Modaselvim Yeni Sezon Tesettür Elbise Modelleri

Bu sene yeni sezon tesettür elbise modelleri birbirinden ilginç ve farklı türleri ile reyonlardaki yerini aldı. İsteyenler için genel olarak klasik ve modern olarak iki ana gruba ayrılan yeni sezon tesettür elbise modelleri tamamen renkli kombinasyonlar ve farklı kesimler ile her yaşa ve her beğeniye uygun dizayn edilmiş durumda. Balıkçı yaka elbiseler bu senenin en moda ürünleri arasında yer alıyor. Özellikle soğuktan koruyan ama şık da bir çizgisi olan bu yakaların yanı sıra ekose detaylı elbiseler de sportif giyinmek isteyen bayanların ilk tercihleri arasında yer alıyor. Cep detaylı elbiseler de yine aynı şekilde spor bir görünüm içerisinde elbiselerini giymek isteyen hanımlar için en uygun fiyatlarla görücüye çıkmış durumda.

 

Bu sene yeni sezon tesettür elbise denilince akla ilk gelen kumaş türü kadife olmakta. Kadifenin ağırbaşlı tonunu ve şık çizgilerini kendine güvenen bayanların alışveriş listelerine sokan modacı ve tasarımcılar en fazla bu modelde ürün sattıklarının altını çiziyor. Aynı zamanda hem kadife olup da dantel detaylı elbiseler de mevcut. Buna göre giyindiklerinin içinde hem kadife hem de dantel bulundurmak isteyen hanımlara çift seçenek sunulabiliyor. Bu yılın en dikkat çeken ürünleri arasında gök kuşağı elbiseler açık ara önde gidiyor. Tamamen yedi farklı rengin alacalı uyumuyla etekliğin alt kısmında buluşan gök kuşağı desenleri tesettür giyimde farklılığın peşinde olan müşterilerin ilk tercihleri arasında yer alıyor. Çiçek desenli elbiseler de hem klasik hem modern etkisiyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Son olarak siyah beyaz çizgileriyle ekose elbiseler her sene olduğu gibi bu sene de reyonlarda.

 

 Yeni Sezon Tesettür Elbise Modellerinde Kampanyalar Neler?

 

Özellikle internetten ve online satış noktalarından yeni sezon tesettür elbise modellerine bakan hanımlar birçok kampanyadan faydalanabilirler. Özellikle internetten alınan ürünlerde %50’ye varan indirim oranları alışverişin gülen yüzünü oluşturuyor. Bununla birlikte birçok tesettür giyim mağazası müşterilerine kapıda ödeme kolaylığı da sağlıyor. Aynı gün kargoya verilen ürünler bir ya da birkaç iş günü içerisinde yeni sahiplerine kavuşuyor.

 

Bir cevap yazın