Tessettür Giyimde Tunik Modası

 

Son yıllarda tesettür kullanan bayanların sayısı oldukça artış gösterdiğinden tasarımcılar daha çok tesettür giyim üzerine çalışmaktadırlar. Bu durumda da farklı model ve renklerde tesettür giyim modelleri üretilmektedir. Sadece bayanlara özel üretilen tesettür giyim içinde her türlü model giyim bulmak mümkündür. Gerek salaş duruşu gerekse vücut hatlarını belli etmeyen duruşu ile bayanların vazgeçilmezi haline gelen tesettür tunik modelleri günümüzde birçok bayan için tercih sebebi olmuştur. Tuniklerin altına giydikleri pantolonlar ile kombinlerini tamamlayıp şık bir görünüme kavuşurlar. Tesettürlü olmayan ve fiziğine güvenen bayanlar ise dar tunikler de tercih edebilmektedirler. Tunik giyilirken altına giyilecek giysi çok önemlidir. Bol kesim bir tuniğin altında dar pantolonlar çok şık ve zarif durmaktadır. Tunik altına etek hiç hoş görünmemektedir. Dar ve siyah renkli tunikler giyildiğinde alt kısma geniş paça kesim pantolonlar da tercih edilebilir. Bu tarz kombinler dışında yapılacak kombinler çok şık durmamaktadır.

 

Tunik seçerken içinde bulunulan mevsim de oldukça önem arz etmektedir. Tesettür tunik modelleri mevsimlerine ve giyildikleri mekâna göre şekil değiştirebilmektedirler. Bazı ince kumaşlı kısa kollu tunikler kumaşı gereği yalnızca yaz aylarında giyilirken, bazı kalın kumaşlı tunikler ise kış aylarına uygundur. İsteğe göre tasarımcılarımız farklı çeşitlerde tunikler üretmişlerdir. Bazı tunikler alt kısma tayt giyilerek de kullanılabilir. Şık ve gösterişli bir mekanda akşam yemeği için bile tunik tercih edilebilir. Böyle bir mekanda siyah ya da koyu renk tunik tercihi yapıp, ayakkabı olarak topuklu bir ayakkabı ile çok şık olabilmek sizin elinizdedir.

 

Tunikler tesettür giyimin vazgeçilmez parçasıdırlar. Siz tesettürlü bayanlar için, tesettür giyimi kendine giyim tarzı edinmiş bayanlar için özenle hazırlanmış tesettür tunik modelleri sadece modaselvim.com internet sitemizdedir.Tesettür tuniklerin tüm renk ve desenlerini sizler için hazırladık. Ekose, etnik, kazayağı, nakışlı, geometrik gibi farklı desenlerle modaya öncülük ederken pudra, petrol, mavi, yeşil, saks, vizon, somon, buz mavisi gibi renklerle de kendi tarzınızı belirlemek sizin elinizdedir. Her keseye uygun tunik fiyatları ve kapıda ödeme seçenekleriyle yüzleri güldüren modaselvim.com giyimin öncüsü olmaya devam etmektedir. Tesettür tunik giyimine dair her şey buradadır.

 

Tunik Tercih Etmenin Avantajları Nelerdir

 

Tunik, kadınların kendilerini içerisinde son derece rahat hissettikleri nadir parçalardan biri olma özelliği taşıyor. Gömlekler, kazaklar, ceketler bir yana tuniklerin tek parça olup da bu kadar şık durabilmesi ve kadını beklentilerini karşılayacak biçimde çekici göstermesi tunik modellerinin en büyük avantajı. Zahmetli giyimden uzak, kadını kolay ve şık gösteren bu modeller hem yaz hem de kış aylarında en çok kullanılan parçalar olma özelliği taşıyor.

 

Kadınlar güzel olmayı, dikkat çekmeyi, alımlı durmayı sever. Onlara bu özellikleri tek parça halinde vaat etmeyi başaran tunik modellerinin son yılların moda anlayışında bu kadar geniş bir etki yaratmasının asıl sebebi de zahmetsiz güzelliğin en etkili adresi olması! Zaten bir kadın için en önemli kıyafet detayı ve özelliği, içinde kendini hem rahat hem şık hissetmesi. Çekici olmanın tek yolu zahmet içeren, kat kat, zor giyinilen ve zor çıkarılan parçaları tercih etmekten geçmiyor. Tunik modası kadınlar için şıklığı en rahat haline getirerek özellikle yaz aylarında kadınlara rahat bir nefes aldırdı.

 

EN ÇOK TERCİH EDİLEN TUNİK MODELLERİ NELERDİR?

 

Dönemsel bazlı olmakla beraber yaz aylarında daha ince kumaşlardan yapılma tuniklerin tercih edilmesi ile renklerde de değişimler gözlenmiştir. Dantel parçalarıyla bezenmiş tunikler, ipli, bağcıklı, eteklerinde etnik desenlerin olduğu, payet parçalarından kombinlerin yapıldığı onlarca tunik modelleri arasında bu sene en çok göze çarpan rahat şıklığı temsil eden tunik modelleri. Renkler ise aylara ve mevsimlere göre değişiklik göstermekle beraber en fazla siyah tonlarında tercih ediliyor. Siyah tonunun asilliği ve kusur kapama özelliği sayesinde kadınların en favori rengi olması da modanın en tartışılmaz gerçekleri arasında ilk sırada yer almakta. Bu sebeple siyah renkli, taşlı, tasarım tunikler son zamanların en gözde modelleri denebilir.

 

EN İYİ TUNİKLERİ NEREDEN BULABİLİRSİNİZ?

 

Tunik modasına ayak uyduran onlarca mağaza bulunmaktadır. Moda Selvim sizlere bu konuda geniş bir koleksiyon sunuyor. Tesettürlü giyimde güvenilir ve öncü bir marka olan Moda Selvim, tunik koleksiyonunda birbirinden özel ve renkli, kaliteli kumaşların dans ettiği, kadınların giyinmekten keyif alacağına kesin gözüyle bakılan enfes parçalar hazırlamış bulunmaktadır.