok kabarık olmayan etekleri tercih ediyor olsa da, bu noktada en önemli dikkat edilmesi gereken nokta kumaş seçimidir. Kumaşın saten, tafta, ipek, Fransız dantel ya da kadife gibi kaliteli üretimlerden seçilmesi önemlidir. Ayrıca dikiş konusunda da muhakkak güvenilir markalara emanet edilmelidir. Bunun yanında işleme veya nakış yoğunluğu, dantel seçimi gibi seçimler de tesettür abiye seçimi konusunda kullanıcılara yardımcı olmaktadır.

Tesettür Abiye Fiyatları

Tesettür abiyelerin kumaş maliyetleri, işleme zahmetleri ve üretim süreci normal abiyelere oranla çok daha zor ve uzundur. Bu sebeple tesettür abiye fiyatlarını, normal abiyelerle kıyaslamak çok doğru bir yaklaşım değildir. Hem kullanılan malzemenin daha çok olması, hem de dikişin çok daha zahmetli ve uzun olması buna bir örnektir. Bazı tesettür abiyeler hemen hemen bir gelinlik kadar uğraştırıcı olmaktadır. Bu sebeple, tesettür abiye fiyatlarını çok görmemek gerekir. Yine de son yıllarda, tasarımcıların çoğalması ve fabrikasyon dikişin de artmasıyla tesettür abiye fiyatlarında bir miktar azalma meydana gelmiştir.

 

Tesettür Abiye

Tesettür giyim de en önemli kombinlerden biri de tesettür abiye tarzıdır. Çünkü bu tarzı yapabilmek hem çok kolay hem de çok zor olabilmektedir. Doğru kıyafeti doğru renk tonu, doğru aksesuar ve kişinin tarzı ile uyumlu olmasına dikkat edilmesi gerekir. Kişinin vücudunu çok sarmayan yani vücut hatlarını belli etmeyen, daha parlak kumaşların seçilerek yapıldığı kombinlerdir. Her kişinin vücut tipi çok farklı olduğundan dolayı abiye seçimi de çok farklı olabilecektir. Kişi vücut tipini tanıyor ise ona göre elbise seçimi de çok daha kolay olacaktır.

Tesettür Abiye Tercihi Nasıl Olmalıdır?

Tesettürlü kadınlar giyim tarzlarına önem verdikçe elbise firmaları da o oran da artmıştır ve bu amaçla tercih edilebilecek ürünler fazla olacaktır. Online sitelerin olması ile de çok daha kolay ürünler bulundu.

Mevsimlere göre elbise modelleri değişiyor ise abiye modelleri de değişir. Kışın daha kalın ve daha soğuk renkler tercih edilirken, yazın daha açık ve sıcak renkler tercih edilir. Ten rengine göre de kıyafetlerin renkleri değişir. Bütün bu kombinler yapılırken ayakkabı ve aksesuar seçimi, eşarp bağlanma şekli de değişecektir. Kişilerin vücut hatlarını belli edecek ürünler asla tercih edilmemelidir. Ve çok ince ve şeffaf kumaşlı ürünler kullanılmamalıdır.

Günümüzde tesettür abiye çiçek desenli elbiseler, daha keskin desenler, daha etkileyici renkli elbiseler tercih edilmektedir. Örneğin; Beyaz üzerine daha açık değil de daha koyu ve daha canlı renkler tercih edilir. Çok koyu olan renkler ile kombin yaparken bütün ürünlerin çok koyu renkli olmamasına dikkat edilmesi gerekir. Kullanılan kumaşın da cinsinin çok büyük önemi olmaktadır. Genellikle çok terletmeyen ürünler tercih edilir. Çok fazla kalın olan ürünler tercih edilir ise kullanacak kişi terleyecek ve rahatsız olacaktır.

Mevsimine göre giyilmesi gerekmektedir. Örneğin yazın kadife kumaş gibi ürünlerin kullanılmaması gerekir. Tabi ki kışın da çok ince tiril tiril ürünlerin tercih edilmemesi gerekir. Kullanılacak ayakkabıların kışın daha kapalı olması da gereklidir. Aksi takdirde kişi çok fazla rahatsızlık hissedebilecektir.

