Tesettür Elbiselerde 2018 Yaz Kreasyonunda Neler Moda?

Elbiseler bayanların gardıroplarında, her zaman yer verdikleri kıyafetlerin başında gelmektedir. Her sezon farklı elbise modelleri, vitrinlerde yerini alırken, kreasyonlar da modaya göre şekillenmektedir. Tesettür giyinen bayanların yaz sezonunda rahat bir şekilde giyebilecekleri, birbirinden renkli elbise modelleri 2018 tasarımlarında yer almaktadır. Tesettür giyimi tercih eden bayanlar, modayı takip eden Moda Selvim sitesinde bulabilmeleri mümkündür.

 

 Taş Detaylı Elbise Modelleri

 

Taş detaylı elbise modelleri ilk aşamada sanki abartılı gibi bir izlenim uyandırabilir. Ama kesinlikle günlük giyimde rahat bir şekilde giyebileceğiniz tesettür elbise modelleri arasında yer almaktadır. Renk seçenekleri açısından yaz sezonuna hitap eden taş detaylı tesettür elbiseler, kloş etekli ve belden kuşaklı olarak tasarlanmış bir üründür. Tesettür elbise tasarımlarından birini, zevkinize göre bir rengi seçerek giyebilirsiniz. Taş detaylı tesettür elbiseyi aynı zamanda spor ayakkabılarla ve topuklu ayakkabılarla kombinleyebilirsiniz.

 

 Modası Geçmeyen Puantiyeli Elbiseler

 

Puantiye modası kıyafetlerden tutun da ev dekorasyonuna kadar son iki yıldır moda olmuş durumda diyebiliriz. 2018 yaz sezonunda da tesettür elbise modellerine puantiyeli kumaşları görebilirsiniz. Mint yeşili, pudra, kırık beyaz, siyah puantiyeli tesettür elbise modellerini günlük olarak giyebileceğiniz gibi, özel davetlerde de rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Başınıza takacağınız eşarp veya şalı elbisenin kumaşında yer alan puantiyenin renginden seçerseniz, şık bir kombin oluşturabilirsiniz.

 

 Zarifliğin ve Şıklığın Temsilcisi Şifon Elbiseler

 

Şifon elbise her sezon ve her dönem, bayanlar tarafından mutlaka tercih edilen elbiselerin başını çekmektedir. Şifon elbiseler önceden sadece özel günlerde giyilirken, artık son dönemler bayanlar, günlük giyimde de tercih ederek, şıklığı sokak modasına taşımaktadırlar. Haki yeşili, bebek mavisi, pudra rengi ve vazgeçilmeyen siyah renklerde tesettür şifon elbiseler, Moda Selvim’de yer alan renk seçenekleri arasında bulunmaktadır.

 

 Püskül Detaylı Tesettür Elbiseler

 

Püskül detaylı tesettür elbiseler, özel davet ve organizasyonlarda giyilebilecek şık tasarımlar arasında yer almaktadır. Yakasında ve kollarında püskül detayları, baş örtüsündeki inci detaylarla davetlerin en şık kadını olabilirsiniz. Geniş bir renk yelpazesine sahip Moda Selvim sitesinde yer alan püskül ve inci detaylı tesettür elbise modellerinden birini tercih edebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın