Ferace Kombinleri Nasıl Yapılır?

Tesettür kıyafetleri için en çok tercih edilen dışarı çıkarken giyilecek ürünlerdir. Kap, pardesü, trençkot ve ferace hanımların tercihi olmaktadır. Pardesü göre daha farklı ve kumaşının ince olması kullanım kolaylığı vermektedir. Yaz aylarının vazgeçilmezi olduğu için herkes rahatlıkla kullanmaktadır.

 

Sade ve siyah renkleri olduğu gibi artık moda renkler gözleri kamaştırmaktadır. Daha canlı, modern ve spor görünümü olması bayanların almasına neden olmaktadır. Farklı model ve kesimleri ile dikkat çeken feraceler yaka, kol ve etek kısımlarına yapılan özel detaylarla mükemmel görünmektedir. Farklı kombinler ve değişik renklerle kombin yapıldığında zarif ve şık görünümü ortaya çıkmaktadır. Çanta, ayakkabı ve aksesuarlar kıyafeti daha zengin göstermektedir.

 Ferace Modelleri Nelerdir?

 

Günlük yaşamda farklı model tarzı olan son derece kullanışlı tesettür giyim hanımların beğenerek aldığı dış giyim ürünleri özel modellerle vitrinde yerini almaktadır. Yaz aylarında daha çok kullanılan ferace kemerli veya bol tarzı ile dikkat çekmektedir. Simetrik kesim ve yarasa kol en çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Gezmeye giderken veya özel davetlerde yaka işlemeli, taşlı özel kumaşlarla üretilmektedir.

 

Şık duruşu elit görünmekten hoşlananlar için modaya uygun seçeneklerle farklı modellerle karşılaşmak mümkündür. Özellikle genç bayanların tercihi olduğu için dantel, fırfır ve püsküllü detayları olanları almaktadır. Deri detayları olanlar her zaman bayanların tercihi yönünde olmaktadır. Daha modern ve trend daima şıklığa önem verenler için vazgeçilmez fırsatlarla karşınıza çıkmaktadır.

 Ferace Modası 2018 Farkını Sizde Yaşayın

 

Hayatın her geçen gün değişmesi ve sürekli yenilenmesi moda dünyasını da hareketlenmesine sebep olmaktadır. Tesettür giyim kapalı bayanların aradıklarını eskiye göre artık rahatlıkla bulduklarını göstermektedir. tasarımların daha çok alınmasının sebebi modern ve trend renklerle her tarza hitap etmesinden kaynaklanmaktadır. Ferace hoş tasarımlarla dikkat çekmeye devam etmektedir. Kapüşonlu, yaka detayları olan dantel kol ağızları, işlemeler ve daha pek çok detaylarla mükemmel durmaktadır.

 

Canlı renklerde hazırlanması özel işçiliği ve kumaş kalitesi ile bayanların tercihi yönünde olmaktadır. Dış giyim ürünlerinde özellikle rahat kullanımda olanlar tesettürlü bayanlar tarafından tercih edilmektedir.

 

 

Bir cevap yazın