Bu ürünlere ulaşmada artık eskisi gibi kişiler çok zorluk yaşamamaktadırlar. Çünkü birçok yerde online sitelerden, büyük mağazalardan ulaşabilirler.

 

Hem Şık Hem Zarif Tesettür Abiye Modelleri

Günümüz modasında tesettürlü kadınlar giyimlerine oldukça önem vermektedir. Tesettürlü kadınlar hem kendi zevkleri hem de kendi beğenileri doğrultusunda tesettür giyim tercihlerini yapıyorlar. Bu sebep ile tesettür giyim sektörü de her yeni sezon kendini yenileyerek muhafazakar kadınların taleplerini karşılamaktadır. Bu yüzden her yaşa hitap eden birçok model tesettür giyim seçenekleri içerisinde bulunmaktadır. Tssettürlü kadınlarda gideceği her ortama uygun kıyafeti daha kolay bir şekilde temin edebilmektedir. Bu şekilde her tesettürlü kadın kendine yakışacağı şekilde giyinebilmektedir.

En Gözde Tesettür Abiye Modelleri Nelerdir?

Tesettürlü kadınlar genel olarak giyimlerine daha çok özen gösterirler. Bu sebeple de kombinlerinxe doğru tercihleri yapmak oldukça önemli olmaktadır. Özellikle de gidilecek mekana göre kıyafet tercihi oldukça önem arz etmektedir. Bu sebep ile kadınlar tesettür abiye modellerini tercih ederken birçok detaya dikkat etmeleri gerekir. Özellikle nikah, düğün ve nişan gibi yerlere gidilirken mutlaka hem şık hem de zarif bir tesettür abiye giyilir. Özel gün ve özel gecelerde tercih edilen abiye kıyafetler hem tül hem de dantel detayları ile hareketlendirilmektedir. Bu hareketli abiye modellerine ise sade bir eşarp tercih edilmelidir.

Tesettür Abiye Modelleri İle En Şık Kombin Nasıl Oluşturulur?

Muhafazakar kadınlar tesettür abiye kıyafet satın alırken kişisel zevkleri doğrultusunda tercihlerini gerçekleştirirler. Aynı zamanda satın alınan abiye modelleri tesettürlü kadınların vucut yapısına uygun olmalıdır. Abiye modeli ne çok bol ne de çok dar olmalıdır. Tercih edilen abiyenin renginde bir başörtüsü çoğu zaman çok şık bir görünüm sağlamaktadır. Abiye kıyafetine uygun ayakkabı ve aksesuarlar ile kombin tamamlanmalıdır.

Tesettür Abiyeler Nasıl Temizlenmelidir?

Tesetürlü kadınlar abiye satın alırken üzerinde yer alan bakım ve temizlik talimatlarını muhakkak okumalıdır. Özellikle bazı abiyeler hassas kumaşlardan üretilmektedir ve bu abiyelerin temizliği kuru temizlemeciler tarafından yapılmalıdır. Kuru temizlemeye gönderilen tesettür abiyeler uzun süre giyilmeye imkan sağlamaktadır. Bunun yanı sıra abiyenin kumaş yapısına göre bu abiyeler çamaşır makinasının en düşük devirinde yıkanarak temizliği gerçekleştirilmelidir. Tesettür abiyelerin bakımı çok dikkatli ve özenli yapıldığı takdirde uzun süre deforme olmadan kullanılabilmektedir. Günümüz modasında tesettürlü kadınlar giyimlerine oldukça önem vermektedir. Tesettürlü kadınlar hem kendi zevkleri hem de kendi beğenileri doğrultusunda tesettür giyim tercihlerini yapıyorlar. Bu sebep ile tesettür giyim sektörü de her yeni sezon kendini yenileyerek muhafazakar kadınların taleplerini karşılamaktadır. Bu yüzden her yaşa hitap eden birçok model tesettür giyim seçenekleri içerisinde bulunmaktadır. Tesettürlü kadınlarda gideceği her ortama uygun kıyafeti daha kolay bir şekilde temin edebilmektedir. Bu şekilde her tesettürlü kadın kendine yakışacağı şekilde giyinebilmektedir.

En Gözde Tesettür Abiye Modelleri Nelerdir?

