Tesettür Giyim ve Ayakkabı Çeşitleriniz

İslam dinine göre giyinmeyi seçen hanımların tercihi tesettür kıyafetler oluyor. Örtünme anlamına gelen tesettür kapalı giyinmeyi isteyen hanımların giyim şekli olarak günümüzde çok çeşitlendi. Modayı tesettür ile birleştiren ünlü markaların tasarımlarını artık internetteki alışveriş sitelerinde de rahatlıkla bulabiliyorsunuz. Fakat hanımlar, bütün alışverişlerinde olduğu gibi, hem kaliteyi hem uygun fiyatı ve hem de şıklığı bir arada aradıkları için tesettür sitesi üzerinden yaptıkları alımlarda da en iyiyi seçmeye çalışıyorlar. Sonuçta karar verdikleri adres modaselvim.com oluyor. Çünkü aradıkları şıklığı, kaliteyi ve uygun fiyat ile alışveriş kolaylıklarını sitemizde buluyorlar. Bu alışverişlere ayakkabı seçimleri de dahil ediliyor.

 

Ayakkabı Seçiminiz Kıyafetinizi Tamamlar

Tesettür giyim içinde de ayakkabılar kıyafetleri tamamlayan en önemli aksesuarlardan biridir. Genelde uzun olan tesettür kıyafetlerin doğal bir uzantısı gibi görünen ayakkabı ve bot çeşitlerimiz 2017 Sonbahar Kış Modası içinde sitemizde ayrı bir kategoride beğenilerinize sunulmuştur. İlgili bölümü tıkladığınızda büyük sanal mağazamızın ayakkabı reyonuna gelmiş olacaksınız. Soğuyan havalara uygun olarak reyonda bot türü ürünler çoğunlukla yer almıştır. Siyah, taba, krem rengi ve bordo olan bot çeşitlerimiz deri veya süet gibi materyallerden üretilmiştir. Toka, püskül, fermuar gibi ürünlerle hareketlendirilen botlarınızı alçak topuk veya tam topuk modellerinden seçebilirsiniz. Babet türü düz süet ayakkabılar ise sezon dışı olmalarına rağmen gayet uygun fiyatlarıyla alabileceğiniz günlük ayakkabı çeşitleri içinde yer alıyorlar. Ayakkabı çeşitlerini sunan tesettür sitesi olarak her ürününü hem önden hem de yandan, iki yönlü olarak fotoğraflayan modaselvim.com ile ayakların sıcacık ve şık kalacağı bir kış mevsimi geçireceksiniz. Ürünlerin topuk yüksekliği gibi yapım özellikleri de sitemizde ayrıca belirtilmiştir. Ekrandaki ürün üzerinde imleci dolaştırarak seçtiğiniz ayakkabıya çok daha yakından bakma imkanınız da var. Sonraki adımınız ise doğal olarak ürünü sepete koymak olacak.

 

Alışveriş Kolaylıklarımızdan Yararlanın

Bütün ürünlerde olduğu gibi ayakkabı alışverişlerinizde de en çok 14 günlük değişim süresi hakkınız var, bu süre içinde ürünün kullanılmaması gerekiyor. Abiye çeşitlerinde söz konusu süre 24 saat ile sınırlandırılmıştır. Tesettür sitesi içinde yapılan 95 lira üzeri tüm siparişlerinizde ise kargo ücreti ödemiyorsunuz.

Dünyaya Açılan Marka; ModaSelvim

Dünya tekstil üretimi içinde ülkemizin yeri gittikçe artıyor, güçleniyor. Türk malı tekstil ürünleri dünyanın pek çok yerine ihraç ediliyor. Özellikle tesettür giyim söz konusu olunca kendimize bu alanın lideri bile diyebiliriz. Kapalı giyim anlayışını güncel modanın çizgileri ile birleştiren ürünlerin toplam ihracatımızdaki payı her yıl artış gösteriyor. Kuşkusuz bu artışta tesettür sitesi olarak hizmet veren platformların payı da büyük. Bu alanda en çok tanınan isim kim diye sorulduğunda ise ModaSelvim öne çıkıyor.

 

Dünyada Adımız Var

Başta Suudi Arabistan olmak üzere Katar, İsrail, Umman, Ürdün, Bahreyn, Kuveyt, Mısır, Birlşik Arap Emirlikleri gibi Ortadoğu ülkeleri olmak üzere Amerika, Kanada ve Avrupa ülkelerine ihracat yapan ModaSelvim kendi internet sitesinden yapılan alışverişlerde 100 doların üzerindeki siparişlerde ücretsiz kargo hizmeti ile hemen dikkat çekiyor. Bu yurt dışında yaşayan ve tesettür giyim alanında Türk tasarımlarını tercih eden hanımlar için çok uygun bir fırsat yaratıyor. Dünyanın öbür ucunda yaşayan hanımlar bile ModaSelvim’den giyiniyorlar diyerek adımızı gururla duyurmuş oluyoruz. Tesettür sitesi denince artık ModaSelvim olarak biz varız.

 

Aramalarınızı Kolayca Yapabilirsiniz

Sitemiz içinde 2017-2018 Sonbahar Kış Modası, Büyük Beden Modeller, En Yeni Ürünler, tulum, tunik, ferace ve kap gibi çeşitlerin ayrı ayrı sınıflaması, abiye modelleri hatta balık abiye modelleri gibi ayrıntıların verilmesi size alışveriş kolaylığı sağlayacak. Aradığınızı kolayca bulacaksınız. Hatta aradığınız ürünü direk arama çubuğuna yazarak filtreleme yapabilir, zamandan kazanabilirsiniz. Ama hanımlar alışveriş yaparken her zaman dolaşmayı sevdikleri için sitenin sayfalarında gezinmenin gene de tercih edileceğini düşünüyoruz. Zaten tesettür sitesi içinde görülen renklilik de bunu teşvik ediyor. Son modeller nasılmış merakı başka türlü geçmez.

 

Bu arada alışverişlerin en önemli yönü olan ne kadar sorusunu sorabilirsiniz. ModaSelvim ürünlerinin fiyatlarını görünce ayrıca memnun olacaksınız. Örneğin 59.90 liradan başlayan tesettür elbiseler size hem uygun fiyatın hem de kalitenin örneklerini sunuyor. Süregelen indirimler ve kredi kartına dokuz taksit imkanı da alışverişlerinizin maddi kısmına kolaylıklar sağlıyor. 95 liranın üzerine kargo ödemiyor, istediğinizde kapıda ödeme yapabiliyorsunuz.