Tesettür Elbiselerde Hangi Renkler Moda?

Modaya uymak, farklı modeller ve renkler altında birçok değişik giysiyi bir araya getirerek güzel bir kombin yaratmak elbette tüm hanımların hayalidir. Tabii bunu gerçekleştirmek için mutlaka moda uzmanlarını dinlemek ve onların gerçekleştirdikleri tasarımlar içerisinden seçim yapmak büyük bir önem taşımaktadır. Yeni sezon kapsamında da birbirinden farklı moda ile birlikte renkler altında tesettür elbise modelleri harika bir görsel sunmaktadır. Tabii bu bağlamda moda uzmanlarının ön plana çıkardığı elbise renklerini de modelleriyle bir arada tutarak alışveriş gerçekleştirmek ayrıca önemlidir. Bu sayede en trend modeller altında birbirinden güzel elbisesi çeşitlerini satın almak ve farklı yerlerde keyifli bir şekilde giyme şansı elde edilebilir.

 

 Moda Uzmanlarının Ön Plana Çıkardığı Elbise Renk Seçenekleri

 

Özellikle son dönemlerde birbirinden farklı tesettür elbise seçenekleri için mutlaka renklerin önemi ayrı bir noktaya çıkmış durumdadır. Görsel anlamda zengin bir seçenek ile piyasaya sunulan birbirinden farklı elbise çeşitleri için renkler daha canlı ve daha parlak seçim yapılarak daha güzel bir görünüm yakalama şansı elde edilebilmektedir. Bunun içerisinde özellikle başta siyah olmak üzere bordo ve haki renkleri farklı giysiler üzerinde tercih edilmektedir. Ayrıca indigo rengi ve taba renginin yanı sıra fuşya ile gri renkleri de dikkat çekiyor. Diğer yandan lacivert ya da mor renkler altında da yine farklı elbise çeşitleri tercih yapılabilir.

 

 Capcanlı Renkler İle En Güzel Elbise Modelleri

 

Üretici firmalar ile birlikte moda uzmanlarının bu sene tesettür elbise konusunda ön plana aldığı renkler daha canlı ve mat olarak dikkat çekmektedir. Özellikle rengin modele göre daha ön plana alınması ve güzel bir görünüm yaratması adına elbisenin bütünü genel olarak tek renk şeklinde tasarım haline getirilmiş durumdadır. Yani bu sene birçok değişik rengin bir araya getirmesi suretiyle tasarım yapılan elbise modelleri değil daha çok tek renk altında hazırlamış modeller moda olarak trend haline gelmiş durumdadır.

 

 En Özel Renkler Ve Moda Modeller İle Elbise Çeşitleri

 

Tabii daha göz alıcı renkler olarak yine pudra ile birlikte şarabı ve gold renkleri de ışıltılı balık tarzı tesettür elbise modelleri üzerinde harika bir görünüm sağlama şansı vermektedir. Diğer yandan mint ve zümrüt yeşili kapsamında da yine farklı elbise çeşitleri hanımların kendi kişisel zevklerine bağlı olarak satın alma şansını sunmaktadır. Çok uygun fiyatlar altında seçim yapılabilecek birbirinden güzel elbise çeşitleri, harika renkler ile tüm hanımların dolaplarını süsleyecek biçimde satın alınmayı bekliyor.

 

 

Tesettür Elbise Modelleri Modaselvim’de

 

Tesettür elbise modellerinin temeli ve kökeni Anadolu kadınlarının geleneksel giyim kültüründen gelmektedir. El, ayak ve yüz bölgesi hariç bütün vücudu estetik bir şekilde kapatan bu elbiselerde, boncuk, gipür, dantel, volan, kemer ve püskül gibi birçok eklenti ile süslenmektedir. Pliseli olanlarda etek kısmının görselliği daha farklı bir görüşüne kavuşmaktadır. Renk tonlarındaki özel seçim, etkileyici görümün ve tasarım işlemlerinde belirleyici rol oynamaktadır.

 

Yeni ve Etkileyici Modeller

 

Kapüşonlu modeller, şapkalı tipleri sevenler için özel tasarlanmıştır. Renk olarak haki, mürdüm ve indigo gibi popüler renkler tercih edilmektedir. Gipür, tesettür elbise modellerinde kullanılan bir ayrıntıdır ve etek uçlarında omuzda ve manşette kullanılmaktadır. Deri kemer, derinin cazibeli görüntüsünü tesettür elbise modellerine yansıtmaktadır. Özel taşlı olanlar görünüş olarak daha farklı bir yapıya sahiptir. Özel kolye seçenekleri de görselliğin mükemmel olmasını sağlamaktadır. Volan kol, iç içe olan ve geniş olan bir tasarım şeklidir. Bu tasarım şekli Avrupa kökenlidir.

 

Özel düğmeli seçeneklerde, önden ve arkadan düğmeli modeller vardır. Ceketli modeller, elbise modellerinin görkemini artırmaktadır. Bu ceket modelleri özel olarak tasarlanmaktadır. Desen özellikleri de oldukça farklı olan bu elbiselerde, çini desen yeni ve etkileyici desen kategorisindedir. Kolları çizgili olan modeller de vardır. Bütün bu modeller başörtüsü ile uyumludur. Gerek desen olsun ve gerek renk olsun, tesettür elbise modelleri ile uyumlu başörtüsü seçenekleri, etkileyici takım özelliğini meydana getirmektedir.

 

Tasarımda Yıla Özel Çalışmalar

 

Bu tasarım özellikleri her yıla özel olarak hazırlanmaktadır. Her yıl yeni ve etkileyici modellerle, tesettür severlerin ilgisini çeken firmalar, yeni renk tonlarını da tercih etmektedir. Kışa özel renkler ve kumaşlar, yaza özel renkler ve kumaşlar, her yıl yenilenmektedir. Yeni ve etkileyici renk tercihleriyle, aradığınız mükemmel özellikleri tesettür elbise modellerinde bulabilirsiniz. Gül gipürü modelleriyle yeni trenler meydan getiren yeni modeller, kargo seçenekleriyle en kısa zamanda adrese gönderilebiliyor. Model seçimini yaptıktan sonra, beden seçimini de yapabilirsiniz. Her bayan için tesettür elbise modelleri bu sitelerde bulunabilir. Yıkanma özellikleriyle ve ütülenme özellikleriyle satışa sunulan bu ürünler, ödeme kolaylıklarıyla satışa sunulmaktadır.

 

Bu ürünler tesettür kategorisindeki diğer elbiselerle etkili bir uyum içerisindedir. Her yaşa uygun renk ve tasarımlar bulunmaktadır. İndirim kampanyaları bu sektörde sıkça uygulanan bir uygulamadır. İndirim kampanyaları kategorisindeki birçok tesettür elbise modeli, kısa zamanda tükenmektedir. En çok tercih edilenler, fiyatı düşenler ve popüler ürünler gibi indirim yöntemleriyle, uygun fiyat avantajları sunulmaktadır.