Tesettür Abiye Modelleri Kapsamında Yeni Sezon Çeşitleri

Tüm hanımlar için ortak bir şekilde özellikle farklı davet ve organizasyonlar adına büyük bir öneme sahip olan tesettür abiye modelleri, değişik seçenekler altında yeni sezon kapsamında şıklığı ile ön plana çıkmaktadır. En fazla bu sene üzerindeki farklı desenler altında dikkat çeken değişik abiyeler, kişisel tercihler kapsamında ve ayrıca evdeki dolaplarda duran giysiler ile birlikte takılarla hoş bir uyum sağlayacak seçenekler satın alınabilir. Bu yıl en fazla ilgi gören abiye çeşitleri arasında ceket gibi gör bir görünümü kapsamında ve dar bir eteği bulunan seçenekler ön plana çıkmaktadır. Sanki ikili bir takım gibi görünen ve aynı zamanda bir abiye olan bu giyim örnekleri, birçok değişik organizasyon ya da davet için tüm yıl boyunca değişik yerlerde rahatlıkla giyme şansını yanında getirmektedir.

 

 Harika Modelleri Altında Yeni Sezon Abiyeler

 

Diğer yandan kolları volanlı ve dantelli bir şekilde hazırlanmış olan iki ayrı renk kapsamında üretimleri gerçekleştirmiş tesettür abiye çeşitleri de harika bir izlenim uyandırmaktadır. Alt kısmı daha çok parlak bir kumaş yapısı ile hazırlanmış olan bu dantelli ve kolları volanlı örnekler, genç hanımlar için özellikle ön plana çıkmaktadır. Aynı zamanda lazer kesimli bir üretim ile gerçekleştirmiş ve mükemmel bir şıklık sunan abiye modelleri de tercih edilebilir. Bu lazer kesim kısmı bir ceket görünümü de sunan abiyeler, farklı yaş kapsamındaki hanımların rahatlıkla seçebilecek türden bir model altında hazırlanmış görünüyor.

 

 Yaz Gelirken Birbirinden Güzel Abiyeler

 

Özellikle yaz ayları dendiği zaman hanımlar için tesettür abiye modelleri daha önemli hale gelir. Bunun temel nedeni ise değişik düğün ve nişan ile birlikte söz gibi farklı organizasyonların bütün bir yaz boyunca çok fazla olmasıdır. Hanımlar bu tür yerlere katılırken daha şık ve hoş bir görsen altına gitmek istediklerinden dolayı da bu konuda birbirinden farklı abiye çeşitleri büyük bir öneme sahip hale gelir. Yeni sezon kapsamında da birçok değişik modeller ile harika bir uyum altında tasarım haline getirildiği farklı abiyeler, Modaselvim bünyesinde çok uygun fiyatlar kapsamında sipariş verilebilir.

 

Bir cevap yazın