Tesettür Kadife Elbiseler Nasıl Kullanılır ?

 

G.M.Z. Tesettür - Serap Lazer Kesim Elbise KPRS81132 Siyah (1)Genel olarak kadife elbiseler çok sevilmektedir. Özellikle tesettür giyimde kadife kumaştan yapılan pek tesettür elbise modelleri bulunmaktadır. Soğuk kış mevsiminde en çok sıcak tutan kumaş olan kadifeyi nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız ve dolabınızda giymeden bekletiyorsanız eğer hemen çıkarmalı ve giymeye başlamalısınız. Zarafetinizi iki kat daha arttıran kadife tesettür elbise ile istediğiniz ortamlara girebilirsiniz. Modellerine göre kadife elbiseler nerede ve nasıl kullanılır?

 

– PLİSELİ KADİFE ELBİSELER NASIL KULLANILANIR ?

 

Kadife elbiselerde en çok uygulanan model plise modelidir. 2017 yılının en trend modeli de plisedir. Bu nedenle trendler yakalamak adına pliseli kadife elbise alabilirsiniz. Çok şık olmanın anahtarı olan pliseli kadife elbiseler aynı zamanda da çok şık görünmenizi sağlamaktadır. Tam boy olarak aldığınız kadife tesettür elbise uzun çizmeleriniz ile kombinleyebilirsiniz ve tek renk şal kullanabilirsiniz. Üst bedeni alt bedenine göre daha geniş olan bayanlar genel olarak pliseli elbise modellerinden uzak durmaktadır. Bunu nedenle üst bedeni düz etek tarafı pliseli modeller daha uygun olmaktadır.

 

– VOLANLI KADİFE ELBİSE NASIL KULLANILIR ?

 

G.M.Z. Tesettür - Serap Lazer Kesim Elbise KPRS81132 Şarabi (1)Bu kadife elbise modelinde volanlar ile elbise hareketlenmektedir. Bu modeli genelde büyük göğüslü kadınlar tercih etmektedir. Ayrıca günlük hayatta rahatlıkla kullanılabilen volanlı kadife elbiseler düğün, nişan gibi özel davetler içinde uygun olmaktadır.

 

– ÇİÇEK DESENLİ KADİFE ELBİSELER NASIL KULLANILIR ?

 

Boydan uzun kadife elbiseler tesettürlü bayanların favorisi olmaktadır. Bu sezonun trendleri arasında olan çiçek desenleri kadife elbiselerde de yer almaktadır. Kadife kumaşın özelliği çiçeklerden dolayı kendini göstermese de baharın cıvıltısını yansıtmaktadır. Tek renk kaşe kabanlar ve uzun topuklu çizmeler ile muhteşem bir kombin oluşturabilirsiniz. Tabi ki tek renk eşarp ve şallar ile zarifliğinizi daha da ön plana alabilirsiniz.

 

– DÜZ VE DAR KADİFE ELBİSELER NASIL KULLANILIR ?

 

Vücut hatları düzgün ve ince olan bayanlar için dar kesimli kadife elbiseler çok uygun olmaktadır. Her renk dar kesimli kadife tesettür elbise modeli bulunmaktadır. Günlük yaşamanızda sade bir şekilde kullanabilir yada gece için aksesuarlar ile hareketlendirebilirsiniz. Eğer bir kadife elbiseniz varsa her şekilde ve her ortamda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

One comment

Bir cevap yazın