Kot Tunikler İle Nasıl Kombin Yapılır?

Tunik modeller arasından bu yıl oldukça fazla kullanılacak olan kot tunikleri kombinlemek oldukça zevklidir. Çeşit çeşit kot tesettür tunik parçalar ile her halinize uygun farklı kombinler yapabilirsiniz. Özellikle kombin yapma konusunda sıkıntı çekenler için makalemiz oldukça bilgilendirici olacaktır. Kotu tunik modeller bahar aylarının ve yaz aylarının vazgeçilmez parçaları arasındadır. Herkesin kendi tarzını ortaya koyduğu bu tesettür tunik parçalarında pek çok kombin önerisi bulunmaktadır. Bahar ve yaz ayları için enerji dolu ve canlı renklerin tercih edildiği kombinler yapabilirsiniz. Özellikle kot tunik modeller ile şal oldukça uyumlu parçalar arasındadır. Açık renk uzun kot tuniğinizin altına beyaz dar paça pantolon tercihi yapabilirsiniz. Aynı zamanda taşlı babetler ile günlük rahat bir kombin yapmış olursunuz. Kombinizi güçlendirmek için yaka detayına bir kolye takabilirsiniz. Çantanız ve ayakkabınız ile uyumlu bir şal takarak spor ama uyumlu bir kombin yapabilirsiniz.

 

 Bahar Aylarında Kot Tunik Kombini Nasıl Yapılır?

 

Bahar ayları için kot tunik modeller ile rahat ve canlı kombinler yapabilirsiniz. Özellikle tesettür tunik seçimlerinizde sarı, turuncu ve kırmızı renklerini daha yoğun kullanabilirsiniz. Uzun düz kot tuniğinizin altına renkli ve desenli bol ince pantolon giyebilirsiniz. Kombinizi sadelikten çıkarmak için kolunuza canlı bir renkte saat takabilirsiniz. Aynı zamanda saatinizi çeşitli bilekliklerle daha şık hale getirebilirsiniz. Bu kombin altına beyaz spor ayakkabı ya da babet tercihi yapabilirsiniz.

 

 Hafta Sonu Programları İçin Kombin Önerileri Nelerdir?

 

Hafta sonu programları için nereye gideceğinize karar verdikten sonra gideceğiniz yere uygun olarak kombin yapabilirsiniz. Örneğin arkadaşlarınızla buluşup kahve içmek için kot tesettür tunik ile yapacağınız kombin sizi şık ama rahat gösterebilir. Koyu renk uzun kot tunik altına beyaz İspanyol paça pantolon giyebilirsiniz. Taba renkte bir çanta takarak tam anlamıyla hafta sonu kombini yapabilirsiniz. Gününüzü rahat geçirmek istiyorsanız düz beyaz spor ayakkabı tercih edebilirsiniz. Daha şık olmak için kısa topuk ayakkabı da sizi şık gösterecektir. Şalınız da bahar renklerini yansıtacak şekilde canlı bir renk olabilir. Aynı zamanda gözlük takarak daha havalı ve şık bir kombin yapmış olursunuz.

 

Bir cevap yazın