Tesettür Abiyeler

Bu kategorideki abiye çeşitleri en fazla olan abiye çeşitleri arasındadır. Genellikle tercih edilen tesettür abiye bazen tek parça ürünlerden bazen ise iki parça ürünlerden oluşabilmektedir. Genellikle yanına yapılan kombin çanta ya da eşarpla oldukça uyumlu bir şekilde yapılmaktadır. Bunların dışında tunik modelleri ya da pantolon şeklindeki kombinler de bir alternatif olarak kullanılabilmektedir. Bu şekilde hem renk uyumu Aynı zamanda da desen uyumu sağlanmış olmaktadır.

İki parçalı kombinlerde pantolon ve tunik modeline aynı tonlarda kombin yapmak fazlasıyla önemlidir. Yapılan bu kombinlerde model uyumu göz önünde bulundurmalıdır. Giyilen ürün yani tesettür abiye tek parça tercih ediliyorsa muhakkak eşarp ile aynı renk olmasına önem gösterilmektedir. Tesettür abiyeleri bazı noktalara dikkat edilmesi gereken hususlardan oluşmaktadır. Bu abiye türlerinde genellikle vücut hatlarını belli etmeyen abiyeler tercih edilmektedir.

Tesettür Abiye de Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Bu model abiyeler giyen kadınların en çok dikkat ettikleri şey bu abiyelerin transparan bir görüntü sergilememesidir. Bu yüzden kumaşın kalınlığı burada fazlasıyla önemli noktalar arasında bulunmaktadır. Belli etmeyen ve saydam olmayan kıyafetler seçilmektedir. Vücudu belli etmeyen ama fazlasıyla şık kıyafetler de mevcuttur. Bu konuda kişilere sayısız seçenekler sunulmaktadır.

Güzel günlere giderken kadınlar tercih ettikleri abiyeler konusunda sorunlar yaşasa da tesettür giyim abiyeler de çok fazla seçenek olduğu için kadınlar sıkıntı yaşamadan vücutlarını uygun abiyeleri bulmaktadır. Böylece hem göze hoş gelen hem de oldukça şık görünen kıyafetler alınmaktadır.

Kadınlar Tesettür Abiye Alırken Hangi Modelleri Tercih Etmelidir?

Burada özellikle tercih edilen modeller son yıllarda takım şeklinde olanlarıdır. Genellikle ceket pantolon ya da tunik pantolon gibi takımlar daha fazla kullanılmaktadır. Bunların yanında elbette ki uzun abiyelerde tercih edilmektedir. Uzun abiyeler ile takım abiyeleri kombi ederken farklı aksesuarlar kullanılmaktadır.

Uzun abiye kombinlerinde genellikle çanta ya da eşarp kullanarak uygun tonlardaki renkler seçilmektedir.

Takım abiyelerde ya da tunik abiyelerde ise genellikle iki parçanın uyumu sağlanmaktadır. Bu kıyafetlere de tabii ki kombin yapılırken aksesuar uyumu da aynı oranda olmaktadır. Takım abiyelerde genellikle ayakkabılar daha çok dikkat çekmektedir.

Yeni Sezon Abiye Modellerinde En Güzel Renkler

 

Herhangi bir giysi adına elbette model her daim ön plana çıksa da burada tamamlayıcı olarak en önemli unsur hiç şüphesiz giysinin rengidir. Bu durum özellikle de tesettür abiye konusu olduğu zaman ve abiyeler tüm kadınlar için daha önemli bir giysi olduğundan renklerin de önemi bir o kadar değerli bir hale geliyor. Buna uygun şekilde yeni sezon kapsamında da birbirinden farklı bir harika renkleri altında tasarımları gerçekleştirmiş olan abiye modellerini bu kaliteli site bünyesinde bulabilir ve arzu ettiğiniz renkleri ve modelleri altında en hoş seçeneği tercih edebilirsiniz. Harika bir uyum gösteren renk ve modeller ile bir bütün haline gelmiş olan abiye çeşitlerinden kendi zevk ve beğeninize uygun bir şekilde hoş bir giysi satın alabilirsiniz.

 

 Yeni sezon farklı renkler altında abiye modelleri

 

Birbirinden değişik modeller kapsamında piyasaya sunulmuş en harika tesettür abiye seçenekleri aynı şekilde renkleri ile de tüm hanımların beğenisini kazanmış durumdadır. Bunlar içerisinde başta siyah olmak üzere bordo ile birlikte zümrüt renginin yanı sıra yeşil rengi de bu sene değişik abiye modellerini süslüyor. Diğer yandan petrol rengi ve gül kurusu rengi de yine birbirinden farklı abiye çeşitlerine harika bir uyum sağlamış görünüyor. Kişisel tercihlerinize göre ve bütçenize uygun bir abiye çeşidini bu kaliteli siteye giriş yaparak bulabilir ve tüm beden ya da boylara göre satın alma şansını elde edebilirsiniz.

 

 Farklı renkler altında en güzel abiye modeli

 

Konu özellikle de tesettür abiye çeşidi olduğu zaman mutlaka renginin modeli ile mükemmel bir uyum sağlaması önemi oldukça büyüktür. Zira gidilmesi gereken bir düğün ya da nişan organizasyonun yanı sıra çok özel bir davete de katılırken mutlaka görsel anlamda şık bir izlenim yaratmak ve bu izlenimi harika bir kombin ile yakalamanın önemi büyüktür. Bunu sağlamak için size Moda Selvim bünyesinde arzu ettiğiniz tüm farklı seçenekleri altında ve en güzel renkler ile cıvıl cıvıl iç açıcı bir görünüm eşliğinde gitmek istediğiniz yere katılabilirsiniz. En güzel renkler ve modellerin bir araya getirildiği abiye seçenekleri sizleri bekliyor.