Moda Selvim Üst Giyiminde Tunikler

Tesettür giyimde sevilen bir marka olan Moda Selvim, internet sitesi üzerinden yurtiçine ve yurtdışına hizmet vermektedir. Kaliteli bir hizmet anlayışına sahip olan marka, üretimde de oldukça titiz davranmaktadır. Rahat ve kaliteli kumaşlar ile üretilen ürünler, kullanıcıları memnun etmekle birlikte müşteriler tarafından talep edilmektedir. Müşteri memnuniyetine değer verilen markada birçok farklı ürün ve model sunulmaktadır.

Moda Selvim’de Ürün Çeşitleri

Moda Selvim, müşteri isteklerine ve ihtiyaçlarına yönelik olan birçok ürünü sunmaktadır. Markada trençkot, ferace ve mont gibi dış giyim ürünleri kaliteli bir şekilde sunulmaktadır. Bunun yanı sıra farklı üst giyim ve alt giyim ürünleri de bulunmaktadır. Tesettür tunik, kazak, bluz gibi üst giyim ürünleri arasında hem rahat hem de şık birçok seçenek bulunmaktadır. Aynı şekilde, alt giyim ürünleri arasındaki pantolon ve etekler de dikkat çekmektedir. Markada kadınlara özel davetlerde eşlik edebilecek pek çok tesettür abiye çeşidi bulunmaktadır.

Markada bulunan elbiseler arasında günlük kullanıma uygun rahat elbiseler de bulunmaktadır. Ayakkabı ve çanta gibi aksesuarları da sunan markada her tesettürlü kadına uygun başörtüsü modelleri de bulunmaktadır. Aynı zamanda, markada farklı kombin ve takımlar da bulunmaktadır.

Moda Selvim’de Üst Giyim Ürünleri

Moda Selvim, birçok ürününün yanında sunduğu üst giyim ürünlerindeki çeşitlilikle ilgi görmektedir. Triko, bluz ve gömlek çeşitleri ile birlikte bulunan kapalı tunik çeşitleri hem spor hem de şık modelleri ile dikkat çekmektedir. Özel bir davette üst olarak kullanılabilecek birbirinden şık ve tarz tunik modeller büyük ilgi görmektedir. Aynı şekilde, hem günlük hayatta hem de spor yaparken rahatlıkla giyilebilecek tunik çeşitleri bulunmaktadır. Moda Selvim, kalitesinden ödün vermeyerek titiz bir üretim yapmaktadır. Tunik modellerinde de aynı şekilde kaliteden taviz verilmemektedir.

Moda Selvim’de Kaliteli Tunikler

Kalitesinden ödün vermeyen Moda Selvim’ de beğenilen uzun kollu tunik modelleri de kaliteleriyle dikkat çekmektedir. Günlük kullanıma uygun tunikler arasında pek çok farklı model bulunmaktadır. Gömlek tarzı tuniklerin dikkat çektiği markada birçok renk ve kumaş seçeneği bulunmaktadır. Aynı zamanda, kaliteli üretim yapan Moda Selvim ürünlerinde sağladığı uygun fiyatlar ile de dikkat çekmektedir.

 

Moda Selvim Tv Ürünleri

Moda Selvim tesettür giyim reklamlarında yer alan ürünler beğenilen ve sevilen ürünlerdir. 

Moda Selvim Tv Ürünleri

Bu kategoride Moda Selvim tesettür giyim sitesi reklamlarında yer alan ürünler mevcuttur. Bunlar; abiyeler, tulumlar, tunikler, elbiseler, etekler ve takımlar olmak üzeredir.  

Moda Selvim Tv Ürünleri Çeşitleri

Bunlar; fırfır detaylı tesettür tunik, armalı tesettür takım, lazer çiçekli şifon abiye, drapeli şifon tesettür abiye, önden yırtmaçlı takım, güpürü taşlı tesettür abiye, çizgili tesettür takım, aksesuar düğmeli elbise, önden bağlamalı tulum, tesettür tulum jile, peplum tesettür şifon elbise, şerit detaylı yırtmaçlı takım, taş detaylı tül abiye, kemerli şifon tesettür elbise, fırfır detaylı tesettür elbise, kol detaylı mevsimlik ferace, pul payetli tül tesettür abiye, boncuk işlemeli dantelli tesettür abiye, desenli terikoton tunik ve fiyonk kemerli tesettür abiye olmak üzere çeşitler mevcuttur. 

Bunlar; pul payet detaylı takım, desenli saten tesettür elbise, dijital baskılı şifon elbise, dantel detaylı şifon elbise, çiçek desenli kemerli elbise, ribanalı tesettür takım, işleme detaylı abiye, nakış detaylı kuşaklı ferace, kuşaklı tesettür tulum, asimetrik kesim tesettür takım, kemeri taşlı tesettür abiye, yarım düğmeli tesettür elbise, düğmeli tesettür tunik, ponpon detaylı kemerli elbise, desenli koton elbise, şifon pelerinli balık tesettür abiye, pelerin detaylı şifon abiye, nakış detaylı tesettür takım, şifon kuyruklu payetli tesettür elbise ve nakış detaylı ferace olmak üzere çeşitler mevcuttur.

Bunlar; aksesuar düğmeli hırkalı takım, balon kol düğmeli ferace, cep detaylı kareli tesettür takım, çiçekli viskon tesettür elbise, çizgili tesettür tunik, kolyeli şifon tesettür, kemerli tül tesettür abiye ve inci işlemeli şifon abiye olmak üzere çeşitler mevcuttur.

Moda Selvim

Moda Sevim tesettür giyim alanında son zamanların en başarılı markalarından biridir. Değişen modaya uygun ürünleri tesettür alanında beğenilen bir markadır. Uygun fiyatlı kaliteli ürünleri ile müşterilerini mutlu ve memnun etmek üzere hizmet vermektedir. Her geçen gün gelişerek büyümeye devam etmektedir. 

Çok daha fazlasını incelemek ve sipariş etmek için modaselvim.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Sipariş ve destek hattına ulaşmak için de 0212 550 52 52 numaralı telefon numarasını arayabilirsiniz.