Tesettürlü kadınlar genel olarak giyimlerine daha çok özen gösterirler. Bu sebeple de kombinlerinde doğru tercihleri yapmak oldukça önemli olmaktadır. Özellikle de gidilecek mekana göre kıyafet tercihi oldukça önem arz etmektedir. Bu sebep ile kadınlar tesettür abiye modellerini tercih ederken birçok detaya dikkat etmeleri gerekir. Özellikle nikah, düğün ve nişan gibi yerlere gidilirken mutlaka hem şık hem de zarif bir tesettür abiye giyilir. Özel gün ve özel gecelerde tercih edilen abiye kıyafetler hem tül hem de dantel detayları ile hareketlendirilmektedir. Bu hareketli abiye modellerine ise sade bir eşarp tercih edilmelidir.

Tesettür Abiye Modelleri İle En Şık Kombin Nasıl Oluşturulur?

Muhafazakar kadınlar tesettür abiye kıyafet satın alırken kişisel zevkleri doğrultusunda tercihlerini gerçekleştirirler. Aynı zamanda satın alınan abiye modelleri tesettürlü kadınların vucut yapısına uygun olmalıdır. Abiye modeli ne çok bol ne de çok dar olmalıdır. Tercih edilen abiyenin renginde bir başörtüsü çoğu zaman çok şık bir görünüm sağlamaktadır. Abiye kıyafetine uygun ayakkabı ve aksesuarlar ile kombin tamamlanmalıdır.

Tesettür Abiyeler Nasıl Temizlenmelidir?

Tesettürlü kadınlar abiye satın alırken üzerinde yer alan bakım ve temizlik talimatlarını muhakkak okumalıdır. Özellikle bazı abiyeler hassas kumaşlardan üretilmektedir ve bu abiyelerin temizliği kuru temizlemeciler tarafından yapılmalıdır. Kuru temizlemeye gönderilen tesettür abiyeler uzun süre giyilmeye imkan sağlamaktadır. Bunun yanı sıra abiyenin kumaş yapısına göre bu abiyeler çamaşır makinasının en düşük devrinde yıkanarak temizliği gerçekleştirilmelidir. Tesettür abiyelerin bakımı çok dikkatli ve özenli yapıldığı takdirde uzun süre deform olmadan kullanılabilmektedir.

 

 

 

Özel Tasarım Tesettür Elbiseler

Tesettür kıyafet modasında tesettür abiye elbise modellerinde en güzel ve en abiye modelleri neler? Ünlü markaların özel kapalı abiye elbise modellerine göz attığımızda ışıl ışıl parlayan kapalı elbiseler oldukça popüler olacak. Bir birinden ünlü markaların ürettiği parlak ve tesettür abiye elbiselerin gördüğünüz sezona damgasını Bu sezon siz bile tesettür abiye konusundaki seçimlerinizi yeniden gözden geçirmek isteyeceksiniz.

Dört Mevsim Kullanılan Tesettür Abiyeler

Dört mevsim kullanılabilen tesettür abiye elbiseleri her türlü davet ve özel günler için giyebileceğiniz çok özel abiye modellerini sizin için sunuyoruz. Özellikle tek renkte tasarlanmış ve üstü parlak desenlerle süslenmiş tesettür elbiseler hanımları bu sezonda çok şık ve zarif gösterecektir. Tasarımlarında kullanılan şifon tarzındaki kumaşlar şık ve zarif kesimleri ile dikkat çekiyor. Özellikle farklı model ve tasarımlarıyla bu sezonun en çok tercih tercih edile tesettür abiye elbiselerle kapalı hanımlar katıldıkları davetlerde göz kamaştıracak gibi görünüyor.

Özel Tasarım Tesettür Elbiseler

2020 tesettür abiye elbiselerin kumaşlarının birçoğu dışarıdan ithal ediliyor. Bu bir birinden şık ve göz alıcı tesettür elbiselere tek şey yine abiye elbiseler için özel olarak hazırlamış ve pelerin benzer biçimdeki, giysileri kullanmak olacak.

Sezonun En Trend Tesettür Elbiseleri

Parlak yeşil ve altın sarısından tasarlanmış olan tesettür abiye elbiseler sizlere şıklığı gösterecek türden. Hanımlarda tercihini bu tür abiye elbiselerden yana yapabilir. Dilerseniz de yine pelerinli abiye elbiseleri de tercih edebilirsiniz. Yine mint yeşili ve somon rengi gibi birbirinden farklı renkteki tesettür abiyeleri modellerini tercih edebilirsiniz.

Özel Tasarım Elbiseler

Her yaş gurubundaki hanımların kolayca kullanabileceği tesettür abiye elbiselerde haki yeşili, mürdüm lacivert, bordo, Mor, bebe mavisi ve pudra, renklerin hâkim olduğu tasarımlar bu sezon çok revaçta olacak Özel tasarım tesettür abiye elbiselerin bayanlara ayrı bir şıklık sağlayacak. Ayrıca özel tasarım tesettür elbiselerin şık görünümlü modeller bu sezon ön plana çıkıyor. Farklı aksesuarlarla beraber harika kombinler oluşturacağınız bu modeller çok fazla dikkat çekici olmakla beraber stil sahibi hanımların tarzını yansıtmasına da olanak sağlıyor.

 

Yeni Sezon Şık Abiye Modelleri

Bütün bir yıl boyunca farklı davet ve organizasyonların vazgeçilmez giyim parçaları tesettür abiye modelleri olur. Her beğeniye hitap eden harika modeller ve renk uyumu ile keyifli bir tercih imkanı tanımaktadır. Yeni sezon ise geniş yelpaze altında yetenekli moda uzmanlarının elinden çıkmış harika tasarımlar sunuyor. Başlı başına bir kategori olarak öne çıkan abiye çeşitleri, bu yıl daha renkli ve özel aksesuarlar ile desenler üzerinden tercih imkanı tanımaktadır.

Yeni Sezon En Özel Tesettür Abiye Modelleri

Yeni sezon hem klasik tasarımla hazırlanmış minimalist modeller hem de modern çağı yansıtan harika seçeneklerle tercih fırsatı sunuyor.

– Fırfırlı kadife tesettür abiye modelleri

– Şifon kuyruklu payetli modeller,

– Kolye ve simli şık tasarımlar,

– Eteği kat kat modeller,

Bu gibi daha pek çok farklı tasarım organizasyon konseptine uygun olarak seçim imkanı tanımaktadır. Üstelik her model kendi içerisinde geniş bir renk yelpazesi sunuyor. Böylece istekleriniz doğrultusunda farklı tesettür abiye modelleri arasından tercih yapabilirsiniz.

Farklı Organizasyon ve Davetler İçin Tesettür Abiyeler

Yıl boyunca farklı zamanlarda gerçekleştirilen pek çok davet ve organizasyon adına buna uygun tesettür abiye modelleri bulunmaktadır. Özellikle konsepte göre tercih gerçekleştirmek çok önemlidir. Yeni sezon ise farklı istekleri ve beklentilerini en iyi şekilde karşılayacak harika tasarımlar sunuyor.

Örneğin yaz ayları için düğün, nişan, söz ve bu gibi organizasyonlar adına daha dikkat çekici ve gösterişli tasarımlar öne çıkabilir. Özellikle en fırfırlı hem resimli modeller gösterişli bir şıklık sağlamaktadır. Tül detaylı modeller ya da kabarık görüntüsüyle eteği kat kat tasarımlar oldukça etkileyici bir şıklık sunmaktadır.

Farklı Beğenilere Hitap Eden Yeni Sezon Abiyeler

Başta yaz ayları olmak üzere değişik mevsimlerde sürekli olarak pek çok organizasyon ve davet gerçekleşir. Her biri ayrı konseptlere sahip olan bu organizasyonlar adına, ilk olarak her daim tercih abiye çeşitleridir. Bunun bilincinde yeni sezon ile hazırlanmış geniş yelpaze altındaki modeller, harika renkleri ile uyumlu bir şıklık sunuyor. Kişisel isteklere bağlı olarak tercih yapılmak suretiyle, aynı zamanda bambaşka aksesuarlarla muhteşem bir bütünlük oluşturulabilir.

 

Yeni Sezon Modern Abiye Modelleri Nelerdir?

Sezonun en ilgi çekici kategorilerinden biri abiyelerdir. Pek çok hanımın özel davetlerde kullandığı abiye modellerinde yeni sezon ürünler göz kamaştırmaktadır. Bu ürünlere sahip olmak isteyen kişiler sitemizde yer alan tesettür abiye kategorisindeki yeni modellere göz atabilir. Sitenin içerisinde farklı modern abiye modelleri bulunmaktadır. Bu abiyeler kişinin kendi havasını yansıtmak için özel olarak tasarlanmıştır.

Modern kesim abiyelerin başında kollarının tamamı bedene yapışık ve kumaşın üstünde dantel kumaş eklemesi bulunan modeller yer almaktadır. Bu tarz abiyelerin genelinde kumaşın üstüne ek olarak dantel kumaş kullanılmıştır. Volanlı etek modelinin yanı sıra bu sene modern tesettür abiye modellerinde balık formda etekler bulunmaktadır. Bu eteklerin aşağıdan yukarıya doğru ince boncuk işlemelerinin bulunması da abiyenin havasını arttırmaktadır.

Modern Tesettür Abiyeler Nasıl Kombinlenir?

Modern tesettür abiyelerin yer aldığı sitemizde her sezon yeni içerikler eklenmektedir. Ürün artışı ile birlikte müşterilerin beğenisine sunulan abiyelerde de ilgi artışı yaşanmaktadır. Hanımların en beğendiği abiye modellerinden biri olan modern abiyeleri kombinlerken parçaların birbirleri ile arasındaki renk uyumuna dikkat edilmelidir. Bu sezon tüm parçaların aynı renk olduğu kombinler yaygın bir şekilde kullanılmaktadır.

Balık etek tesettür abiyenin üzerine peluş ya da kürk mont seçimi doğru olacaktır. Ayakkabı seçiminde ise abiyenin şıklığına ya da sadeliğine göre zıt bir parça seçimi uygun olacaktır. Genellikle gösterişli abiye modellerinde sade topuklu ayakkabı modeli ve bu ayakkabı modeli ile uyumlu çanta seçimi yapılmalıdır. Aksesuar kullanımında ise gösterişli ve parlak yüzükler doğru bir tercih olacaktır.

Yeni Sezon Canlı Renk Modern Abiye Modelleri Nelerdir?

Sezonun renk akımına uymak isteyen pek çok kişi sitemizde yer alan abiyelere göz atmaktadır. Bu abiyeler arasında canlı renklerde tasarlanan pek çok abiye modeli bulunmaktadır. Bu abiyelerde mavi ve canlı yeşil tonları en sık tercih edilendir. Parlak kumaştan tasarlanan volan etek abiyelerin üst beden kısmının da aynı renk ve kumaştan olması abiyeyi görsel açıdan tamamlamaktadır. Aynı zamanda kollarında ve yaka kısmında bulunan taş işlemeleri de bu abiyeyi gösterişli kılan detaylardan biridir. Pek çok canlı renk modern abiyeler sitemizde bulunmaktadır.

 

Tesettür Abiye

Tesettür giyim ülkemizde bir çok kişinin tercih ettiği bir muhafazakar giyim şekli. Özel günler için tercih edilen abiyeler, tesettür giyimde de oldukça tercih edilmekte. Işıl ışıl, rengarenk abiyeler kadınların zevkle tercih ettiği ürünler arasında. Abiyelerin farklı modellerini görmek için İnternet çok fazla kullanılmakta.

https://www.modaselvim.com/tesettur-abiye-elbise

Tesettür abiye ürünleri eskiden kolay bulunamazken günümüzde oldukça gelişme gösterdi. Birçok model tesettür abiye ürünleri arasında da boy göstermektedir. Birçok firma artık bu konuda çeşitler sunmakta. Kadınların eskiden bulmakta zorlandığı tesettür abiye modelleri artık oldukça revaçtadır. Moda defilelerinde de oldukça yaygınlaştı.

İnsanlar ne kadar çekinerek İnternet üzerinden alışveriş yapsalar da, çağımızın vazgeçilmezi oldu demek mümkün. Dikkatli bir şekilde alışveriş yapılması gereken bir ortam olan İnternet alışverişi, güvenilirliğini araştırması oldukça kolaylaştı. Site güvenilir olsa da abiye bedenleri bulmak tabir hayli zor.

