Tesettür Abiye Tercihleri Nasıl Olmalıdır?

Tesettür abiye modelleri değişen modaya ayak uydurarak her sene hatta her sezon değişime uğramaktadır. Renkleri, kullanılan kumaşın modeli, tarzı, kesimi her sezon değişmektedir. Tesettür abiyeler özel gün ve gecelere uygun olarak tasarlanmaktadır. Simli, pullu, payetli pek çok tesettür abiye modeli bulunmaktadır. Abiye seçerken giyeceğiniz yere uygun bir seçim yapmalısınız. Eğer çok yakın akraba, kardeşinizin düğünü için bir seçim yapacaksanız daha abartılı ve ağır modelleri seçmelisiniz. Ancak şık bir akşam yemeği için daha sade ve şık abiyeleri tercih etmelisiniz. Yani abiye seçimini nerde giyeceğinize göre ve tarzınıza uygun olarak yapmalısınız.

Tesettür Abiye Modelleri

Tesettür abiye modelleri çok fazla çeşitlidir. Tek renk tesettür abiye bulunduğu gibi aynı zamanda birden fazla rengin bulunduğu abiyelerde mevcuttur. Özellikle son zamanlarda simli abiyeler oldukça ön plandadır. Aynı zamanda balık model tesettür abiyelerde sıklıkla tercih edilen modeller arasında yer alır. Model seçimini mutlaka vücudunuza uygun olarak yapmalısınız. Eğer kalçanız çok fazla belirginse ve kilo sorununuz varsa belden aşağıya doğru hafif açılan Mevlana model abiyeleri tercih etmelisiniz. Kilo ve basen sorunu olan bayanlarda balık model abiyeler kötü durmaktadır. Şifon abiyeler olduğu gibi aynı zamanda saten, keten gibi kumaşlar ile üretilen abiyelerde bulunmaktadır. Elbisenin kumaş türünü de hangi mevsimde kullanacaksanız ona göre bir tercih yapabilirsiniz. Yaz aylarında giyecekseniz şifon gibi ince, terletmeyen kumaşları tercih edebilirsiniz. Kış aylarında kullanmak için bir abiye alacaksanız daha kalın ve üşütmeyen kumaşta abiyeleri tercih etmelisiniz.

Tesettür Abiye Fiyatları

Tesettür abiye fiyatları alınan abiyenin modeline, türüne, kumaşının özelliğine, kalitesine göre değişmektedir. Kaliteli kumaşın kaliteli işçilik ile buluştuğu abiyeler daha fiyatlı iken daha basit kumaş ile üretilen abiyeler ise daha uygundur. Ancak özel günlerinize damga vurmak istiyorsanız mutlaka marka model abiyeleri ve kaliteli kumaş ile üretilen abiye modellerini tercih etmelisiniz. Kaliteli elbiseleri size en uygun fiyatlarla sunan firmaları veya siteleri keşfederek veya site ve firmaların anlık, özel indirimlerini takip ederek uygun ama şık tesettür abiyeler alabilirsiniz.

 

Moda Selvim’de Tesettür Abiye Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir

Moda Selvim son zamanların en çok tercih edilen tesettür giyim sitelerinden biridir. En ünlü ve en özel tasarımcıların ürünlerinin yer aldığı Moda Selvim’de herkes aradığı abiye modeline kavuşuyor. Birbirinden özel kumaşların kullanılarak hazırlandığı tesettür abiye modelleri son modayı yakından takip ediyor. Yeni sezon tesettür abiye modellerini Moda Selvim ayrıcalığıyla bulabilirsiniz.

Son derece hızlı, pratik ve kolay bir site olmamız nedeniyle isteyen herkes alışverişin tadını çıkarıyor ve beğendiği ürünleri satın alıyor. En kısa sürede ürünlerinizi sizlere ulaştırıyor ve şık bir görünüme kavuşmanızı sağlıyoruz.  Tesettür abiye modelleri en zor seçilen ürünlerden biridir. Özel günlerinize renk katan tesettür abiye modeli seçiminde şık ve zarif bir görünüme kavuşmak oldukça önemlidir. Hem şık hem kaliteli hem zarif hem de uygun fiyatlarla tesettür abiye modeli arıyorsanız sizler için doğru adres Moda Selvim.

Moda Selvim’de Abiye Elbise Seçimi

Moda Selvim olarak her bayanın doğru tercihler yapmasını istiyoruz. Aksi halde şık bir görünüm elde etmek isterken istenmeyen sonuçlar ortaya çıkabilir. Moda Selvim tesettür abiye modellerimizi tercih ettikten sonra aksesuar, elbise, çanta ve ayakkabı seçimini de doğru yapmak oldukça önemlidir. Birbirini tamamlayan bu unsurlar sayesinde özel gün ve davetlerinizde şık, göz kamaştırıcı ve zarif bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Uygun abiye elbise seçimi yapmak da oldukça önemlidir. Özel günün önemi dikkate alınarak abiye modellerimizi seçmeniz şıklığınıza şıklık katmanızı sağlayacak ve bir adım daha öne çıkmanızı sağlayacaktır.  Moda Selvim’de sizleri yansıtan ve ışığınızı ortaya çıkaran tesettür abiye modellerini bulabilir ve hemen satın alabilirsiniz.

En Zarif Ve Şık Tesettür Abiye Modelleri Moda Selvim’de

Tesettür abiye modellerinizi tercih ederken bizleri seçebilir ve en kaliteli abiye modellerine sahip olabilirsiniz. Abiye modellerimizi tamamlamak için yeteri kadar aksesuar seçimi yapmak ve uyumlu çanta, ayakkabı tercihinde bulunmak da son derece önemlidir.

2017 yeni sezon tesettür abiye modellerimizi incelemek ve kendi proporsiyonunuza uygun kumaşlarla üretilmiş abiye modellerimizi satın almak için sizleri sitemize bekliyoruz.