Tesettür Abiye Seçenekleri

 

Y.G.S - Önü Broşlu Kuyruklu Balık Abiye YGS5045 Bebe Mavi (1)            Tesettür abiye seçenekleri karar vermek ve bulmak son derece meşakkatli bir iş olmaktadır. Ürün azlığı, tesettür abiye satılan mağazaların yetersiz olması gibi sebeplerden dolayı tesettür abiye seçimi oldukça zorlaşmaktadır. Ayrıca tesettür abiye seçerken dikkat edilmesi gereken birçok püf nokta bulunmaktadır. Bu noktalara dikkat edildiği takdirde, yaptığınız tercihler oldukça başarılı ve doğru olacaktır.

 

Tesettür abiye seçiminde dikkat edilmesi gerekenler

 

Tesettür abiye seçiminde ekstra dikkatli olunmalıdır. Tesettür abiyeler yapı gereği tüm vücudu kaplar. Bu yüzden mutlaka içerisin de rahat edilebilecek ve bizi rahat hissettirecek modeller tercih etmeliyiz. Aksi halde kendinizi abiye içinde hiçte hoş his edemeye bilirsiniz.

 

Dikkat etmeniz gereken genel noktalar ise şu şekilde sıralanabilir;

 

– Öncelik ile tercih edeceğiniz abiyenin giymeden önce kumaş kalitesine ve dikişlerine bakmanız gerekmekte. Zira üzerinde dikiş hataları bulunan ve kumaşı kalitesi bir abiye elbise, hayalleriniz de ki etkiyi veremeyecek ve üzerinizde istediğiniz gibi durmayacaktır. Abiye elbisenin modeli ne kadar güzel olursa olsun, kalitesiz bir kumaşın modeli göstermesi beklenemez.

– Seçeceğiniz abiye elbisenin gideceğiniz ortama adapte olması gerekmektedir. Şık ve sade bir ortamda yapılacak bir davete giderken, çok şatafatlı ve ağır modeller tercih etmeniz doğru olmayacaktır. Yani tercih edeceğiniz abiye elbiseyi ortamı göz önünde bulundurarak seçmeniz gerekmektedir.

– Renk ve model tercihi yaparken de sezon trendlerini mutlaka göz önünde bulundurun. Böylece gittiğiniz ortamlarda demode bir görüntüye düşmezsiniz.

 

Tesettür abiye trendleri

 

Bu sezonun moda renkleri olan bebe mavisi, pudra pembesi, mürdüm, mor, hardal rengi, kahve tonları, yeşil tonları gibi renkler, tesettür abiye modasına da uyarlanmış olmakta. Tesettür abiye seçenekleri arasında bu renkler arasından tercih yapabilirsiniz. Böylece sezona ve modaya ayak uydurmuş olabilirsiniz. Bu sezon tesettür abiyeler de sık sık, şifon kumaşlar kullanılmaktadır. Etekleri uçuşan ve dökümlü bir görüntü oluşturan kumaşlardan oluşan abiyeler de tercih edebileceğiniz modeller arasında yer almaktadır. Ayrıca metal detayları da abiye elbiseler de son derece şık görüntüler oluşturmaktadır. Örneğin elbisenizin belinde bir kemer kullanacak iseniz, bu detayı metal parçalar ile elde ederek son derece şık bir dokunuş yakalayabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın