Siyah Tesettür Elbise Nasıl Kombinlenir

 

Kapalı giyimde; kadın gardıroplarında kendine daima yer bulan kıyafetlerin başında tesettür elbise gelir. Farklı stillere imza atmak isteyenlerin de vazgeçilmezidir ayrıca. Her mevsim, rahatlıkla kullanılabilen tesettür elbise 2017 sonbahar – kış döneminde rengarenk seçenekler barındırsa da; zamana yenilmeyen, modası hiç geçmeyen siyah elbiselerden vazgeçemeyenlerden misiniz? Her ortamda rahatlıkla kullanabileceğiniz modeller barındırmasının yanı sıra çarpıcı bir stil de, daha soft bir görünüm de siyah renk seçeneği ile mümkün.

 

 Farklı Detaylar İle Stilinizi Vurgulayın

 

Elbise modellerinin kesimi, kullanılan kumaş, üzerine yapılan ekleme ve süsleme gibi detaylar; kıyafetlerin tarzını belirlemektedir. Spor bir görünüme sahip bir elbise, küçük bir işleme ile klasik bir tarza bürünebilir. Ayrıca kullanılan kumaş da çok önemlidir. Aynı kesime sahip iki elbisenin birinde saten, diğerinde deri kumaşı tercih edildiğinde çok farklı iki stili yansıtan elbiseler elde edilebilir. Siyah tesettür elbise seçimlerinde dikkat etmeniz gereken şey elbisenizi hangi amaçla kullanacağınız. Ona göre kumaş ve tarz tercihinizi yapabilirsiniz.

 

 Siyah Elbise İle Uyumlu Aksesuarlar

 

Siyah renk ile birçok renk bütünlük oluşturabilir, bu yüzden ten uyumunuza göre farklı renklerdeki şalları rahatlıkla kullanabilirsiniz. Takı seçimlerinde altın, gümüş ve inci takıların yanı sıra; renkli taşlara sahip yüzükler, bileklikler ve uzun kolyeler tercih edebilirsiniz. Eteği ayak bileklerine kadar uzanan modellerdeki elbiselerin altına, renkli bir ayakkabı giyebilirsiniz. Bir bütün olarak uyumlu ve şık olmak adına şal ve aksesuarlarınızda ayakkabı rengi ile uyumlu renk geçişleri kullanabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın