Yeni Sezonda Çok Tercih Edilen Ferace Modelleri

Ferace hem ilkbahar yaz hem de sonbahar kış koleksiyonlarının vazgeçilmez parçaları arasında yer almaktadır. Tesettür modasının en önemli kıyafetlerinden biri olmayı başaran feraceler hem modacılar tarafından hem de tesettürlü bayanlar tarafından çok tercih ediliyor. Son zamanlarda feraceler daha çok tercih edilmeye başlandı. Yazlık ve kışlık feracelerde en önemli özellik ise konfor. Konforlu ve bol feraceler sayesinde tesettürlü bayanlar hem günlük hayatlarında hem de özel davetlerde şık bir görünüm yakalama fırsatına sahip oluyor.

Tek parça feraceleri uygun aksesuar, şal, ayakkabı ve çantayla kombinleyerek göz alıcı bir şıklığa kavuşmak mümkün. Sizlerde yeni sezonun ön plana çıkan ferace modellerini incelemek ve satın almak istiyorsanız tek yapmanız gereken şey Moda Selvim online alışveriş sitesini ziyaret etmek. Sitemizde son trend ferace modelleri bulabilir ve 2017 yılının en çok satan ferace modellerini takip etme fırsatına sahip olabilirsiniz.

2017 Yılının Öne Çıkan Ferace Modelleri

2017 yılı tesettür modasının en önemli parçalarından biri olan feraceler farklı renkler ve tasarımlarla bayanlarla buluştu. Moda Selvim tesettür modasını yakından takip ediyor ve bayanların tercihlerine cevap vermeyi amaçlıyor. Bu nedenle birbirinden ünlü tasarımcılarla çalışan sitemizde 2017 yılının ön plana çıkan ferace modellerini bulabilirsiniz.

Özellikle tek parça ve tam boy olan feraceler Mevlana kesimleriyle bayanların ilgi odağı haline geldi. Bu sezonun ön plana çıkan modellerinden biri olan Mevlana feraceler normal feracelere göre iki kat daha rahat olma özelliği taşıyor. Moda Selvim’de hem Mevlana ferace modellerini hem de sade ferace modellerini bulabilirsiniz.

Ekonomik Feraceler Moda Selvim’de

Hem ekonomik hem şık hem de kaliteli ferace almak istiyorsanız sizleri Moda Selvim avantajlarından yararlanmak için online satış sitemize bekliyoruz.  Sitemizde sade, kemerli, taşlı ve püsküllü ferace modellerini bulabilirsiniz.

Sezonun trend renkleri kullanılarak hazırlanmış olan ferace modellerimizde lacivert, fuşya, vizon, somon, siyah ve taba renkler ön plana çıkıyor. Ucuz, yeni sezon ve şık ferace modelleri arayan tesettürlü bayanları sitemizin ayrıcalıklarından faydalanmaya bekliyoruz.