2017 Tesettür Giyim Modasında Neler Var?

Tesettür giyim modası 2017 yılında da tunik, abiye, pardösü ve onlarca modelleri ile oldukça renkli geçiyor. 2016 sezonunda en çok toprak ve pudra renkleri ön plandayken,2017 yılında ise baskın renkler ön plana çıkmayı başarmış durumda. Eğer ağır ve baskın renklerden oluşan kıyafetleri giymeyi seviyorsanız, bu yılın modası tam size göre diyebiliriz.

 

2017 Tesettür Abiye Modelleri

 

Tesettür modası denildiği zaman ilk akla gelen parça özel günlerin ve etkinlikleri olmazsa olmazı abiyelerdir. 2017 sezonunda ise pırıltılı, parlak ve simli kumaşlardan üretilen abiyeler moda olacak. Hatta bu detayları eteklerde ve bluzlarda da görebileceksiniz. Eğer ışıkların bol olduğu bir gece etkinliğine katılacaksanız, bu tarz modeller sizi özel gecelerde ışıl ışıl göstermeye yetecektir.

 

Moda Selvim online sitesinde de özel gece ve etkinlikleriniz için üretilen tesettür abiyeler dışında günlük hayatta kullanabileceğiniz tesettür tuniklerde birbirinden farklı tasarımlarla karşınıza çıkıyor. Bu sezonun modası ile beraber daha sade ve dingin modelleri de görebileceksiniz. Geçen sezonda pek tercih edilmeyen çizgili tunikler, 2017 yılında da yine moda olarak karşınıza çıkabilir. Eğer çizgili tunik modellerinin tarz olduğunu düşünüyorsanız o zaman 2017 tesettür giyim modası tam sizin tazınıza hitap ediyor.

 Tesettür Pardösülerde Romantiklik Ve Sportiflik Bir Arada

           Tesettür elbise giydiğiniz zaman pardösülerde vazgeçilmez giyim parçaları arasında yer alır. Modacılarda bunları düşünerek kapalı bayanlar için farklı tarzlara imza atıyorlar. 2017 modasında da yaka ve kola detaylı pardösüler dikkat çekiyor. Özellikle kumaşları ve tasarımları farklı giyinmeyi sevenlerim ilgi odağı olacaktır. 2017 tesettür giyim modası sadece bunlarla sınırlı kalmıyor. Bunları dışında bu yılın modası binlerce yeniliği siz stil sahibi hanımlara sunuyor. Tesettür giyinen biriyseniz ve tarzınıza en uygun tesettür giyim parçaları arıyorsanız 2017 tesettür giyim modasına göz atabilirsiniz. Çünkü 2017 modasında her bayan kendine özgü bir kombin yaratarak stil sahibi olacak, dikkatleri üzerine çekmeyi başaracaktır. Bu anlamda yapılması gereken tek şey sadece tarzınıza uygun seçimleri seçmek ve doğru parçalarla kombinlemek gerekir. Tüm bunlar Moda Selvim E- ticaret sitesinde sizleri bekliyor. Burada 2017 yılının modasına dair her şeyi bulabilirsiniz. Tesettür giyim Moda Selvim’den giyilir.

 

 

Bir cevap yazın