Sonbahar Tesettür Giyim Parçalarında Tarçın Renk Kullanımı

sonbahar tesettürSonbahar sezonun imza renklerinden olan tarçın renginde her sene farklı modelde tesettür giyim parçaları çıkmaktadır. Tarçın rengi kullanımı kombin yaparken en rahat renklerdendir. Kombin içerisinde yalnızca bir parçada tarçın renginin kullanılması sonbahar havasını daha iyi yansıtacaktır. Sonbahar tesettür giyimde tarçın rengi özellikle kazaklarda oldukça fazla görebilirsiniz. Tarçın renginde triko bluz, kısa ve uzun hırkalar ve blazer ceketler üst giyimde en çok kullanılan parçalardır.

 

Sonbahar tesettür giyimde tarçın rengi bol pantolonlarda da sıkça rastlanmaktadır. Daha çok etek giyinen kişiler için düz kalıp eteklerde tarçın rengi ve desenleri görebilirsiniz. Tarçın rengini aynı zamanda ayakkabı ve çantada da kullanabilirsiniz. Ayakkabı ve aksesuarda bu rengi kullanmak kombin yaparken daha yardımcı olacaktır.

 

 Tesettür Giyimde Sonbahar Rengi Olan Tarçın İle Kombin Önerileri

 

Tarçın renginde kombin yaparken yalnızca tek bir parçada bu rengi kullanmanız görünümünüzü daha sade ve modern yapacaktır. Birden fazla tarçın rengi kullanımı gözü yorabilir. Aynı zamanda sezonun modasına uygun giyinmek için bu adımlara dikkat etmek gerekir. Tarçın rengi kombininde ilk olarak bu renkte olan parçayı seçmelisiniz. Tarçın rengi salaş hırka giyecekseniz içinize krem rengi kazak, altına mom jean ya da düz siyah kalem etek tercihinde bulunabilirsiniz.

 

Bu kombine uygun spor ayakkabı ya da bot rengi de farklı bir renkte olmalıdır. Çanta seçimini el çantası ya da omuz çantasından yana kullanabilirsiniz. Çantanın rengi de mutlaka ayakkabı ya da kazağın renginde olmalıdır. Bu kombin sizin daha modern bir görünüm yakalamanıza yardımcı olacaktır.

 

 Yeni Sezon Tarçın Rengi Tunik Modelleri Nelerdir?

 

Sezonun en moda rengi olan tarçının pek çok tonu bulunmaktadır. Bu tonlardan kendi tarzınıza en uygun olan tuniği seçebilirsiniz. Yeni sezon tarçın tunik modelleri arasında balon kol ve kurdeleli kol modelleri bulunmaktadır. Daha şık bir model isteyenler için yaka detayındaki boncuk modellerindeki tunikler sezonun şıklık yarışı yaptığı parçalardır.

 

Tarçın rengi desenleri bulunan tunik modelleri de, daha çok desen seven hanımlar için bir seçenek olmaktadır. Üzerinde tarçın rengi yaprak desenleri bulunan tunikler tam anlamıyla sonbaharı yansıtmaktadır.

 

Bir cevap yazın