Yeni Yıl İle Trend Haline Gelen Tesettür Giyim Modelleri

 

Her kadın, giyim konusunda hep bir adım önde olmak ister. Trend parçaların seçimi modayı yakından takip etmekle mümkün olmaktadır. Bu nedenle, özellikle tesettür giyim konusunda modayı takip ederek, yeni yıl trend tesettür giyim kombinlerine ulaşabilirsiniz. 2018 yılına gireceğimiz son günlerde tesettür modellerinin yeni yıl trend kombinleri de bayanlar için görücüye çıktı. Bu yıl, tesettür modellerinde şık ve sade modeller ön plandayken, mevsimsel renklerde yeni yıl ile birlikte kendisini göstermiştir. 2018 yılında özel tesettür giyim tasarımları da farklı bir yer tutmaktadır. Özellikle eski giyim tarzının yeniden trend haline geleceği 2018 yılı giyim modellerinde retro tarzı da oldukça önemli bir yer tutmaktadır. Tesettür giyim uzun modellerde fermuar detayları, belden bel ve büzgülü modeller, beli kalın kemerli ferace modelleri de retro tarzını yansıtmaktadır.

 

 Yeni Yıl Tesettür Giyime Uygun Pantolon Modelleri

 

Tesettür giyimi tercih eden bayanların belki de en zor buldukları kıyafetlerden biri de tesettür giyime uygun pantolon modelleridir. 2018 yeni yıl ile birlikte tesettür giyim modellerine de farklı bir bakış açısı getirilmektedir. Bu yıl tesettür giyim modellerinde bol yapıda pantolon modelleri oldukça ön plana çıkmaktadır. Özellikle, tesettür tunikler ile kombin yapılan bol pantolonlar kış ya da yaz mevsiminde kullanım açısından rahatlık sağlamaktadır. Pantolonların bol yapısının yanı sıra ekoseli ve şıklığı koruyan dantelli modelleri ile de ister günlük hayatta spor tarzı isterseniz klasik tarzda iş hayatını yansıtabilirsiniz. Abiye modellerini de yansıtan dokunuşlar ile şekillenen bol, belden ayakuçlarına kadar uzanan pantolonlar her bayan için farklı bir görsel tasarıma sahiptir.

 

 Yeni Yıl Tesettür Abiye Modelleri

 

Abiye modellerinde çeşit çok fazla olmakla birlikte genel olarak kumaş yapısı pek değiştirilememektedir. Bu yıl abiye tesettür giyim modelleri genel olarak saten, kadife ve raşel kumaşlar ile çeşitlenmektedir. Özellikle, kadife kumaşın ön planda olması bayanlara abiye giyim konusunda hem şıklık hem de sadelik kazandırmaktadır. Çünkü, kadife kumaşın kendisine has şık ve abiye duruşlu bir yapısı bulunmaktadır. Böylece, şık ve abartısız abiye kombini yapabilen bayanlar diledikleri şekilde farklı aksesuarları da bir arada kullanabilmektedir.

 

Modaselvim’de Tesettür Abiye Modası

 

KENZA - Burçin Dantel Detay Balık Abiye KNZ3018 Zümrüt (1)Maalesef tesettürlü bayanları en çok zorlayan konu tesettür abiye seçimi olmaktadır. Bu durumun en önemli sebebi tabi ki her il de ve ilçe de yeteri kadar tesettür mağazası bulunmaması, ya da sınırlı sayıda bulunduğundan dolayı her hangi bir model tercihinde bulunduğunuz da ve davetlere katıldığınız da mutlaka birileri ile aynı kıyafet içerisinde denk gelmeniz, bayanların deyimi ile ise pişti olmanız olmaktadır. Bu yüzden bayanlar tesettür abiye giyim tercihinde bulunurken oldukça stres yaşamaktadırlar.

 

Bilindiği üzere abiye elbiseler daha özel günlerde tercih edilir. Yani abiye giyim tercih edeceğimiz organizasyonlar, düğünler, nişanlar vb. bizim için oldukça önemli olmaktadır. Bu yüzden her bayan bu özel gününde, en güzel olmak ve kendini mutlu hissetmek ister. Modaselvim.com adresi de bu durumu bildiği için size geniş bir abiye yelpazesi sunmakta. Moda selvim adresi aracılığı ile size en uygun abiyeyi kolaylık ile bulabilecek ve davetler de göz kamaştıracaksınız. Dilerseniz bu sezonun abiye trendlerinden ve moda selvim ürün yelpazesinden size kısaca bahsedelim.

 

2017 abiye elbise renk trendleri

 

2017 yılının abiye trendlerine bakıldığında geçen sezonlara nazaran daha soft renkler ve soğuk renkler görmekteyiz. Bu yakınlarda her hangi bir davete intikal edecek ve yeni bir abiye elbise arayışı içinde iseniz, bebe mavisi, toz pembe, mürdüm, hardal sarısı, taba, sütlü kahve, petrol mavisi gibi renkler arasından tercihlerde bulunabilir ve böylece sezonun trendlerini üzerinizde yansıtabilirsiniz.

 

2017 abiye modelleri trendleri

 

Bilindiği üzere güpür ve dantelin modası uzun süredir devam etmekte. Bu sezon da dantel modasını sürdürüyor. Ve birçok farklı model de, değişik dantel esintilerine rastlıyoruz. Belden oturan ve bu aşamadan sonra eteği bollaşarak inen abiye elbiseler her tesettür mağazasında karşımıza çıkmakta. Bu abiyelerin bellerinde ise daha çok metal detaylar söz konusu olmakta. Dantel ve metal detayların bir arada kullanılması ile oldukça şık kombin seçimleri gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra tesettür abiye elbiselerin üst taraflarında ki işlemeler, dore ve lame detaylar ile gerçekleştirilmekte böylece sezonun trendi olan soğuk ve soft renklere bir nebze olsun hareket katılmakta.