Modaselvim Tesettür Abiye

Modaselvim, İnternet üzerinden yapılacak alışverişler için oldukça güvenilir bir firma. Diğer bir sorun olan beden bulma sorunu için büyük bedenler için tesettür abiye kategorisi bulunmakta. Burada 50 bedene kadar abiye bulmak mümkün. Birçok çeşitle de boş gösteren firma site üzerinden alışveriş yapmak da gayet kolay.

Çeşitlere bakarken zorlanmamak adına site birçok kategoriye bölünmüş. Bu kategoriler arasında tesettür abiyeler ve büyük beden tesettür abiyeler seçeneklerinden abiyeye ulaşmak mümkün. Abiyeler kategorilerine göz atıldığında bolca farklı model görüntülenmekte. Fiyatlarının da gayet cazip olduğu görülen site tesettür modasını takip edenler için heyecan verici.

Modaselvim Yorumları

Firmanın yorumlarına bakıldığı zaman müşterilerin memnuniyet yüzdesi oldukça yüksek. Olumlu birçok yorum arasında bir kaç kötü yorum görülse de, firmanın güvenliği sarsılamaz. Her firma kendince olumsuz yoruma mahsur kalıyor ne kadar iyi olursa olsun. Modaselvim müşteri memnuniyetini ön planda tutması sebebiyle şikayetçi olanlarında sorunları çözdüğü görülmekte.

Bunun dışında Modaselvim kendi firması için bir şikayet hattı kullanmakta. Herhangi bir sorun ile karşılaşılması durumunda 02125505252 numarasından destek alınabilir. Bu sitenin daha çok güven sağladığı bir adım. İlgili personeller sayesinde mağdur olmamak adına tercih edilebilecek güzel bir firma.

 

 

 

Tesettür Abiye Seçiminde Önemli Hususlar

Yeni moda tesettür giyim ürünleri, modern ve şık kıyafetler ile hanımların zevkine sunulmuştur. Giyim ürünlerini seçerken bazı hususlar göz ardı edilmemeli her hanım kendine uygun tercihler yapmalıdır. Kullanışlılığı ve şıklığı ile öne çıkan giyim ürünleri seçerek şık olmak mümkündür. Tesettür giyim tercih eden hanımlar, önemli anlarda çok şık olmak ve kendilerini rahat hissetmek istemektedirler. Özgüvenli bir duruş için kusursuz seçimler yaparak toplumda yer edinmek mümkündür.

Özel gün ve gecelerde kadınlar abiye kıyafet konusunda itinalı davranmaktadırlar. En ideal tercihleri yapmak, hanımların hem zarif hem de şık hissetmesini ve günün güzel geçmesini sağlayacaktır. Abiye elbise almak için internet sitelerinde sanal gezinti yaparak mağazalardaki elbiseleri incelemek seçim konusunda faydalı olacaktır.

https://www.modaselvim.com/tesettur-abiye-elbise

Tesettür Abiye Elbisenin Kalitesi

Tesettür abiye elbiselerin kumaş kalitesi önemlidir. Kumaş kalitesinin yanı sıra dikim kalitesinin ve ustalığının da önemi göz ardı edilmemelidir. Özel dikiş teknikleri hatasız ve kusursuz olmalı, kumaşın hoş bir duruş sergilemesine dikkat edilmelidir. Tesettür giyimde önemli olan unsurlardan biri de kumaşın niteliğidir.

Kumaşların terletmeyen ve hava alan kumaşlardan üretilmesi önemlidir. Böylelikle rahatsız edici ve sağlıksız durumlardan kaçınmak mümkün olacaktır. Tesettür giyimde kumaş kaliteleri farklı farklıdır. Abiye elbise için seçilen kumaşların tesettür abiye formatına uygun olması önemlidir. Mağazalarda tesettür abiye elbise çeşitleri oldukça fazladır. Tül detaylı elbiseler, kadife elbiseler, şifon elbiseler, simli kumaştan dikilen elbiseler, ipek elbiseler vs. bulunmaktadır.

