Tesettür Ürünlerin Şıklığı Yansıtan Detaylar Neler ?

 

Y.G.S - A Pile Kalem Elbise YGS4084-S Bordo (1)Tesettür moda sektörü hızlı adımlarla ön plana çıkarken, detaylar, ürün seçenekleri ve kalite de önem kazanmıştır. Tesettür ürünlerinde bazı detaylar şıklığı daha kolay yansıtabiliyor. Bu detaylar hem abiye ürünlerinde hem de günlük kullanılan ürünlerde kullanılmaya başlandı.

 

ŞIK DETAYLAR TESETTÜR GİYİM ÜRÜNLERİNİ NASIL ETKİLER?

 

Artık daha genç bayanlar da tesettür modasına ilgi göstermeye başladı. Çünkü modern çizgiler çerçevesinde şık, kullanışlı ve rahat ürünler tasarlanmaktadır. Bu tasarımlar içerisinde bazı detaylar daha çok kullanılıyor. Çünkü bu şekilde şıklığı yansıtmak kolay olabiliyor. Detaylar sade bir ürüne farklı bir hava katabilir. Ürünün sadeliğini geri plana atarak, ince bir zariflik yansıtabilir. Dantel detayı hem günlük tesettür ürünlerinde hem de abiye modellerinde kullanılmaktadır. İşleme, palet gibi detaylar da ürünlerinde sıkça yer alıyor. İşlemeler abiye elbiselere çok özel bir farklılık yansıtıyor. Bazı sade elbise modellerinde kol kısmında kullanılan güller bu tasarımı çok özel yapmaktadır. Düğme detayı ve cep detayları ise daha çok günlük ürünlerde kullanılmaktadır.

 

RAHAT TESETTÜR GİYİM ÜRÜNLERİ

 

Tesettür sektöründe sadece şıklık yetmez. Özellikle bayanlar her zaman kendilerini rahat da hissetmek isterler. Bundan dolayı da tasarımlar bu detaya önem veriyor. Bol kesimli ürünler tesettür modası için uygundur. Yine bu tasarımları farklı kılan ürünlerin detayları, desenleri ve modelidir. Renk anlamında seçenekler oldukça geniş ürün yelpazesine sahiptir. Haki, bordo, siyah, gri gibi farklı renk seçenekleri var. Şıklık bir bütün olarak yansır. Bu yüzden bir ürünün sadece modelinin güzel olması yetmeyecektir. Aynı zamanda ürünün detayları, rengi ve kalitesi de bu şıklığı etkileyecektir.

 

ŞIKLIĞI TAMAMLAYAN FAKTÖRLER

 

Şıklığı tamamlayan birçok detay var. Kombin içerisinde renk uyumunu ve dengeyi sağlamak gerekir. Kombin içerisinde desenlerin uyumu, kumaşların birbiri ile nasıl kullanıldığı gibi birçok konu şıklığın ortaya çıkmasına neden olacaktır. Aynı zamanda tesettür ürünlerinde kaliteli seçeneklere yönelmek gerek. Kaliteli ürünlerin buruşması gibi bir sorunu olmayacaktır. Aynı zamanda kaliteli ürün kumaşı ile kendini belli edecektir. Artık kaliteli ürünler de indirimler ile büyük ilgi görüyor. Çok uygun fiyat seçenekleri tesettür ürünlerine ilgiyi arttırıyor.

 

Bir cevap yazın