Moda Selvim Yeni Sezon

Moda Selvim, yeni sezon tesettür kıyafetleri ile 2022 yılında da sizlere hizmet vermeye devam etmektedir. Yeni sezon kategorisinde her kategoriden ürün bulunmaktadır.

Moda Selvim Yeni Sezon Tulum

Moda Selvim yeni sezon tesettür tulumları ile özel günlerinizde hem rahatlık hem de şıklık sağlayacaktır. Birden çok kumaş, renk ve modelde yeni sezon tulumlar modaselvim.com adresindedir.

Bunlar; önden bağlamalı, kemerli aerobin, drapeli şifon, düğme detaylı, yandan bağlamalı, önü fırfırlı, kemerli, taş işlemeli, yelekli şifon ve pul payetli abiye tulum olmak üzere yeni sezon tulumlar mevcuttur.

Moda Selvim Yeni Sezon Çanta

Moda Selvim, yeni sezon tesettür kombinleriniz ile birlikte uyum sağlayacak farklı renk ve modellerde ki yeni sezon çantalar modaselvim.com adresindedir. 

Bunlar; suni deri omuz, suni deri sırt, tokalı suni deri ve zincirli suni deri omuz çantası olmak üzere renk ve modellerde çantalar mevcuttur.

Moda Selvim Yeni Sezon Pantolon 

Yeni sezon Moda Selvim pantolonlar ile her ortama uyum sağlayacak ve şıklığınızla tüm dikkatleri üzerinize çekeceksiniz. Farklı model ve renklerde birçok yeni sezon Moda Selvim pantolonlar mevcuttur.

Bunlar; salaş, beli lastikli aerobin, beli lastikli, beli bağlamalı, düz paça, yırtmaç detaylı, yüksek bel, ispanyol paça klasik, salaş kumaş, dabıl krep kumaş, şeritli triko, yüksek bel salaş kot ve paçaları katlı bol kesim pantolon olmak üzere yeni sezon daha birçok pantolon modeli mevcuttur.

Moda Selvim Yeni Sezon Ferace

Tesettürlü kadınların dolaplarında olmazsa olmazlardan biri de feracelerdir. Ferace her tesettürlü kadının kullandığı bir parçadır. Moda Selvim, yeni sezon feraceler ile daha hoş bir görünüme sahip olarak modayı yakından takip edeceksiniz. Birçok model ve renkte yeni sezon feraceler modaselvim.com adresindedir.

Bunlar; gizli fermuarlı, yazı detaylı, kemerli mevsimlik, önden fermuarlı medine ipeği, yakası bağlamalı, kolu nakışlı prada, kolları taş işlemeli, önden düğmeli aerobin, kapüşonlu kot, kapüşonlu medine ipeği, düğmeli, kuşgözü detaylı kot, armalı, inci detaylı medine ipeği, omuzu fırfırlı mevsimlik, kazayağı, önden düğmeli kaşe, fular yakalı kazayağı, tünelli garnili ve balon kollu ferace olmak üzere daha birçok çeşit mevcuttur.

Çanta Kullanımıyla İlgili

çantaŞüphesiz icadı en çok işe yarayan eşyalardandır çantalar. Çanta, en bilinen anlamıyla içerisine yanımıza almamız gerekenleri koyabildiğimiz ve kumaş, deri ya da farklı bir maddeden üretilmiş olan eşyadır. Kullandığımız alana göre çanta tercihimiz değişmektedir.

 

Kadınların son zamanlarda çantalarının büyüdüğünü ve içine lazım olabilecek her şeyi sığdırdığına şahit olmaktayız. Her dönemde çantayı taşıma modası devam etmektedir. Değişen ise sadece çantanın modelleri olmaktadır. Çantalar model olarak epey fazladır aslında. Omuz çantası, çapraz çantalar, el çantası, sırt çantası, evrak çantası, bel çantası, portföy bunlardan sadece birkaçıdır.

Peki, çantalar içinde en kullanışlı olanı hangisidir? Aslında bu sorunun bir cevabı yoktur. Mesela portföy çantalar abiye kıyafetlerin bir tamamlayıcı unsurudur. Küçük ve şık olmaları itibariyle kullanışlı değildir. Çünkü içine telefon ya da makyaj malzemesinden başka bir şey sığdıramayız. Fakat abiye bir kıyafetle çapraz çantalar ya da sırt çantası tercih edemeyiz. Bu sözlü ve bilinen bir kuralıdır modanın. Bu yüzden çantalar kullanım alanımıza göre kullanışlı olmaktadır diyebiliriz.

 

Çantasız çıkılan bir yolculuk düşünemeyiz. Gerek özel gerekse genel ihtiyaçlarımızı karşılayan her şeyi bu küçücük dünyamıza sığdırmamız mümkündür. Son zamanlarda çantaların model çeşitliliğinde oldukça artış gözlenmiştir. Orijinal markaların modellerini taklit eden üreticiler de bulunmaktadır. Gelir düzeyi daha kısıtlı kişiler bu taklit ürünlerden kullanırken, gelir düzeyi daha yüksek olanların pahalı ve orijinal ürünleri tercih ettikleri bilinmektedir.

 

Aslında ikisi de aynı amaca hizmet etmekte olup, tonlarca para harcanması çokta doğru bir seçim olarak görülmemektedir. Ayrıca çanta kullanım tercihi her ne kadar kadınlar arasında yaygın olsa da son zamanlarda çalışan erkeklerinde çantayı tercih ettiği gözlenmektedir. Tabi ki omuz ya da sırt çantası olarak değil de evrak çantası, sırt çantası ya da bel çantası olmaktadır tercihleri.

 

Tercih edenler bilir ki toplu taşıma araçlarını çantayla beraber kullanmak oldukça yetenek isteyen bir davranıştır. Bir de ayakta kalmak zorunda ise hem çantayı tutmak hem de tutunabilecek bir yer bulmak zordur. İşte bu gibi durumlarda çapraz çantalar imdadımıza yetişir ve çantamızı tutmak zorunda kalmayız. Her kıyafetin tamamlayıcısı olan çantalar şıklığımızın ya da rahatlığımızın son dokunuşu olarak da bizlere fayda sağlamaktadır.