Tesettür Mayo Modelleri Modaselvim’de

 tesettür mayoYaz aylarının gelmesi ile birlikte kadınların mayo ve bikini arayışlarının hız kazandığı görülüyor. Yoğun iş temposu ile mücadele eden ya da sürekli ev işleriyle ilgilenen kadınlar tatilin gelmesini adeta dört gözle bekliyorlar. Tam da bu noktada özellikle tesettürlü kadınların mayo arayışında daha dikkatli davrandıkları görülüyor. Peki tesettürlü kadınlar mayo seçiminde nelere dikkat ediyor. Tesettürü kadınlar mayo seçiminde; aldıkları ürünün vücut hatlarını belli etmemesine, ürünün biraz geniş ve rahat olmasına dikkat ettikleri görülüyor.

 

Tesettür mayo seçiminde bu kurallara riayet eden kadınların bir başka dikkat ettikleri konu ise mayonun modeli ile ilgili oluyor. Mayo alacak tesettürlü kadınlar hangi model mayolara ilgi gösteriyor? Modaya takip eden ve modaya uygun giyinen kadınlar; mürdüm, petrol, haki, vişne ve füme gibi modellere yoğun ilgi gösteriyor.

 

 Tesettür Mayo Fiyatları

 

Mayo alacak kadınlar için işin maddi boyutu da büyük önem taşıyor. tesettür mayo fiyatları kadınların bütçelerine uygun mu? Mayoların fiyatları incelendiğinde bayram tatilinin uzun bir döneme denk gelmesi ve yaz sezonunun da başlaması ile ürünlerde ciddi bir hareketlilik yaşandığı görülüyor. Fakat satışı yapılan ürünlerin fiyat olarak biraz yüksek fiyatlardan satıldığını söylemek mümkün.

 

Tam da bu noktada kadınların ciddi bir araştırma yaparak mayo almaları tavsiye ediliyor. Buna ek olarak sezon öncesinde de mayoların alınması durumunda kadınların bu alışverişten ekonomik olarak oldukça karlı çıkacakları belirtiliyor. Fiyat olarak mayolara bakıldığında ise tüm ailelerin ceplerine fiyat olarak uygunluğu göze çarpıyor.

 

 Kaliteli Tesettür Mayo Çeşitleri

 

Tesettürlü kadınlar yılın sadece belirli günlerinde giyebildikleri mayolarının kaliteli olmasına özen gösteriyor. Tesettürlü kadınlar nasıl kaliteli mayo alabilir? Kaliteli mayo almak isteyen kadınların internet üzerinden mayo satışı yapan siteleri geniş bir şekilde araştırmaları ve bu araştırmaların ardından mayo almaları halinde kaliteli bir mayo alacaklarını söylemek mümkün.

 

 Tesettürlü Kadınlar Nereden Mayo Almalı?

 

Tesettürlü kadınlar istekleri doğrultusunda mayoyu nereden almalı? Tesettürlü kadınların tercihlerine uygun mayoyu bulmak için köklü mağazalara alışverişe gitmeleri ya da bu mağazaların internet sitesi üzerinden beğendikleri renk ve modele uygun mayoyu satın alma şansı yakalıyorlar.

 

Tesettür Mayo Modellerinde Neler Moda?

tesettür mayoYaz aylarında sıcak havaların kurtarıcısı deniz ve havuzun da kıyafet modası olduğunu biliyor muydunuz? Tesettür giyinmeyi tercih eden bayanlar için havuz ve denizde giyebilecekleri rahat ve dayanıklı ürünler bulabilmeleri mümkündür.

 

Mayo alırken bayanlar genellikle tasarımına ve renklerine dikkat etmektedirler. Ancak dikkat edilmesi gereken bazı önemli noktalar vardır. Bunları şöyle sıralayabiliriz;

 

* Mayonun kumaş cinsi çok önemlidir

* Klordan ve tuzdan etkilenmemesi gerekmektedir.

* Dayanıklı ve hafif bir yapıya sahip olması gerekmektedir

* Hızlı kuruma özelliği olmasına dikkat etmelisiniz

 

Tesettür giyinen bayanlara alternatif olabilecek tesettür mayo modelleri, markaların kreasyonlarında, farklı modellerde ve renklerde yer almaktadır. İnternet üzerinden alışveriş yapmayı istiyorsanız, kaliteli ve güvenli bir seçenek olarak tercih edebilirsiniz.

 

 Geometrik Desenli Mayo Modelleri

 

Tesettür giyinen bayanların seçebilecekleri modeller içerisinde geometrik desenler, bu sene moda olan mayo tasarımları arasındadır. Tam kapalı olan tesettür mayo modelleri, her yerde rahat bir şekilde giyebileceğiniz ürünlerdir. Mayoların kumaş türü, hızlı kuruması açısından deniz ve havuza dayanıklılık özelliğinde üretilmektedir. Tesettür giyim için özel olarak üretilen kapalı mayolar, yüzerken rahat hareket etmenizi sağlayacaktır. Mayonun üst kısmında yer alan renkli çizgilerle tasarlanan desenler, geometrik desenleri sevenler için ideal bir seçenek olacaktır.

 

 Kare Desenli Mayo Modelleri

 

Piti kareler ve büyük kare desenler moda sektöründe her zaman yerini alan desenlerdir. Tesettür giyimde de mayo tasarımlarında kullanılan kare desenler, canlı renklerle uyum sağlayarak şık bir görüntü oluşturmaktadır. Yalnız kare desenli mayo modellerini kilo sorunu olmayan bayanların tercih etmesini önermekteyiz. Çünkü kare kesimler, bayanların daha çok kilolu durmasına neden olmaktadır. Saks mavisi, cam göbeği mavisi ve bordo renk seçenekleri arasındadır.

 

 Çiçek Desenli Mayo Modelleri

 

Tam kapalı tesettür mayo modellerinde çiçek desenli ürünler de bu sene sezonun modasında yer almaktadır. Özellikle canlı renklerle üretilen çiçek desenli mayo modelleri, yaz ruhuna uygun ürünler diyebiliriz. Tesettür giyinen bayanlar tam kapalı mayo satın alırken, bazı kıyafetler içerisinde bütün olarak alabilmektedirler. Tesettür mayoda; pantolon, uzun kollu fermuarlı tunik, yarım iç atlet ve özel tasarım bone genellikle kombinlerin içerisinde yer almaktadır.