Yeni Sezon Tesettür Giyimde Şık Parçalar

Sezonun yenilenmesi ile kıyafetlerde de yeni modeller çıkmaktadır. Yeni sezon ürünleri tesettürlü hanımlar için daha şık parçalar sunmaktadır. Mevsime uygun şekilde tasarlanan bu kıyafetler modayı üzerinizde taşımanıza yardımcı olacaktır. Yeni sezon tesettür giyimde kolları bol ve ince ışıltılı kumaştan tasarlanan kıyafetler oldukça moda. Bu kıyafetlerden en beğenilen parça ise boğazlı ve simli kumaş balıkçı kazaklardır. Sonbaharı ve yeni sezon ürünlerini en iyi yansıtan bu balıkçı yaka kazaklar pek çok alt giyim ürünü ile de uyum sağlamaktadır.

 Yeni sezon tesettür giyimde şık parçalar arasında kumaş kalem etekler bulunmaktadır. Yeni sezon kumaş kalem etekler giyen kişiler için kombin önerileri sunmaktadır. Bu tarz şık eteklerin üzerine şık bir gömlek ya da balıkçı yaka kazak seçimi yapılmaktadır. Bu üst giyim ürünlerinde ise ışıltı ve boncuk işlemeleri yoğun bir şekilde görülmektedir.

 Yeni Sezon Tesettür Üst Giyim Parçaları

 Yeni sezon üst giyim parçaları arasında beyaz gömlekler bulunmaktadır. Bu beyaz gömleklerin yaka kısımlarında bulunan büyük taşlar ve renkli nakış işlemeler gömleğin sıradan havasını tamamen değiştirmektedir. Bu gömleklerin pırlanta model düğmelerinin bulunması da gömleği daha şık bir hale sokmaktadır. Bu gömlekler yeni sezonun üst giyim modelleri arasında en çok tercih edilen kıyafetlerindendir.

 Salaş kazaklar her sezon tesettürlü hanımlar tarafından beğenilerek satın alınmaktadır. Yeni sezonda salaş kazak modasında boğaz kısmının da kalın olması ve aynı şekilde boğaz detayında düğme bulunması kazağı farklılaştırmaktadır. Bu kazak modellerinin bel kısımlarında bulunan kuşak ya da kemer ise kombini tamamlayıcı öğelerdendir.

 Yeni Sezon Kıyafet Kombini

 Yeni sezon tesettür giyim için salaş parçaların bir arada kullanılması oldukça moda. Mom jean ve üzerine giyilen beyaz tunik model gömlekler kombin ikilisi arasında gençler tarafından en sık tercih edilen parçalardır. Bu kombinin altına giyilen beyaz spor ayakkabı ise gömlek ile ayakkabının uyumlu olmasını sağlamaktadır. Bu tarz kombinlerde eşarp yerine şal seçimi yapılmaktadır. Tafta kumaş ve tek renk şal seçimi kombini tamamlamada size yardımcı olacaktır. Beyaz bol gömleği daha modern bir hale getirmek isteyen kişiler ise beline kemer takarak bu havayı yaratabilir.

Bir cevap yazın