Moda Selvim Tesettür Abiye Modelleri̇̇ Nelerdir?

Giyim sektörü her zaman çok hareketli bir sektör olmaktadır. Sürekli değişen ama her zaman ilgi odağı olmayı başaran oldukça kapsamlı bir sektördür. Tesettür giyimde de elbette ki durum farklı olmamakta ve tercih listesinin başında rekabet hep yoğun olmakta.
Tesettür giyimde en çok öne çıkan ürünlerden biri de abiyelerdir. Özel gecelerin, davetlerin ve düğünlerin vazgeçilmezi olan tesettür abiyelerin her zaman çokça tercih edildiği bilinmektedir.

Tesettür Abiye Nedir?

Tesettür abiye genellikle tek parçadan oluşan elbise benzeri kıyafetlere denmektedir. Ancak biraz daha ağır bir görüntü vermektedir. Genellikle elbise kategorisinde yer alsa da aslında kendi kategorisinin bir türüdür. Düğünlerin ve özel gecelerin olmazsa olmazları abiyeler her dönem geçerliliğini koruyan nadir kıyafetlerdendir.

Tesettür Abiye Çeşitleri Nelerdir?

Renklerine ve detaylarına göre çeşitli tarzda birçok tesettür abiye çeşidi bulunmaktadır.
Uzun abiye modelleri
Midi abiye modelleri
Gece için özel tasarlanan abiyeler
Günlük giyilen abiyeler
Çeşitli renklerdeki abiye modelleri

Moda Selvim Abiye Modelleri Nelerdir?

Moda Selvim şıklığa ve zarafete önem veren ve bu anlamda da öncü bir marka olarak karşımıza çıkmaktadır. Ayrıca bunu birbirinden zarif ve göz dolduran tesettür abiye modelleriyle de göstermektedir. Klasik ana renklerin yanı sıra geniş renk çeşitleriyle de bizlere dilediğimiz rengi seçebilme avantajını sağlamaktadır.
Zümrüt, Mürdüm, Lacivert, Bordo, Bakır, Pudra ve Gold, gibi renklerle oldukça fazla seçenek sunmaktadır. Ayrıca Vizyon, Lila, Bej, İndigo ve Antrasit gibi çok bilinmeyen çeşitli renkleri de barındırmaktadır. Taşlı, janjanlı, işlemeli, dantelli vb. çeşitlerinin bulunduğu Moda Selvim’in başlıca tesettür abiye modelleri şöyledir;
Kemerli Simli Tül Midi Abiye
Taş Detaylı Saten Abiye
Drapeli Taşlı Saten Abiye
Balon Kollu Simli Abiye
Taş İşlemeli Saten Abiye
Broşlu Işıltılı Saten Abiye
Taş İşlemeli Şanjan Abiye
İnci Detaylı Dantel Abiye
Göğsü Taş İşlemeli tesettür Abiye
Eteği Volanlı Tesettür Abiye
Bunun gibi sezonun en trend modellerine www.modaselvim.com sitesinden kolaylıkla ulaşabilmektesiniz. Renk, model ve çeşitlilik konusunda olduğu gibi, uygun fiyat anlayışıyla da bizlere sayısız avantajlar sunmaktadır. Abiyelerin yanı sıra her türlü tesettür giyim ihtiyacınızı buradan sağlayabilmektesiniz.
Tüm ürünlerimizi görmek için https://www.modaselvim.com/tesettur-abiye-elbise  sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın