Moda Selvim Tesettür Giyim Mağazası 

Moda Selvim yılların verdiği tecrübelere dayanarak ve zamanla gelişerek oldukça büyümüş hala da büyümeye devam eden bir tesettür giyim markasıdır. Her geçen gün yeniliklerle gelişen bir tesettür sitesi olmaya devam etmektedir.  

Moda Selvim 

Moda Selvim de birden fazla kategori bulunmaktadır. Bunlar; giyim, dış giyim, abiye, büyük beden ve başörtüsü olmak üzeredir.  

Giyim kategorisinin elbise, tunik, kombin, tulum, kot / denim, bluz ve gömlek, pantolon, triko, etek ve ayakkabı olmak üzere alt kategorileri mevcuttur. Dış giyim kategorisinin ferace, kap / kaban, trençkot, kışlık ferace ve pardesü / manto olmak üzere alt kategorileri mevcuttur. Başörtüsü kategorisinin şal ve eşarp olmak üzere alt kategorileri mevcuttur. Büyük beden kategorisinin abiye, kap, elbise, kombin, ferace, tunik, pardesü ve kaban olmak üzere alt kategorileri mevcuttur. 

Moda Selvim Baş Örtüsü

Başörtüsü iki alt kategoriye ayrılmaktadır. Bunlar; şal ve eşarp olmak üzeredir. Her tesettürlü kadının hemen hemen her kıyafetine uygun şal veya eşarbı olmalıdır. Renk renk, kaliteli ve uygun fiyata en şık başörtüler ise modaselvim de mevcuttur. 

Moda Selvim Şal Çeşitleri

Bunlar; şifon şal, krinkıl şal, cazz şal, Medine ipeği şal, kobe krep şal, Medine şal, spring şal, kraş şal, bone şal, bambu şal, pure şal ve krep şal olmak üzere çeşitleri mevcuttur.

Moda Selvim Eşarp Çeşitleri

Bunlar; tivil eşarp, desenli pamuk eşarp ve desenli tivil eşarp olmak üzere çeşitleri mevcuttur. 

Moda Selvim Ayakkabı 

En önemli şeylerden biri ayak sağlığıdır ve bir yere giderken tercih edilen ayakkabının rahatlığıdır. Şık, rahat, uygun fiyatlı ve en önemlisi de tesettür kombinler ile son derece uyum sağlayacak ayakkabılar da Moda Selvim de mevcuttur.

Moda Selvim Ayakkabı Çeşitleri

Bunlar; klasik stiletto ve Madonna stilettodur. Klasik stiletto pudra, antrasit, bej ve laci rugan olmak üzere renk çeşitleri mevcuttur. Madonna stiletto ise vizon, laci ve antrasit olmak üzere renk çeşitleri mevcuttur.

Moda Selvim

Değişen modaya uyum sağlamak, uygun fiyata kaliteli kıyafet sahibi olmak ve renk renk çeşit çeşit modelleri incelemek için modaselvim.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Başörtüsü Modeleri

başörtüsü modelleriTesettür giyimin başrolü başörtüsünün pek çok modeli var. Bu modeller giyim tarzı, yüz şekli veya o günkü kıyafete göre ayarlanıp yapılabilir. Kimisi bir modeli imza gibi kullanıp sürekli o modeli yaparken kimisi ise pek çok farklı başörtüsü modeli kullanır. Başörtüsü modelleri hayal gücü ve stil araştırmaları yaparak yeni şekillerde kullanılabilir. Başörtüsünün kullanımı pek çok alanda olabilir. Örneğin günlük kullanım, düğün, nişan etkinlikleri, ev hali veya gezme programları için çok farklı tarz ve şekillerde başörtüsü modeli kullanılabilir.

 

Başörtüsü modelleri için birkaç örnek verilecek olursa, gezme ve sosyal etkinlikler için daha spor ve rahat tarzda başörtüsü modelleri kullanılabilirken, daha ciddi ve ağır ortamlarda, nişan, düğün, gibi daha abiye türlerde daha şık ve abiye tarzı bir başörtüsü modeli yapılabilir. Evde oturulacak veya daha rahat bir ortamda bulunulacaksa başörtüsü modeli de bir o kadar sade ve rahat olur. Başörtüsü konusu pek çok tesettür giyime sahip bayan için oldukça zaman gerektiren ve önemli bir unsurdur.

 

Saç yapımından daha fazla zaman gerektiren ve özenilen, ayrıca daha iyi bir tercih yapılması gereken başörtüsü kıyafetlerin rengine tarzına ve şekline göre seçilebilir. Bir başörtüsünün rengi ve deseni kadar şekli ve modeli de önemlidir. Bu yüzden de yapılan tercihler yüz şekline ten rengine bulunulan ortama veya giyilen kıyafetin tarzına uygun olduğunda daha şık ve uygun durur. Üzerinizde sırıtmayan, şık görünen ve güzelliğinizi ortaya çıkaran bir tarzı benimsemeniz her zaman işinize yarayacaktır.

 

Kısaca başörtüsü kullanımı hem şekil hem renk hem de model yönünden iyi seçilmeli ve kıyafetlere uygun olarak kombinlenmelidir. Böylece her zaman şık ve ortama uygun bir hal içinde bulunabilirsiniz. Stil ve tarzınızı belirlemede çok çok önemli bir yere sahip olan renk uyumu da hiç bir zaman göz ardı edilmemelidir. Tüm bu detaylar dikkate alındığında her zaman daha iyi sonuçlar elde edeceğinizden hiç şüpheniz olmasın. Şıklık ve zarafeti elden bırakmamak ve her ortamda en iyi giyinen olmak bir kaç ufak detaydan ibarettir.