Farklı Modellerle Şıklıkta Öncü Olmak

Tesettür giyim ürünlerinde oldukça farklı tesettür abiye elbiseler vardır. Şıklığı ile hanımları seçim yaparken zorlayan modeller arasında karar vermek zordur. Hanımların seçim yaparken kendi zevklerini ve bedensel özelliklerini göz önünde bulundurması önemlidir.

Elbise modelleri arasında tül detaylı yıldız figürlü elbiseler, şifon kuyruklu payetli elbiseler farklı modelleri ile göz doldurmaktadır. Üstelik farklı renk seçenekleri ile her zevke uygundur. Kadife elbiseler asil bir duruş için idealdir. Kolu pelerinli, pul payetli, kolyeli simli elbise modelleri ile özel günlerde şık olmak mümkündür.

Online Alışveriş ile Tesettür Abiye Satın Almak

Online yöntem ile mağazada bulunan elbiseleri incelemek, yapılan yorumları okuyarak fikir edinmek mümkündür. Bu yöntem ile güvenilir bir şekilde alışveriş yapmak asla yorucu değildir. Keyifli bir alışveriş ile uygun fiyat kampanyalarından faydalanarak elbise satın almak her hanımın hakkıdır.

 

 

 

 

2020 Tesettür Abiye

Tesettür giyiminde tesettür abiye modelleri oldukça önemlidir. Nişan ve düğün gibi özel organizasyonlarda her bayan güzel görünmek ister. Güzel görünürken modaya da uyum sağlamak istersiniz. İçerisinde bulunduğumuz 2020 yılında hangi tesettür abiye modellerinin moda olduğunu sizler için derledik

Dantel Şıklığı

Dantel her sene olduğu gibi bu seneden tesettür giyiminde oldukça fazla kullanılmaktadır. Danteller kıyafetlere oldukça zarif ve şık bir görüntü katarlar. Bu senede tesettür giyiminde danteller oldukça fazla kullanılmaktadır. Özel günlerde dikkatleri üzerinize çekmek ve zarif bir görüntü elde etmek istiyorsanız dantel detaylı tesettür abiye türlerini tercih edebilirsiniz.

Özellikle etek ucu, yaka ve kol kısımlarında danteller çok fazla kullanılmaktadır. Danteller zarif görüntüleri sebebi ile her kumaşa kolaylıkla uyum sağlayabilmektedir.

Klasik Abiyeler

Çok fazla dikkatleri üzerinize çekmek istemiyorsanız klasik abiyeleri tercih edebilirsiniz. Klasik görüntüyü beğenen bayanlar için mükemmel abiye modelleri bulunmaktadır. Klasik abiyeleri her türü davette rahatlıkla kullanabilirsiniz. Özellikle de resmi olan davetlerde oldukça işinizi kolaylaştıracaktır.

Geleneksel Modeller

2020 yılında geleneksel ve modern tarz bir arada sunulmaktadır. Bu ikisinin harmanlandığı abiye modelleri değişik bir tarz arayanlar için oldukça uygundur. Farklı dönemlerin bir arada toplandığı bu abiye modelleri ile farkınızı ortaya koyabilir ve dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.

Kruvaze Yaka Modası

Bu yıl kruvaze yaka modelleri oldukça fazla tercih edilmektedir. Kruvaze yakalar genelde tuniklerde ve bluzlerde kullanılsa da bu yıl abiyelerde de bol bol karşımıza çıkacak.

İspanyol kollar da abiyelerde çok fazla tercih edilmeye başlandı. Kruvaze yaka ve İspanyol kollar abiyelerin havasını oldukça değiştirmekte. Bu tarz abiyeler tercih ederek şıklığınıza şıklık katabilirsiniz.

Bu Yılın Abiye Renkleri

Her sene olduğu gibi bu senede abiyelerde canlı renkler çok fazla tercih edilmektedir. Elbise modelleri ne kadar güzel olursa olsun elbiseyi asıl güzel gösteren rengidir. Bu sebeple de abiye elbiseler tercih ederken renk uyumuna dikkat etmek oldukça önemlidir.

2020 yılında özellikle mor tonları ve gümüş rengi abiyelerde çok sık karşımıza çıkacak. Bunun yanında pullu payetli modellerde çok fazla tercih edilmektedir. Abiye tercih ederken kendinden parlak kumaşlı olanları da tercih edebilirsiniz.

 

1 2 3 10