Pardösü Özellikleri Nasıl Olmalıdır?

Pardösü, özellikle soğuk ve rüzgârlı havalarda kullanılmak üzere üretilen bir dış giyim ürünüdür. özellikleri arasında kaşe kumaştan, şık ve zarif olarak üretilmiş olması bulunmaktadır. Pardesü kullanıcı dostu bir giyim ürünü olarak şıklığı ve zarafetiyle tercih edilmektedir.

Örnek model ölçüleri; 42 beden olarak, boy: 168 cm, bel:71 cm, göğüs: 93cm ve basen: 96cm ölçülerindedir. Şık ve dekoratif dikişi, fermuar özelliğiyle kullanıma sunulmaktadır. Modanın en şık ve zarif örneği olması alması dolayısıyla beğeni kazanmaktadır.

Pardösü Nasıl Seçilir?

Pardösü satın almak isteyenler görsel detayından daha fazla kumaş ve tasarım ayrıcalıklarına özen gösterilmesi gerekmektedir. Dış giyim ürünü yani pardösü seçerken;

Kumaş kalitesine öncelik verilmesi,

Varsa kullanılan aksesuar özellikleri ve kalitesi,

Dikiş detaylarına dikkat edilmesi,

Astarlı olmasına dikkat edilmesi gerekmektedir. Bu nedenle dış giyim ürünleri arasında Pardesü astarının sadece bir kumaş eklentisi olarak düşünülmemesi gerekmektedir. Kullanıcının zarafetine katkı sunan önemli bir detay olarak tanımlanabilmektedir.

Ne kadar özel bir kumaş olursa olsun dış giyim ürünlerinde astar kıyafeti duruş olarak üst noktalara taşımaktadır. Ayrıca cebinden düğmesine fermuarından kürküne tüm detaylar ürün şıklığına katkı sunabilmektedir.

Pardösü, kış ve bahar aylarında kullanılmak üzere kaşe kumaştan tasarlanmış bulunmaktadır. Özel tasarım ürünü olarak siyah rengin asaletiyle fermuarlı ve kürklü kapüşonlu olarak beğeniye sunulmaktadır.

Bilinmesi gereken detaylardan biri de çekim konseptleri gereği renk tonlarında farklılık görülebilmektedir. Elde yıkama, kuru temizleme ve 30 derecede makinede yıkanabilme ayrıcalığına sahip ürün olarak kullanıma sunulmaktadır.

Pardösü Nasıl Tedarik Edilir?

Pardösü sahibi olmak isteyenler günün her saati internet sitesine erişim sağlayabilmektedir. Modaselvim.com adresinden seçim yaparak 7/24 sipariş verilebilmektedir. Özel indirimler ve gönderi sistemleriyle ürünler kolaylıkla adrese teslim alınabilmektedir.

Herkes kendisi ve sevdikleri için pardösü siparişi verebilmektedir. Kredi kartına taksit, güvenli ödeme hatta kapıda ödeme seçeneklerini kullanabilmektedir. Pardösü sahibi olmak isteyenler bulunduğu yerden internet sitesini ziyaret edebilmektedir.

Temizliğinin özenle yapılması yani kuru temizleme önerilmektedir. Yıkama yapılacak ise 30 derecede yıkanarak ılık ütülenmesi gerekmektedir. Firma güvencesiyle adrese teslim alınan pardösü için kolay iade ve kapıda ödeme kolaylıkları da sunulmaktadır.

Tüm ürünlerimizi görmek için  https://www.modaselvim.com/pardesu-manto sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın